مایکروسافت می گوید آن است که ‘آماده به کاوش خرید Infinite’ در آمریکا پس از آن مدیر عامل صحبت کرد به تهمت


مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر عامل مایکروسافت می گوید او ممکن است اجازه می دهد تا آنها را به خرید Infinite در ایالات متحده تنها در صورتی از آن را جدا از چین زیر ممنوعیت تهدید به سیاتل فن آوری های غول پیکر تایید آن آماده شده است به کاوش خرید’

  • رئیس جمهور تهدید کرده بود به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده در اوایل روز شنبه
  • در بیانیه ای که یکشنبه مایکروسافت گفت: این آماده است برای ادامه بحث به کاوش خرید Infinite در ایالات متحده آمریکا
  • مقامات ایالات متحده بارها و بارها گفت: Infinite – در آن زمان چینی شرکت مادر – شمار ملی در معرض خطر به دلیل اطلاعات شخصی آن دسته
  • مایکروسافت گفت: این حرکت خواهد کرد به سرعت به دنبال بحث با Infinite پدر و مادر شرکت ByteDance تکمیل این بحث بعد از 15 سپتامبر’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرمانی به گفته مایکروسافت, مدیر عامل شرکت او ممکن است اجازه می دهد’ شرکت برای خرید Infinite در ایالات متحده – اما تنها در صورتی که برنامه به طور کامل جدا از پکن است.

مایکروسافت پارسیان گفت: این امر در ادامه بحث به دست آوردن محبوب کوتاه-تصویری نرم افزار از اینترنت چینی غول ByteDance. رئیس جمهور تهدید کرده بود به ممنوعیت آن در اوایل روز شنبه.

این شرکت ساخته شده این بیانیه پس از یک مکالمه بین مدیر عامل Satya Nadella و مغلوب ساختن پیشی جستن. آن گفت: این امر اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite آمریکایی به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در ایالات متحده است.

در طول چند ماه گذشته ایالات متحده با مقامات بارها و بارها گفت: Infinite در آن زمان چینی شرکت مادر پکن مبتنی بر نرم افزار شرکت ByteDance به شمار ملی در معرض خطر به دلیل اطلاعات شخصی آن دسته. کاخ سفید بلافاصله اظهار نظر در مورد مایکروسافت در بیانیه ای.

مایکروسافت به طور کامل قدردانی اهمیت پرداختن به رئیس جمهور و نگرانی است. آن است که متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده مایکروسافت در بیانیه ای گفت.

این شرکت اضافه شده بود که هیچ قطعیت معامله خواهد بود رسیده اما آن است که با هدف به نتیجه این مذاکرات در سپتامبر 15.

ByteDance قبلا به دنبال حفظ سهم اقلیت در ایالات متحده آمریکا کسب و کار از Infinite, یک پیشنهاد است که کاخ سفید را رد کرده بود. در زیر پیشنهاد جدید ایران ByteDance خارج خواهد بود به طور کامل و شرکت مایکروسافت را بیش Infinite در ایالات متحده منابع میگویند.

Donald Trump had threatened to ban TikTok in the US as early as Saturday

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده بود به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده در اوایل روز شنبه

Microsoft CEO Satya Nadella, pictured, has spoken with President Donald J. Trump

مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا, تصویر, صحبت کرده است با رئیس جمهور Donald J. Trump

در بیانیه ای که یکشنبه مایکروسافت گفت: “پس از یک مکالمه بین مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و رئیس جمهور Donald J. Trump, مایکروسافت آماده است برای ادامه بحث به کاوش خرید Infinite در ایالات متحده است.

آن می افزاید: ‘این دو شرکت ارائه شده و اطلاع از قصد خود را برای کشف یک پیشنهاد اولیه است که شامل خرید Infinite خدمات در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند و در نتیجه مایکروسافت داشتن و عامل Infinite در این بازار.

‘میان دیگر اقدامات مایکروسافت خواهد اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite آمریکایی به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در ایالات متحده است. مایکروسافت قدردانی دولت آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت شخصی به عنوان آن را همچنان به توسعه امنیتی قوی برای حمایت از کشور است.’

Axios گزارش رئیس جمهور گفت: برای حمایت از معامله اگر کامل ‘جدایی’ از پکن است.

TikTok's U.S. general manager, Vanessa Pappas, said Saturday: 'We're not planning on going anywhere'

Infinite ایالات متحده و مدیر ونسا Pappas گفت: شنبه: “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه’

Infinite ایالات متحده و مدیر ونسا Pappas گفت: شنبه: “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه. وقتی که می آید به ایمنی و امنیت ما در حال ساخت امن ترین برنامه به دلیل آن را درست انجام دهد.’

