Meghan Markle ‘به تولید فیلم اقتباسی از رمان سیاسی’ که ممکن است موجدار کردن کاخ سفید پرهای


Meghan Markle ‘نشانه های بالا برای تولید فیلم اقتباسی از رمان سیاسی انتخابات سال’ – که ستاره یک نامزد ریاست جمهوری است که در واقع یک عمل

  • Meghan Markle است مجموعه ای است به تولید یک سیاسی-انگیزه فیلم بر اساس یک رمان’
  • او گفته است زده اند یک معامله با نویسنده از انتخابات سال لوید اسکات
  • اما سابق لباس ستاره اصرار داشت که او نمیخواهد به عمل دوباره

Meghan Markle به گزارش تولید یک فیلم بر اساس یک سیاسی-انگیزه رمان در یک پروژه است که می تواند دخترانه پرهای در کاخ سفید است.

دوشس Sussex, 38, اعتقاد بر این است که کار مقابله با نویسنده از انتخابات سال لوید اسکات.

می گفتند کشیده اند تا عدم افشای توافق نامه که Meghan نظارت اسکریپت توسعه در تولید نقش خورشید گزارش شده است.

Meghan Markle is reportedly set to produce a film with a politically-motivated 'renegade' as the main character, based on author Lloyd Scott's novel Election Year

Meghan Markle به گزارش تولید یک فیلم سیاسی با انگیزه ‘خائن’ به عنوان شخصیت اصلی بر اساس نویسنده لوید اسکات رمان انتخابات سال

Meghan Markle, who starred as Rachel Zane in Suits from 2011 until 2017 (above), has insisted she does not want to act again

Meghan Markle که ستاره دار به عنوان راشل زین مناسب از سال 2011 تا سال 2017 (در بالا) است اصرار او نمیخواهد به عمل دوباره

اسکات رمان انتخابات سال زیر سنا کارمند Maverick جانسون مالون کار برای محبوب سناتور Suni Wainwright که نشان داد به یک عمل.

Meghan است گفت: به ‘مرتبط’ به ‘شخصیت اصلی و تماس با نویسنده پس از ‘هشدار داده بودن به اینترنت وبلاگ’ در مورد کتاب.

اما این بازیگر سابق که ستاره دار به عنوان راشل زین مناسب است اصرار او نمیخواهد به عمل دوباره.

یک منبع گفت: آفتاب: ‘آن را بزرگ خواهد بود فیلمنامه و مگان را تمام مخاطبین آن را بزرگ.

آن را حاوی پیام های در مورد دموکراسی و ایستادن برای آنچه حق است — که Meghan است همه چیز در مورد.

اما این اولین بار نیست که مگان دارای پنجه کاخ سفید را به عنوان او قبلا به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘misogynistic’.

او نیز برچسب خورده او را به عنوان “تفرقه” را در خود 2016 مبارزه با هیلاری کلینتون ،

این می آید پس از آن نازل شد در روز جمعه که Meghan اعمال می شود به علامت تجاری نام او و هری جدید بنیاد Archewell برای ‘تلویزیون را نشان می دهد’ و ‘تصویر متحرک فیلم’.

Meghan Markle labelled Donald Trump as 'misogynistic' and 'divisive' during his 2016 campaign against Hilary Clinton

Meghan Markle برچسب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “misogynistic” و “تفرقه” را در خود 2016 علیه هیلاری کلینتون

زن و شوهر ذکر شده بسیاری از پتانسیل سرمایه گذاری در برنامه های خود به دفتر مالکیت معنوی در لندن است.

آنها دقیق همه چیز را از “digital entertainment محتوا’ به ‘ارائه یک وب سایت شامل اطلاعات در زمینه آمادگی جسمانی و یک سایت شامل اطلاعات در زمینه تغذیه و سلامت سلامت روان’.

نام Archewell برگرفته از کلمه یونانی آرخه به معنی منابع اکشن است که الهام گرفته از نام آنها 14-ماه-پیر پسر مورچه Mountbatten-ویندزور.

