Melania Trump سابق دستیار به انتشار ‘انفجاری’ خاطرات – گزارش

یک دستیار ارشد سابق به Melania Trump که کمک کرد تا نظارت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کرده است نوشته شده “مواد منفجره” خاطرات جزئیات 15 سال دوستی با بانوی اول, با توجه به گزارش.

استفانی وینستون Wolkoff منصوب شد به عنوان یک پرداخت نشده مشاور بانوی اول در مدت کوتاهی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 و بازی با مشخصات بالا نقش مهمی در کمک به Melania Trump انتقال به کاخ سفید از نیویورک در حالی که مشاوره در سیاسی نمونه کارها.

اما در ماه فوریه 2018 وینستون Wolkoff مجبور شد پس از گزارش که شرکت خود را دریافت کرده بود $26m در پرداخت به کمک طرح مغلوب ساختن پیشی جستن اسراف مراسم در سال 2017 و اخبار مرتبط. در آن زمان وینستون Wolkoff گفت: این شرکت تا به حال “حفظ کل $1.62 m” که تقسیم شد در میان کارکنان. او پس از به چالش کشیده مفهوم است که او را رد کرد و ادعا کرد که او تا به حال شده است “را زیر اتوبوس انداخته”.

Stephanie Winston Wolkoff at Trump Tower in New York, New York, on 5 December 2016.

وینستون Wolkoff بعد از همکاری با دادستان فدرال در منهتن که باز یک تحقیق به این که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاحیه کمیته misspent برخی از رکورد $107m آن مطرح شده از کمک های مالی.

این کتاب خواهد بود با عنوان Melania و من, و منتشر شده توسط گالری کتاب یک اثر از Simon & Schuster در سپتامبر 1, Vanity Fair گزارش شده است.

خاطرات را با جزئیات وینستون Wolkoff زمان “مرور کاخ سفید و شرق گرا” که در آن بانوان اول باید دفاتر در حالی که رئیس جمهور با این نسخهها کار در بال غربی. آن را نیز شامل او “سفر از دوستی خود را آغاز شده است که در نیویورک به [وینستون Wolkoff را] نقش به عنوان اولین بانوی اعتماد مشاور به او ناگهانی و بسیار عمومی عزیمت به زندگی پس از واشنگتن” با توجه به توضیحات به دست آمده توسط مجله.

وینستون Wolkoff بود و به عنوان یکی از Melania نزدیک ترین دوستان است. مقتدر او قبلا برای رواج و بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در تولید Met Gala, ستاره های نوک سالانه جمع آوری کمک های مردمی جشن و سرور به نفع موزه متروپولیتن صحنه و لباس موسسه در نیویورک است.

زمانی که دو راه جدا در سال 2017, او به نیویورک تایمز گفت: “من انتظار دارم به باقی می ماند یک منبع قابل اعتماد برای مشاوره و پشتیبانی غیر رسمی بر اساس.”

به گزارش دیلی گوگل کتاب شرح کتاب آنلاین در دسترس گفت: این امر با ارائه “یک آشکار و مواد منفجره تجسم استفانی وینستون Wolkoff 15 سال دوستی با Melania Trump و مشاهدات از مهمترین و پر هرج و مرج کاخ سفید در تاریخ”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net