مایکل بلومبرگ به بحث و بدون خالص

برای ماه, او, عضلانی به دموکراتیک اولیه با تمام گلاسه در همه جا می تواند پول خرید — خیرخواه میلیاردر در تبلیغات’ گفتن نتایج فکر و لیبرال که در آن می شمارد.

اما به عنوان Michael R. بلومبرگ آماده خود را به بحث در مرحله اولین روز چهارشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی فروم که برای مبارزات انتخاباتی خود را ندارد, ویرایش نهایی, حقوق فروش بلومبرگ 2020 خواهد بود مجبور به مقابله با آن بیشترین روایت عارضه هنوز: آقای بلومبرگ در سال 2020 پاسخ به این سال که قبل آمد.

پس از یک مقدمه جرم به حزب دموکرات رای دهندگان خود را از لحاظ طراحی شده توسط صدها میلیون دلار از پول خود آقای بلومبرگ است ارسال برای اولین بار به یک کنترل نشده تنظیم در مقیاس ملی است. این لزوما به این بازی به نقاط قوت خود.

در اینجا است که یک لجباز 78 ساله میلیاردر شناخته شده به اشتباه در زمان حتی وزش رسانه های بازجویی. او را به پیوستن به پنج رقبا در لاس وگاس مشتاق به شعله ثبت چک نوشتن و تغییر است. آنها را نقاشی در گنجینه های اخیر, اخبار, گزارش و مخالفت تحقیقات جزئیات آقای بلومبرگ تاریخ تحقیرآمیز نظرات در مورد زنان و کمتر از نظراتش در مورد نژاد و پلیس در میان دیگر از آسیب پذیری های.

آقای بلومبرگ جمهوریخواه سابق-تبدیل-مستقل شهردار نیویورک است نه بحث از سال 2009 به عنوان متحدان سریع به ذکر است در معتدل انتظارات. و یک در یکی از جلسات خود را در انتخابات محلی بودند به سختی آماده سازی برای یک سال 2020 زمینه به خوبی تمرین رقبا که آقای بلومبرگ به عنوان فوری تهدید سیاسی میان خود را افزایش اخیر دولت و نظر سنجی های ملی. (یک Monmouth University بررسی ویرجینیا در این هفته قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار. یک نظرسنجی ملی از, NPR, PBS NewsHour و Marist صبح روز سه شنبه نشان داد او در 19 درصد در میان دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل خوب برای مقام دوم را پشت سر سناتور برنی ساندرز و رسما مقدماتی آقای بلومبرگ برای لاس وگاس مرحله.)

شاید بیشتر آشکارا بحث روز چهارشنبه به طور موقت جدا آقای بلومبرگ از قدرتمند ترین دارایی خود را از مبارزات: مبارزات انتخاباتی خود.

او دارای گسترده ترین دولت توسط دولت بهره برداری در این زمینه با کارکنان اغلب درآمد تا کنون بالاترین حقوق و سازماندهی رویدادهای بهترین کار افتاده d’oeuvres — نامزدی خود را در یک بار یک زندگی-عمل به عهد خود مدیریتی فرمان و یک سیگنال به رئیس جمهور تهمت و دموکراتیک به رای دهندگان که وزن بلومبرگ ثروت است که نمی شود دست کم گرفت.

اما داوطلبان مجاز به مسافت زمینه سازمان یا canapés یا ثبت-reframing مبارزات انتخاباتی آگهی روی صحنه با آنها.

“او خواهد بود و با وجود همه تنهایی” گفت: ملیسا علامت-Viverito یک رئیس سابق شورای شهر نیویورک و نامزد فعلی برای یک خانه صندلی در برانکس که اغلب مورد انتقاد آقای بلومبرگ شهرداری به عنوان مترقی دموکراتیک councilwoman. “و او تا به بسیاری از تبیین کنند.”

آقای بلومبرگ تیم است که به سادگی متوجه خطرات. فراتر از نامزد بالقوه خود کاستی کردن کاف او ارائه به عنوان نزدیک به کامل فویل برای چندین نفر دیگر در این مسابقه است. آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن در روز های اخیر بازیگران آقای بلومبرگ به عنوان مغرور آرم فراری حکومت توانگران. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و سناتور ctq در حال بحث انتظار می رود تا وضعیت خود را به عنوان میانه underdogs مصرف در آمده-به تازگی دموکرات از شهرستان های بزرگ.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این محو سابق جبهه-دونده که تصادفا کمک به متقاعد کردن آقای بلومبرگ به اجرا در وهله اول بوده است با فشار دادن آقای بلومبرگ در طولانی مدت برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس حمله ای که آقای بایدن امید طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان باقی می ماند که در هسته اصلی حمایت خود را پایه. آقای بایدن تماشا آقای بلومبرگ مسائل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات دلالت یار با همکاری رئیس جمهور سابق باراک اوباما با آنها آقای بلومبرگ هرگز به خصوص نزدیک است.

