کتاب مایکل کوهن می گوید ترامپ برگزار شد ‘نظرات پایین از همه مردمی سیاه پوست’

رئیس جمهور ترامپ به طور معمول با توهین های نژادپرستانه به رهبران سیاه پوست ملت های خارجی اشاره می کرد. او تحسین پایبند به تمایل ولادیمیر پنجم پوتین رئیس جمهوری این کشور به رفتار با روسیه مانند یک کسب و کار شخصی داشت. و او با نفرت از باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا مصرف شد.

اینها توصیفات است که مایکل دی کوهن، وکیل شخصی سابق و دلال خود توصیف شده برای آقای ترامپ، در کتاب خود به نام «بی اعتمادی: خاطره ای» که رئیس جمهور را به عنوان چهره ای بدخواه و موبلیک که مایل به دست زدن به تاکتیک های دست نگرفته علیه هر کسی که با او مخالفت می کند، نقاشی می کند.

آقای کوهن در این کتاب می نویسد: «به عنوان یک قاعده، ترامپ نظرات پایینی از همه سیاه پوستان، از موسیقی گرفته تا فرهنگ و سیاست بیان کرد.» او آقای ترامپ نلسون ماندلا را توصیف می کند که رهبری آزادی آفریقای جنوبی از حکومت اقلیت سفیدپوستان را «بدون رهبر» بر آن داشت.

آقای کوهن به نقل از آقای ترامپ می گوید: «به من بگویید یک کشور توسط یک سیاه پوست اداره می شود که گه نیست.» او همچنین ادعا می کند که آقای ترامپ کوام جکسون، شرکت کننده سیاه پوست در برنامه تلویزیونی واقعیت خود را «شاگرد» که یک لجن هوموفوبیک است، نامید و علاوه بر افراد مشهور و چهره های ورزشی، از رهبران سیاه پوست نفرت عمیقی داشته است.

آقای کوهن می نویسد او همچنین به آقای اوباما وسواس داشت. این کتاب توصیف می کند که آقای ترامپ «یک فاوکس-باما، یا اوبامای جعلی، را استخدام می کند تا ویدئویی را ضبط کند که ترامپ به طور آیینی اولین رئیس جمهور سیاه پوست را در آن تحقیر کرد و سپس او را اخراج کرد، نوعی تحقق فانتزی که تصور آن سخت بود هر بزرگسالی پول جدی را صرف زندگی کردن کند – تا زمانی که معادل عملکردی را در دنیای واقعی انجام دهد.»

ویدئویی که آقای کوهن توصیف می کند به نظر می رسد ضبطی است که قرار بود اولین شب کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال ۲۰۱۲ نشان داده شود، زمانی که آقای ترامپ نامزد ریاست جمهوری حزب، میت رامنی را تأیید کرده بود و اصرار داشت که در طول برنامه نویسی وقت داشته باشد.

از جمله افشاگری های آقای کوهن که بیش از یک دهه برای آقای ترامپ کار می کرد، توصیفات مذاکرات در جریان مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ با یک مقام کلیدی در سازمان ترامپ در مورد چگونگی پرداخت یک بازیگر فیلم بزرگسالان است که گفته بود با آقای ترامپ رابطه داشته است. آقای کوهن همچنين به طور مفصل توضيح می دهد که چگونه استعلام کننده ملی به سلاحی تبديل شد که پشت سر هم با آقای ترامپ کار می کرد تا در انتخابات مقدماتی جمهوريخواهان سال ۲۰۱۶ به مخالفان بازرگان آسيب وارد کند.

در مورد ادعاهای بسیاری که در این کتاب وجود دارد پرسید که نیویورک تایمز نسخه پیشاپیش آن را به دست آورد، کایلی مک نالنی، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید، اخراجی بود.

او در بیانیه ای اعلام کرد: «مایکل کوهن یک مجرم رسوا و وکیل منحل شده است که به کنگره دروغ گفته است.» “او تمام اعتبار خود را از دست داده است، و جای تعجب نیست که آخرین تلاش خود را برای سود بردن از دروغ است.” یک سخنگوی سازمان ترامپ به ایمیلی که به دنبال اظهار نظر بود پاسخ نداد.

قرار است کتاب آقای کوهن به نام یک خاطره» روز سه شنبه منتشر شود. اعتبار… انتشارات اسکای هورز، از طریق آسوشیتدپرس

به گفته آقای کوهن، دروغ های او به نمایندگی از آقای ترامپ بود، چه در تحقیقات باشد و چه در تلاش برای برنده شدن تیترهای خوب او. آقای کوهن در سال ۲۰۱۸ به تعداد انگشت شماری از جرایم مالی و نقض مالی کمپین مربوط به پرداخت ها به بازیگر سابق فیلم بزرگسالان، استفانی کلیفورد، که با نام صحنه استوری دنیلز رفت، اعتراف کرد.

آقای کوهن از آن اقدامات در کتاب سرپیچی می کند و حفظ می کند که از برخی جنایاتی که به آن اعتراف کرده بی گناه است و قربانی «ماشین محکومیت» دولت آمریکا بوده است که همسرش را نیز تهدید می کرد. او به طور مفصل در مورد چگونگی آزادی از حداقل زندان امنیتی در اوتیسویل، ان وای، برای گذراندن بقیه محکومیت خود در خانه می نویسد، تنها برای اینکه به زندان انداخته شود زیرا در ابتدا سندی را امضا نمی کرد که او را از انتشار کتاب منع می کرد. یک قاضی بعدها حکم داد که این اقدام دولت تلافی جویانه است و آقای کوهن برای باقی مانده حکم ش به حبس خانگی آزاد شد.

او نور جدیدی در مورد آنچه با رابرت اس مولر سوم، مشاور ویژه سابق که در مورد روابط احتمالی بین کمپین ترامپ و مقامات روسیه تحقیق می کند، می افرد و حفظ می کند که نقطه نرم آقای ترامپ برای آقای پوتین بیشتر در مورد معاملات تجاری احتمالی و تحسین عمومی از قدرت استبدادی و همچنین نفرت مشترک هیلاری کلینتون است.

آقای ترامپ آقای پوتین را به خاطر جسارتش «برای در دست گرفتن کل یک ملت و اداره آن مانند شرکت شخصی او – مانند سازمان ترامپ، در واقع» دوست داشت.

آقای کوهن می نویسد احتمال پروژه برج ترامپ در مسکو فریبنده رئیس ش بود و می گوید فرزندان این بازرگان به نفع فلیکسی ساتر، مجرم و مشاور با روابط عمیق با روسیه که در این پروژه آورده بود، نیستند. بنابراین آقای کوهن به آن رسیدگی کرد، او می نویسد. آن پروژه به چیزی تبدیل شد که توسط آقای مولر مورد بررسی قرار گرفت.

آقای کوهن سازمان ترامپ را به سستی یادآور مافیا توصیف می کند و آقای ترامپ به عنوان دان خانواده خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im