مایکل بلومبرگ موج در نظرسنجی و واجد شرایط برای بحث دموکراتیک در لاس وگاس

واشنگتن — شهردار سابق Michael R. بلومبرگ از نیویورک است واجد شرایط برای چهارشنبه بحث در لاس وگاس اولین بار میلیاردر ظاهر خواهد شد روی صحنه در کنار خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا.

یک نظرسنجی ملی از, NPR, PBS NewsHour و Marist روز سه شنبه منتشر شد نشان داد آقای بلومبرگ با 19 درصد پشتیبانی از قرار دادن او در جایگاه دوم پشت سناتور برنی ساندرز ورمونت که تا به حال 31 درصد است. که قابل توجهی افزایش از گروه نظرسنجی در ماه دسامبر زمانی که آقای بلومبرگ دریافت تنها 4 درصد پشتیبانی می کند.

این بررسی که خود را ملی چهارم مقدماتی نظرسنجی از اواسط ماه ژانویه نشان داد که آقای بلومبرگ با حداقل 10 درصد پشتیبانی به اندازه کافی برای به دست آوردن او را دعوت به بحث در مرحله قبل از مهلت 11:59 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز سه شنبه.

آقای بلومبرگ خواهد شد و در صورت خاموش در برابر آقای ساندرز; سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا; معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind.

بحث که هوا در روز چهارشنبه در 9 بعد از ظهر به وقت شرق خواهد شد که توسط NBC News, MSNBC و نوادا مستقل است.

آقای بلومبرگ به طور رسمی وارد این مسابقه در ماه نوامبر نزدیک به یک سال پس از بسیاری از نامزدهای دیگر. او موفق به واجد شرایط برای گذشته چند بحث در بخشی زیرا او نه پذیرش خارج کمک برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما قوانین جدید اعلام شده از سوی کمیته ملی حزب دموکرات در را باز کرد و به مشارکت خود را به عنوان آنها فعال نامزدهای واجد شرایط برای لاس وگاس بحث و همچنین به عنوان یکی است که برگزار خواهد شد در فوریه. 25 در چارلستون, S. C., بدون ملاقات با یک اهدا کننده آستانه.

آقای بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey گفت: ماه گذشته زمانی که بحث جدید در قوانین اعلام شد که آقای بلومبرگ می شرکت در بحث ریاست جمهوری اگر او واجد شرایط است.

“ما هیجان زده است که رای دهندگان به زودی می تواند این شانس را به دیدن مایک بلومبرگ در بحث مرحله شنیدن دیدگاه های خود را برای کشور و ببینید که چرا او قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به کشور ما هم” آقای Sheekey گفت.

بلومبرگ است میلیاردها: چگونه نامزد ساخته شده است یک امپراتوری از نفوذ

شهردار سابق را انسان دوستی است یک مزیت برای مترقی باعث درآمد حمایت از دموکرات ها در سراسر کشور و حتی به عنوان بخشی از رکورد خود آنها قابل تامل است.

تام Steyer دیگر میلیاردر به دنبال نامزدی حزب دموکرات است شرکت در پنج اخیر بحث اما او بعید است به روی صحنه در لاس وگاس. او نیاز به دریافت 10 درصد حمایت در چهار ملی مقدماتی نظر سنجی و یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی قبل از مهلت.

نماینده Tulsi Gabbard هاوایی تنها نامزد دیگر هنوز هم در مسابقه نرسیده آستانه در هر مرحله مقدماتی نظر سنجی یا نه.

نامزدها نیز قادر به واجد شرایط برای نوادا و کارولینای جنوبی مناظره با برد حداقل یک نماینده در آیووا یا نیوهمپشایر مسابقات; است که در مسیر خانم Klobuchar, پس گرفتن دعوت خود به مرحله در لاس وگاس.

آقای بلومبرگ صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در سراسر کشور — بیش از بقیه در این زمینه همراه است. او تصمیم گرفت به پرش چهار نامزد مسابقات برگزار شده در کشورهای که در آن مبارزات به طور سنتی صرف یک سال و سازماندهی حامیان به جای تمرکز بر نماینده غنی مقدماتی است که ابتدا در سه شنبه 3 مارس.

آقای بلومبرگ دیده است جایگاه خود را به طور پیوسته افزایش در رای گیری ملی به عنوان رای دهندگان شده اند اشباع با تبلیغات تلویزیونی. رقبای خود شده اند پاره بین حمله به او و مبارزه با یک دیگر در اوایل دولت مسابقات.

در حال حاضر آقای بلومبرگ خاصی به این هدف روی صحنه حملات از رقبای خود به خصوص آقای ساندرز و خانم وارن دو نفر از نامزدها که در ظاهر نیست در خصوصی صندوق-raisers و ساخته اند که کشت خشم میلیاردرهای مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

هفته گذشته در ویرجینیا خانم وارن گفت که حامیان آقای بلومبرگ نباید از حزب دموکرات نامزد زیرا از گذشته خود سخنان لینک پایان redlining تبعیض آمیز مسکن عمل به بحران مالی است.

بیش از آخر هفته دیگر دموکرات ها پیوست. آقای ساندرز گفت: جمعیت در Carson City, Nev. که آمریکایی ها بودند “مریض و خسته از میلیاردرهای خرید انتخابات است.” آقای بایدن حمله آقای بلومبرگ رکورد به عنوان شهردار در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” و خانم Klobuchar محکوم آقای بلومبرگ برای نشستن نیست برای به عنوان بسیاری از مصاحبه با رسانه های خبری به عنوان او تا به حال.

آقای بلومبرگ که پدید آمده در سال های اخیر به عنوان یک پیشرو مالی بانی خیر برای نامزدهای دموکرات و برخی از لیبرال علل مانند کنترل اسلحه و حفاظت از محیط زیست وارد سیاست به عنوان یک جمهوری خواه زمانی که او برای اولین بار بود برای شهردار در سال 2001. او تایید رئیس جمهور جورج دبلیو بوش صحبت کرد و در سال 2004 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

او حمایت کرده است دیگر جمهوریخواهان از جمله سناتور اسکات براون از ماساچوست بود که سرنگون توسط خانم وارن در سال 2012 و سناتور پت Toomey پنسیلوانیا یک کنترل اسلحه متحد در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de