مایکل فلین Exoneration شد آخرین در زندگی پر از Reversals

واشنگتن — همواره وجود داشته است و دو طرف به Michael T. فلین. وجود دارد نوجوان باغی که surfed در طول طوفان و صرف یک شب در نوجوانان كانون. پس از آن وجود دارد که بالغ buckled پایین به ارتش پیوست و افزایش برای تبدیل شدن به یک سه ستاره به طور کلی.

آقای فلین شد, مادام العمر از حزب دموکرات که در خدمت رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان یک افسر اطلاعاتی. او همچنین به نام آقای اوباما یک “دروغگو” پس از مجبور کردن از کار و ابداع خود را به عنوان یک جمهوری خواه مشاور سیاست خارجی.

آقای فلین انتقاد ژنرال بازنشسته استفاده می شود که خود را ستاره “برای خود کسب و کار خود.” او به نظر می رسد به انجام همان چیزی که به عنوان یک مشاور.

اما دو طرف از آقای فلین بودند شاید هرگز به استارک به عنوان در پرونده جنایی علیه او که به پایان رسید به طور ناگهانی در روز پنج شنبه به حیرت بسیاری از واشنگتن.

پس از شفاعت از گناه در سال 2017 به دروغ گفتن به بازرسان فدرال در مورد مخاطبین خود را با یک دیپلمات روس آقای فلین همکاری با مشاور ویژه گفته او “بودن یک سرباز خوب” و درآمد دادستان’ ستایش است. سپس او recanted خود اعتراف و شروع چه برخی از متحدان دیدم به عنوان یک قمار بی پروا به توزیع مجدد خود را به عنوان یک قربانی بی گناه از یک سیستم عدالت اجرا amok.

که قمار پرداخت می شود این هفته که در فوق العاده واژگونی وزارت دادگستری خود را رها دادستان گفت که او هرگز نباید متهم شده اند. فعلی و سابق فدرال اجرای قانون مقامات ابراز ناباوری و ترس خواستار حرکت بی سابقه ای به وزارت دادگستری تمامیت ارضی و استقلال است. رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سخنرانی برای اعضای سابق دولت او گفت: او می ترسید که “نه فقط نهادی هنجارهای اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است.”

آقای فلین تبدیل صورت خود را به یک علت سیاسی که طنین انداز در محافظه کار اتاق اکو. به رهبری توسط وکیل, Sidney, پاول و نماینده Devin Nunes جمهوری خواه از کالیفرنیا و یک متحد نزدیک رئیس جمهور آقای فلین حامیان کار می کرد برای از بین بردن بی اعتمادی برخی از جمهوری خواهان بر همکاری خود را با اجرای قانون و به نوبه خود او را به جناح راست قهرمان. خانم پاول حفر کردن اسناد و مدارک او اصرار داشت نشان داد که مشتری خود را به عنوان یک قربانی از تخلفات توسط F. B. I. به عنوان آقای ترامپ شده بود.

در نهایت دادستان کل William P. Barr پیوست نبرد اعطای آقای فلین یکی دیگر از turnabout در یک زندگی پر از آنها است.

اعتبار…کارولین کول/Los Angeles Times, via Getty Images

Michael T. فلین, 61, رشد در منچستر, R. I. ششم از نه فرزند. پدر او یک گروهبان ارتش شد که یک بانکدار. مادر خود را زد منشیگری مدرسه قبل از کسب مدرک حقوق در سن 63.

خانواده به فشرده سه اتاق خواب و یک حمام oceanfront کلبه. امور مالی تنگ شد.

“من یکی از کسانی که تند و زننده دشوار کودکان و نوجوانان hellbent در شکستن قوانین برای آدرنالین بالا و سخت سیمی فقط به اندازه کافی به مراقبت در مورد عواقب” آقای فلین نوشت: در سال 2016 کتاب “زمینه مبارزه کنند.” “برخی از جدی و فعالیت های غیر قانونی,” او نوشت منجر به دستگیری او.

او تقریبا flunked از سال اول در دانشگاه رود آیلند, درآمد 1.2 درجه-نقطه متوسط. اما R. O. T. C. او اهدا سه سال کمک هزینه تحصیلی و او در بر داشت و تماس خود را در ارتش است.

