Miami Marlins بازی به تعویق افتاد و پس از چند مثبت ویروس آزمون

بازگشت از لیگ اصلی بیس بال در زمان مشکل به نوبه خود در روز دوشنبه هنگامی که در لیگ بدترین ترس به واقعیت تبدیل شد: شیوع مثبت coronavirus آزمون در یک تیم است.

میامی مارلینز نمی خواهد بازی خود را در خانه بازکن در برابر Baltimore Orioles روز دوشنبه پس از یادگیری است که 14 نفر از اعضای تیم — 12 بازیکنان و مربیان دو — آزمایش مثبت برای ویروس. وقوع اولین گزارش ESPN تایید شد توسط یک فرد با دانش مستقیم از نتایج آزمایش چه کسی اعطا شد گمنامی چون لیگ و تیم تا به حال ساخته شده است یک اطلاعیه رسمی.

Marlins برنامه ریزی شده بود به خانه پرواز یکشنبه شب از فیلادلفیا که در آن آنها بازی سه بازی آخر هفته برابر فیلیز شهروندان در بانک پارک. آنها بازی نهایی بازی پس از یادگیری است که چهار بازیکن تا به حال آزمایش مثبت اما مدیر همین Mattingly به خبرنگاران گفت: بعد از آن که تیم “هرگز واقعا در نظر گرفته بازی نیست.”

فیلیز’ خانه بازی روز دوشنبه در برابر یانکی ها نیز به نام خاموش با توجه به دو نفر با دانش مستقیم از تصمیم گیری.

پس از Marlins’ بازی یکشنبه Mattingly به خبرنگاران گفت که Marlins تا به حال به تعویق افتاد سفر خود را تا شنبه به جای بازگشت جمعه شب.

به عنوان بازی شروع برای بسیاری از تیم ها در روز جمعه, M. L. B. اعلام کرد که تنها شش نفر از 10,939 نمونه آن تا به حال انجام شده است که هفته (یا .05 درصد) بوده است جدید مثبت. اما اغلب اگر نه همه از این آزمون انجام شده است در حالی که تیم بودند که آموزش در خانه خود پارک قبل از سفر به جاده سایت.

این لیگ در تلاش است تا به مرحله 60 بازی فصل با استفاده از 30 استادیوم ها در سراسر ایالات متحده از جمله یک کلاس AAA پارک در بوفالو برای Toronto Blue Jays که محروم از بازی بازی های خانگی توسط دولت فدرال کانادا.

در اوایل ماه جولای کمیسر راب مانفرد پیشنهاد “دن پاتریک نشان می دهد که شیوع در یک تیم می تواند تهدید شود.

“این راه من است که من فکر می کنم در مورد آن دن در رگ رقابتی صداقت در 60 بازی فصل” مانفرد گفت. “اگر ما یک تیم یا دو که واقعا نابود با تعدادی از افرادی که به این ویروس و می توانید برای هر دوره قابل توجهی از زمان آن می تواند یک تاثیر واقعی در رقابت و ما می خواهم به فکر می کنم بسیار سخت در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

جیمز واگنر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de