مایکل کوهن را مجاز به انتشار تهمت بگو همه کتاب تحت توافق جدید


فرید مایکل کوهن را مجاز به انتشار بگو همه کتاب تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست تحت توافق جدید با دادستان فدرال

  • دادستان فدرال موافقت کرد به رها کردن تلاش های خود را به سکوت مایکل کوهن به عنوان بخشی از یک توافق جدید با وکیل ظ روز پنج شنبه
  • مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی فرستاده شد بازگشت به زندان در اوایل این ماه پس از امتناع از ثبت سفارش تهوع
  • یک قاضی فدرال در هفته گذشته مارک این حرکت به عنوان “تلافی جویانه” و تخطی از اول خود را اصلاح حقوق
  • کوهن تکمیل دو سال گذشته از سه سال حبس در خانه پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره

مایکل کوهن رایگان خواهد بود به صحبت می کنند به رسانه ها و انتشار خود را بگویید-تمام کتاب جمهور تهمت تحت یک توافق جدید با دادستان فدرال ظ روز پنج شنبه.

دولت آمریکا موافقت کرده است به رها کردن تلاش های خود را به سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی گفت: آن را دیگر نمی خواهد خواست که او پایبند به عق زدن نظم در هفته قبل از کتاب خود به انتقاد از رئیس سابق خود منتشر شده است.

“طرفین توافق دارند که خاص ارائه مورد درخواست تماس با رسانه ها این است که لازم نیست’ دادگاه پرونده بخوانید.

کوهن در دادگاه گفت که در مقالات این کتاب با عنوان ‘بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump’ منتشر خواهد شد قبل از انتخابات ماه نوامبر.

می آید یک هفته پس از کوهن منتشر شد از یک زندان فدرال در نیویورک جایی که او صرف دو هفته پس از امتناع از موافقت با ممنوعیت رسانه ها.

Michael Cohen, US President Donald J. Trump's former lawyer, arrives to his apartment building after being released from federal prison in New York last week

مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده Donald J. Trump سابق وکیل وارد به ساختمان آپارتمان خود را پس از آزادی از زندان فدرال در نیویورک در هفته گذشته

53 سال از اتمام دو سال گذشته از سه سال حبس در خانه پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره است.

او از زندان آزاد شد در ماه مه در میان coronavirus نگرانی آمریکا در زندانها تنها به بازگشت در اوایل این ماه پس از آن شناخته شده است که او برنامه ریزی شده برای انتشار یک کتاب ادعا تهمت استفاده کرده نژادی تهمت علیه باراک اوباما و نلسون ماندلا.

کوهن تا به حال شکایت فدرال مقامات زندان و دادستان کل ایالات متحده ویلیام بر گفت او دستور بازگشت به زندان به دلیل کتاب.

ایالات متحده قاضی آلوین K. Hellerstein هفته گذشته دستور داد او را منتشر کرد و گفت: این دولت اقدام تلافی جویانه و تخطی از اول خود را اصلاح حقوق.

مشروط مقامات گفته بود Hellerstein در اسناد دادگاه که کوهن بازگشت به زندان به خاطر او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط با رسانه ها و یا عمومی.

اداره زندانها گفت: هر گونه ادعا که دوباره حبس از کوهن ‘یک اقدام تلافی جویانه است که آشکارا نادرست است.’

او منتشر شد به خانه حبس جمعه گذشته برگزار شد پس از پشت میله های زندان از جولای 9.

کوهن در این کتاب پیش بینی شده است در بخشی از آنچه در آن ممکن است فاش در مورد شرایطی که منجر او را به اعتراف به گناه به کمپین اتهامات مالی و سرزنش و تهمت به کارگردانی او را به ارتکاب جنایات.

اتهامات ناشی از تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

در یک اعلامیه نوشته شده کوهن گفت: کتاب خود ” را ارائه گرافیک و unflattering جزئیات درباره رفتار رئیس جمهور در پشت درهای بسته.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im