مایکل بلومبرگ شد بیرحمانه حمله در اول بحث – و او شکست مواجه

قبل از چهارشنبه شب بحث مایکل بلومبرگ منتقدان شده بود خشمگین با کمیته ملی حزب دموکرات برای تغییر قوانین خود را به اجازه می دهد بلومبرگ در بحث مرحله. اما معلوم شد که منتقدان باید تشکر DNC. بلومبرگ کاملا وحشتناک است. مبارزات انتخاباتی خود را ممکن است به معنای واقعی کلمه به پایان رسید در بحث مرحله, اما آن را سخت برای دیدن چگونه هر بیننده می تواند به دور و اعتقاد داشتند زمین خود را که او “بهترین نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مرتبط با: ایسنا صریحا حمله رقبا در شدیدترین بحث دموکراتیک تا کنون

بلومبرگ بد بود-آماده uncharismatic و unlikable. دیگر نامزدها زد حلقه در اطراف او. الیزابت وارن غرق دندان های خود را در اوایل قطع بلومبرگ افتتاحیه بیانیه ای به نقطه چگونه خود سابقه طولانی جنسیتی نظرات در مورد زنان از او ساخته شده بسیاری مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وارن فرود آمد حتی وحشیانه تر ضربات بعدا در بحث هنگامی که او به چالش کشیده بلومبرگ به آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه شرکت او تا به حال آنها را مجبور به ثبت نام در آزار و اذیت جنسی دعاوی است. بلومبرگ زیر لب برخی از بهانه در مورد چگونگی توافق شد مبنی بر رضایت طرفین بود اما به وضوح گرفتار کردن گارد و وارن نمی خواهد اجازه دهید این موضوع بروید.

بلومبرگ نگاه ضعیف و پس از مناظره برخی از دموکرات bigwigs شد و در حال حاضر گزارش نتیجه رسید که “بلومبرگ نمی باشد.”

بلومبرگ شد بیرحمانه حمله همه شب با بقیه نامزدها بیش توقف-و-frisk, Wall Street او خواه گذشته و مخالفت خود را با افزایش حداقل دستمزد. او هیچ ایده چگونه به پاسخ به رگبار گلوله. در توقف-و-frisk, او به سادگی دروغ گفت که او سعی کرده بود برای پایان دادن به این سیاست که در واقع او تشدید آن است. وارن داشتن هیچ کدام از این, و به درستی اشاره کرد که بلومبرگ شد عدم مسئولیت عواقب سیاست های او تا به حال برای آمریکایی های آفریقایی تبار. جو بایدن تکرار تمایلات و گفت که بلومبرگ است عذر خواهی برای توقف-و-frisk ناکافی بودند. “این که آیا او عذرخواهی کرد یا نه. این سیاست. و سیاست بود شنیع.” بایدن انرژی مخالف بلومبرگ در طول شب ، نشان عشق و شور و شفاف است که گم شده است از ماه گذشته خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی.

آن را فقط بلومبرگ که زیر آتش. Ctq و پیت Buttigieg هرگز یکدیگر را دوست داشت و آنها شد کاملا تند و زننده. Klobuchar یک بار دیگر در زمان این فرصت را به اشاره است که پیت هرگز برنده ایالت مسابقه در حالی که Buttigieg پاسخ با یک کنسرو خط در مورد چگونه اگر Minnesotan سناتور خوب ساخته شده نامزد Walter Mondale شده اند, رئیس جمهور. Buttigieg نیز کشف و ضبط این فرصت را به بهم زدن در Klobuchar بیش از فراموش کردن رئیس جمهور مکزیک نام. Klobuchar تلاش, درخواست پیت اگر او خواستار او “گنگ است.” Buttigieg یک تمرین مناظره و ارائه خطوط خود را به خوبی و جلا بی معنی در مورد چگونه “واشنگتن” احترام نیست کوچک-شهرستان زنگ کمربند شهرداران به وضوح می شود در Klobuchar اعصاب به هیچ پایان.