‘ما افتخار در تمام جوامع مختلف که تماس Infinite خانه,’ Pappas گفت: اصرار این برنامه میلیون ها نفر از کاربران به ایستادن برای Infinite.’

Pappas ادعا کرد که برنامه استخدام 15000 نفر در امریکا برنامه ای برای اضافه کردن اضافی 10000 شغل در سال آینده.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در اوایل روز یکشنبه رئیس جمهور اقدام خواهد شد در مدت کوتاهی بر شرکت های نرم افزاری که در حال تغذیه اطلاعات به طور مستقیم به دولت پکن نما یک خطر برای آمریکا و امنیت ملی است.

می تواند برگ برنده بان INFINITE?

در اوایل روز شنبه وزیر خارجه مایک Pompeo دوباره مطرح شده به دولت هشدار در مورد پلت فرم رسانه های اجتماعی.

‘این چینی نرم افزار شرکت انجام کسب و کار در ایالات متحده آن است که آیا Infinite یا WeChat — بی شماری وجود دارد بیشتر … تغذیه می باشد که داده ها به طور مستقیم به حزب کمونیست چین ملی خود, دستگاه امنیتی,’ Pompeo گفت: در فاکس نیوز کانال ‘صبح روز یکشنبه آتی.’

‘می تواند صورت خود را به رسمیت شناختن الگوهای. آن را می تواند اطلاعات خود را در مورد اقامت خود را به شماره تلفن دوستان خود را که آنها به هم وصل کنید. آنان کسانی هستند که مسائل است که رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ما در حال رفتن به مراقبت از’ Pompeo گفت.

فدرال کمیته بررسی شده است که آیا تهمت می تواند ممنوعیت Infinite در آمریکا اعضای آن معتقدند که Infinite نمیتواند در ایالات متحده آمریکا در شکل کنونی آن به دلیل این خطرات ارسال اطلاعات بر 100 میلیون آمریکایی’ وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

“همه ما توافق وجود دارد به یک تغییر … همه موافق آن نمی تواند وجود داشته باشد به عنوان آن را ندارد’ Mnuchin گفت: در ABC ‘این هفته است.’

تبلیغات

‘رئیس جمهور تهمت است گفت:” به اندازه کافی ” و ما در حال رفتن به آن را تعمیر و بنابراین او اقدام خواهد کرد در روزهای آینده با توجه به یک آرایه وسیعی از امنیت ملی است که خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین,’ Pompeo گفت: در فاکس نیوز کانال ‘صبح روز یکشنبه آتی.’

“آنها در حال درست مسائل مربوط به حریم خصوصی برای مردم آمریکا و برای مدت زمان طولانی وقت ایالات متحده فقط گفت:” خوبی خوبی اگر ما با داشتن سرگرم کننده با آن و یا اگر یک شرکت می تواند پول را از آن ما در حال رفتن به اجازه است که به اتفاق می افتد,’ Pompeo روز یکشنبه گفت.

ByteDance گفت که مایل به سمت ایالات متحده عملیات از Infinite به مایکروسافت در تلاش برای ایجاد یک معامله با کاخ سفید با دو نفر آشنا با این موضوع گفته بود رویترز در روز شنبه.

مایکروسافت پیشنهاد کرده است به دست آورد برخی از پشتیبانی از متحدان رئیس جمهور از جمله حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام.

این سناتور در روز شنبه در دفاع از رئیس جمهور تصمیم به اقدام علیه محبوب ترین برنامه اشتراک گذاری ویدیو است که مقامات ادعا می کنند یک تهدید امنیت ملی خطر به دلیل اطلاعات شخصی آن دسته.

گراهام گفت: او در حمایت از یک شرکت آمریکایی به دست آوردن Infinite متحده در عملیات به جای ممنوع کردن برنامه به طور کامل.

‘به طرفداران و کاربران از#Infinite. من درک می کنیم نگرانی های خود را. با این حال رئیس جمهور تهمت مناسب است به می خواهید مطمئن شوید که حزب کمونیست چین خود را نمی کند Infinite و مهمتر از همه – همه اطلاعات خصوصی خود را,’ سناتور توییتی.

‘چه چیزی درست کنیم ؟ یک شرکت آمریکایی مانند مایکروسافت را بیش از Infinite. برنده-برنده. نگه می دارد رقابت زنده و داده های از دست حزب کمونیست چین.’

در یک مصاحبه جداگانه در یکشنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده است که به بررسی امنیت ملی پیامدهای خارجی و معاملات کسب و کار است که به دنبال این موضوع است.

