مایک بلومبرگ دیدم فاجعه سوپر نتایج روز سه شنبه پس از گذراندن یک چهارم از یک میلیارد دلار

بلومبرگ از دست دادن

Shayanne گال/کسب و کار خودی

  • مایک بلومبرگ دیدم نتایج فاجعه آمیز در سه شنبه متحده است.
  • بلومبرگ صرف حدود یک چهارم از یک میلیارد دلار در تبلیغات در سه شنبه متحده به تنهایی.
  • سابق شهر نیویورک شهردار نمی صلیب 15% آستانه لازم برای کسب درآمد نمایندگان در کارولینای شمالی و ویرجینیا, ورمونت, آلاباما, مین, ماساچوست, مینه سوتا و اوکلاهما مقدماتی بر اساس نتایج اولیه.
  • بلومبرگ کاهش یافته است از این مسابقه در صبح روز چهارشنبه و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایک بلومبرگ صرف حدود یک چهارم از یک میلیارد دلار در تبلیغات در سه شنبه متحده به تنهایی است نه ترجمه شده به برنده بزرگ برای سابق شهر نیویورک شهردار.

روشن بود در اوایل شب که بلومبرگ نمی خواهد آمار 15 درصد زنده ماندن آستانه لازم برای به دست آوردن نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها.

بلومبرگ به حال نتایج فاجعه آمیز در آمریکا با زود بازده مانند ویرجینیا و کارولینای شمالی در آمریکا با یک تکه بزرگ از نمایندگان برای grabs (ویرجینیا 99; کارولینای شمالی, 110). در مجموع این دو کشور را تا حدود 5 درصد از متعهد نمایندگان فرستاده شده به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

در ویرجینیا برای مثال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده با 53 درصد آرا با 100 ٪ از حوزه گزارش با توجه به تصمیم میز HQ (DDHQ). اما بلومبرگ برنده کمتر از 10 درصد آرا به این معنی او را هیچ ایالتی نمایندگان (یک نامزد باید حداقل 15 درصد آرا را کسب ایالت نمایندگان). برای دیدگاه بلومبرگ صرف 18 میلیون دلار در تلویزیون و رادیو تبلیغات فقط در ویرجینیا — در حدود 50 برابر آنچه بایدن به سر برد.

در همین حال سناتور. برنی ساندرز برنده در ورمونت با حدود نیمی از آرا با اکثر حوزه گزارش با بلومبرگ عدم عبور از 15% آستانه در که دولت به عنوان به خوبی.

بر اساس نتایج اولیه بلومبرگ نیز نمی صلیب 15% آستانه لازم برای کسب درآمد نمایندگان در کارولینای شمالی, آلاباما, مین, ماساچوست, مینه سوتا و اوکلاهما مقدماتی.

او برنده در ساموآ آمریکا اما تنها شش نمایندگان بودند تا برای grabs در قلمرو ایالات متحده به دست آورده و 18 درصد از آرا در ایالت یوتا (آینده در دوم پشت ساندرز) با 44 درصد از حوزه گزارش. سابق شهر نیویورک شهردار همچنین به نظر می رسد به دقت عبور از زنده بودن آستانه در آرکانزاس اما خیلی زود به صدا در دیگر نژادها.

بلومبرگ صرف بیش از یک و نیم میلیارد دلار برای تبلیغات در سال 2020 مسابقه ضربه زدن به خود را حدود 60 میلیارد دلار ثروت در این امید از جلو راندن خود را به 2020 نامزدی حزب دموکرات. که 500 میلیون دلار تقریبا نصف شد صرف متحده و سرزمین های رای گیری در روز سه شنبه.

پس از گردابی سه شنبه برای مهر او کاهش یافته است از این مسابقه در روز یکشنبه است. بلومبرگ بی درنگ تایید بایدن.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن” بلومبرگ در بیانیه ای گفت.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>