چگونه شاهزاده هری و Meghan Markle پر کردن روز خود را در یک 12-حمام هالیوود عمارت? شش ماه پس از یک استراحت برای “آزادی” آنها کاملا صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی (اما به نظر می رسد با وسواس آنچه در پشت سمت چپ)

توسط امیلی Andrews, سلطنتی, ویرایشگر ایمیل در روز یکشنبه

چرا از آن است که یک زن و شوهر بسیار مشتاق که مایل یک زندگی جدید به نظر می رسد بنابراین با وسواس گذشته ؟ برای آن است که بسیار قوی تصور که هری و مگان در حال دادن جهان است. فقط شش ماه پیش این زوج اعلام کردند که آرزو داشت برای یک شروع جدید.

پاره کردن حکومت سلطنتی-کتاب آنها ایستاده بود به عنوان اعضای خانواده سلطنتی, های خود را کاهش والاحضرت عناوین منتقل هزاران مایل دورتر و سوار بر راه خود را از انجام کارها است. یک شروع جدید است. در نهایت آنها به عنوان شاهد آن را: آزادی.

اما به جای نگاه به آینده به نظر می رسد آنها مصرف می شود با آنچه که آنها پشت سر گذاشت.

Prince Harry and Meghan Markle have been living in an ultra-luxury Beverly Hills mansion (above) that belongs to Tyler Perry. The eight-bedroom, 12-bathroom Tuscan-style villa sits on the top of a hill in the exclusive Beverly Ridge Estates gated community

شاهزاده هری و Meghan Markle شده اند زندگی لوکس در بورلی هیلز عمارت (در بالا) است که متعلق به Tyler Perry. هشت اتاق خواب, 12 -, حمام, اهل توسکانی به سبک ویلا نشسته در بالای یک تپه در منحصر به فرد بورلی ریج شهرکهای جامعه دردار

دام خود را گسترده لس آنجلس عمارت توسط coronavirus زندگی جدید خود را در مکث زن و شوهر مسئله به طور منظم یادآوری به انگلیسی, مردم از خود, خیریه, نگرانی, از جمله گفت: چگونه “فروتن” آنها با این کار یک سازمان است که ارائه مواد غذایی به مردم در طول مستند. یا هری عذرخواهی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی است که ‘بومی’ در جامعه است.

رسما دیگر ‘سلطنتی’? شاهزاده هری محیط زیست-گردشگری طرح ‘Travalyst’ بی سر و صدا حذف ‘والاحضرت’ زمانی با اشاره به دوک ساسکس در وب سایت خود را

توسط هریت Johnston

شاهزاده هری محیط زیست-گردشگری طرح Travalyst بی سر و صدا حذف ارجاع به شرایط “والاحضرت” هنگامی که ذکر دوک ساسکس آنلاین.

Travalyst که راه اندازی شد توسط دوک, 35, اوایل سال جاری با هم به ارمغان آورد برخی از بزرگترین اپراتورها در صنعت سفر – از جمله ویزا Booking.com و Skyscanner – برای کمک به مسافران انتخاب کم کربن گزینه های بیشتر به راحتی و انتخاب مقصد است که باید بیشتر به نفع جوامع محلی.

با توجه به مجله مردم, سازمان است, به نظر می رسد تغییر جمله بندی از این سایت به منعکس کننده قدم به عقب که شاهزاده هری گرفته از زندگی سلطنتی.

که در آن صفحه به عنوان خوانده شده بود که Travalyst است ‘به رهبری والاحضرت دوک ساسکس’ در حال حاضر آن را به سادگی می خواند ‘به رهبری دوک ساسکس.’

 

تبلیغات

در هفته گذشته ما شاهد Meghan را مواد منفجره اتهامات بر سر راه او احساس می کند او درمان توسط درباریان و کارکنان که در خدمت خانواده را که او ازدواج کرده است.

این بازیگر سابق ادعا می کند او باقی مانده بود ‘عروسی’ در حالی که باردار با مورچه که سلامت روحی و روانی رنج می برد و او را “ممنوع از دفاع از خود’.

با قابل توجه جسارت بیش از حد, او ادعا می کند خود عروس بود 1 میلیارد پوند پول-عنکبوتی که تار میتند برای انگلستان و پول صرف شده در او بود ‘نسبتا اسمی’.

