Michigan State کل تیم برای منزوی کردن برای 14 روز پس از آزمون مثبتدانشگاه ایالتی میشیگان گفت: در روز جمعه که همه اعضای آن تیم فوتبال را قرنطینه یا منزوی پس از دیگری از کارکنان و یک ورزشکار آزمایش مثبت برای Covid-19.

این تیم در حال حاضر متوقف تمرینات یک بار پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت در روز چهارشنبه. ورزشی گروه روز جمعه گفت که آزمایش انجام شده در طول هفته گذشته شامل یک دوم اعضای ستاد و یک ورزشکار تست مثبت است.

“به عنوان بخشی از ورزشی بخش بازگشت به دانشگاه سیاست دانشجو-ورزشکاران قرنطینه در هنگام آمدن به تماس نزدیک با فردی که تست مثبت برای COVID-19” به مدرسه در بیانیه ای گفت. “دانشگاه به مناطق تعیین شده در دسترس به خانه افراد در قرنطینه به عنوان مورد نیاز بر اساس ترتیبات زندگی برای دانشجو-ورزشکاران است.”

تمام اعضای تیم فوتبال را قرنطینه یا منزوی در حالی که در انتظار اتمام 14 روز در قرنطینه ورزشی بخش.

نظارت تست از ورزشکاران به پایان رسید چهارشنبه و تنظیم شده است تکرار شود قبل از آنها پاک به بازگشت به تمرینات است.

در اوایل یکشنبه ارشد offensive lineman مشترک نگرانی های خود را بیش از این تیم ادامه تمرین در میان عدم اطمینان از این بیماری همه گیر به tweeting: “بچه ها در حال تست مثبت در سراسر کشور به چپ و راست…به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد بحث و گفتگو در یک فصل ؟ به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی به یک تصمیم منطقی? Hmm اجازه دهید من حدس می زنم درآمد #گپ #B1G10”

J. رید
(@jordanreid58)

بچه ها در حال تست مثبت در سراسر کشور به چپ و راست…به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد بحث و گفتگو در یک فصل ؟ به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی به یک تصمیم منطقی? Hmm اجازه دهید من حدس می زنم درآمد #گپ #B1G10

جولای 24, 2020

اعلام شد که دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 594 جدید تایید ویروس موارد و سه اضافی مرگ و میر. در مورد 3.7% از آزمایشات مثبت بوده است در این هفته از پنج شنبه.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تمدید ممنوعیت خانواده بازدید کننده در خانه های سالمندان و جمع مراقبت سایت از طریق اوت 31. وجود دارد یک استثنا برای افرادی که می خواهید برای دیدن کسی که جدی و یا در وضعیت بحرانی و یا در آسایشگاه مراقبت. Whitmer را اعلام کرد که یک فرمت از او سفارش قبلی پنج شنبه شب.

امکانات باید “تلاش” برای کمک به ساکنان برقراری ارتباط با مردم از طریق تلفن و یا دستگاه های الکترونیکی Whitmer گفت.

برخی از مردم در خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, مراکز تنها دیده می شود بازدید کنندگان را از طریق یک پنجره.

“ما باید هوشیار باشند تا در مبارزه علیه Covid-19 و حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان از گسترش این ویروس است. … من می دانم سالمندان و خانواده های آنها فداکاری هر روز در طول این بحران” Whitmer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im