میلیون ها نفر در ایالات متحده در معرض خطر از ‘آب shutoffs کشته اخراج باعث همه گیرمیلیون ها نفر از آمریکایی ها خطر از دست دادن آب در حال اجرا اگر آنها سقوط با لایحه پرداخت در ماه های آینده به عنوان اخراج های دسته جمعی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس زور خانواده ها را غیر ممکن مبادلات در پرداخت هزینه های خانگی.

حدود دو پنجم از این کشور تکیه بر آب و برق و آب است که به حالت تعلیق در سیاست shutoffs برای عدم پرداخت به رغم بهداشت عمومی هشدار که خوب بهداشت – به طور خاص شستن مکرر دست – بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری با توجه به داده ها مورد تجزیه و تحلیل توسط غذا و آب دیده بان (FWW) و نگهبان.

این ویروس به صورت تصاعدی در ماه گذشته با 336,912 موارد تایید شده در آمریکا روز یکشنبه از جمله 9,615 مرگ و میر با توجه به داده های گردآوری توسط نیویورک تایمز. حدود 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها انتظار می رود به مرگ از Covid-19 عوارض حتی اگر کاهش اقدامات مانند بهداشت خوب و اجتماعی فاصله به طور کامل اجرا شده است.

“این یک وضعیت اضطراری است و اولویت این است که برای جلوگیری از گسترش این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است همه باید دسترسی به آب… این نباید یک مسئله حزبی” گفت: کنگره برندا لارنس که هل دادن مداخله فدرال.

علاوه بر بهداشت عمومی عوارض اقتصادی تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر ویرانگر خانواده با نزدیک به 10 پرسشنامه افراد تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در طول نیمه دوم مارس و بی سابقه ای افزایش تقاضا برای کمک های اضطراری در بانک های مواد غذایی. یکی دو بزرگسالان آمریکایی یا هیچ پس انداز اضطراری و یا به اندازه کافی برای پوشش سه ماه از هزینه های زندگی با توجه به Bankrate را 2019 امنیت مالی شاخص.

در عین حال با وجود این در حال تحول اقتصادی و بهداشت و درمان بحران های کمتر از 60 درصد از جمعیت شده از آب محافظت shutoffs. و فقط 11 درصد از این خدمات به صراحت متعهد مجدد خانواده ها در حال حاضر بدون آب در حال اجرا به علت عدم پرداخت صورتحساب.

“به عنوان بیکاری می رسد رکورد, میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال رفتن به مجبور به انتخاب بین پرداخت برای مواد غذایی, اجاره و صورتحساب و… آب چیزی است که مردم باید به معاوضه گفت:” ماری گرانت مدیر آب در FWW.

هیچ پایگاه داده های ملی پیگیری shutoffs و یا تعدادی از خانواده های ایالات متحده در سمت چپ و بدون آب در حال اجرا. اما در سال 2016 یکی در هر 20 خانوار بودند قطع شده توسط آب عمومی ادارات ترک حدود 15 میلیون آمریکایی بدون آب در حال اجرا.

“جوامع آسیب پذیر به Covid-19 هستند بیشتر در معرض آب shutoffs”

بالاترین shutoffs نرخ متمرکز بودند در جنوب و روستایی متحده از جمله لوئیزیانا, آرکانزاس, فلوریدا و اوکلاهما. برخی از سخت ترین ضربه شهرها و شهرستانها از جمله New Orleans, دیترویت, میلواکی, Mecklenburg ادا و دکالب در حال حاضر Covid-19 نقاط داغ, با توجه به تجزیه و تحلیل توسط نگهبان.

در نیواورلئان است که چهارمین بالاترین نرخ coronavirus عفونت سرانه در کشور تنها 300 خانوار که تا کنون شده است وصل و شهرستان نمی داند که چگونه بسیاری از باقی می ماند بدون آب در حال اجرا.

“این یک بسته از عوامل مرتبط با آن – نژادپرستی نهادی محیط زیست بی عدالتی و فقر – که بدان معنی است که جوامع آسیب پذیر به Covid-19 همان جوامع آسیب پذیر به آب shutoffs گفت:” گرانت.

تا کنون moratoriums در shutoffs شامل 12 ایالت سفارشات که اعمال به خصوصی و عمومی ارائه دهندگان آب صادر شده توسط فرمانداران کالیفرنیا, ایندیانا, کنتاکی, مین, مریلند, میشیگان مونتانا, New Hampshire, New Jersey, کارولینای شمالی و اوهایو و ویسکانسین.

روز دوشنبه یک ائتلاف از گروه های اجتماعی شد مجموعه تماس بگیرید در نیویورک اندرو کومو فرماندار به موضوع یک مهلت قانونی برای افزایش قیمت جریمه و shutoffs تا 180 روز پس از پایان وضعیت اضطراری.

در حال حاضر 8.5 میلیون stateside نیویورک هنوز هم در صورت تهدید قطع اگر آنها موفق به نگه دارید تا با اسکناس, در حالی که تعدادی از خانواده ها بدون آب در حال اجرا است. Shutoffs ممنوع شده است در شهر نیویورک پس قبل از همه گیر اما در بوفالو برای مثال شیپور خاموشی خاموش شد در 17,000 موارد بین مارس 2015 و 2019. بوفالو به حالت تعلیق در shutoffs اما نه اتصال مجدد آن را بدون آب در حال اجرا.

“دسترسی به آب است یک فرد فقیر را مسئله”

در همین حال نشانه هایی وجود دارد که برخی از اراده سیاسی برای مقابله با این موضوع در واشنگتن است.

خانه نسخه از سومین بسته نجات شامل $1.5 میلیارد دلار برای کمک به کم درآمد خانوار با قبوض آب در طول بحران و یک بیماری است که نیاز محلات و آب و برق را به حالت تعلیق ابزار shutoffs به منظور واجد شرایط برای کمک های مالی.

اما بند مانده بودند از نهایی لایحه تصویب شده توسط سنا در 26 مارس.

به جای دموکرات کنگره می خواهید $12bn آب برای یارانه در چهارمین بسته نجات با کمک های مالی برای خدمات مشروط بر سیستم خاموش شدن moratoriums. انجمن ملی آب پاک آژانس انتظار دارد همه گیر به هزینه $12.5 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته به علت عدم پرداخت صورتحساب بدهی آمرزش و بازگرداندن خدمات.

هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی, حاکی طرح به پیشنهاد $85bn آب در پروژه های بعدی در آینده زیرساخت لایحه محرک اقتصادی از بهبود.

تقریبا 28 میلیون نفر می تواند خود را از دست دادن شغل ممکن است با توجه به پیش بینی شرکت Oxford Economics – بیش از دو شغل برش در طول سال های 2007 تا 2009 رکود اقتصادی و پیامدهای آن.

آقای جان لارنس گفت: “دسترسی به آب بوده است نه یک اولویت در این کشور به دلیل آن است که یک فرد فقیر را مسئله … در حال حاضر آن را یک نگرانی ملی است و ما باید برای تبدیل ما طرز فکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>