مایکل بلومبرگ خم چپ با طرح مهار در دیوار خیابان

Michael R. بلومبرگ پیشنهاد برای سرکوب این صنعت که در آن او نام خود را — و ثروت است.

شهردار سابق نیویورک و دموکرات نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد بلند پروازانه سیاست مالی طرح در روز سه شنبه است که شامل اعمال مالیات بر معاملات مالی و سفت محدودیت های مخاطره آمیز شیوه های بانکی.

شاید شگفت انگیز ترین پیشنهاد داده میلیاردر را در روابط شخصی نزدیک به وال استریت و لرزاننده است یک طرح برای وزارت دادگستری برای ایجاد یک تیم اختصاص داده شده به مبارزه با شرکت های بزرگ جرم و جنایت توسط “تشویق دادستان به دنبال افراد نه تنها شرکت های بزرگ برای تخلفات.”

“سیستم مالی کار نمی کند راه آن باید برای بسیاری از آمریکایی ها گفت:” آقای بلومبرگ در بیانیه ای. “بازار سهام است که در تمام زمان بالا اما تقریبا تمام دستاوردهای در حال رفتن به یک تعداد کمی از مردم است.”

آقای بلومبرگ طرح به نظر می رسد به رد مواضع او در نظارت در طول سال زمانی که او اغلب استدلال کرد که قوانین با هدف اصلاح وال استریت شد بد برای اقتصاد است.

طرح جدید نشان می دهد که تا چه حد به سمت چپ دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده تعدیل می شود باید احساس آنها نیاز به میخ سرپهن کوچک. این به ویژه برای آقای بلومبرگ سابق Salomon Brothers گر که حدود 63 میلیارد دلار ثروت در آمد از فروش اطلاعات به وال استریت.

در سال 2010 به عنوان مثال آقای بلومبرگ خواست قانونگذاران دموکرات نمی کنید بیش از حد سخت در بانک ها و او با انتقاد به اصطلاح ولکر قانون که بانک ها مانع از ساخت معاملات خطرناک برای خود و نه مشتریان. به نام او پیشنهاد محدودیت های جدید “کوته” با پتانسیل برای کاهش مشاغل طبقه متوسط.

یک سخنگوی بلومبرگ کمپین رد اتهامات تلنگر-flopping.

“زمینه مسائل” او گفت:. زمانی که ولکر قانون معرفی شد “مایک شک و تردید بود از رگولاتور’ توانایی الهی معامله گران قصد” بود که چگونه قانون مورد نیاز تنظیم کننده به قاضی سرمایه گذاری های او اضافه شده است. آقای بلومبرگ طرح جدید خواهد تمرکز “در نتیجه معاملات سوداگرانه بزرگ — سود و زیان — به جای معامله گران قصد.”

برخی از آقای بلومبرگ دیگر نظرات مقررات مالی گرفته اند گرما در روزهای اخیر. او تا به حال به دفاع از نظرات او در سال 2008 ساخته شده ارتباط بحران مالی به پایان redlining های تبعیض آمیز مسکن عمل است که در آن بانک ها ساخته شده آن را سخت تر برای مردم رنگ به قرض گرفتن برای خرید یک خانه.

در سال 2011 او گفت: “آن بود که بانک ها است که ایجاد بحران وام مسکن. آن را ساده و ساده کنگره مجبور که همه رفتن و دادن وام مسکن به افرادی که در آستانه.”

اما به عنوان او به دنبال تقویت استدلال خود را به عنوان انتخاب برای متوسط دموکرات ها در سال 2020 مسابقه آقای بلومبرگ به تغییر چرخ دنده ها.

به عنوان بخشی از وال استریت طرح او در حال حاضر استقبال از مالیات از 0.1 درصد در تمام معاملات مالی و موقعیت است که او سهام با دیگر نامزدها آقای ساندرز خانم وارن و پیت Buttigieg و همچنین به عنوان نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز. سال گذشته خانم Ocasio-کورتز co-حمایت یک لایحه در مجلس که خواستار چنین مالیاتی.

اضافه کردن در تجارت به معنای جمع آوری پول برای پرداخت هزینه برنامه های اجتماعی مانند گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی بوده است صریحا انتقاد توسط این نوع از نرم افزار-گروه های کسب و کار است که آقای بلومبرگ به حال مدت طولانی است که دلسوز به مانند آمریکا اتاق بازرگانی است.

اما سخنگوی بلومبرگ کمپین استدلال کرد که چنین مالیاتی “مؤثر و نسبتا بدون درد, راه برای افزایش بیشتر مالیات بر درآمد از ثروتمندان” با استناد به استفاده از آن در انگلستان و هنگ کنگ است. یک 2018 تجزیه و تحلیل توسط کمیته مشترک در پرداخت مالیات برآورد شده است که مالیات شبیه به یکی پیشنهاد شده توسط آقای بلومبرگ را در بالا بردن $777 میلیارد بیش از 10 سال البته با بسیاری از عدم قطعیت در اطراف “چقدر معاملات خواهد رها در پاسخ به مالیات.” هر گونه کاهش در معاملات احتمالا بد برای همشهری L. P. شرکت که خوراک سرمایه گذاران داده و کمک می کند تا آنها را به ترتیب به خرید و فروش اوراق بهادار.

خیلی از آقای بلومبرگ طرح است و تلاش برای تقویت و یا بازگرداندن عناصر 2010 Dodd-Frank قانون که مانند ولکر قاعده معکوس شد و یا کاهش می یابد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مثال آقای بلومبرگ پیشنهاد ساخت تست استرس برای بانک ها دقیق تر و احیا نیاز به تولید سالانه “بخواهد زندگی” که اسناد پیچیده است که جزئیات چگونه بانک ها را باز کردن از پیچ عملیات خود را در ورشکستگی.

در جای دیگر در طرح خود آقای بلومبرگ می گوید: ادغام Fannie Mae و Freddie Mac, دو, دولت متعلق به مسکن غول. او را تقویت حمایت از مصرف کننده است که حکومت payday در وام و مشاوران مالی و همچنین به عنوان به مصرف کننده حمایت مالی اداره نظارت وام خودرو و گزارش های اعتباری. وام دانشجویی وام خواهد بود به طور خودکار به درآمد مبتنی بر برنامه بازپرداخت با پرداخت پوش در 5 درصد از درآمد قابل تصرف.

مترقی منتقدان هستند به احتمال زیاد به استدلال می کنند که آقای بلومبرگ پیشنهاد به اندازه کافی نمی رویم. برخی از دموکرات ها پیشنهاد مالیات بر ثروت در حالی که خانم وارن به نام برای تعمیرات اساسی کامل از سهام خصوصی صنعت و آقای ساندرز می خواهد برای شکستن بانک های بزرگ است.

این آزمون برای اولین بار از آقای بلومبرگ است اعتقادات در تنظیم وال استریت می تواند در چهار شنبه دموکراتیک بحث در لاس وگاس است که انتظار می رود اولین بار او را روی صحنه ظاهر می شود در کنار ریاست جمهوری خود را به رقبا. میلیاردر واجد شرایط برای مسابقه امروز به لطف یک نظرسنجی ملی قرار داده است که حمایت خود را در 19 درصد از تنها 4 درصد در همان نظرسنجی در ماه دسامبر. او سوار تنها آقای ساندرز که تا به حال 31 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im