شاید 2.4 میلیون پوند از مالیات دهندگان پول نقد دمیده در بازسازی Frogmore کلبه تضعیف شده بود ذهن خود را اگر چه آنها را مجبور به بازپرداخت وعده داده است که – در نهایت.

دور از فرار چه زن و شوهر را به عنوان توطئه علیه آنها شروع دوباره این آخرین سالوو نشان داد در اسناد دادگاه فقط مالیده و نمک به زخم است.

برای آن قرار می دهد در این رکورد برای اولین بار بسیار متفاوت روش نسبت به وظیفه عمومی به عنوان درک توسط کاخ و توسط Meghan. بیشتر به طور قابل توجهی او روشن می سازد که او نمی خواهد با رعایت ملکه مادام العمر المثل “هرگز شکایت هرگز توضیح”.

اما اگر او ‘رها که میزان واقعی چه او معتقد است که او رنج می برد’ در حال حاضر در حوزه عمومی به عنوان نرم و صاف جدید LA-بر اساس سخنگو می گوید آن را در یک قیمت می آیند: حمله به کاخ دستیاران که سعی کرده بود خیلی سخت برای محافظت از او.

قطعا درباریان شگفت زده شده اند در این پیشنهاد که کارکنان قادر به ابطال دوشس بیش از آنچه که او می خواست به انجام و یا می گویند که در واقع روشن شد او در کنترل هر جنبه ای از زندگی خود را. حقیقت غم انگیز این است که او سابق کاخ تیم در اصل دست برداشت توسط او و هری آن را پیدا سخت به انکار گزارش او رو به وخامت ارتباط با کارکنان خود را به خاطر آنها تا حد زیادی درست است.

Meghan's speech, recorded for the virtual graduation ceremony at her old LA high school Immaculate Heart, paid tribute to George Floyd amid Black Lives Matter protests in the US

Meghan سخنرانی ضبط شده به صورت مجازی مراسم فارغ التحصیلی در لا دبیرستان قلب معصوم ادای احترام به جورج فلوید در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در آمریکا

‘داستان یک قطره در اقیانوس نسبت به آنچه در جریان بود گفت: کسی که می داند که دوشس هست. “آنها [به Sussexes] در سراسر آمده به عنوان نیازمندان تحت عنوان حرفه ای و قربانیان. آن است که همیشه تقصیر شخص دیگری هرگز آنان است.’

در ضمن به عنوان آنها را در خود نشستن £14.5 میلیون اجاره ای در بورلی هیلز ویلا با 12 حمام و یک استخر شنا آنچه از بلند خود را با هدف ‘اثر تغییر’ توسط ‘دنبال خود خیریه منافع’ به عنوان وب سایت خود را ساسکس سلطنتی بنابراین grandly ادعا ؟

تا کنون پیشرفت متوقف شده است.

آنها به تعویق افتاد و راه خود را به خیریه Archewell – نام پسر مورچه – تا سال آینده. برنامه علامت تجاری رد شد توسط دادگاه های ایالات متحده در ماه گذشته به عنوان آنها را به درستی تکمیل مجبور به ارائه آنها را دوباره و این بار از جمله برنامه های کاربردی برای تلویزیون را نشان می دهد.

در اصل آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک “نه برای سود’ سازمان که ‘پیشبرد راه حل های جهانی نیاز’ در ماه آوریل است. ایمیل در روز یکشنبه درک می کند که این شامل یک Tig Mk 2 – یک نسخه به روز شده از 38 سال از مگان سبک زندگی وبلاگ که در آن او mused در سفر و پخت و پز به پایان رسید که زمانی که او ازدواج هری.

تمرکز خود را بود که در “سلامتی” که شامل سلامت روانی, محیط زیست و توانمندسازی زنان.

