Menarini Silicon Biosystems نتایج مطالعات ارائه شده در نشست سالانه انجمن هماتولوژی آمریکا (ASH) را اعلام کرد.


Menarini Silicon Biosystems نتایج مطالعه ارائه شده در نشست سالانه انجمن هماتولوژی آمریکا (ASH) را اعلام می کند که بر تجزیه و تحلیل CELLSEARCH® CMMC، بیوپسی مایع غیر تهاجمی برای تعیین کمیت و خصوصیات مولکولی سلول های مولتیپل میلوما در گردش است.
بولونیا، ایتالیا و دره هانتینگدون، پنسیلوانیا، 14 دسامبر 2021 / PRNewswire / – Menarini Silicon Biosystems (MSB)، پیشگام در بیوپسی مایع و فناوری تک سلولی، امروز اعلام کرد که موسسه سرطان Dana-Farber و بنیاد تحقیقات میلوم مولتیپل را ارائه کردند. داده ها در یک ارائه شفاهی در نشست سالانه ASH در سال 2021، که اهمیت بیوپسی مایع غیرتهاجمی را برای تعیین کمیت و خصوصیات مولکولی سلول های مولتیپل میلوما در گردش (CMMC) نشان می دهد.

در این مطالعه 185 نمونه خون از بیماران دارای پیش سازها (75 MGUS و 110 SMM) از مطالعه PCROWD مشاهده‌ای موسسه سرطان Dana-Farber مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. خون در لوله‌های نگهدارنده CellRescue جمع‌آوری شد و با استفاده از کیت سنجش CELLSEARCH® CMMC بر روی سیستم CellTracks Autoprep پردازش شد. آنالیزهای مولکولی اضافی بر روی 13 بیمار انجام شد، جایی که minipules CMPC طبقه بندی شده توسط DEPARray™ NxT در سراسر ژنوم با استفاده از Ampli1™ WGA تکثیر شدند.

نتایج نشان می دهد که CMMC در 27 درصد از بیماران مبتلا به MGUS و در 57 درصد از بیماران مبتلا به SMM یافت شد. شمارش CMMC ها همبستگی را با اندازه گیری بالینی بیماری، از جمله مدل طبقه بندی خطر 2/20/20 گروه کاری بین المللی میلوما نشان می دهد. CMMC ها می توانند 100٪ کپی حاشیه نویسی شده بالینی کپی مغز استخوان FISH را بگیرند. [CNV] مناسبت ها. علاوه بر این، نمونه های CMMC CNV های اضافی را شناسایی کردند که توسط FISH مشاهده نشد.

این مطالعه مبنایی برای تشخیص غیر تهاجمی، شمارش و آزمایش ژنومی CMGCهای نادر از خون محیطی MGUS / SMM فراهم می‌کند، که پتانسیل بالینی استفاده از نمونه‌برداری‌های مایع برای نظارت بر بیماری را در محیط پیش‌ساز MM نشان می‌دهد.

ارائه شفاهی در نشست سالانه ASH 2021 در آتلانتا در روز شنبه، 11 دسامبر، ساعت 10:45 صبح انجام شد. جزئیات بیشتر در مورد ارائه را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

https://ash.confex.com/ash/2021/webprogram/Paper150622.html

دکتر ایرن گوبریال، استاد پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد، گفت: «استفاده آینده از سلول‌های تومور در گردش به‌عنوان نشانگرهای زیستی تشخیصی و پیش‌آگهی در پیشرفت میلوما احتمالاً یک تغییر پارادایم است و می‌تواند مراقبت از همه بیماران ما را بهبود بخشد.» موسسه سرطان فابر.

دکتر هرن جی چو، مدیر ارشد پزشکی MMRF گفت: «داده‌های این مطالعه زنده بودن بیوپسی مایع در آینده را برای نظارت بر مولتیپل میلوما تحت شرایط پیش‌ساز نشان می‌دهد. “به عنوان یک سازمان متمرکز بر بیمار، MMRF متعهد به پیشبرد تحقیقات نوآورانه برای بهبود مراقبت های بالینی و مدیریت بیماری است. این یافته‌ها گام مهمی در بیوپسی مایع برای تشخیص مولکولی پیشرفته برای پزشکان و بیماران است.

فابیو پیازالونگا، رئیس و مدیرعامل Menarini Silicon Biosystems، گفت: “تحقیقات در این زمینه نشان دهنده تعهد مداوم ما به تعالی در ارائه شواهد علمی برای رسیدگی به نیازهای بالینی برآورده نشده و تبدیل سریع آن به مراقبت های بالینی آینده برای مدیریت بهتر بیمار است.” فرصت کار با تیم های تحقیقاتی شگفت انگیز در موسسه سرطان Dana-Farber و بنیاد تحقیقات مولتیپل میلوما، زیرا آنها به ارائه داده های با کیفیت بالا ادامه می دهند که ارزش بالقوه یک آزمایش غیرتهاجمی را برجسته می کند. برای بیوپسی مایع ممکن است به بهبود کمک کند. مدیریت بیماران مبتلا به مولتیپل میلوما

درباره تجزیه و تحلیل CELLSEARCH® CMMC

آزمایش CELLSEARCH® Circulating Multiple Myeloma Cells (CMMC) اولین مورد از نوع خود است که سلول های مولتیپل میلوما در گردش خون محیطی را فهرست می کند.

