اعضای کنگره نژاد برای $2.2 tn محرک رای نگرانی از تاخیراعضای کنگره در حال مسابقه در بازگشت به واشنگتن با وجود انزوای اجتماعی دستورالعمل از ترس این که یک نماینده مجلس می تواند تاخیر یک جمعه رای در $2.2 tn بسته محرک اقتصادی طراحی شده به عجله فدرال کمک به کارگران, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان ویران شده توسط coronavirus.

میل به خانه رهبران بود به تصویب این لایحه با “صدای رای” – هنگامی که هر کس در مجلسی فریاد “aye” یا “هیچ” و بلندترین گروه غالب است. اما هر عضو کنگره می تواند تقاضای یک rollcall رای و نیاز به رسیدن به حد نصاب وادار حداقل 216 نمایندگان مجلس به بازگشت به واشنگتن در میان همه گیر برای اطمینان از این لایحه می گذرد.

وجود دارد بدون شک قانون حمایت کافی برای تصویب. سنا تصویب این لایحه در یک اتفاق آراء در شب چهارشنبه. مجلس نانسی پلوسی گفت که او انتظار می رود گسترده حمایت هر دو حزب و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او آن را امضا و به قانون است.

“می تواند وجود داشته باشد یک رای – یک رای. وجود دارد می تواند یکی grandstander وجود دارد شاید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه. “و برای که ما باید به عقب می آیند و نگاهی به زمان کمی بیشتر.

“بیایید ببینید که آیا یا نه ما یک grandstander وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و به نقطه انگشت در هر یک نماینده مجلس اما همه چشم ها در کنگره جمهوری خواه Thomas Massie یک آزادیخواه از کنتاکی با کمی وفاداری به رهبری حزب.

در کاپیتول هیل Massie رد نگرانی در مورد قانون گذاران نیاز به پرواز به واشنگتن اشاره کرد که او تصمیم به درایو و نشان می دهد رشته همکاران ممکن است “دردسر سوار با یک راننده کامیون”.

Massie ترک یک دنباله از نکات در مورد نیت خود را – اما گفت: نه قطعی که آیا او خواهد شی به یک صدا رای دادن.

“آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن ما باید آن را یک صدا رای دادن. آن را نمی باید ثبت” Massie گفت: یک ایستگاه رادیویی در روز پنج شنبه. “من مبارزه با این.”

همکاران خود خشمگین هستند. حداقل دو خانه اعضای دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که تعدادی از دیگران انتظار نتایج تست و یا در قرنطینه پس از آمدن به تماس با فرد آلوده.

“عزیز @RepThomasMassie: اگر شما قصد برای به تاخیر انداختن تصویب #coronavirus امداد لایحه فردا صبح لطفا راهنمایی کنید 428 همکاران در حال حاضر, بنابراین ما می توانید کتاب پرواز و صرف ~$200,000 در پول مالیات دهندگان برای مقابله با خود را اصولی اما وحشتناکی غلط شیرین کاری” مینه سوتا کنگره دین فیلیپس توییتی در پنج شنبه شب.

کنگره جمهوری خواه فرد آپتون میشیگان گفت که او “رانندگی و بازگشت به DC برای کمک به دریافت این چیزی بیش از خط پایان” در حالی که چند تن از قانونگذاران کشورهای غربی گفت: آنها پریدن از روی red-eye پرواز به آن را به عقب در زمان.

“من پریدن از روی چشم قرمز امشب. با تشکر Massie,” آریزونا کنگره روبن Gallego یک دموکرات است.

“در یک چشم قرمز,” کالیفرنیا کنگره مایک لوین هنوز توییتی. “بیش از حد در خطر است و آمریکایی ها نمی توانیم منتظر دیگر هیچ.”

خانه را تشکیل در 9 ET. وجود خواهد داشت سه ساعت بحث در این قانون قبل از آنها در تلاش برای تصویب این لایحه با رای دادن صدا.

“کاربران توصیه می شود که ممکن است این اندازه گیری خواهد شد با صدای رای” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer نوشت: در یک مشورتی به اعضای پنج شنبه شب. “کاربران را تشویق به پیروی از هدایت خود را محلی و مقامات بهداشتی دولت با این حال اگر آنها قادر و مایل به در واشنگتن دی سی توسط 10در [جمعه]. اعضا را تشویق به انجام این کار با احتیاط.”

اگر یک رای ثبت شده مورد نیاز است, خانه در حال برنامه ریزی برای اجرای دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل اجازه می دهد اعضای این طبقه به رای دادن در گروه های کوچک برای جلوگیری از ازدحام.

یک یادداشت از گروهبان-در-آغوش پل ایروینگ و خانه پزشک متخصص برایان موناهان نه چندان ماهرانه پیشنهاد اعضای مجلسی که در آن محدوده سنی دهانه از 30 تا 86 در نظر ماندن در خانه. در پررنگ و خط دار متن آنها نوشته است: “کاربران باید با استفاده از مراقبت شدید و شور و مشورت زمانی که تصمیم به سفر به واشنگتن دی سی است.”

“ما خواهد بود با نظارت تعدادی از اعضای کنگره و در کف برای اطمینان ما به حفظ امن اجتماعی فاصله در همه زمان ها” به آنها اضافه شده است. “کاربرانی که بیمار با علائم تنفسی یا تب دلسرد از حضور در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im