هری تا به حال نیز برنامه ریزی شده برای پیشبرد خود و نه آمورف برنامه ریزی برای گردشگری پایدار از طریق Travalyst یک سازمان تاسیس با شرکای مانند ویزا و مشاورین Booking.com به منظور تشویق سازندگان تعطیلات به سفر در یک راه سازگار با محیط زیست. این واقعیت که هری گرفته است حداقل هفت سفرهای بین المللی با آلاینده جت خصوصی در سال گذشته به نظر می رسد نیست که از آن ساخته شده به نرم و صاف کردن وب سایت جدید.

البته این طرح شده اند مانع از Covid-19 بیماری همه گیر.

مجبور به پنهان کردن خود در آمریکا کمدین تایلر پری عمارت لوکس در یک جامعه دردار با کارکنان و امنیت هری و مگان متوجه شدم که این زمان ایده آل برای راه اندازی خود را در جهان به عنوان نام تجاری Sussex.

The couple have been keenly speaking out against racial injustice, as Harry apologised for not doing enough to combat racism, that is 'endemic' in society

این زن و شوهر شده اند کاملا صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی به عنوان هری عذر خواهی کرد برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی است که ‘بومی’ در جامعه

در عوض زن و شوهر عکس شد ارائه مواد غذایی به ساکنان آسیب پذیر در محله خود و آنها منتشر شد تصویری از خود صحبت کردن از طریق وب کم به یک جامعه آشپزخانه پروژه در انگلستان است.

اما به عنوان اعضای خانواده سلطنتی در انگلستان رفت و به اوردرایو در زمان بحران ملی مصرف به امواج رادیو و تلویزیون دیجیتال, جلسه, موسسه خیریه کارکنان کف زدن برای سرپرستان ضمن تشکر از بیمه خدمات درمانی و jollying جمعیت Sussexes بودند شروع به نگاه رک و پوست کنده و بی ربط. بنابراین به حول و حوش. حروف فرستاده شده به انگلستان موسسات خیریه مانند خیابان های ضمن تشکر از آنها را برای کار در طول همه گیر موجود در این عبارت: “ما باید لمس شده است تا شاهد از دور آینده هم از سازمان ما قهرمان و عمیقا در مورد مراقبت.’

و تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که جاروب ما ارائه کامل باعث در زمان مناسب. نشانه Meghan سخنرانی ضبط شده به صورت مجازی مراسم فارغ التحصیلی در لا دبیرستان قلب معصوم و هری اخیر, تصویری, ثبت, برای دیانا مراسم اهدای جایزه عذرخواهی برای ‘نژادپرستی نهادی هنوز بومی در جامعه”.

به عنوان یک ناظر اظهار داشت: “هری بود عذرخواهی و به دنبال به آسمان به عنوان اگر او بودند و برخی خود منصوب رهبر جهان. هنوز در حقیقت او مظهر امتیاز سفید.’

این Sussexes’ مبلغینی که مشهور کارشناسان آفتاب Sachs را تضمین است که مشتریان خود را منافع نژادی و بی عدالتی اجتماعی به خوبی مستند – گفتن نشریات است که زن و شوهر سخن گفته اند به تعدادی از زندگی توجه رهبران و بزرگان جامعه. زن و شوهر نیز blundered بحث برانگیز به بحث های عمومی در مورد Facebook, تبلیغات, حمایت, تبلیغات, تحریم, رسانه های اجتماعی غول پیکر بیش از گفتار نفرت و خبر جعلی.

یک سخنگوی زن و شوهر خوشحال بود به می گویند: “همانطور که ما شده ایم در حال توسعه Archewell یکی از مناطق دوک و دوشس ساسکس شده اند مشتاق به آدرس آنلاین سخنرانی نفرت و ما در حال کار با حقوق مدنی و نژادی عدالت گروه در آن است.

اما کالیفرنیا منبع مشاهده خطر بزرگ وجود دارد با خود تراز با توقف نفرت برای سود گروه فشار: ‘هری و مگان می خواهید را به پول خود را از طریق صحبت های عمومی. و در عین حال از آن است که کسب و کارهای بزرگ و با تکنولوژی غول های دره سیلیکون چه کسی خواهد پرداخت دیگران بزرگ برای شنیدن آنها صحبت می کنند’ این منبع گفت. ‘آیا واقعا این خیلی معقول برای آنها به سرزنش آنها را قبل از آنها حتی شروع کنم ؟ آنها torpedoed خود را قبل از آنها به راه اندازی خود را بر روی بلندگوی مدار?

