مایکل کوهن از زندان آزاد شد و دوباره پس از ACLU فایل های چالش قانونیپس از مایکل کوهن سمت چپ سلول انفرادی در نیویورک روز جمعه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “را به خوبی به یاد داشته باشید که آن را نمی تواند کسی را در زندان برای نوشتن یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل و دلال 53 ساله به زندان رفت در مارس 2019 محکوم جرائم از جمله فرار از پرداخت مالیات دروغ گفتن به کنگره و تسهیل پرداخت های غیر قانونی به سکوت بالغ بازیگر فیلم Stormy Daniels and Karen McDougal سابق Playboy, مدل هر دو آنها ادعا امور با مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور با تکذیب این امور و سفارش پرداخت.

کوهن منتشر شد پس از یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و انتظار می رود برای تکمیل خود را به سه سال حبس در خانه در شهر نیویورک است. اما در اوایل این ماه پس از کوهن اجازه دهید آن را شناخته شده است او نزدیک به تکمیل کتاب خود اداره فدرال زندانها (BOP) گفت که او تا به حال “حاضر شرایط خود را در خانه حبس و به عنوان نتیجه برگردانده شده است به یک BOP تسهیلات”.

کوهن بازگشت به زندان فدرال در Otisville, New York. آیتالله سیستانی و حقوقی پری گوآ دفتر ثبت کت و شلوار از طرف او.

BOP گفت: این ادعا آن را نزنی بود “آشکارا نادرست” اما در روز پنج شنبه یک قاضی در نیویورک یافت دولت فدرال عمل کرده unconstitutionally خواستار کوهن منتشر نمی کند اگر او می خواست به ماندن در خارج از زندان و همچنین باید با خودداری از صحبت کردن به مطبوعات و یا با استفاده از رسانه های اجتماعی.

“من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال در یک قاضی و صدور حکم مردم” قاضی آلوین Hellerstein گفت. “چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج اما آن است که تلافی جویانه?”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی شکایت کرد برای جلوگیری از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون چاپ و نشر کتاب خود را. تلاش شکست خورده و اتاق که در آن اتفاق افتاده فوری شد, پرفروش.

بنابراین بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد توسط مریم L مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شویم. رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور, برادر, نصب ناموفق تلاش برای متوقف کردن این کتاب بر اساس عدم افشای توافق امضا 20 سال پیش.

کوهن وکیل Danya پری گفت: موکل وی “بسیار احساس خشنودی است که این دادگاه را تایید کرد او اساسی قانون اساسی حق آزادانه صحبت می کنند و علنا”. با توجه به ACLU کوهن و دولت باید یک هفته به توافق برسند کوهن در این سخنرانی در حالی که او همچنان به صورت محدود در خانه در منهتن.

کوهن پس از رونق گرفت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن pitbull اقدام به شدت نسبت به روزنامه نگاران و ساخت رسوایی برود. اما تصمیم خود را به نوبه خود از رئیس جمهور در روسیه بررسی رد هر گونه عمل شود مانند نشان داده شده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ.

کوهن گفت که او انتظار دارد او در کتاب منتشر می شود در اواخر ماه سپتامبر یک کمی بیش از یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن چهره جو بایدن برای انتخاب مجدد.

کوهن وکیل لانی دیویس گفت: این کتاب شامل “جزئیات روزانه و ساعتی و دقیقه به دقیقه شواهد مستقیم از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ و جنایت تحت قوانین ایالتی نیویورک”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>