مینیاپولیس قانونگذاران نذر به انحلال اداره پلیس در تاریخی حرکت

مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است به انحلال پلیس و جایگزینی آن با یک سیستم جدید امنیت عمومی یک حرکت تاریخی است که می آید به عنوان تماس های پال خواستار قطع بودجه دولت اجرای قانون در حال جارو ما.

صحبت کردن در یک جامعه تجمع روز یکشنبه یک حق وتو-اثبات اکثریت councilmembers اعلام کرد قصد خود را به “از بین بردن” و “لغو” بحرانزده آژانس پلیس مسئول جورج فلوید مرگ و ساخت یک جایگزین مدل جامعه منجر ایمنی. این تصمیم یک پاسخ مستقیم به تظاهرات گسترده گرفته اند که بیش از شهرهای آمریکا در دو هفته گذشته و یک پیروزی بزرگ برای فعالان طرفدار الغای برده داری که به مدت طولانی مبارزه به انحلال پلیس و زندانها.

“در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن” گفت: لیزا بندر مینیاپولیس رئیس شورای شهر در این رویداد است. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند ، تعهد ما این است که به انجام آنچه لازم برای نگه داشتن هر عضو از جامعه ما امن و حقیقت را بگویید: که مینیاپولیس پلیس در حال انجام است. تعهد ما این است که برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و برای بازسازی سیستم ایمنی عمومی است که در واقع ما را امن نگه دارید.”

نه councilmembers اعلام حمایت خود و نشان دادن یک فمن در دوازده شخص شورای معنی شهردار که در اوایل این هفته به مخالفت با انحلال این گروه نمی تواند نادیده گرفتن آنها. سه باقی مانده councilmembers طور گسترده حمایت از تلاش و همچنین, اما, نیست, آماده به ثبت نام در, فعالان گفت. در حالی که شهردار نظارت بر پلیس و شورای شهر است و اقتدار بیش از بودجه و سیاست و کار می تواند به از بین بردن گروه از طریق کاهش و احکام.

رسمی تلاش برای لغو عمده-شهرستان اداره پلیس در آمریکا و جایگزینی آن با مدل های مختلف ایمنی شده اند غیر قابل تصور حتی هفته پیش و عهد به تاثیر از اعتراضات آغاز شد که با فلوید مرگ در 25 مه. غیر مسلح 46 ساله کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس زمانی که یک افسر kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت به او التماس او را به متوقف شود. چهار افسر در حال حاضر با اتهامات جنایی.

Alondra Cano, a city council member, speaks at Powderhorn Park on Sunday.

“این لحظه ای است که برای رفتن در تاریخ به عنوان نقطه عطفی در پلیس و زندان لغو جنبش” گفت: Tony Williams عضو MPD150 یک مینیاپولیس گروه که ادبیات در ساختمان “پلیس-رایگان آینده” شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در جریان تظاهرات. “تاپیک ناگهانی در حمایت از این. مردم ریشه در تاریخچه پلیس در راه است که هرگز اتفاق افتاده است. آن قابل مشاهده است که پلیس قادر به ایجاد ایمنی برای جوامع است.”

این councilmembers انتظار می رود که در صورت مخالفت مقامات مجری قانون و پلیس اتحادیه هر چند فعالان تاکید می کند که حق وتو-اثبات اکثریت اقتدار به حرکت رو به جلو بدون در نظر گرفتن مخالفت.

“این بسیار روشن است که اراده سیاسی است که در اینجا و آنها نمی توانند آن را متوقف کند” گفت: ویلیامز اشاره کرد که حتی اگر افسران پلیس مخالف حرکت می کند یک اکثریت قریب به اتفاق آنها زندگی می کنند در خارج از مینیاپولیس و نمی توانید رای خود را در انتخاب رهبران.

سخنران برای مینیاپولیس شهردار بلافاصله پاسخ به سوالات در روز یکشنبه ، اداره پلیس کاهش یافته است به نظر.

پس از مینیاپولیس’ شهردار یعقوب فری نمی متعهد به لغو پلیس در تظاهرات روز شنبه معترضان فریاد زد: “برو خانه یعقوب!” و “شرم” تا زمانی که او به سمت چپ. مینیاپولیس نیز قدرتمند اتحادیه رهبر است که به شدت در برابر هر گونه اصلاحات به بخش با وجود این آژانس تاریخچه نژادی ،

قانونگذاران و طرفداران در سراسر ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد از نزدیک به تماشای چه اتفاقی می افتد بعدی در مینیاپولیس. این معلوم نیست که چگونه به سرعت این فرایند می تواند حرکت کند و آنچه انتقال می تواند مانند نگاه. هواداران در حال هل دادن برای این شورا برای شروع با گرفتن پول به دور از پلیس بودجه و سرمایه گذاری در دیگر ادارات دولتی و خدمات اجتماعی و برنامه های, در حالی که راه اندازی یک فرایند جامعه برای ایجاد سیستم جایگزین.

