میشیگان کلانتر در زمان خاموش کلاه خود و راهپیمایی با معترضان

کلانتر Christopher R. سوانسون از Genesee County در میشیگان ایستاده بود قبل از اینکه جمعیت از معترضان در روز شنبه. آنها به خشم آمده بودند مرگ در هفته گذشته جورج فلوید در مینیاپولیس خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“ما می خواهیم با همه شما برای واقعی” کلانتر سوانسون گفت: پرداختن به تظاهرکنندگان که تا به حال جمع آوری شده در سنگ چخماق, Mich., با توجه به فیلم از WEYI-تلویزیون.

او گفت که او ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه را خاموش کلاه خود و که ماموران قرار داده بود خود را باطوم. “من می خواهم به این رژه, نه اعتراض به,” او گفت:.

به عنوان تظاهرکنندگان تحسین او را تکان داد یک تظاهرکننده دست و بالا fived دیگر. او سپس اذعان کرد که کودکان در جمعیت است. اشاره به این افسران در پشت سر او خواسته جمعیت چه او و دیگر افسران نیاز به انجام.

جمعیت شعار می دادند: “راه رفتن با ما. راه رفتن با ما. راه رفتن با ما.”

و بنابراین او.

چند صد نفر از معترضان در راهپیمایی از یک هدف فروشگاه به سنگ چخماق شهرستان ایستگاه پلیس و باقی مانده مسالمت آمیز در اعتراض به طول انجامید که برای چند ساعت پلیس گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“ما در حال راه رفتن با شما به خاطر همه شما درخواست برای یک صدا و کرامت برای همه مهم نیست که شما چه کسی هستید” کلانتر سوانسون گفت: در یک سخنرانی پس از مارس. “من شما را دوست دارم بچه ها. پلیس شما را دوست دارم.”

کلانتر سوانسون در میان چندین اجرای قانون مقامات که در چند روز گذشته را درگیر با راهپیمایان و نشان همبستگی یا با راهپیمایی زانو یا علنا محکوم به مرگ آقای فلوید.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 53m پیش

  • کاخ سفید می رود, تاریک, به عنوان آتش خشم در این نزدیکی هست.
  • این بار خبرنگاران بر روی زمین در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. در اینجا برخی از آنچه که آنها در حال دیدن.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.

درگیری را تشدید کرده و شهرستانها از جمله شیکاگو و نیویورک و فیلادلفیا دیده می شود خشونت و خرابکاری با هدف قرار دادن پلیس در سال های اخیر شب. ویدئوها نشان داده اند که ماموران پلیس با استفاده از باتوم گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در اعتراض تماشاگران و روزنامه نگاران اغلب بدون هشدار.

حداقل پنج نفر کشته شده اند و تا کنون در خشونت های متصل به تظاهرات آغاز شده است که پس از آقای فلوید درگذشت در بازداشت پلیس.

“من معتقدم که ما زندگی را نجات داد شب گذشته” کلانتر سوانسون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

Quajuan Adams یکی از معترضان نیز گفت در کنفرانس خبری. او گفت: اعتراض بود نه فقط در مورد جورج Floyds و اریک جلب جهان — آن را در مورد همه است.

“تمام نیروهای پلیس نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال انجام کارهای راه راست” او گفت:. “آنها نیاز به تمرکز بر روی آموزش سیاست های, آنچه در نظر گرفته شده است که مجادله و چه در حال مجادله و چه نیروهای نیاز به گرفته شده در موقعیت های خاص.”

کلانتر سوانسون گفت: مردم در تمام سنین و پس زمینه آمد از آنجا که دیترویت و ایندیانا به صدای ناکامی های خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس. اما قسمت او گفت نه بازتابی در تمام 800,000 افسران پلیس در کشور است.

“ما شد چراغ نور شب گذشته و بنابراین ما خواستار ملی, شب, صلح,” او گفت:. “این شروع می شود از اجرای قانون: وضع شمشیر خود را.”

بیش از 1000 نفر بوده است به ضرب گلوله توسط پلیس در سال گذشته با توجه به واشنگتن پست.

در سراسر کشور اجرای قانون مقامات پیوست تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ آقای فلوید.

در کامدن (آرکانزاس), N. J., یک رئیس پلیس انجام یک بنر و رهبری صلح آمیز مارس. در شنکتدی, n. y., افسران پلیس, راهپیمایی با معترضان را از طریق شهرستان در منطقه مرکز شهر. و در سانتا کروز کالیفرنیا افسران پلیس زانو با صدها نفر از معترضان به افتخار آقای فلوید و توجه به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

در شهر نیویورک افسران در زمان زانو در کوئینز و در میدان تایمز به عنوان جمعیت را تشویق می کردند.

و در هوستون که در آن آقای فلوید بزرگ شده, رئیس پلیس محکوم کرد و پلیس فرانسه در یک سخنرانی احساسی و عاطفی.

ارشد هنر اکودو است راهپیمایی با تظاهرکنندگان و تا به اتهامات واصل شود و در برابر چهار افسر در مینیاپولیس که درگیر در گرفتن آقای فلوید را بازداشت.

رئیس اکودو در زمان ماسک خود را در یک نقطه در روز یکشنبه طول بکشد و ستایش رویداد در فضای باز خدمات مذهبی که در آن مردم عبادت از اتومبیل های خود را. او پمپ بازوی خود را به عنوان کسانی که مونتاژ شده در وسایل نقلیه خود را honked خود شاخ در حمایت از.

“ما یک پسر و یک برادر, عمو, پسر عموی یک Houstonian یک کودک از خدا که کشته شد توسط بندگان است که قرار است به بندگان خدا و به آنها نشان داد که هیچ رحمت زمانی که آنها خود را به زانو در گردن او گفت:” آقای فلوید.

مانی فرناندز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>