Melania Trump, مجسمه, مجموعه ای در آتش در اسلوونی

یک مجسمه های چوبی از بانوی اول Melania Trump در نزدیکی خانه خود در شهر سونیتسا اسلوونی حذف شده است پس از آتش در ما استقلال روز آخر هفته با توجه به این هنرمند که به سفارش مجسمه سازی.

براد داونی برلین-بر اساس هنرمند آمریکایی گفت که او تا به حال زندگی به اندازه مجسمه سازی – در حال حاضر سیاه و disfigured – حذف به عنوان به زودی به عنوان پلیس اطلاع او در 5 جولای, یک سال پس از آن پرده برداری شد.

“من می خواهم به می دانم که چرا آنها آن را انجام داد” گفت: داونی که امیدوار بود این مجسمه را ترویج گفت و گو در مورد وضعیت سیاسی در ایالات متحده برجسته Melania Trump وضعیت به عنوان یک مهاجر به رئیس جمهور سوگند یاد کرد, برای کاهش مهاجرت است.

در واشنگتن دفتر Melania Trump بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در هفته های اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است تا یک خط سخت در از بین بردن هر کسی یا vandalising ما بناهای تاریخی به عنوان فعالیت سیاسی در برابر نژادی و بی عدالتی است جاروب در سراسر کشور است.

داونی, 39, گفت که او تا به حال ثبت یک گزارش پلیس و می خواهم به مصاحبه با مجرمان اگر پیدا کردم برای یک فیلم او در حال آماده سازی پیش از نمایشگاه خود را با توجه به باز کردن در اسلوونی در ماه سپتامبر.

“تحقیقات در این مورد نشده است و در عین حال, بنابراین ما می تواند فاش کردن جزئیات با توجه به علاقه بیشتر روش” سخنگوی پلیس Alenka Drenik گفت.

اگر چه این مجسمه چهره خشن بود-قطع و unrecognisable قبل از آتش این رقم با رنگ آبی کمرنگ شال کت شبیه یک Melania Trump عینک در مراسم سوگند او در سال 2017.

The Melania Trump statue evokes her outfit during the 2017 inauguration of her husband, Donald.

این رقم حک شده بود با اره برقی توسط محلی قوم هنرمند اله Zupevc از تنه یک زندگی درخت زیرفون.

در ژانویه زیادی چوبی مجسمه شبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طراحی شده توسط یک هنرمند محلی در سال گذشته بود سوخته در اسلوونی شهر مراوتسه شرق پایتخت آن لیوبلیانا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im