“اگر من تا به حال که پول من حدس می زنم من می خواهم من اجرا تبلیغات بیش از حد” آقای بایدن گفت: در نیوهمپشایر هفته گذشته است. “اجازه دهید به بحث باشه ؟ بیایید به بحث. ما تا حد زیادی به بحث در مورد.”

چند روز گذشته تنها اضافه شده به نگر بحث مناطق کمک مداوم چکه از لایروبی تا کلیپ از آقای بلومبرگ صحبت unguardedly قبل از او شروع به در حال اجرا است. در روز سه شنبه, BuzzFeed, اخبار, گزارش های 2019 فیلم آقای بلومبرگ با اشاره به نما مردم به عنوان “او او یا آن” همان روز کمپین ترویج یک فیلم برجسته آقای بلومبرگ تعهد به “تجاوز+ جوانان است.”

تا زمانی که به تازگی بلومبرگ مبارزات انتخاباتی شده بود مطالب را به اجرا در یک نوع موازی اولیه به ندرت درگیر شدن با همکار دموکرات به طور موثر درمان مارس تخته سنگ به عنوان یک نوع از مقدماتی مسابقات برای بقیه زمینه برنده آن قدرت را در آقای بلومبرگ اصلی براکت. آقای بلومبرگ است نه رقابت در چهار نامزد مسابقات عطف به جای نماینده غنی می گوید که رای دادن در ماه مارس و یا بعد.

اما پس از دموکرات کمیته ملی خود را تغییر قوانین به منظور تسهیل آقای بلومبرگ ورود — گذشته بحث های مورد نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به برخی از فرد اهدا کننده معیار و آقای بلومبرگ است نه بالا بردن پول از دیگران — مشاوران شناخته شده است که انتخاب او بود تا به شرکت اگر او واجد شرایط است.

این هفته کمپین اتحاد درهم ترین مشخصه با آقای ساندرز متهم سناتور از condoning فرهنگ سولفات در میان هواداران. چند حمله به دیگر خطوط شده اند telegraphed جلوتر از پنج شنبه شب.

آقای بلومبرگ خود شده است پر از سوراخ در بحث آماده سازی پیوستن به مشاوران برای مسخره جلسات در اجاره انبار-سبک فضای خارج از منهتن وعده شگفت انگیزی بر روی نان فطیر با کره بادام زمینی در طول پرش از دستیاران خود را’ بازی عمل کرده و ابجو بد و کم مایه خود را ضبط.

هوارد Wolfson یک مشاور گفت که آقای بلومبرگ در حال تماشا “برخی” از گذشته دموکراتیک بحث برای مرجع اما که خود بحث تجربه از شهرداری مبارزات نشده بود به خصوص آموزنده است. “متفاوت است اگر شما یک وقت. متفاوت است اگر شما در حال بحث یک نفر دیگر” آقای Wolfson گفت.

پس از خروج از دفتر آقای بلومبرگ تبدیل شده است بهتر شناخته شده برای بسیاری از مخاطبان برای بشردوستانه خود را حرفه اطراف تفنگ ایمنی و مسائل زیست محیطی.

قطعا آقای بلومبرگ هرگز مورد بحث هر کسی کاملا مانند آقای ساندرز که متحدان نظر آقای بلومبرگ بسیار بیوگرافی توهین به مردم شده دموکراسی است. آقای Wolfson شده است بازی آقای ساندرز در مدل مرجع تخصصی گرفتن الهام در بخشی از curmudgeonly Muppets شخصیت های Statler و Waldorf, او گفت:. این تصور است گاهی اوقات منتقل آقای بلومبرگ به متناسب با شتاب شکستن خنده در شیوه های خود را با توجه به یک دستیار.

پرسید: اگر آقای بلومبرگ زنگ زده بود پس از سالها از دفتر آقای Wolfson نمی گویند هیچ. “ما از یکشنبه,” او گفت:.

حتی حامیان نخواهد توصیف آقای بلومبرگ به عنوان یک محرک سخنران عمومی. آدرس خود را حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون بخشی از تلاش برای برجسته کردن حمایت از میانه و ناراضی جمهوری خواهان است بهترین راه حل برای او مینیمالیستی, درخواست برای انتخاب “عاقل و صالح فرد” به عنوان رئیس جمهور.