The couple's Their house-hunting has been put on hold by the pandemic (above, the mansion they are currently living in). Reportedly the couple are looking for a large mansion, with pool and staff quarters, in one of the exclusive gated communities high in the Hollywood Hills

زن و شوهر خود را در خانه شکار شده است را در خود نگه دارد با این بیماری همه گیر (بالای عمارت آنها در حال حاضر زندگی در). بنا به گزارش ها این زن و شوهر به دنبال یک عمارت بزرگ با استخر و چهارم کارکنان در یکی از منحصر به فرد جوامع دردار بالا در تپه های هالیوود

“دره سیلیکون می کند نکنید که حملات علیه آن – و مگان فراموش کرد که Facebook صاحب او محبوب Instagram [با Sussexes’ سایت با داشتن 11 میلیون پیروان]? آنها به نظر می رسد فلیپ فلاپ به علت های مختلف در هر هفته به عنوان علاقه داشتن به آنها طول می کشد.’

یک چیز این زن و شوهر خوشحال به اعلام به جهان از طریق کانال قابل اعتماد از منابع نزدیک به آنها بود که آنها را امضا کرده بود تا به هری واکر سخنران آژانس که همچنین دارای اوباما, بیل کلینتون و سرنا ویلیامز در کتاب خود.

ترین مشتریان با مشخصات بالا در حال فکر به شارژ تا 1 میلیون دلار (£800,000) یک سخنرانی – یک جریان درآمد که Sussexes نیاز اگر آنها برای پیدا کردن یک خانه جدید در خور خود را, افراد مشهور, وضعیت, نه به ذکر است پوشش خود را همیشه رو به رشد حقوقی و امنیتی اسکناس.

خانه های خود را شکار شده است را در خود نگه دارد با این بیماری همه گیر. که ظاهرا دارای Meghan جاه طلبی به انتشار یک کتاب کودکان بر اساس ماجراهای او را نجات سگ مرد.

بنا به گزارش ها این زن و شوهر به دنبال یک عمارت بزرگ با استخر و چهارم کارکنان در یکی از منحصر به فرد جوامع دردار بالا در هالیوود هیلز.

در ضمن آنها استخدام یک پرستار بچه برای یک سال مورچه به عنوان حل و فصل آنها در خود قرض گرفته عمارت و هنوز هم در حال پیوستن به مستند قوانین در لس آنجلس.

اما چگونه دقیقا آنها پر کردن روز خود را?

یک دوست گفت: “آنها در حال رفتن از حد. آنها طبخ برای خود و همچنین ارسال امنیتی خود را برای مواد غذایی است. آنها واقعی هستند homebodies و لذت بردن از انجام یوگا با هم در باغ قدم زدن سگ و تماشای تلویزیون است.

‘جدید خود را پرستار بچه را قادر می سازد آنها را به کار صحبت کردن به تیم خود و پیشرفت Archewell.’

Prince Harry and Meghan Markle have said they hope to add to their family before Archie's second birthday next May. Last year, Harry said he wanted two children 'maximum' due to the environmental impact

شاهزاده هری و Meghan Markle گفت: امیدواریم که برای اضافه کردن به خانواده خود را قبل از مورچه دوم تولد بعدی ممکن است. در سال گذشته هری گفت: او می خواست دو فرزند ‘حداکثر’ با توجه به اثرات زیست محیطی

کالیفرنیا شد شگفت زده برای دیدن این زن و شوهر به ظاهر به فروشگاه سخت افزار محلی ماه گذشته – با امنیت همراهان و هفته گذشته آنها بازدید یک کافه برای کمک به آماده سازی غذا برای کسانی که نیاز دارند.

زن و شوهر باید از این واقعیت که آنها امیدواریم که برای اضافه کردن به خانواده خود را قبل از مورچه دوم تولد بعدی ممکن است با هری گفت: در سال گذشته او می خواست دو فرزند ‘حداکثر’ با توجه به اثرات زیست محیطی.

