Millie کوچک من, پسر, اب نبات چوبی, خواننده, درگذشت 73Millie کوچک جامائیکا خواننده شناخته شده برای او جهانی در سال 1964 آمار من پسر بچه, اب نبات چوبی, درگذشت در سن 73.

جزیره سوابق بنیانگذار کریس بلکول که در اصل تولید شده که ترانه گفت: جامائیکا آبزرور که او از یک سکته مغزی.

ثبت نام Millie پسر من اب نبات چوبی به هیچ 2 در بریتانیا و ایالات متحده با بلکول به خاطر سپردن: “این شد یک ضربه تقریبا در همه جا در جهان و … و این فقط باور نکردنی است که چگونه او آن را به کار گرفته. او مانند یک فرد شیرین. بسیار خنده دار, حس شوخ طبعی. او خیلی خاص است.” در بیانیه ای جداگانه جزیره سوابق منادی او به عنوان “یک اصل درست یک انسان فوق العاده”.

کوچک متولد شد و در سال 1946 در جامائیکا را کلرندن محله و شروع به ضبط حرفه ای او در اواسط نوجوانی, برش آهنگ برای جزیره افسانه ای استودیو یک برچسب. بلکول کشف او پس از او دو نفره با روی Panton ما دیدار با صدر جامائیکا نمودار و با اجازه پدر و مادر شد او را مدیر و نقل مکان او به انگلستان است. “این احساس من بود که این بود که من به معنای” به یاد او در سال 2016 داشتن هرگز بازگشت به جامائیکا.

او ثبت پسر من اب نبات چوبی در مدت کوتاهی پس از مهاجرت به لندن یک آهنگ در اصل ثبت شده توسط نیویورک خواننده باربی Gaye در سال 1956. این “زدن” سبک ما R&B استفاده Gaye حال تبدیل شدن به محبوب در کارائیب و جهش به ska; کوچک را شیرین و جذاب و بالا سخت تن به تن آوازی همراه با تازگی از ناآشنا به سبک جدید ساخته شده پسر من اب نبات چوبی یک ضربه بزرگ. به عنوان به خوبی به عنوان آن اطلس موفقیت آن نیز در صدر استرالیا نمودار.

در یک سال 2016 مصاحبه او ادعا کرد که Rod Stewart بازی سازدهنی در آهنگ “من می توانید ببینید که او در حال حاضر در استودیو و به دیوار تکیه داده. پسر کوچولو ناز. بسیار زیبا-ادب مرد” – هر چند استوارت گفت: جلسه بازیکن پیت Hogman آن را بازی کرد. کوچک همچنین ادعا کرد در سال 2016 است که او تا به حال نه دریافت هر گونه حق امتیاز برای پسر من اب نبات چوبی.

کوچک تا به حال یکی دیگر از نمودار انگلستان قرار دادن در سال 1964 با شیرین ویلیام که به هیچ 30 هر چند که می توان او را تنها دیگر بالای 40 رسید.

او ضبط حرفه ای به پایان رسید و در سال 1970 او به سنگاپور. او دوباره در لندن گزارش خبری در سال 1987 فقیر و زندگی در یک خوابگاه جوانان با یک دختر جوان. زبان در سال 2016 گفت: “من متمرکز بر مادر بودن از سال 1984 زمانی که دخترم به دنیا آمد و پس از آن من شاد زندگی می کنند یک زندگی آرام و خواب و خواب و مراقبه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>