برای خیلی از آقای فلین حرفه ای همکاران سابق گفت: مربیان و برتر افسران اجازه استعدادهای خود را شکوفا نگه داشته و او را مخل گرایش در چک. در کتاب خود او در توصیف خود را به عنوان یک شورشی در قلب است. “من ماوریک غیر معمول میخ مربع در یک سوراخ گرد,” او نوشت.

به عنوان یک افسر جوان در سال 1983 او صحبت راه خود را بر روی نیروی نظامی که حمله گرانادا. او کبوتر کردن 40 فوت صخره برای نجات دو سرباز foundering در آبهای سواحل. او بدحجابی به صورت غیر مجاز نجات بلکه به دست آورده احترام.

جسارت بعد از ترجمه به استراتژی است که به نظر می رسید تازه و خوش آمدید زمانی که نظامی بود و فرو رفته در جنگ در افغانستان و عراق. در افغانستان او دفاع و پشتیبانی راه های جدید برای فیوز جمع آوری اطلاعات و عملیات نظامی است.

او همکاری با ژنرال استنلی آ. مک کریستال فرمانده به رهبری آمریکا در افغانستان در زمان محافظ او از منتقدان. ژنرال مک کریستال همچنین عمل به عنوان یک ترمز اطمینان حاصل کرد که آقای فلین عجیب و غریب ترین ایده ها محدود به جلسات طوفان مغزی.

در زمان آقای فلین وارد آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع به عنوان سه ستاره به طور کلی در سال 2012 ترک بودند شروع به نشان می دهد. آقای اوباما تا به حال اخراج ژنرال مک کریستال یک حرکت که عمیقا مضطرب آقای فلین.

او اعدام یک سازماندهی مجدد از آژانس این است که هنوز هم در اثر. اما هرج و مرج سبک مدیریت و به طور فزاینده ای سخت و لبه دیدگاه در مورد مبارزه با تروریسم به همکاران مکث و مافوق خود را مشاهده و او را به عنوان سرکش پیشین مقامات پنتاگون گفت. خود را مدافعان گفت: دولت اوباما bristled در خط سخت در ایران است.

او دو سال است و تمدید نمی شود ، thrusting او را به غیر نظامی جهان در سن 55, یک, تلخ, ،

آقای فلین به حال شکوفا با نیروهای عملیات ویژه در عراق که در آن همکاران او می تواند “تحمل و تنظیم و مدیریت چه کاربردی و ناکارآمد با مایک فلین” گفت: Douglas H. عاقلانه سابق C. I. A. مامور شد که آقای فلین معاون در آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع.

“در عرصه سیاسی” آقای حکیم گفت: “او دیگر تا به حال این نوع از نظارت بزرگسالان.”

اعتبار…دیمون زمستان/نیویورک تایمز

به عنوان یک مرد نظامی آقای فلین به نظر می رسید بی اعتنا به ثروت ملل متحد-خود-آگاهانه پارکینگ خود را در سال 1986 بیوک پارک خیابان در پنتاگون پارکینگ خال خال با Cadillacs و Lexuses.

اما به عنوان یک غیر نظامی او تاسیس یک شرکت مشاوره فلین اینتل که جذب بالا پرداخت مشتریان. در یک تصمیم گیری است که وحشت زده برخی از دوستان او قبول کرد که به یک سخنرانی در سال 2015 به RT روسیه تحت کنترل دولت شبکه تلویزیونی برای حدود $45,000. او نشسته بود در سر میز در کنار رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه است.

سال بعد او کشیده در حداقل 1.8 میلیون دلار از خصوصی اطلاعاتی و امنیتی خدمات مشاوره و سخنرانی. حدود 530,000 آمد برای کار به بی اعتبار ساختن دشمن از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه است. آقای فلین نیست ثبت نام با وزارت دادگستری به عنوان یک عامل خارجی به عنوان مورد نیاز تحت لابی افشای قوانین تا زمانی که بهار زیر را زمانی که او تحت فدرال موشکافی.

آقای فلین سیاست به نظر می رسید به تغییر حتی بیشتر از امور مالی خود را. او به شدت با انتقاد از دولت اوباما به خصوص در ایران و سیاست.