اما به عنوان آنها رسما وزش نسیم تا خود ساسکس سلطنتی بنیاد (در عین حال هنوز هم نگه داشتن سایت با وجود قول آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از SussexRoyal نام) آنها قانع? هری را پشت سر گذاشت و به خانواده او و بسیاری از دوستان خود و معشوق خود وظایف نظامی.

یکی دیگر از از دست دادن بزرگ برای هری هستند Metropolitan Police protection افسران که با او برای سال های تبدیل شدن به دوستان و در برخی از موارد مربیان. هیچ یک باقی مانده است با او در لا به عنوان زن و شوهر باید استخدام جدید امنیتی آمریکا به ارائه.

حفاظت از منابع طبیعی جین گودال تبدیل به یک دوست نزدیک از او ملاقات این زوج در سال گذشته در ویندسور. در مصاحبه با رادیو فردا او گفت که او گفته بود به هری و گفت: “من فکر می کنم او برای پیدا کردن زندگی کمی چالش برانگیز در حال حاضر من نمی دانم که چگونه کار خود را در حال رفتن به نقشه است.”

با وجود این قابل فهم وسوسه به دنبال حفظ عقب آن ممکن است کمک به شروع به دنبال به جلو.

خواهد Meghan Markle را مورد دادگاه قرار داده و فشار بیشتر بر دوستی خود را با جسیکا Mulroney?

آنها بودند که پس از جدا اما دوشس ساسکس دوستی با سبک جسیکا Mulroney می تواند در زیر آمده است تقریبا غیر قابل تحمل فشار به دلیل Meghan حقوقی جنگ بر سر حفظ حریم خصوصی.

رابطه در حال حاضر تبدیل مملو پس از 40 سال Jessica کشیده رفیق او را به یک آنلاین ردیف بیش از نژادپرستی است.

و اگر او به نام شهادت تحت سوگند در مورد دوستی خود را و آنچه او می داند که از دوشس در مورد آن در لندن است دادگاه آن دسته از اوراق قرضه می تواند شکسته غیر قابل جبرانی.

The Duchess of Sussex's friendship with stylist Jessica Mulroney could come under almost intolerable strain because of Meghan Markle's legal battle over privacy

دوشس ساسکس دوستی با سبک جسیکا Mulroney می تواند در زیر آمده است تقریبا غیر قابل تحمل فشار به دلیل Meghan Markle حقوقی جنگ بر سر حفظ حریم خصوصی

یک دوست مشترک از زنان گفت: “مگ نیاز به مراقب باشید. جس است که حافظ از اسرار خود را. او می داند که در آن تمام اجسام به خاک سپرده شد و او را ببخشد و فراموش عمومی disavowals به راحتی. او گفت: برای حفظ توجه داشته باشید از هر کسی که آمده است و یا در برابر او.’

جفت شد یک بار فوق العاده نزدیک ملاقات در تورنتو زمانی که مگان بود فیلمبرداری حقوقی درام تلویزیونی مناسب ساخته شده است که نام او.

جسیکا پسر دوقلو برایان و جان در حال حاضر نه شد pageboys در Meghan عروسی پرنس هری در ماه مه سال 2018 با دخترش پیچک گل دختر.

جسیکا کمک Meghan او را انتخاب کنید لباس عروسی بود و بنا به گزارش یک مادر تعمیدی 14-ماه-پیر مورچه, اگر چه او نمی تواند حضور سال گذشته مراسم تعمید ونامگذاری بچه در قلعه ویندسور.

در Meghan است پیچک مادر تعمیدی. اما ماه گذشته Meghan موفق به دریافت تماس در پیچک هفتم تولد به طور معمول با وجود مارک چنین جشن های متعدد ارائه.

این رابطه به نظر می رسد سرد پس از جسیکا درگیر شد در یک ردیف اجتماعی-رسانه های تاثیر گذار ساشا اکستر که برای بالا مشخصات افراد به بیشتر های صوتی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که جسیکا در زمان به یک حمله شخصی.

