مایکل بلومبرگ به نام گلدمن ساکس بانکداران خود را ‘نظامی’ و وعده داده شده به دفاع از آنها به بیرون درز نوار نشان می دهد


ایسنا

نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ است که انتقاد برای گفتن بانکداران او را در دفاع از آنها به عنوان رئیس جمهور در یک درز صوتی از خصوصی گلدمن ساکس رویداد در سال 2016.

در این مراسم آقای بلومبرگ اول توضیح داده شده مخاطبان خود را به عنوان “اساس” و گفت که او تا به حال اجرا برای رئیس جمهور که خود را “اولین کمپین پلت فرم” شده اند که “برای دفاع از این بانک ها.”

اما او افزود: “شما می دانید که چگونه به خوبی که قراره در این کشور”.

آقای بلومبرگ پس از آن در دفاع از این بانک ها به طور جدی تر: “کسی باید ایستادن و انجام آنچه ما نیاز داریم. سالم سیستم بانکی که رفتن به خطرات چرا که آنچه باعث ایجاد شغل برای همه. و هیچ کس مایل به می گویند که.”

صوتی شد آپلود شده به پلت فرم میزبانی Soundcloud و ارسال به سی ان ان و چندین روزنامه نگاران. فرستنده با استفاده از آدرس ایمیل و نام کاربری “CancelGoldman” و ادعا کرده اند در گلدمن ساکس برای 14 سال است.

به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی تایید کرده است که این صدا واقعی است. در یک ایمیل به ایسناسخنگوی استو Loeser گفت که بسیاری از آنچه آقای بلومبرگ گفت: در بذله گویی و اظهارات خود بودند تحلیلی استاندارد تقریبا بی سابقه در زمان سیاست است.

“آنچه را که می شنوید در این دیدار ترکیبی از جوک ها و توضیحات مفصل از راه هایی برای ایجاد دولت ما بهتر است که به مراتب فراتر از آنچه در حال حاضر مستاجر از دفتر بیضی می تواند به عنوان خوانده شده اجازه دهید به تنهایی فکر می کنم.”

علاوه بر دفاع از او از بانک های آقای بلومبرگ نیز مطرح هشدار در مورد نابرابری درآمد, هشدار مخاطبان خود را که “هر زمان که ما تا به حال قبل از این جامعه تا ضربات و آنها را راه اندازی گیوتین و گیوتین نمی باید به ریز ریز کردن سر خود را.

“آنها می تواند confiscatory مالیات آنها می تواند تصرف موقوفات از آه و موسسات آموزشی و, um بشردوستانه سازمان که همه کسانی که در طرح وجود دارد.”

صوتی نیز شامل بخش های بیشتر به طور مستقیم مربوط به آقای بلومبرگ فعلی انتخابات ریاست جمهوری است.

خواسته در مورد افزایش رادیکال راست هر دو در ایالات متحده و سراسر جهان, آقای بلومبرگ گفت مترقی چپ نیز “ترسناک” – با استناد به نامزد فعلی الیزابت وارن به عنوان مثال.

“چپ ناشی است. جنبش مترقی است فقط به عنوان ترسناک,” او می گوید: در نوار. “الیزابت وارن در یک طرف. و هر کس که شما می خواهید را انتخاب کنید در این جمهوری خواهان در سمت راست؟”

خانم وارن به تازگی پاره به آقای بلومبرگ زمانی که او به نظر می رسد در اولین بحث دموکراتیک با استناد به تاریخ خود را از جنسیتی سخنان و گفته است که “دموکراتها را یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر”.

آقای بلومبرگ مورد انتقاد قرار گرفته است به مقدار او در حال گذراندن در انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر در حال اجرا را به صدها میلیون دلار – همه برگرفته از گسترده خود را از ثروت شخصی.

در حالی که او استفاده کرده است که پول به سیل آینده مقدماتی با تبلیغات و استخدام صدها نفر از کارکنان, رای گیری های اخیر از کلید متحده نشان می دهد که او در تلاش برای گرفتن با سناتور برنی ساندرز.

ادامه مطلب

می توانید مایکل بلومبرگ واقعا برنده نامزدی حزب دموکرات?

الیزابت وارن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im