Milton Glaser, پیشگامانه من ❤️ نیویورک طراح درگذشت 91Milton Glaser های پیشگامانه طراح گرافیک که آراسته باب دیلن را شبح با روانگردان و خلاصه تا احساسات خود را برای بومی نیویورک با “I (HEART) نیویورک” درگذشت جمعه در 91 تولد.

باعث شد سکته مغزی و Glaser تا به حال نیز نارسایی همسرش, Shirley Glaser گفت: نیویورک تایمز.

در پوستر, آرم, تبلیغات و کتاب را پوشش می دهد Glaser ایده های اسیر روح 1960 با چند روش ساده رنگ ها و اشکال. او طراح در تیم که تاسیس مجله نیویورک با خاک رس Felker در اواخر 60s.
T-shirts with the I love New York logo are offered for sale in a souvenir shop.

او تصویری حس خیلی عمیق و طرح های خود را بسیار مؤثر است که آثار او در سال های بعد حفظ شد با جمع آوری و مطالعه به عنوان هنر خوب است.

اما او ترجیح به استفاده از واژه “هنر” در همه.

“آنچه من می گویم این است که ما از بین بردن اصطلاح هنر و تماس با همه چیز کار” Glaser گفت: در خبر مربوط به مصاحبه در سال 2000 زمانی که موزه هنر فیلادلفیا میزبان یک نمایشگاه در حرفه خود. “هنگامی که آن را واقعا فوق العاده و حرکت آن را در یک راه خاص ما آن را بزرگ کار می کنند. ما آن را خوب زمانی که آن را انجام یک وظیفه و ما آن را بد هنگامی که آن را نتواند یک هدف است.”

پررنگ “من (قلب) نیویورک” آرم – هوشمندانه با استفاده از ماشین تحریر-سبک نامه به عنوان فونت – بود و خواب به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی آگهی آغاز شده در سال 1977 به تقویت دولت تصویر زمانی که جرم و جنایت و مشکلات بودجه تحت سلطه سرفصل. Glaser را طراحی رایگان می باشد.
Dylan, Milton Glaser, 1967.

او در سال 1966 تصویر دیلن چهره اش ساده سیاه, شبح اما جوانه در یک شورش از رنگ در خمیده مد را در گرافیک فرم 1960s فلسفه است که اجازه مو خود را پرواز رایگان یک راه به ذهن شما را. (برای او هر چند نبود دارو الهام گرفته از تصویر: او گفت که او با اقتباس از مارسل دوشان و هنر اسلامی.)

پوستر درج شده بود در دیلن را Greatest Hits, آلبوم پس از آن ساخته شده راه خود را به دست میلیون ها نفر از طرفداران.

Glaser متولد شد و در سال 1929 در برانکس و مطالعه در نیویورک کوپر یونیون مدرسه هنر و در ایتالیا.

در سال 1954 او تاسیس نوآورانه شرکت طراحی گرافیک فشار پین Studios با سیمور Chwast و دیگران. او ماند با آن 20 سال قبل از تاسیس شرکت خود را.

کوپر-هویت اسمیتسونیان طراحی موزه را به او اعطا جایزه یک عمر دستاورد در سال 2004. در سال 2009 او مدال ملی هنر.

“من فقط می خواهم به انجام همه چیز بود و من همیشه علاقه مند به دیدن چگونه به دور من می توانم در کشش مرزهای,” او گفت:.