This comes after Jessica Mulroney dragged Meghan Markle into an online racism row with social-media influencer Sasha Exeter, putting strain on their once incredibly close friendship

این می آید پس از جسیکا Mulroney کشیده Meghan Markle آنلاین نژادپرستی ردیف اجتماعی-رسانه های تاثیر گذار ساشا اکستر قرار دادن فشار بر روی خود یک بار فوق العاده دوستی نزدیک

زشت پیام فرستاده شد پشت صحنه با جسیکا گزارش تهدید به آسیب ساشا حرفه ای. وقتی ساشا متهم جسیکا از تلاش برای سکوت او به عنوان یک زن سیاه و سفید جسیکا نام-کاهش یافته است دوستی خود را با دو نژادی Meghan به عنوان شواهدی وجود دارد که او نژادپرست است.

جسیکا عذر خواهی کرد اما از دست سودآور تلویزیون شغل میزبانی کانادا, واقعیت نشان می دهد و به عنوان یک خبرنگار در صبح بخیر امریکا است.

Meghan را مبلغینی سپس جریان خبرنگاران گفت که دوشس شد ‘میگردند’ با بهترین دوست او رفتار و که او دیگر نمی تواند در ارتباط با او”.

یکی دیگر از دوستان گفت: New York Post رابطه خود را در حال حاضر بود در این راه حتی قبل از آن ردیف به دلیل Meghan احساس کردند که جسیکا بود ‘ساخت حرفه ای از دوستی’.

این امتیاز ردیف واقعا با توجه Meghan بهانه ای او منتظر بود برای به قطع جس کردن خوب,’ گفتند. “من نمی دانم آنچه که نقطه اوج شد اما جس شده در استراحتی برای برخی از زمان.

“خود دوستی است که قطعا نه آنچه در آن بود. و واقعا چگونه می تواند شما را مانند یک دوستی نزدیک زمانی که یک فرد در واقع ساخت یک حرفه ای از دوستی؟’

Meghan را در دادگاه در برابر ایمیل در روز یکشنبه محور در بخش حدود پنج نفر از دوستان که صحبت در مورد دوشس به امریکا, مجله مردم.

The lawsuit last week revealed Meghan's anger with the Palace staff who she claim left her 'unprotected'. Above, Jessica Mulroney and Meghan Markle together in 2016

طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته نشان داد Meghan خشم با کاخ کارکنان که او ادعا چپ او ‘محافظت نشده’. بالا جسیکا Mulroney, و Meghan Markle هم در سال 2016

در این مقاله به آنها اشاره شده نامه او فرستاده به او پدر توماس است که در مرکز حفظ حریم خصوصی ادعا می کنند.

طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته نشان داد Meghan خشم با کاخ کارکنان که او ادعا چپ او ‘محافظت نشده’. عطف بر سابق درباریان او ادعا می کند که ارتباطات تیم ‘ممنوع [او] از دفاع از خود’.

که ادعا شد در ملاقات با بی اعتقادی توسط کسانی که او را می دانم. ‘هر کسی که ملاقات دوشس می داند که او نمی تواند در ممنوع از هر چیز گفت: یکی منبع

دادگاه در مورد افزایش این احتمال که کارکنان شاغل در کنزینگتون و کاخ باکینگهام نیز ممکن است به عنوان شاهد.

دادگاه مقاله مفصل نوشته شده در پاسخ های ارائه شده به پست در روز یکشنبه تیم حقوقی توسط دوشس وکلا اضافه کردن به عمومی خرید اینترنتی از Sussexes’ خروج از انگلستان است.

دوشس است تحت پیگرد ایمیل در روز یکشنبه در زمینه نقض حریم خصوصی, حفاظت از داده ها و کپی رایت بیش از انتشار بخش هایی از دست نوشته نامه ای به پدرش.

مورچه اولین گام! شاهزاده هری و Meghan Markle پسر است فقط در مورد راه رفتن’ و ‘عشق به زندگی در لس آنجلس نشان می دهد سلطنتی متخصص

توسط هریت جانستون برای MailOnline

شاهزاده هری و Meghan Markle پسر مورچه است ‘فقط در مورد راه رفتن’ و ‘عشق به زندگی در لس آنجلس’, سلطنتی متخصص نشان داده است.