او را مستعد ابتلا بیشتر به groaners از zingers. اشاره به آقای ساندرز یک بار در ماه گذشته آقای بلومبرگ به نام خود تنها نامزد یهودی “که نمی خواهید به نوبه خود آمریکا را به یک کیبوتص.”

و هنگامی که به چالش کشیده شده توسط روزنامه نگاران آقای بلومبرگ می تواند به سرعت تبدیل دفاعی است. مدت کوتاهی پس از اعلام پیشنهاد خود را در یک مصاحبه تلویزیونی در “CBS This Morning” تولید دستگیری حجم قابل توجه اظهارات. در میان آنها: این پیشنهاد که نامزدهای دیگر “تا به حال شانس به بیرون بروید و مقدار زیادی از پول” به پور را به مبارزات انتخاباتی خود را به طوری که آنها نمی باید او غبطه خوردن برای داشتن انجام می شود و این ادعا که “هیچ کس پرسید:” در مورد آقای بلومبرگ دفاع از توقف-و-frisk پلیس تا زمانی که عذرخواهی برای این استراتژی در ماه نوامبر. (بسیاری از مردم خواسته و شکایت و اعتراض — او در طول زمان به عنوان شهردار و او در دفاع از این رویکرد که اخیرا در سال گذشته است.)

جانبازان از آقای بلومبرگ سالن شهر اجرا می شود می گویند که برای هر اشتباه او ممکن است در مقابل دوربین چند در بحث.

“او واقعا تا به حال تلاش برای دست کشیدن از کسی گفت:” ادوارد Skyler یک سال 2001 کمپین aide که تبدیل به یکی از آقای بلومبرگ معاون شهرداران. “او می تواند در جذب ضربه و حرکت می کند. کسی را در حمله و او فقط می تواند مانند ‘OK.'”

با توجه به حوزه آقای بلومبرگ منابع یک سرویس صرفا بحث عملکرد احتمالا می تواند به عنوان یک پیروزی است. برخی از نامزدها با تکیه بر بحث رسانه های اکسیژن و صندوق جمع آوری به دنبال پیشرفت مثل خانم Klobuchar موفق در نیوهمپشایر که در آن انرژی عملکرد کمک طاق او را به تعجب مقام سوم به پایان برسد.

آقای بلومبرگ می تواند رسیدن به توده ها با یا بدون یک زندگی مخاطبان و جمع lecterns.

“او در واقع است که در برقراری ارتباط خالص پیام بدون فیلتر معادل یک چهارم گفت:” لیلی Adams سابق ارتباطات مدیر برای انتخابات ریاست جمهوری سناتور کامالا هریس. “او یک پایه در سطح تجاری است که او فقط به صرف تقریبا نیم میلیارد دلار در برقراری ارتباط با مردم است.”

و به این ترتیب آقای بلومبرگ است اقدام به عنوان یک نوع از رمز و راز جعبه نامزد میزبانی برخی نیز با حضور در حوادث در کشورهای در سراسر کشور اما درخواست اکثر دموکرات ها را به در نظر گرفتن شایستگی خود را تا کنون که بدون گرفتن نگاه از نزدیک.

دستیاران بوق و کرنا خود را به رای دهندگان تعاملات در این جت-و-داش دولت بازديد گزارش “ناگهانی از حمایت” در سراسر کشور. اما به عنوان یک سیاستمدار با اعلام اولویت برای اطلاعات بیش حکایت آقای بلومبرگ است عقب مانده در این زمینه در مکالمات خود به خود با همکار خود آمریکایی ها.

گیل آبجو منهتن قصبه رئیس جمهور که برخورد گسترده با آقای بلومبرگ را در دولت قبلی نقش به عنوان یک شهر councilwoman پیشنهاد کرد که شهردار سابق بود از دست رفته چیزی اگر او د-با تاکید بر در آغوش گرفتن و دست دادن بخشی از مبارزات انتخاباتی.

رقبا اغلب بازشماری لحظات از دنباله برای پیشبرد استدلال های خود را از مرحله. آقای بلومبرگ کمتری داشته باشد را انتخاب کنید.

“در بحث مرحله اگر شما شده اند صحبت کردن به مردم مانند دیگر نامزدها و شما برداشت نمی شود تا تمام تفاوت های ظریف است که مردم را به توجه شما را — داشتن کسانی که کمی داستان را” خانم Brewer گفت. “اگر شما این نوع از پول, شما لازم نیست به بیرون رفتن و ارتباط با مردم در همان راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im