او رویکرد عملگرایانه از راه داد در مکالمات خصوصی با خبرنگاران و دانشجویان تقریبا خصمانه دیدگاه اسلام ، در کتاب خود به نام او برای نابودی دولت ایران. علنا او sneered در آقای اوباما برای اجتناب از اصطلاح “اسلام رادیکال”و ضمنی است که آقای اوباما یک راز مسلمان.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و می گویند او اسلامی گفت:” یکی از بزرگترین کشور ضد اسلامی گروه عمل برای امریکا در سال 2016. اما او گفت که رئیس جمهور “رشد نمی کند تا به عنوان یک آمریکایی بچه” برگزار شد و ارزش “کاملا متفاوت از من است.”

کالین پاول وزیر خارجه سابق به نام آقای فلین “جناح راست دیوانه.” اما مشاهدات خود را طنین انداز با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اولیه خود را تا اواسط سال 2015 در جلسه برنامه ریزی برای نیم ساعت به طول انجامید 90 دقیقه و درخواست آقای فلین برای شروع مشاوره کمپین.

او شیفته محافظه کاران در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه جولای سال 2016 زمانی که او رهبری گروه کر “قفل و او!” شعارهای علیه هیلاری کلینتون ،

در هفته آقای فلین شد این موضوع از یک F. B. I. ضد پرس و جو به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لینک کلیک کنید برای روسیه است. خود کد نام “تیغ.”

در ماه ژانویه سال 2017 با آقای تهمت افتتاح قریب الوقوع F. B. I. تصمیم گرفته بود که شواهد کافی وجود داشته که آقای فلین با توطئه روس ها خواسته و یا ناخواسته.

اما F. B. I. علاقه شعلهور شد که ماموران متوجه شدند که در اواخر ماه دسامبر در طول انتقال ریاست جمهوری آقای فلین توصیه شده بود سفیر روسیه, سرگئی I. Kislyak که کرملین خودداری از واکنش به دولت اوباما اعمال تحریم ها برای روسیه انتخابات دخالت. آقای فلین نیز خواسته است که روسیه تاخیر یا شکست یک آینده شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه در محکومیت اسرائیل است.

کسانی که تماس های تلفنی مشکل ساز شد چرا که آقای فلین بود اقدام به دخالت در سیاست خارجی به عنوان یک شهروند خصوصی بالقوه نقض قانون فدرال — البته یکی به ندرت به اجرا گذاشته است.

آقای فلین نیز گفت: ورودی معاون رئیس جمهور مایک پنس که او تا به حال نه بحث تحریم با روسیه است. آقای پنس تکرار شده که ادعای در تلویزیون افزایش نگرانی ها در وزارت دادگستری که آقای فلین دروغ گفته بود و به او که روس ها می تواند با استفاده از این حقیقت به باج خواهی آقای فلین.

در F. B. I. خود فایل بود درنگ در تعلیق و نه هنوز به طور رسمی بسته شد. “ما مطلق بی کفایتی در واقع ما کمک می کند تا” پیتر Strzok یک F. B. I. ضد, عامل, پیامک دفتر وکیل. به دلیل اداری نظارت عوامل نمی خواهد که برای توجیه بازگشایی پرس و جو.

چهار روز پس از مراسم تحلیف F. B. I. ارسال دو عامل به سوال آقای فلین در کاخ سفید است. گرفتار کردن گارد مقامات وزارت دادگستری “سقف” زمانی که آنها متوجه است.

آقای فلین گفت: عوامل او نمی خواست روسیه برای عمل به هیچ وجه خاص در پاسخ به U. N. قطعنامه و اعمال تحریم ها. انکار آن نیست نجات را: او به زودی مجبور به استعفا شد.

حتی پس از آن آقای تهمت سعی در محافظت از او را از تحقیقات بیشتر است. “من امیدوارم که شما می توانید راه خود را به اجازه دادن به این رفتن به اجازه فلین به,” او گفت: James B. Comey سپس F. B. I. مدیر که آقای ترامپ بعد از کار اخراج شدند.

که در ماه دسامبر آقای فلین التماس کرد گناه را به دروغ به محققان در مورد صحبت های او با مقام و متعهد به همکاری با پرس و جو توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم به روسیه سال 2016 انتخابات دخالت.