تجزیه و تحلیل فقط برای استفاده تحقیقاتی است و برای استفاده در روش های تشخیصی نیست.

برای آزمایشگاه Menarini Silicon Biosystems

خدمات آزمایشگاهی Menarini Silicon Biosystems (MSB) یک سرویس آزمایشگاهی جهانی، جامع و یکپارچه است که دارای تکنولوژی روز است. این بر اساس گردش کار یکپارچه MSB است، از جمله پلتفرم CELLSEARCH® Circulation، Enrichment و Enumeration پاکسازی شده توسط FDA.

این آزمایشگاه در ایالات متحده دارای گواهینامه CLIA و ISO 15189 معتبر برای CELLSEARCH® است. این آزمایشگاه دارای تجربه خوبی در ممیزی کیفیت، شرکت های نظارتی و دارویی می باشد.

درباره Menarini Silicon Biosystems

MSB فن‌آوری‌ها و راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را برای سلول‌های کمیاب ارائه می‌دهد که به پزشکان و محققان بالینی دسترسی به داده‌های بی‌نظیر در مورد سلول‌های کمیاب و ویژگی‌های مولکولی آنها را فراهم می‌کند.

Menarini Silicon Biosystems، مستقر در بولونیا، ایتالیا، و هانتینگدون ولی، پنسیلوانیا، ایالات متحده، یک شرکت تابعه از گروه Menarini، یک شرکت چند ملیتی دارویی، بیوتکنولوژی و تشخیص مستقر در فلورانس، ایتالیا، با بیش از 17000 کارمند است. .

درباره موسسه سرطان دانا فاربر

موسسه سرطان دانا فاربر یکی از مراکز پیشرو در زمینه تحقیقات و درمان سرطان در جهان است. ماموریت دانا فاربر کاهش بار سرطان از طریق تحقیق، مراقبت بالینی، آموزش، مشارکت اجتماعی و حمایت است. دانا-فاربر یک مرکز اختصاصی فدرال برای سرطان جامع و یکی از شاخه های آموزشی دانشکده پزشکی هاروارد است.

ما جدیدترین درمان‌ها را برای بزرگسالان برای بزرگسالان از طریق مرکز سرطان دانا-فاربر بریگام و برای کودکان از طریق مرکز سرطان و اختلالات خونی کودکان دانا-فاربر / بوستون ارائه می‌کنیم. دانا فاربر تنها بیمارستان در کشور است که در رتبه بندی بهترین بیمارستان سرطان برای بزرگسالان و مراقبت های اطفال قرار دارد.

به عنوان یک رهبر جهانی در انکولوژی، دانا فاربر متعهد به تعادل منحصر به فرد و برابر بین تحقیقات و مراقبت سرطان است و نتایج اکتشافات را به درمان های جدید برای بیماران در سطح محلی و سراسر جهان تبدیل می کند و بیش از 1100 کارآزمایی بالینی را ارائه می دهد.

درباره بنیاد تحقیقات مولتیپل میلوما (MMRF)

بنیاد تحقیقات مولتیپل میلوما (MMRF) که پیشگام در پزشکی دقیق است، تلاش می کند تا با دنبال کردن خستگی ناپذیر نوآوری هایی که توسعه درمان های دقیق سرطان را سرعت می بخشد، درمانی برای همه بیماران مبتلا به مولتیپل میلوما بیابد. MMRF که در سال 1998 توسط کتی جاستی، یک بیمار مبتلا به مولتیپل میلوما، و خواهر دوقلوی او کارن اندروز به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) تأسیس شد، یک مدل تجاری در مورد سرطان ایجاد کرده است – از داده ها تا تجزیه و تحلیل تا کلینیک. MMRF موانع را شناسایی می‌کند و سپس راه‌حل‌هایی برای غلبه بر آنها با جذب بهترین شرکا و همسو کردن مشوق‌ها در صنعت برای به ارمغان آوردن نتایج بهتر برای بیماران پیدا می‌کند. از زمان آغاز به کار، این سازمان هزاران نمونه و بافت جمع آوری کرده، نزدیک به 100 مطالعه را کشف کرده، به بازار 14 درمان مورد تایید FDA کمک کرده است، و ComMMpass، بزرگترین مجموعه داده های ژنومی برای هر سرطانی را ساخته است. امروزه، MMRF بر روی میراث خود در ژنومیک و در حال گسترش در ایمونوتراپی است، زیرا ترکیب این دو حوزه برای امکان پذیر ساختن پزشکی دقیق برای همه بیماران بسیار مهم است. MMRF بیش از 500 میلیون دلار جمع آوری کرده است و نزدیک به 90 درصد از کل بودجه را صرف تحقیقات و برنامه های مرتبط می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.themmrf.org مراجعه کنید.

لیندا پاوی – [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1362208/Menarini_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر