مایک بلومبرگ زیر آتش برای استفاده از ‘بسیار جالب تبلیغات’ به ماسک ضعیف آب و هوا طرحمایک بلومبرگ اهدا کرده است صدها میلیون دلار برای حمایت از محیط زیست, علل اما مبارزات انتخاباتی خود را در حال آمدن است زیر آتش برای آب و هوای برنامه است که با فاصله زیادی پشت سر دیگر دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور.

در آخرین تلویزیونی دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره چهارشنبه شب بلومبرگ گفت که او نمی خواهد “رفتن به جنگ با چین” بیش از آن بالاترین-in-the-world کربن تولید گازهای گلخانه ای. او به نام fracked گاز یک “انتقال سوخت” و گفت که “ما می خواهیم برای رفتن به تمام انرژیهای تجدید پذیر, اما آن را هنوز هم سال های بسیاری از در حال حاضر”. اما او افزود: “جهان در حال آمدن است از هم جدا سریعتر از هر مطالعه علمی پیش بینی کرده بود. ما فقط باید برای انجام کاری در حال حاضر.”

سابق شهر نیویورک شهردار متعهد شده دوباره بین المللی در مورد آب و هوا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای خروج. او می گوید که کاهش آلودگی کربن در نیم سال 2030 و دنبال 100 ٪ استاندارد انرژی پاک هم در تاریخ همتراز با آنچه دانشمندان می گویند مورد نیاز است. اما او تا به ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه او را در رسیدن به این اهداف در مقایسه با رقبای خود را. او به طور گسترده متعهد به حمایت مالی جدید انرژی فن آوری nix سوخت های فسیلی مالیات یارانه ها و موضوع جدید فدرال قانون برای نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای.

یک سازمان مرکز تنوع زیستی اقدام صندوق صفوف بلومبرگ طرح گذشته از شش رقیب – با مینه سوتا سناتور ctq. با مقایسه این گروه می دهد ورمونت سناتور برنی ساندرز امتیاز کامل. ساندرز اعلام ملی آب و هوا اضطراری, پایان, سوخت های فسیلی, تولید و صادرات, ممنوعیت fracking برای فسیلی و گاز و پیگرد قانونی شرکت های نفتی برای نقش خود را در بحران و عمومی – به جای شرکت های خصوصی – کنترل سیستم قدرت.

برت Hartl رئیس استراتژیست سیاسی برای مرکز تنوع زیستی اقدام صندوق گفت: بلومبرگ که به اواخر مسابقه و در انبوه outspending همسالان خود در, تبلیغات در تلاش است به ماسک خود را ناکافی طرح با “snazzy آب و هوا تبلیغات”.

“وجود دارد هیچ بحث در مورد چگونه او در واقع انجام هر یک از این و بیشتر از آن است که رک و پوست کنده به نوعی مبهم چیزهایی است که در واقع کنگره را مجبور به انجام” Hartl گفت. “آن نه تنها بسیار بلند پروازانه وجود ندارد مقدار زیادی از جزئیات و هنگامی که شما نگاه کنید در تمام نامزدهای دیگر آن را احتمالا حداقل گوشت-طرح از هر یک از آنها.”

ایسنا سخنگوی دافنه وانگ گفت: “مایک آب و هوا برنامه ها به هیچ یک دوم در جاه طلبی از آنچه می تواند انجام شود” و به نام پرداختن به آب و هوا “یکی از مایک اولویت مطلق”.

او گفت: برخی از رتبه بندی در حال تمرکز بر خاموش کردن سوخت های فسیلی توقف تولید و صادرات اما “تفاوت با این گروه اولویت با این تفاوت استراتژی و نه اهداف”.

“این رتبه بندی است که فرض کنیم که موثر ترین راه کاهش سوخت های فسیلی استفاده شده است به منظور محدود کردن عرضه; Mike فکر می کند راه را برای جهان به حرکت فراتر از زغال سنگ و نفت و گاز است که برای جایگزین کردن آنها با چیزی تمیز کننده” وانگ گفت.

او افزود که “بر خلاف بسیاری از رقبای اصلی خود را مایک در واقع به معنی کاهش تولید گازهای گلخانه ای” از جمله کمک به بازنشستگی بیش از نیمی از ما زغال سنگ ناوگان با کمک به باشگاه سیرا.

در حالی که بحران آب و هوا است به طور فزاینده مهم برای رای دهندگان می افتد در پشت نگرانی های دیگر به خصوص در مورد وضعیت بهداشت و درمان در ایالات متحده بر اساس یک نظرسنجی جدید از سیاسی و دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی. کمی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان و 68 درصد از دموکرات ها گفت که “ساخت افزایش عمده ای در هزینه های فدرال و مقررات به منظور کاهش تغییر آب و هوا” است و “بسیار” یا “بسیار مهم” اولویت است.

اما برخی از طرفداران نگران هستند که بدون بررسی بیشتر رای دهندگان فرض خواهد شد بلومبرگ آب و هوا طرح توجیهی کافی است چون از پس زمینه خود را.

