مایکل فلین: وزارت دادگستری حرکت برای رها کردن پرونده جنایی علیه ex-مغلوب ساختن پیشی جستن دستیارآمریکا وزارت دادگستری در روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان که شد پاره ای برای رئیس جمهور ایالات متحده و حامیان او در حمله FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است.

حرکت خیره کننده بود برگشت برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. آن آمد حتی اگر دادستان در سه سال گذشته را حفظ کرده اند که فلین به دروغ FBI در ژانویه 2017 مصاحبه در مورد صحبت های او با سفیر روسیه.

فلین خود اعتراف کرد آنجا شفاعت گناه قبل از درخواست برداشت درخواست شد کلید همکار برای مولر ویژه مشاور که به بررسی روابط میان روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر رئیس کمیته قضایی مجلس جری Nadler, نیویورک دموکرات شکایت کرده است که این تصمیم را “ظالمانه” و گفت که او در نظر گرفته شده برای تماس با دادستان کل لایحه بر به شهادت در مورد این تصمیم به رها کردن فلین است.

(((Rep. Nadler)))
(@RepJerryNadler)

این ظالمانه است!

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به محققان. شواهد علیه او طاقت فرسا است. در حال حاضر یک سیاسی DOJ است حذف این مورد.

تصمیم به ابطال مشاور ویژه است و بدون سابقه و حکم فوری توضیح.

1/2 https://t.co/MxRyWkCMPw

7 مه سال 2020

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه قاضی فدرال نظارت بر فلین مورد واکنش نشان می دهند به DoJ حرکت به رها کردن این مورد. فلین به حال شده است در انتظار صدور حکم تاریخ است که تاکنون بارها و بارها به تعویق افتاد.

Julia E. Ainsley
(@JuliaEAinsley)

من سوال بزرگ این است که آیا قاضی سالیوان به توافق برسند به DOJ حرکت. این همان قاضی که در سال 2018 اشاره کرد او ممکن است حکم فلین با زندان هم بیش از دادستان خواستار شد در زمان. صدور حکم به تعویق افتاد به فلین زمان به در نظر گرفتن همکاری های بیشتر.

7 مه سال 2020

با این حال در یک رویداد در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنچه را که آنها چه دولت اوباما انجام داد بی سابقه است … و من امیدوارم که بسیاری از مردم خواهد پرداخت یک قیمت هستند زیرا نادرست کج و مردم است. آنها تفاله انسان مانده است.”

رئیس جمهور افزود: “او هدف دولت اوباما و او را هدف قرار به منظور تلاش برای خراب کردن یک رئیس جمهور.”

اما برگ برنده خود اذعان کرد در سال 2017 که فلین دروغ گفته بود به معاون رئیس جمهور و اف بی آی در مورد تعامل با سفیر روسیه به آمریکا باعث برکناری خود قبل از محاکمه.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

من تا به حال به آتش ژنرال فلین چرا که او به دروغ معاون رئیس جمهور و اف بی آی است. او pled گناه به آن نهفته است. این شرم آور است زیرا اقدامات خود را در طول انتقال قانونی شد. وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن!

دسامبر 2, 2017

در اسناد دادگاه ظ روز پنجشنبه DoJ گفت که حذف این مورد “پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات”.

بخش گفت و گو به این نتیجه رسیدند که فلین مصاحبه توسط FBI بود “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” که این مصاحبه بود “انجام شده بدون هیچ گونه مشروع اساس تحقیقی”.

ما وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن توصیه می شود حذف این مورد به بار هفته گذشته و رسمی پیشنهاد این هفته است.

همچنین در روز پنج شنبه, DoJ, دادستان براندون ون Grack حذف خود را از این پرونده جنایی. در دادگاه تشکیل پرونده او توضیح نمی دهد اما عمل به خود جلب کرد حدس و گمان که او به مخالفت با DoJ تصمیم گیری است.

عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب.

وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود نادرست به دام افتاده به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه در کاخ سفید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ژانویه 2017 افتتاح. هر چند هیچ یک از اسناد به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی ادعا که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی تهمت هفته گذشته تلفظ او را “تبرئه”.

تصمیم می آید را به عنوان Barr است به طور فزاینده به چالش روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شد “بدون هیچ گونه پایه و اساس”. در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در مورد راجر سنگ دیگری محکوم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در حمایت از یک بیشتر ملایم حکم خود اعلام کرد fixer برای جمهوری خواهان.

در اوایل سال جاری بر منصوب جنسن ایالات متحده دادستان سنت لوئیس به بررسی دست زدن به فلین است. به عنوان بخشی از این روند وزارت دادگستری به فلین وکلای یک سری از ایمیل ها و یادداشت ها از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” رسمی نوشت.

دیگر اسناد و مدارک نشان می دهد که اف بی آی آماده شده بود هفته قبل از آن مصاحبه فلین به رها کردن تحقیقات خود را به, آیا او بود اقدام در جهت از روسیه است. بعد که ماه هر چند که کاخ سفید اصرار داشت که فلین هرگز بحث تحریم با سفیر روسیه, سرگئی Kislyak FBI مقامات رشد بیشتر نگران است. بررسی باقی مانده و عوامل رفت و به دیدار او در کاخ سفید در 24 ژانویه 2017.

وزارت دادگستری بازدید مقامات کاخ سفید دو روز بعد به مقامات هشدار می دهند که آنها می ترسید که فلین در معرض خطر بود و در معرض باج خواهی روسیه به دلیل حساب خود را از آنچه گفته شد در تماس است. مقامات کاخ سفید به این نتیجه رسیدند که فلین تا به حال به آنها دروغ گفته و او را اخراج.

فلین گناه التماس کرد که ماه دسامبر در میان اولین رئیس جمهور مشاوران به اعتراف به گناه در Mueller را رسیدگی به اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاری با مسکو در طول سال 2016 انتخابات.

او اذعان کرد که او دروغ گفته در مورد صحبت های او با Kislyak که در آن او را تشویق روسیه به مقابله به مثل در برابر آمریکا برای تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما در طول انتخابات دخالت.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او به عنوان یک حکم تعلیقی به جای زندان است.

به عنوان آن معلوم شد که صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن ملامت از ما منطقه قاضی مورچه سالیوان خواسته قادر به ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

از آن پس او به استخدام وکلای جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>