مایک Pompeo: ‘شواهد زیادی’ coronavirus آمد از چینی آزمایشگاه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا کرد در روز یکشنبه وجود دارد “شواهد زیادی” coronavirus شیوع سرچشمه در یک آزمایشگاه – اما ارائه هر گونه ادعا شواهد.

Pompeo ادعا می کند ساخته شده است در مصاحبه ای با ABC را در این هفته نشان داده تشدید در فصاحت و بلاغت. او قبلا گفت: ما به دنبال امکان این ویروس از یک آزمایشگاه در ووهان چین.

روز یکشنبه Pompeo گفت: “وجود شواهد زیادی که در این جاست که این شروع” بعد اضافه کرد: “من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

در یک نقطه, وزیر امور خارجه, به نظر می رسد اشتباه در مورد اینکه آیا او ادعا Sars-CoV-2 ویروس (که باعث Covid-19 بیماری) بود که به عمد طراحی شده و یا فرار به عنوان نتیجه آزمایشگاه حادثه.

“نگاه, بهترین کارشناسان تا کنون به نظر می رسد فکر می کنم آن را ساخته دست انسان. من هیچ دلیلی برای کافر که در این نقطه,” او گفت:.

اما زمانی که او خاطر نشان کرد که سازمانهای اطلاعاتی آمریکا تا به حال با انتشار بیانیه با اشاره به مخالف – که اجماع علمی شد که این ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی – Pompeo پاسخ داد: “درست است. من با آن موافق است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه پشتیبانی نشده ادعا می کنند در روز پنج شنبه گفت او ضروری به شواهدی از همه گیری آغاز شد و در یک آزمایشگاه بود اما مجاز نیست آن را به اشتراک بگذارید.

یکشنبه بعد از ظهر به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا تایید کرده بود 1,134,507 coronavirus موارد و بیش از 66,000 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود داشته است نزدیک به 3.5 متر مورد تایید و بیش از 245.000 مردم فوت کرده اند.

احاطه انتقاد از خود در واکنش به شیوع و مدیریت متعاقب آن بحران بهداشت عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تمرکز سرزنش در چین است.

اکثر اپیدیولوژی می گویند که در حالی که ممکن است شیوع آغاز شده در ووهان موسسه ویروس شناسی که در آن coronaviruses شده اند به شدت مورد مطالعه قرار گرفته است به مراتب کمتر احتمال دارد سناریوی از این نظریه که می شد به طور طبیعی از خفاش ها از طریق یک واسطه حیوان جهش در طول راه برای تبدیل شدن به خطرناک برای انسان است.

روز دوشنبه رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley گفت: “وزن شواهد” با اشاره به انتقال بود اما نه قطعی.

پکن با رد این پیشنهاد ویروس ها می تواند موفق به فرار از آزمایشگاه. اما مقامات چینی را مجاز کارشناسان خارجی از جمله محققان از سازمان بهداشت جهانی برای شرکت در تحقیقات مربوط به ریشه های این ویروس است. و نه آنها به اشتراک گذاشته شده نمونه های گرفته شده از حیوانات وحشی در ووهان بازار دام در جایی که آنها ادعا می کنند شیوع آغاز شد.

در سال 2018 آمریکا دیپلمات و دانشمندان نگرانی در وزارت خارجه کابل در مورد استانداردهای ایمنی و ووهان موسسه ویروس شناسی.

تجزیه و تحلیل از اولین 41 Covid-19 بيمار در مجله پزشکی لانست یافت که 27 تا به حال قرار گرفتن در معرض مستقیم به ووهان بازار است. همان تجزیه و تحلیل نشان داد که اولین مورد شناخته شده از این بیماری نیست.

Pompeo یک تکه ای رکورد در characterising اطلاعاتی آمریکا تخمین می زند.

او بارها و بارها ادعا کرد که هیچ شواهد مستقیم لینک عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را به قتل روزنامه نگار و مخالف جمال Khashoggi, تناقض قابل توجهی ما شواهد implicating او.

او همچنین بارها و بارها ادعا وجود مدارک و شواهد از یک “تهدید قریب الوقوع” به سفارتخانه های آمریکا مطرح شده توسط ایران ژنرال قاسم سلیمانی که ما کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد در 3 ژانویه.

یک نامه رسمی توجیه اعتصاب ارسال شده توسط کاخ سفید به کنگره در ماه فوریه هیچ اشاره ای یک تهدید قریب الوقوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>