بلومبرگ تنها نامزد که نه متعهد به طور کلی آب و هوا گذراندن سطح که در مبارزات انتخاباتی خود گفته است که به دلیل مختلف سیاست برنامه ها مربوط می شود و تنها ارزیابی هنگامی که همه آنها نورد.

ساندرز می گوید او طرح هزینه $16tn. در پایان پایین تر از محدوده نامزدها باید متعهد Klobuchar را صرف $1tn در زیرساخت های انرژی است. بلومبرگ نیز نمی مشخص کردن یک تاریخ که در آن او خواهد فاز از سوخت های فسیلی اگر چه او می گوید خود را در اولویت اول خواهد بود به مسائل مربوط به یک سری از اقدامات اجرایی برای رسیدن به 80 درصد برق پاک در هشت سال.

با مشخصات بالا نیکوکار, عصر ایران شدیدا تاثیر گذار در حمایت از محیط زیست صرف بزرگ بر بسیاری از گروه ها از جمله باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ کمپین که بودجه وکلا را به جنگ حقوقی برابر نیروگاه های زغال سنگ در سطح دولت است.

در تابستان گذشته بلومبرگ متعهد $500 برای یک برنامه جدید به نام فراتر از کربن با هدف بسته شدن هر ذغال سنگ گیاهی در کشور و توقف رشد گاز برق است.

به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد در ایالات متحده بلومبرگ نیز ساخته شده سیاسی و پشتیبانی شبکه برای رهبران محلی و او موفق به کسب تاییدیه از مشخصات بالا شهرداران از جمله لندن نژاد در سان فرانسیسکو.

با ورود به مسابقه در اواخر عصر ایران فرار موشکافی از عمده سیاست های پیشنهادی. او همچنین dodged فشار از فعالان مانند جوانان-اجرای طلوع جنبش که استدلال می کند که با وجود بلومبرگ ثبت آب و هوا وکالت او را هم تراز با “چشم انداز و ارزش های” سبز جدید معامله گسترده تر reimagining از جامعه آمریکا که آدرس هر دو بی عدالتی و بحران آب و هوا که ساندرز برشمرد و همکاری اسپانسر با نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز.

طلوع آفتاب حرکت – که به تایید ساندرز – انتقاد کرده است بلومبرگ سابق جمهوری خواه برای مبارزه با اتحادیه های کارگری و حمایت مجدد از میشیگان سابق جمهوری خواه فرماندار ریک اسنایدر پس از بحران آب در سنگ چخماق است.

این گروه می گوید: بلومبرگ تاریخ برای حمایت از دهها طریق نیویورک توقف-و-frisk برنامه های که او از کنار گذاشته است و در تقابل با سبز معامله جدید است. و این سازمان می گوید که چگونه او حمایت کرده است و گاز به عنوان یک جایگزین برای زغال سنگ.

زغال سنگ بالاتر کربن خروجی از گاز اما گاز است که به طور فزاینده ای به یک تهدید عمده برای آب و هوا پیشرفت است. بلومبرگ نه ممنوعیت fracking روش استخراج ساخته شده است که مقدار زیادی از گاز ارزان در دسترس هستند.

بلومبرگ انتخاباتی تحت فشار قرار دادند پشت در نقد استدلال او از حق تشکیل اتحادیه های کارگری و “مترقی دستور کار برای عدالت کیفری اصلاحات”.

“در حالی که گاز نقش مهمی در مراحل اولیه از بازنشستگی نیروگاه های زغال سنگ به دلیل آن بود کمتر آلاینده و ارزان تر برای مصرف کنندگان هنگامی که انرژی های تجدید پذیر شد و حتی ارزان تر از گاز مایک اعلام کرد سرمایه گذاری خود را در فراتر از کربن و هدف خود را برای جلوگیری از گسترش و توسعه گاز گیاهان” مبارزات انتخاباتی خود گفت.

بلومبرگ نیز پشتیبانی Keystone XL pipeline که حرکت نفت از شنهای نفت در کانادا.

جولیان شجاع NoiseCat مدیر سبز جدید مقابله استراتژی برای thinktank داده ها برای پیشرفت گفت: بلومبرگ در اواخر مطلب مجاز است “برای بسیار آسان روایت برای او این است که او یک نیکوکار است که قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و انجام بسیاری برای بودجه آب و هوا [کار].

“ما نیاز به یک مطلب اساسی و گفتگو در مورد آنچه تفاوت بین آنچه به نظر می رسد مانند دو frontrunners,” NoiseCat گفت. او گفت: “نمی شود شگفت زده اگر بیشتر و بیشتر فعالان نشان می دهد تا به تظاهرات و او را به وظیفه”.

از سوی دیگر او افزود: “داشتن کسی است که می تواند صرف اساسا نامحدود پول پرداخت می شود رسانه ها است و می تواند اهرم عظیم خود انسان دوستی و سیاسی شبکه فقط بسیج چرخ دنده ها در آب و هوا و چیزی اتفاق می افتد است که ارزش نشستن برای یک لحظه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de