اعتبار…دیمون زمستان/نیویورک تایمز

حدود یک سال بعد آقای فلین به حال افکار دوم. پس از یک قاضی فدرال هشدار داد که او ممکن است محکوم به مشروط شدن اخراج او تیم حقوقی خود را. او لوایح حقوقی تا به حال به مبلغ نزدیک به 3 میلیون دلار وادار کردن او به فروش Alexandria, Va., خانه و حرکت به رود آیلند صفحه اصلی.

در دادگاه تشکیل پرونده آقای فلین گفت: او تنها گناه التماس کرد چرا که وکلای او به او توصیه می شود. “یکی از راه های یک فرد می شود سه ستاره به طور کلی توسط یک سرباز خوب گرفتن سفارشات بودن بخشی از یک تیم و اعتماد مردم است که به ارائه اطلاعات و پشتیبانی,” او نوشت.

حتی قبل از او به طور رسمی در زمان بیش از آقای فلین دفاع در ماه ژوئن گذشته خانم پاول قرار دادن با هم یک روابط عمومی و قانونی مبارزات انتخاباتی به تبرئه او مورد در کاپیتول هیل و در رسانه های محافظه کار.

در ظاهر در فاکس نیوز, خانم پاول مرتبط با مشتری خود گرفتاری به دیگر نمونه هایی از آنچه او را دیدم به عنوان دولت نفس بیش از حد. او همچنین بخیه آقای فلین داستان به تئوری های توطئه در مورد حرفه مقامات دولتی تلاش برای تضعیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو در دادگاه براده و گفتگو با روزنامه نگاران.

آقای Nunes, یک دوست دیرین آقای فلین و متحد نزدیک آقای ترامپ پیوست, خانم پاول در یک full-بویژه دفاع. با هم, آنها reoriented از نظر آقای فلین در سمت راست از یک شی از سوء ظن به همکاری با مشاور ویژه به یک محافظه کار شود.

“سیدنی پاول درخشان منتقل روایت و زیرکانه در بر داشت متحدان جدید در خانه آزادی انجمن و مفسران فاکس نیوز” گفت: Michael Pillsbury رسمی مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یک محقق در موسسه هادسون.

در نامه ای به آقای Barr خانم پاول متهم دادستان و محققان از خودداری اسناد نادرست نشت به رسانه ها و به دنبال به دام انداختن مشتری خود را.

او شواهد شامل چه آقای فلین حامیان به نام تفنگ سیگار کشیدن: یادداشت های دست نویس از لایحه Priestap سپس سر از F. B. I. ضد جاسوسی. “آنچه هدف ما است از او پرسید: قبل از کاخ سفید ، “حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

اداره مدافعان گفت: یادداشت ثابت F. B. I. بی طرفی نه تعصب خود را. اما آنها باعث یک موج تازه از خشم از حق.

کمپین منتقل آقای تهمت تفکر نیز هست. در ابتدا او به نظر می رسید تمایل به این باور است که آقای فلین در حال انجام کاری اشتباه است — حداقل با دروغ گفتن به آقای پنس. اخیرا او را به بخش خصوصی ابراز تاسف در مورد او شلیک.

در زمان وزارت دادگستری کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه آقای فلین در روز پنج شنبه آقای ترامپ خواستار شد محققان که دنبال آقای فلین “انسان مانده است.” روز بعد او ستایش آقای Nunes بی امان تلاش به آنها را در.

“دوین Nunes, او نمی خواهد متوقف کردن” آقای ترامپ گفت. “او را دیدم آن را قبل از هر کسی است.”

رئیس جمهور را آغاز کرده است غرق در افکار در مورد rehiring آقای فلین. اما برخی از مشاوران آقای ترامپ گفت: آنها بازدید آقای فلین به عنوان بیش از حد از یک توپ سست برای مبارزات انتخاباتی و یا کاخ سفید است.

در پایان که از طرف آقای فلین ممکن است به جلوگیری از او را از پیدا کردن که آخر بیت از رستگاری.

آدام گلدمن کمک گزارش از واشنگتن و مگی Haberman و جرمی دبلیو پیترز از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>