مکزیک لوپز Obrador دارای روزانه جلسات rivalling مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘عینک بدون هیچ گونه ارزش’در این دوره از دو و نیم ساعته در نشست خبری رئیس جمهور ادعا کرد که این کشور تا به حال “پهن” آن coronavirus منحنی (با وجود آمار و ارقام رسمی نشان بی وقفه افزایش موارد) او صرف چند دقیقه assailing یک روزنامه ملی برای آنچه که او گفت: ناعادلانه بود پوشش و او در دفاع تلاش خود را برای به دست گرفتن کنترل بودجه.

اما رهبر extemporizing در مقابل دوربین نبود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که رغبت برای برخورد با مطبوعات رقبا که از او به ما رسید.

Amlo به عنوان رهبر مکزیکی شناخته شده است افتتاح یک مطبوعات روزانه 7 کنفرانس به زودی پس از گرفتن قدرت در سال 2018 است. آن را یک حرکت انقلابی در یک کشور که در آن رئیس جمهور را به ندرت مواجه دید از سوال.

آن را نیز اجازه Amlo به مجموعه ای از روز را در دستور کار آنجا که تهمت اغلب تحت سلطه news چرخه با tweetstorms.

به عنوان Covid-19 موارد کوه در مکزیک جلسات کشیده شده اند مکرر مقایسه به مغلوب ساختن پیشی جستن سقط coronavirus جلسات که به طور مشابه متمرکز به همان اندازه در توسعه فردی و حمله به دشمنان در ارائه اطلاعات دقیق.

اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ظاهرا سرد که روزانه از ظاهر Amlo دو برابر شده پایین.

رئیس جمهور اعلام کرد قصد دارد برای یک جلسه اضافی هر شب در که او و یا او دبیر صحبت خواهد شد برای دو ساعت پس از موجود مطبوعاتی کشور coronavirus تزار هوگو لوپز-Gatell.

اعلام این خبر باعث گله مند از اعضای سپاه مطبوعات اما همچنان Amlo را طولانی ایجاد عادت حداقل ارائه ظاهر باز دولت است.

“این نسخهها کار میکند درست مثل آن را با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Federico Estévez, استاد علوم سیاسی در خودمختار موسسه فن آوری مکزیک. “مهم نیست که چه کیفیت ارتباط آن غالب [اخبار] چرخه. که همه آن را در مورد. که همه آن را قرار بود در مورد.”

فقط به عنوان برگ برنده غالبا میدارد دلسوز خبرنگاران از حاشیه های رسانه های Amlo اغلب دادگاه های حمایتی سوالات از ارقام مانند کارلوس Pozos, یک سبیل پرپشت و پاپیونی-پوشیدن YouTuber محبوب شناخته شده به عنوان خداوند مولکول است.

او همچنین طول می کشد تهاجمی تر سوال از جریان اصلی خبرنگاران اگر چه خود پرگو پاسخ اغلب فرار واقعی پاسخ دهد.

غالبا هر چند Amlo pontificates: بخشی جمهور بخشی حزبی هک بخشی واعظ.

او خطاب به فشار دادن مسائل در مکزیک است اما نه بدون چرخش مخالفان خود و یا detouring به انتقادات تند در قرار کاستی های دولت های قبلی.

او به طور منظم فراخوانی ارزش های اخلاقی و نقل کتاب مقدس کتاب مقدس. او حتی کشیده یک جفت از کارت های نماز از کیف پول خود را و گفت این تصاویر (شخصی و صداقت) کمک به محافظت از او در برابر coronavirus.

Amlo حامیان لذت در رئیس جمهور تمایل به انتخاب دعوا با مطبوعات و excoriate دشمنان است. “این جذابیت را برای پیروان خود گفت:” Ilán Semo مورخ در Iberoamerican دانشگاه. “آنها به او ايمان مانند آنها خواهد واعظ.”

درست مانند همتایان آمریکایی خود, بسیاری از روزنامه نگاران مکزیکی بیان احساسات مخلوط بیش ریاست جمهوری جلسات.

“آن را مفید و رمان روش از ریاست جمهوری ارتباطات” خاویر Garza, یک روزنامه نگار در شمال شهر Torreón گفت: از Amlo صبح کنفرانس های مطبوعاتی. “اما آن را تبدیل به قابل پیش بینی عینک بدون هر گونه ارزش است.”

حتی اگر این جلسات گاهی اوقات احساس می کنم بیشتر شبیه به کمپین حوادث “آنها هنوز هم جایی برای مطرح کردن سوال از رئیس جمهور” Garza گفت: “و رئیس جمهور است و نه تلاش برای فرار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>