مل گیبسون در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در مارس

بازیگر مل گیبسون صرف یک هفته در بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus در اوایل این سال نمایندگان خود را تایید کرده اند. صحبت به روزنامه دیلی تلگراف استرالیا, سخنگوی گفت: “او آزمایش مثبت در مارس و صرف یک هفته در بیمارستان است. او تحت درمان با این دارو Remdesivir در حالی که در بیمارستان و آزمایش منفی چندین بار از آن به عنوان به خوبی به عنوان مثبت آنتی بادی است.”

خبر بستری شدن در بیمارستان از گیبسون, 64, ظهور یک ماه پس از این بازیگر مبارزه در برابر اتهام یهودی ستیزی و هوموفوبیا با وینونا رایدر. یک نماینده برای گیبسون را رد اتهامات و متهم رایدر دروغ “در مورد آن بیش از یک دهه پیش هنگامی که او صحبت کردیم به پرس و دروغ گفتن در مورد آن در حال حاضر”.

رایدر در پاسخ به امتناع جمع شدن اتهامات و مایل گیبسون “نیز در این سفر مادام العمر”.

گیبسون اخیر فیلمهای تکه تکه شده است. او به ثمر رساند موفقیت تجاری با یک نقش به مارک والبرگ پدر در سال 2017, عاقبت پدر و در خانه 2 و برنده تحسین منتقدان برای بخشی خود را در خشونت پلیس هیجان انگیز کشیده در سراسر بتن (2018).

اما شور و شوق پروژه در مورد ریشه های فرهنگ انگلیسی آکسفورد استاد و دیوانه شد و فرو رفته در دعوای حقوقی برای مدت سه سال قبل از یک مقیاس کوچک انتشار در سال 2019 به طور کلی ولرم استفاده نمي نماييد. گیبسون و اصلی این فیلم مدیر طرد محصول نهایی.

برجسته دیگر بازیگران به قرارداد coronavirus شامل تام هنکس و ریتا ویلسون ادریس البا, Marianne Faithfull و اولگا Kurylenko.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im