مایک بلومبرگ است استراتژی رسانه های اجتماعی است که زیر آتش به عنوان توییتر تعلیق 70 pro-بلومبرگ حساب برای پلت فرم دستکاری

شهردار سابق نیویورک مایکل بلومبرگ صحبت می کند در این مراسم از یادبود بیشه در 9/11 یادبود سایت در منهتن شهر نیویورک, نیویورک, مه 30 2019.

کارلو احدی/ایسنا

  • روز جمعه لس آنجلس تایمز گزارش داد که توییتر تا به حال تعلیق 70 حساب برای نقض شرایط آن.
  • حساب مورد نظر بود به tweeting حمایت دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در پیام های یکسان.
  • بلومبرگ این کمپین آمده است تحت بررسی برای آن تاکتیک های غیر متعارف در رسانه های اجتماعی از جمله پرداخت اثرگذارندهها به ارسال از طرف نامزد و ویرایش ویدئو کلیپ از روز سه شنبه بحث است که بسیاری به نام گمراه کننده است.
  • توییتر سخنگوی گفت: کسب و کار خودی که حساب کرده بود نقض رسانه های اجتماعی سیاست های شرکت در سراسر پلت فرم دستکاری به دلیل یکسان طبیعت از پست.
  • برخی از سیستم های تعلیق دائمی هستند در حالی که دیگران خواهد شد که به تایید قبل از ارسال مجدد دسترسی داشته باشید.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است یک بار دیگر در آب داغ در طول مبارزات انتخاباتی خود در رسانه های اجتماعی استراتژی است.

روز جمعه لس آنجلس تایمز گزارش داد که توییتر تعلیق 70 حساب برای به tweeting پیام های یکسان در حمایت از بلومبرگ برای نقض قوانین خود را در برابر پلت فرم دستکاری. برخی از حساب های دائم به حالت تعلیق در حالی که دیگران نیاز به تایید به منظور به دست آوردن مجوز های ارسال و توانایی های توییتر گفته سخنگوی خودی کسب و کار.

“ما گرفته اند به اجرای عمل در یک گروه از حساب برای نقض قوانین ما در برابر پلت فرم دستکاری و دادن” سخنگوی گفت: در بیانیه به خودی کسب و کار.

لس آنجلس تایمز بررسی حساب در سوال مشخص است که بسیاری از آنها یکسان با استفاده از لینک هشتگهای و پیام. حساب های بسیاری تا به حال تنها ایجاد شده در 2 ماه گذشته گزارش نشد.

پست کپی و چسباندن طبیعت نقض توییتر پلت فرم دستکاری و دادن سیاست که ایجاد شد در پاسخ به دخالت در انتخابات 2016. سیاست ممنوع کردن حساب های مصنوعی افزایش تعامل میان شیوه های دیگر. توییتر گفت: این مثال در خصوص نقض سیاست را مبنی بر “ایجاد حساب های متعدد برای پست duplicative محتوا” “ارسال یکسان و یا قابل ملاحظه ای مشابه توییتهایی و یا هشتگهای از چندین حساب شما عمل” و “هماهنگی با یا جبران دیگران به شرکت در مصنوعی نامزدی یا تقویت حتی اگر افراد درگیر استفاده از تنها یک حساب.”

روز چهارشنبه بلومبرگ کمپین آمد زیر آتش برای به اشتراک گذاری یک ویرایش ویدئو کلیپ از دموکراتیک بحث سهشنبه در نوادا که بسیاری گفته بودند گمراه کننده است. Facebook و توییتر هر دو گفت: این تصویری بود نه در برابر سیاست های خود را و اجازه این ویدئو به باقی می ماند در سایت.

بلومبرگ انتخاباتی به شدت سرمایه گذاری در ترویج نامزد در رسانه های اجتماعی از جمله استخدام اثرگذارندهها و “معاون زمینه سازمان” به انتشار نرم افزار-بلومبرگ محتوا در حساب های شخصی. با توجه به لس آنجلس تایمز معاون زمینه سازمان می تواند تا 2500 دلار در هر ماه برای ترویج بلومبرگ در میان محافل اجتماعی آنلاین و آفلاین. آنها به طور منظم ارائه pro-کمپین پیام برای ارسال این گزارش گفت:.

“ما می خواهیم که همه ما معاون زمینه, سازمان, شناسایی خود را به عنوان کار از طرف مایک بلومبرگ 2020 مبارزات انتخاباتی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی” ایسنا سخنگوی کمپین سابرینا سینگ گفت: کسب و کار خودی در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “از طریق Outvote محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط کارکنان و داوطلبان به شبکه خود را از دوستان و خانواده و در نظر گرفته نمی شد به هر کسی گمراه.”

Outvote برنامه ای برای نامزدی رای دهندگان و استفاده می شود در سراسر مبارزات انتخاباتی پرداخت کارکنان و داوطلب, پایگاه سینگ گفت. هر کسی قادر به دسترسی به این برنامه برای به اشتراک گذاشتن مبارزات انتخاباتی تایید محتوا.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im