مایکل بلومبرگ دنده بیشتر گذشته اظهارات بحث برانگیزبیشتر نظرات گذشته پدید آمده در روز دوشنبه بیشتر به سگ media mogul و مایکل بلومبرگ میلیاردر را تعقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری از جمله حادثه حمله به هوش کارخانه و کارگران مزرعه در ایالات متحده است.

در سخنرانی خود در دانشگاه آکسفورد را Saïd مدرسه کسب و کار در انگلستان در سال 2016 شهردار سابق نیویورک به نظر می رسد به سوال اگر یقه آبی کارگران به مهارت های لازم برای انطباق با فناوری اطلاعات سن. نظرات گزارش شده توسط Fox News.

همچنین در روز دوشنبه وجود دارد افزایش نظارت 2013, ایسنا سخنرانی, ساخته شده در سال آخر خود را به عنوان شهردار و گزارش سیاسی نام تجاری محلی اعضای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و نیویورک معلمان اتحادیه به عنوان “افراطیون” و تشبیه آنها به تفنگ لابی گروه National Rifle Association (NRA).

جدید مجادلات آمده به عنوان بلومبرگ به دنبال به دست آوردن زمین در شکسته 2020 مسابقه به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر که همچنان با بعدی شنبه نوادا قفقاز و هفته بعد را کارولینای جنوبی اولیه.

بلومبرگ تصمیم گرفتند به جست و خیز رای گیری در اوایل متحده و به جای تمرکز بر روی یک ورودی بزرگ به مسابقه در سه شنبه 3 مارس زمانی که دموکرات ها در 14 متحده به پای صندوقهای رای.

کشف آخرین ویدئوها آینه آیات اخیر از دیگر نظرات گذشته از جمله به بیرون درز کرد “توقف-و-frisk” کلیپ های صوتی که موجب توییتر دشمنی بین مهر و مغلوب ساختن پیشی جستن یک هفته پیش و یک بحران در مبارزات انتخاباتی خود ناشی از اتهامات نژادپرستی علیه تاجر میلیاردر.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ دموکراتیک رقبا با تشدید حملات خود را دموکرات سناتور برنی ساندرز گفتن حامیان در یک تجمع در نوادا در روز یکشنبه که “مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید انتخابات”.

در سال 2016 آکسفورد اظهارات ارائه شده در طول برجسته سخنرانان فروم, عصر ایران خواسته شده بود و اگر شهروندان از میانه امریکا می تواند ایران با کسانی که زندگی خود را در سواحل.

“من می توانم به کسی آموزش حتی افرادی که در این اتاق بدون جرم در نظر گرفته شده به عنوان یک کشاورز” بلومبرگ گفت.

“این یک فرایند است. شما حفاری سوراخ, شما با قرار دادن بذر در شما قرار داده و خاک در بالا اضافه کردن آب بالا می آید ذرت. شما می توانند یاد بگیرند که. پس از آن ما تا به حال 300 سال از جامعه صنعتی است. شما با قرار دادن قطعه ای از فلز در تراش و شما به نوبه خود میل لنگ در جهت فلش و شما می توانید یک کار است.

“در حال حاضر می آید اقتصاد اطلاعات [که] اساسا متفاوت است چرا که آن را ساخته شده در اطراف جایگزین مردم با تکنولوژی و مجموعه مهارت های است که شما باید به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم و تجزیه و تحلیل و کل سطح و درجه متفاوت است. شما باید مهارت های مختلف تنظیم شما باید خیلی بیشتر از ماده خاکستری است.”

او ادامه داد که آن را “روشن نیست” اگر “دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که” حتی با یارانه مسکن و آموزش و پرورش.

گزارش بلومبرگ نظرات درو سریع ملامت از مخالفان از جمله مردم برای برنی طرفدار ساندرز گروه فعال با بیش از 185,000 پیروان توییتر. “زمان و دوباره ما دیدن بلومبرگ توهین به طبقه متوسط و طبقه کارگر و اعضای اتحادیه و هنوز اعضای اتحادیه” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

بلومبرگ آشکار حمله مدنی حقوق کارگران و معلمان در سال 2013 رسید که به عنوان شهردار او مبارزه خود را در شهر فصل آیتالله سیستانی بیش از اداره پلیس نیویورک را “توقف-و-frisk” سیاست های آن گروه ادعا شده بود که به طور نامتناسبی جوان سیاه مردان است.

“ما نیاز نداریم افراط گرایان در سمت چپ یا راست در حال اجرا ما با اداره پلیس, آیا آن را NRA یا TECHFREEDOM او گفت:” در این ویدئو به دست آمده توسط سیاسی که توضیح داد که آزادی های مدنی گروه پیگیری قوانین در این زمان است که می تواند آن را آسان تر برای کسانی که هدف سیاست به شکایت این شهرستان است.

دیگر بلومبرگ نظرات همان سال تنها چند ماه پس از قتل عام سندی هوک در کنتیکت مدرسه ابتدایی ادعا کرد 27 زندگی خشم رهبری از نیویورک, ایالات فدراسیون معلمان که تا به حال نیز به انتقاد از توقف و frisk.

“NRA محل دیگری که در آن عضویت, اگر شما انجام این رای گیری نمی کند موافق با رهبری” بلومبرگ گفت.

Randi Weingarten, رهبر ملی اتحادیه معلمان و رئیس سابق نیویورک فصل به تشریح دیدگاه به عنوان “نفرت انگیز” در آن زمان است. “با مقایسه NRA و [اتحادیه] آن ارزان حمایت خود را در مورد کنترل اسلحه در زمانی که ما نیاز به حمایت خود را به تیز,” او گفت:.

این دو پس از آشتی و واینگارتن گفت: دادگاه مطبوعات در آخر هفته او معتقد است بلومبرگ “می تواند تمام راه را”.

به بلومبرگ کمپین در ضمن به دنبال بی اهمیت جلوه دادن بحث. سخنگوی استو Loeser گفت: “اشاره به [صنفی معلمان] چیزی بود که مایک گفت: در حرارت لحظه ای که او در حال حاضر حسرت” سیاسی گزارش شده است.

بلومبرگ سوم است در megyn kelly ملی نظرسنجی دموکراتیک نامزدها با 15.4% دنباله تنها ساندرز (22.7%) و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (16.8%).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im