یک جایگزین ایمنی مدل, طرفداران می گویند می توانید شروع با پیدا کردن “غیر پليس راه حل برای مشکلات مردم فقیر چهره” مانند مشاوران در پاسخ به بهداشت روانی تماس و اعتیاد کارشناسان در پاسخ به سوء مصرف مواد مخدر.

مانند بسیاری از ما شهرداری مینیاپولیس بود در حال حاضر رو به یک کسر بودجه با توجه به Covid-19 بحران و defunding پلیس می تواند کمک به مقابله با برخی از این شکاف. وجود دارد تعدادی از نمونه هایی از دولت انحلال مشکل محلی و سازمان های پلیس در آمریکا در طول سال هر چند مقامات دیگر داشته اند منطقه ای اجرای قانون اشخاص را بیش از پلیس.

پلیس اصلاحات در سراسر کشور

در حالی که تلاش در مینیاپولیس است که رادیکال ترین و تعدادی دیگر از ما شهرداران و رهبران محلی را معکوس مواضع خود را در بودجه پلیس. شهردار لس آنجلس گفت که نگاه به قطع تا آنجا که $150 متر از پلیس در این هفته تنها چند روز پس از او تحت فشار قرار دادند به جلو یک بودجه شهرستان است که افزایش آن 7 درصد.

روزهای بعد از تظاهرات و گسترده به حساب سوء رفتار پلیس در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio گفت: برخی از بودجه خواهد بود نقل مکان کرد و از پلیس به “جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی”. برخی از councilmembers و دیگران, اما, تحت فشار بوده اند برای $1bn divestment از NYPD.

Demonstrators march against racism and police brutality in Minneapolis.

“جزئیات خواهد شد مشغول به کار در روند بودجه در هفته پیش رو, اما من می خواهم مردم به درک که ما متعهد به تغییر منابع به اطمینان حاصل شود که تمرکز بر روی جوانان ما مردم” د Blasio گفت. “و من نیز تصدیق در حالی که انجام است که ما فقط آن را در یک راه است که ما برخی همچنان به اطمینان حاصل شود که این شهر را امن خواهد بود.”

د Blasio همچنین اعلام کرد که اجرای مقررات مربوط به فروشندگان خیابانی – بسیاری از آنها افراد از رنگ و یا مهاجران – نباید به کار گرفته شده توسط پلیس. “سازمان های غیر نظامی کار می کنند مناسب اجرای و این چیزی است که ما را به جلو رفتن” او گفت:.

در فیلادلفیا و بالتیمور واشنگتن, DC, سان فرانسیسکو و دیگر شهرهای محلی سیاستگذاران باید حمایت برخی از فرم defunding یا مخالفت پلیس افزایش بودجه در هفته گذشته است.

برای سال طرفدار الغای برده داری گروه حمایت از دولت ها به گرفتن پول از پلیس و زندان و reinvesting وجوه در خدمات دیگر. اصل اساسی این است که دولت بودجه و “امنیت عمومی” هزینه باید در اولویت قرار, مسکن, اشتغال, جامعه, سلامت, آموزش و پرورش و حیاتی دیگر برنامه های به جای افسران پلیس.

طرفداران defunding استدلال می کنند که اخیر پلیس اصلاحات تلاش ها ناموفق بوده اند و اشاره کرد که د تشدید آموزش بدن دوربین های دیجیتال و دیگر حرکت متوقف نشده نژادپرستانه و خشونت و کشتار. پلیس در امریکا کشتن بیشتر مردم در روز نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر انجام در سال است.

در میان جریان تظاهرات گروه های طرفدار الغای برده داری را مطرح بتن گام به سوی برچیدن پلیس و زندان ها با این استدلال که defunding پلیس اولین حرکت و شهرستانها نیاز به حذف پلیس از مدارس و لغو قوانینی که “جرم بقا” چنین به عنوان ضد بی خانمانی سیاست های تامین مسکن امن برای مردم و بیشتر. کالج, عمومی, سیستم مدرسه, موزه ها و موسسات دیگر را نیز به طور فزاینده ای اعلام کرد قصد دارد به محروم از پلیس.

مینیاپولیس اعلام می تواند الهام بخش سایر شهرستانها به دنبال ویلیامز گفت: “من معتقدم ما در پرتگاه یک تغییر جهانی. من واقعا امیدوار در این لحظه است.”

ویکتوریا Bekiempis کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>