در طول چند ماه گذشته ایالات متحده با مقامات بارها و بارها گفت: Infinite در آن زمان چینی شرکت مادر پکن مبتنی بر نرم افزار شرکت ByteDance به شمار ملی در معرض خطر به دلیل اطلاعات شخصی آن دسته

چگونه INFINITE کار می کند ؟

  • کاربران پست ویدئوها از خود و پخش آنها در برنامه
  • هر کسی می تواند پیدا کردن این فیلم ها و ارسال نظر در آنها
  • آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به پیام است که فرد خصوصی
  • برخی از محبوب ترین فیلم در حال تماشای بیش از 10 میلیون بار
  • هر Infinite تصویری است که به طور کلی 15 تا 60 ثانیه طولانی
  • این ویدئوها به طور معمول مجموعه ای به موسیقی اغلب نشان کاربر, رقص, انجام یک ترفند یا لب همگام سازی
تبلیغات

تعداد کاربران آمریکایی تخمین زده شده است که به عنوان بالا به عنوان 80 میلیون در ماه – هر چند به این دلیل که شرکت عموم معامله برآورد خارج از تحلیلگران غیر ممکن است به منظور بررسی.

پلت فرم جهان توسط طوفان در زمان در سال 2017, که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم اصلی که به اشتراک گذاشته شده در برنامه برای میلیون ها نفر برای دیدن.

این حرکت در می آید و پس از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری ممنوع کارکنان با استفاده از چینی ها تصویری به اشتراک گذاری برنامه با استناد به امنیت و نگرانی های حریم خصوصی.

در یک یادداشت در دوشنبه بایدن مشاور عمومی, دانا ریموس دستور داد کارکنان به حذف Infinite از هر دو شخصی و تلفن های کار و به “خودداری از دانلود و استفاده از Infinite’ با توجه به بلومبرگ.

در اوایل این هفته Infinite را به عقب رانده و در آنچه از آن به نام “بدنام حملات’ است که با توجه به تصویری برنامه چینی اتصالات – یک رمزی اشاره به پرس و جو.

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر گفت که این حملات شد ‘به صورت مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا’

‘ما نه سیاسی ما را قبول نمی کند تبلیغات سیاسی و هیچ دستور کار — تنها هدف ما این است که باقی می ماند یک پر جنب و جوش و پویا پلت فرم برای همه برای لذت بردن از,’ مایر گفت.

‘Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف اما ما هستند نه دشمن.’

به عنوان روابط بین ایالات متحده و چین به وخامت بیش از تجارت هنگ کنگ استقلال امنیت سایبری و گسترش رمان coronavirus Infinite پدید آمده است به عنوان یک flashpoint در اختلاف بین دو اقتصاد بزرگ.

ByteDance شده است با توجه به طیف وسیعی از گزینه ها برای Infinite میان آمریکا و فشار به کنترل از برنامه که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم کوتاه با جلوه های ویژه و تبدیل به wildly محبوب و آمریکا و نوجوانان است.

ByteDance به دست آورد و بر اساس شانگهای تصویری نرم افزار موسیقی.ly در $1 میلیارد معامله در سال 2017 و راه اندازی مجدد آن را به عنوان Infinite سال بعد.

ByteDance نیست به دنبال تایید برای خرید از کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) که بررسی معاملات بالقوه برای امنیت ملی خطر است. رویترز گزارش داد سال گذشته که CFIUS باز کرده بود رسیدگی به Infinite.

Secretary of State Mike Pompeo said on Sunday that the president will take action shortly on Chinese software companies that are feeding data directly to the Beijing government, posing a risk to U.S. national security

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور را در مدت کوتاهی بر شرکت های نرم افزاری که در حال تغذیه اطلاعات به طور مستقیم به دولت پکن نما یک خطر برای امنیت ملی آمریکا

در اوایل این سال شرکت بازی پکن Kunlun فن آوری شرکت با مسئولیت محدود به فروش می رسد Grindr LLC محبوب دوستیابی گی برنامه آن را خریداری در سال 2016 برای $620 میلیون پس از دستور CFIUS به سمت.

در 2018, CFIUS مجبور چین مورچه مالی به برنامه های قراضه به خرید MoneyGram International Inc بیش از نگرانی در مورد ایمنی از اطلاعات است که می تواند شناسایی شهروندان ایالات متحده.

ByteDance ارزش بود در آنجا که $140 میلیارد دلار در اوایل سال جاری هنگامی که یکی از آن سهامداران Cheetah Mobile به فروش می رسد یک خطر کوچک در مقابله رویترز گزارش کرده است. راه اندازی سرمایه گذاران شامل ژاپن SoftBank گروه Corp.

بخش عمده ای از ByteDance درآمد ناشی از تبلیغات در برنامه های تحت آن چینی عملیات از جمله Douyin – نسخه چینی از Infinite – و خبرخوان نرم افزار Jinri Toutiao و همچنین به عنوان جریان برنامه Xigua و Pipixia یک برنامه برای جوک و طنز آمیز فیلم ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im