مایک پنس می پوشد ماسک صورت در سفر به ایندیانا یک گیاه

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس عکس گرفته شده در روز پنج شنبه با پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا در آنچه به نظر می رسد یک اذعان ضمنی به انتقاد از او دریافت کرده است برای سفر به این کشور بدون.

آقای پنس درو شدید, انتقاد از موازین دستورالعمل کلینیک مایو که می پرسد تمام بازدید کنندگان به دانشگاه خود را در مینه سوتا به پوشیدن ماسک در طول یک توقف وجود دارد این هفته است.

این نخستین بار نیست که او را رد کرده است و به همین ماسک از سرگیری سنگین برنامه سفر به نمایندگی از دولت در graduations بیمارستان ها و کارخانه ها در سراسر کشور است. اما از آنجا که او به نظر می رسد هجوم قوانین در جای خود قرار داده و توسط یکی از کشور و مشهور در صنعت تجهیزات پزشکی, به نظر می رسید به اعتصاب عصب.

در آن زمان آقای پنس توضیح داد که چون او آزمایش به طور منظم برای coronavirus او را در خطر از کمک به بدون علامت گسترش و بنابراین نمی نیاز به پوشیدن یک ماسک — استدلال که کارشناسان بلافاصله رد کرد.

او نه آدرس این واقعیت است که او به نظر می رسد نادیده گرفته اند کلینیک مایو خود دستورالعمل. پس از بازدید از درمانگاه ارسال شده در توییتر که آن را به حال “مطلع @VP از پوشش سیاست قبل از ورود او امروز است.” درمانگاه و سپس حذف صدای جیر جیر با هیچ توضیحی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان مارس به پایان می رسد متحده بپرسید: چه چیزی می تواند باز و چه نیاز به ماندن بسته ؟
  • نیوجرسی گزارش مطلب جدید روزانه مرگ و میر بیش از هر دولت است.
  • دموکرات ها سلب مک کانل برای تماس با سنا بازگشت.

اما در تفرج پس از آن آقای پنس به نظر می رسید به تن دادن به فشار افکار عمومی توسط پوشش صورت خود را یک لحظه نادر از حمایت کردن از یک موقعیت در بخشی از دولت که فلسفه است که اغلب به دو در پاسخ به انتقاد.

مقامات دولت گفت که آقای پنس عینک ماسک در احترام به G. M. سیاست در کارخانه او بود بازدید. آنها همچنین گفت: آقای پنس هرگز اطلاع از کلینیک مایو سیاست و نشان داد آقای پنس ادامه خواهد داد به نظر می رسد بدون ماسک در رویدادهای دیگر. کارن پنس دوم بانو نیز گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی فاکس نیوز روز پنج شنبه که شوهرش شده بود آگاه ساخته شده از ماسک سیاست.

“مایو کلینیک مشترک پوشش سیاست با حضور معاون اول ریاست جمهوری گفت:” یک سخنگوی درمانگاه زنجبیل Plumbo.

قسمت تحریک عمده مقاومت هر دو برای آقای پنس و برای مرکز پزشکی. سابق بیماران از کلینیک مایو گفت: آنها کبود در استثنا ظاهرا ساخته شده برای معاون رئیس جمهور است.

Kenneth Rinzler یک وکیل مستقر در واشنگتن گفت که او تحت عمل جراحی قلب باز در کلینیک مایو در سال 2010 و توصیف خود را به عنوان “تا ابد سپاسگزار” به تیم پزشکی و کارشناسان وجود دارد.

اما او نوشت به این نهاد در این هفته گفت که او “فراتر از شوکه شده و به طور کامل دل شکسته را فقط تماشا معاون رئیس جمهور مایک پنس راه رفتن در اطراف در داخل یکی از ساختمان ها و به ویژه در دیدار گروهی از مردم ظاهرا اهدای خون بدون پوشیدن یک ماسک و نقض هر شعار اساسی اجتماعی فاصله.”

سوزی واتسون از الیسون خلیج, Wis., که گفت که او چهار ماه در کلینیک مایو در سال 2018 و 2019 زمانی که شوهر او تحت عمل پیوند مغز استخوان وجود دارد گفت: او همچنین نوشت: به این نهاد در این هفته در زنگ.

“اگر چه ما درک خود را ایمیل Covid-19 روز رسانی ما بسیار ناراحت بودند که برای دیدن مایک پنس در بازدید از پردیس و نمی پوشیدن ماسک,” او نوشت: در یک ایمیل او همچنین با نیویورک تایمز. “ما فکر می کنم این منصفانه است که بپرسید چرا شما اصرار نکنید که او می پوشند. این واقعا باعث می شود ما تعجب در مورد قضاوت خود را.”

رئیس جمهور تهمت نیز ابراز بی میلی برای نگاه از یک ماسک و گفت که او قصد ندارد به پوشیدن یک خود را. او می رود به سفر به آریزونا هفته آینده به تور Honeywell گیاه و او گفت که او در نظر دارد به بازدید از بحرانی میدان نبرد ایالت اوهایو به زودی بیش از حد.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا آقای ترامپ واگذار خواهد شد برای پوشش صورت خود را در سفر و دور از کاخ سفید است.

آقای پنس بود بازدید یک جنرال موتورز کارخانه خود را در دولت خانه که تبدیل شده بود به یک سایت تولید. ماه گذشته آقای ترامپ با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز تا تلاش برای تولید هواکش.

“این شگفت انگیز به فکر می کنم این طبقه خالی بود حدود یک ماه پیش” آقای پنس گفت. “این یک همکاری برای پاسخگویی به یک نیاز حیاتی برای آمریکایی ها تلاش در میان coronavirus بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>