در شرایط که بحث خدمت بهترین برنی ساندرز بود برنده روشن

وارن بود غیر منتظره باطل نسبت به دیگر نامزدها ساخت حملات مستقیم بر روی تقریبا هر یک از مخالفان خود را. او روحیه و بیان و با او به یاد ماندنی مبادلات با بلومبرگ او را به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان “برنده” از بحث است. اما آن را نیز به نظر می رسید به عنوان اگر او از جان گذشته برای اعتصاب به عنوان بسیاری از ضربات به عنوان بسیاری از جهات به عنوان ممکن است آگاهانه که مبارزات انتخاباتی او نیاز به یک معجزه اگر آن است که برای زنده ماندن.

در شرایط که بحث خدمت بهترین ساندرز بود برنده روشن. او رفت و به آن frontrunner و عمدتا فقط نیاز به اجتناب از شرم آور خود را. بحث رفت به مراتب بهتر از او می تواند و حتی باید امیدوار بود. رئیس خود را رقیب بلومبرگ ، شکست مواجه به طور کامل. دیگر فوتبال وقت خود را صرف مجادله با یکدیگر است که می توانست صرف تلاش برای تضعیف Sanders. وارن آیا “کار کثیف” از eviscerating بلومبرگ اجازه می دهد ساندرز به بالا زمین و تا حدودی بالاتر از نزاع. او مقدار زیادی از زمان برای صحبت کردن و در حالی که او گیر کرده به طور معمول صحبت کردن امتیاز او بالاتر از متوسط انرژی بود و به وضوح به لذت بردن از خود. او موثر با اشاره به اینکه چگونه Buttigieg صداقت ارائه هزینه های مدیکر برای همه بدون ذکر مزایا و راحتی parried بلومبرگ پوچ تلاش برای تلفیق ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم با “کمونیسم”. بلومبرگ کامل بود فویل برای Sanders; ساندرز احتمالا خواسته بلومبرگ به حال شده است وجود دارد, همه, همراه, یک, کارتون های شیطانی میلیاردر برای ساندرز به نقطه به عنوان مثال از همه چیز اشتباه است با این کشور است.

ساندرز رفت و به بحث حزب سوسیالیست و چپ او frontrunner. اگر بایدن Buttigieg و Klobuchar شد برای ایستادن در هر فرصتی از سبقت ساندرز آنها نیاز به او را به نگاه احمقانه و آنها نیست. آنها را نگاه خرده و او جان سالم به در برد. وارن در فرم خوب اما او به سادگی نمی خواهید به اصلاح منجر شود بیش از ساندرز در این نقطه است. بلومبرگ تنها تهدید جدی و او fizzled نشان می دهد که “electability” مورد نامزدی خود را خنده دار است. آن را به طور فزاینده ای روشن است که ساندرز هیچ مخالفت جدی و دموکرات ها در حال رفتن به نیاز به شروع به آشتی خود را به اجتناب از نامزدی خود را.

مرتبط با: جان بولتون را محکوم کرد سوزان رایس برای خودداری از تهمت در شهادت

اما برخی به وضوح نمی آشتی. یکی مربوط به لحظه در بحث در آمد و در پایان که در آن هر نامزد خواسته شده بود اگر آنها بر این باور بودند که نامزد با بیشترین نمایندگان باید با توجه به نامزدی یا “superdelegates” باید مجاز به دخالت. ساندرز تنها نامزدی که می گویند که نامزدی باید به فرد با بسیاری از نمایندگان. هر نامزد دیگر این است که ظاهرا ترک باز امکان از حزب دموکرات فارغ از رای مردم در کنوانسیون احتمالا منظور انکار ساندرز نامزدی.

نگران کننده حتی اگر ساندرز است روشن در مکان های مورد علاقه, هنوز هم وجود دارد کسانی که دموکرات ها که فکر می کنم او باید متوقف شود در تمام هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de