میشیگان می شود بعد از ریاست جمهوری در میدان نبرد بین جو بایدن و برنی ساندرز


جو بایدن طوفان به دو رقمی نظرسنجی سرب بیش از برنی ساندرز به عنوان سوسیالیستی می خواهم برای صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی خود با wooing شهری و رای دهندگان در میشیگان قبل از روز سه شنبه را استراحت اولیه

  • جو بایدن دارای 13-نقطه رهبری در رویترز / ایپسوس ملی نظرسنجی
  • پس از بایدن فوق العاده سهشنبه جیغ وداد بازی کردن مبارزات انتخاباتی خود تبدیل می شود چشمان خود را به میشیگان
  • ساندرز به ثمر رساند بحرانی برنده شدن وجود دارد در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون
  • هر دو نامزد می خواهند دولت را برای پشتیبانی کردن اقتصادی پیام
  • استقرار نامزدها رفتند به بایدن; الیزابت وارن کاهش یافته است
  • هر دو مردان تظاهرات در دیترویت و در حال مبارزه در گرند رپیدس
  • بایدن نورد حمایت از دولت رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شنبه

جو بایدن باز است 13-نقطه سرب بیش از برنی ساندرز در یک نظرسنجی ملی – آخرین نشانه آن است که انتخابات ریاست جمهوری به طور چشمگیری چرخش راه خود را از قبل از سه شنبه.

بایدن آگهی ساندرز 45 تا 32 جدید در رویترز / ایپسوس نظرسنجی منتشر شد و پس از او غالب در 10 از 4 متحده در روز سه شنبه و به شکل مسابقه است. بایدن به ثمر رساند که عملکرد سابق رقبا تثبیت در سراسر مبارزات انتخاباتی خود پایان تایید او.

در حال حاضر او و ساندرز در حال آماده شدن برای نبرد در میانه میدان جنگ در هفته آینده – در یک درگیری که تعیین خواهد کرد که آیا آنها صورت کشیده-مثل حلزون حرکت کردن-متحرک.

کمتر از دو هفته پیش ساندرز شد برگزاری 11-نقطه سرب در همان نظرسنجی.

Joe Biden has opened a commanding lead in a new national poll

جو بایدن باز کرده است یک فرماندهی و رهبری در یک نظرسنجی ملی

وجود دارد بیشتر دراماتیک اطلاعات از فلوریدا که در آن ساندرز در حال حاضر در مشکل با تشکر از نظرات خود را در دفاع از جنبه های فیدل کاسترو ” در کوبا.

بایدن در 51.5 درصد در سنت پیت, نظر سنجی, نظرسنجی, با ساندرز راه برگشت در 14 درصد است. میلیاردر Mike Bloomberg, که, کاهش یافته و تایید بایدن در 10.5 درصد است. این نظرسنجی انجام شد آنلاین و نه از طریق تلفن خودکار تماس با رای دهندگان فلوریدا.

ریاست جمهوری مبارزات جو بایدن و برنی ساندرز باید هر یک از شناسایی میشیگان به عنوان بعدی خود انتقادی میدان نبرد – با بایدن امید را به پایین ساندرز در یک وضعیت که در آن او به ثمر رساند بحرانی پیروزی هیلاری کلینتون در سال 2016.

بعد از نبرد بزرگ دم در میشیگان که در میان شش کشور که رای مارس 10. دولت به طور ناگهانی ظهور به عنوان بعدی مهم مسابقه برای مبارزات سعی کنید به ایجاد یک بیانیه در حال حاضر که بایدن ناگهان دریافت frontrunner وضعیت.

ساندرز برنامه ریزی شده خود را امضا تظاهرات برای دولت با حوادث برنامه ریزی شده در دیترویت و گرند رپیدز در روزهای آینده. بایدن در حال برنامه ریزی خود را دیترویت تجمع برای روز قبل از حالت اولیه به علاوه جمع آوری کمک. او همچنین برنامه ریزی یک رویداد در آن آربور که در آن او می خواهد به بسیج دانشگاه میشیگان دانش آموزان با get-out-the-رای رالی.

Biden and Bernie Sanders are taking their campaigns across the country

بایدن و برنی ساندرز در حال گرفتن مبارزات انتخاباتی خود را در سراسر کشور

Sanders was thrown off balance after Biden won 10 of 14 states on Super Tuesday

ساندرز بود پرتاب کردن تعادل پس از بایدن برنده 10 از 14 متحده در روز سه شنبه

Sen. Elizabeth Warren suspended her campaign Tuesday, but has yet to endorse

سناتور. الیزابت وارن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او سهشنبه, اما هنوز به تایید

بایدن در حال برنامه ریزی خود تجمع روز قبل از اولیه به علاوه جمع آوری کمک.

بایدن یک شات از حرکت پس از او سه شنبه پیروزی و تمیز است تا در حمایت از رقبای سابق خود. روز چهارشنبه او را برداشت تا حمایت از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سابق رژیم صهیونیستی. جنیفر Granholm.

میشیگان و میسوری بزرگترین جوایز در انتخابات نقشه در 10. دولت نیز نمادین قدرت – آن است که یکی از سه نفر به طور سنتی دموکرات خیره جایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم هیلاری کلینتون ،

Michigan Gov. Gretchen Whitmer endorsed Biden on Thursday

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تایید بایدن روز پنج شنبه

ساندرز به ثمر رساند و یک پیروزی بسیار مهم وجود دارد در سال 2016 در آنچه او شد تمدید اجرا در برابر هیلاری کلینتون ،

بایدن که زد تا بزرگ حاشیه در میان آفریقایی رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی و دیگر ایالت های جنوبی می خواهد به تکرار استراتژی خود را. او همچنین می خواهد به دولت یک زمین آزمایش و اثبات خود است که او می تواند مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از مسائل برای خانواده های شاغل.

ساندرز است که به دنبال تاکید مجدد خود اقتصادی پیام که روز چهارشنبه شامل حملات در بایدن برای گرفتن بودجه از میلیاردرهای و حمله به رقیب خود برای حمایت از وال استریت کمک مالی در سال 2008 و او را متهم به طرفدار ‘ناکارآمد و بی رحمانه’ سیستم بهداشت و درمان.

جدید اخبار دیترویت نظرسنجی می دهد بایدن 7 نقطه سرب بیش از ساندرز هر چند سناتور ورمونت led قبلا زمانی که آرایه ای از نامزدها بودند تقسیم شد. سناتور. الیزابت وارن کاهش یافته و از نژاد پنج شنبه پس از برگزاری سه شنبه تجمع در دیترویت.

‘Michiganders مجبور شن. ما دشوار است. ما می دانیم آنچه در آن مانند به نادیده گرفته و شمارش خارج است. و ما می دانیم که هنگامی که شما زدم شما خودتان را انتخاب کنید و به عقب بر گردیم به کار می کنند. جو بایدن بوده است سمت راست وجود دارد با ما در این مبارزه سخت,’ Whitmer گفت: در حمایت از یمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>