مایکل بلومبرگ لرزاند دوباره ظهور جنسیتی سخناناین نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ اصرار او یک “قهرمان برای زنان در محل کار” پس از چاپ از 30 سال کتابچه مسئله به خود را شامل “شوخ طبعی و حکمت” بازیگران ناراحت کننده نور افکن روی میلیاردر سابق شهردار نیویورک.

واشنگتن پست ساخته شده در سال 1990 جزوه آنلاین در دسترس به عنوان آن منتشر شده یک تحقیق از چگونه بلومبرگ اتحاد “برای سال مبارزه زنان اتهامات بی حرمتی جنسیتی نظرات”. جزوه ارائه شده بود به عنوان هدیه به بلومبرگ در 48 حزب و شامل یک کاتالوگ جنسیتی اظهارات نسبت داده شده به میلیاردر در طول زمان خود را در این شرکت تاسیس کرد.

تجدید توجه بلومبرگ – که برای سال بوده است این موضوع از اتهامات است که شرکت خود را پرورش خصمانه و جنسیتی محیط زیست نسبت به زنان می آید به او رسید در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات را به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

با leftwinger برنی ساندرز نوردی در نظر سنجی های ملی و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال سقوط دور بلومبرگ را خود تامین نامزدی شروع به جذب حمایت از میانه به دنبال آنچه آنها باور دارند که می شود یک electable جایگزین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز شنبه به راست گرا که گرایش خرحمالی گزارش سایت باعث به هم بزنید وقتی که می گفت: “منابع نزدیک به بلومبرگ کمپین گفت:” او با توجه به هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به عنوان همسر در حال اجرا در این سال است.

اما با چنین افزایش شهرت و سوخت در بخش های گسترده تلویزیون و Facebook تبلیغات تلاش می آیند افزایش نظارت سابق جمهوری خواه را ضبط و نظرات و دیدگاه ها.

در یک نظر چاپ شده در سال 1990 جزوه تاجر تبدیل سیاستمدار گفته شده است که گفت: از خانواده سلطنتی بریتانیا: “آنچه که یک دسته از بورس – یک گی, معمار, که وابسته به اسبدوانی مواجه لزبیین, مادر و یک بچه که به کو استارک برای برخی از چربی وسیع است.”

تن از نظر ظاهر مورد پرنس ادوارد, شاهزاده چارلز, شاهزاده خانم آن و رسوایی زده شاهزاده اندرو – نمونه ای از یک جزوه که یک زن مشاور ارائه شده که بلومبرگ در حال حاضر 78 بود اش را جشن تولد 48.

از بلومبرگ ترمینال سیستم های کامپیوتری که در آن ثروت تخمین زده می شود در $60bn ساخته شده بود بلومبرگ به نقل عنوان کرد و گفت: “آن را انجام خواهد داد همه چیز از جمله شما ، من حدس می زنم که بسیاری از شما دختران از کسب و کار.”

او همچنین به نقل از مقایسه “یک فروشنده خوب” به “کسی که می رود به یک نوار و پیاده روی تا هر دختر زرق و برق دار وجود دارد و می گوید:” آیا شما می خواهید به فاک؟’ او تبدیل بسیاری – اما او می شود مقدار زیادی بیش از حد!”

تلاش برای تماس با کاخ باکینگهام به نظر ناموفق بودند.

پست گفت: بلومبرگ کاهش یافته است به مصاحبه. سخنگوی نقل عنوان کرد و گفت: “مایک آشکارا اذعان می کند که کلمات خود را باید همیشه در تراز وسط قرار دارد با ارزش خود را و راه او باعث شده است که زندگی او و برخی از آنچه او گفته است بی احترامی و اشتباه است.

“مایک به سادگی نمی گویند چیزهایی کسی نوشت: در این هدیه تهوع است که در گردش برای 30 سال شده است و نقل در هر انتخابات قبلی مایک بوده است.”

در سپتامبر سال 2001 زمانی که بلومبرگ اول زد برای شهردار نیویورک و موقعیت او را برای سه نظر نیویورک دیلی نیوز به نقل از یک سخنگوی عنوان کرد و گفت: “برخی از چیزهایی که ممکن است او گفت:. او می گوید او نمی تواند به یاد بیاورید گفت: بسیاری از چیزهایی که از او خواسته شد در مورد.”

بلومبرگ نیز گزارش شده به نام سخنان یک “دسته از نوعی ابگوشت سبزی دار روسی کمربند جوک”.

انتشار این جزوه می آید در طول دموکراتیک اولیه تحت تاثیر #MeToo جنبش که به دنبال جبران در برابر مردان در موقعیت قدرت متهم mistreating زنان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خشم مخالفان با اظهارات توهین آمیز در مورد زنان و اقلیت ها و همچنین به عنوان تاریخ خود را از اتهام سوء رفتار جنسی و تجاوز است.

بلومبرگ گرفته شده است به دادگاه توسط تعدادی از کارکنان زن. “تعدادی از موارد” پست گفت: “یا حل و فصل شده است را رد کرد و در مهر به نفع و یا بسته به دلیل عدم شاکی برای دیدار با مهلت تشکیل پرونده.

“این موارد را شامل اتهامات نامناسب و رفتار جنسی; اتهامات باید حول چه بلومبرگ گفته است و در مورد فرهنگ محل کار او پرورش.”

پست گزارش همچنین به نقل از یک شاهد عنوان کرد و گفت بلومبرگ گفت: یک کارمند زن که باردار بود به “کشتن آن را” ادعای سخنگوی خود را تکذیب کرد.

در مبارزات انتخاباتی بلومبرگ مواجه شده است به انتقاد از ماساچوست سناتور الیزابت وارن برای امتناع از آزادی زن سابق کارکنان از عدم افشای توافق نامه.

در ژانویه میلیاردر گفت: ABC News: “شما نمی توانید فقط با راه رفتن به دور از آن. آنها توافق قانونی و برای همه من می دانم از طرف دیگر نمی خواهم به خارج شدن از آن است.”

“ما همیشه می توانید انجام دهید بهتر” بلومبرگ گفت: “من می توانم رژه کردن یک دسته کامل از هر گروهی که شما می خواهید که به شما خواهد گفت [شرکت] یک محل عالی برای کار.”

در روز شنبه همراه با انتشار یک ویدئو از مشتریان از کارکنان زن بلومبرگ گفت: در توییتر: “من نمی خواهد که من امروز بدون استعداد زنان در اطراف من. من وابسته به خود را رهبری, توصیه های خود را و کمک به آنها. به من نشان داد در طول زندگی حرفه ای من, من همیشه یک قهرمان برای زنان در محل کار است.”

در بیانیه ای به پست پاتریشیا هریس بلومبرگ کمپین صندلی گفت: “در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات – اما مایک هرگز تحمل هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

در سال 1990 جزوه بلومبرگ به نقل عنوان کرد و گفت: “هر زمان که من همسر جلب من چشم دوخته اند برخی از گسترده او بسیار مراقب باشید به نوبه خود به من و می گویند” این قطعه گران قیمت ترین در جهان!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im