دوک و 35 و دوشس Sussex, 38, در حال حاضر به زندگی با مورچه, یک, در تایلر پری 18 میلیون دلار عمارت در کالیفرنیا داشتن پا را از سلطنتی وظیفه در ماه مارس است.

صحبت سرگرمی امشب کتی elizabeth banks نشان داد: “من فکر می کنم او فقط در مورد راه رفتن. او بسیار خوشحال پسر کوچک او عشق به زندگی در L. A.’

سلطنتی کارشناس در ادامه به توضیح دهید که چگونه این زن و شوهر شده بود ‘عشق زمان خانواده” و افزود: “آنها هر دو احساس می کنید بسیار سپاسگزار است که زمان آنها تا به حال در خانه با مورچه, تماشای او را در رسیدن به تمام آن نقاط عطف.’

Meghan Markle, 38, and Prince Harry's, 35, son, Archie Harrison, one, is 'just about walking' and 'is loving life in Los Angeles'

Meghan Markle, 38 و پرنس هری, 35, پسر, مورچه, Harrison یکی است فقط در مورد راه رفتن’ و ‘است که عشق به زندگی در لس آنجلس

سلطنتی کارشناس در ادامه می گویند که این زوج هنوز هم در جستجوی خود را برای همیشه لطفا برای صفحه اصلی و باقی خواهد ماند در Tyler Perry عمارت تا زمانی که آنها پیدا کرده اند آنچه آنها دنبال آن هستید.

در ماه مارس دوشس نشان داد که چگونه پسرش شد تلاش برای راه رفتن’ در طول یک مدرسه بازدید نهایی سلطنتی درگیری قبل از پله به عقب از شرکت.

Ms عزیز یکی از اصلی ‘دگنهم دختران که مبارزه برای دستمزد برابر برای زنان در ماشین فورد کارخانه در اسکس گفت:” من فقط به حال به درخواست او در مورد نوزاد است. او به من گفت: “او دقیقا ده ماه و امروز او آغاز شده است تلاش برای راه رفتن.’ ‘

اخبار در مورد مورچه می آید روز پس از Meghan بهترین دوست دانیل مارتین نشان داد او پیوست ‘سرگرم کننده زوم تماس بگیرید’ به جشن جوانی اولین تولد در ماه مه.

Baby Archie, who celebrated his first birthday in May, is said to be 'loving life in Los Angeles'  and is 'a very happy boy'

نوزاد مورچه که جشن اولین تولد در ماه مه گفته بود “عشق به زندگی در لس آنجلس’ و ‘بسیار خوشحال و پسر’

دانیل که در نیویورک زندگی می کند به مجله مردم گفت که او شده است ‘چک کردن در با’ دوک و دوشس در طول coronavirus مستند.

آرایش هنرمند است که دوستان نزدیک با Meghan برای بیش از یک دهه پس از جلسه در لباس توضیح داد: ‘ما یک تولد زوم برای مورچه است که سرگرم کننده بود…پس ما که با دیدن هر یک از دیگر هر کس شده است ساخت یک تلاش آگاهانه برای بررسی پس از آن خوب است.’

دانیل اغلب پیوست دوشس در لحظات کلیدی در زندگی سلطنتی از جمله عروسی و حمام نوزاد و همچنین در اطراف این زمان از مورچه مراسم تعمید ونامگذاری بچه جرقه شایعات او یکی از نوزاد راز godparents.

آرایش هنرمند است که منزوی در خانه اش در نیویورک گفت که او تا به حال شده است ‘چک’ با شاهزاده هری و مگان در طول مستند.

دوک و دوشس شده اند گذراندن دوره در Tyler Pery را 18 میلیون دلار عمارت در لس آنجلس پا را از سلطنتی وظیفه در پایان ماه مارس.

آنها جشن گرفته مورچه اول تولد در ماه مه با یک منبع گفتن مردم magazine چگونه Meghan تهیه توت فرنگی و خامه کیک سر و صدا در حالی که شاهزاده هری تزئین شده خود را لا عمارت با بالن.

خودی نشان داد که چگونه زن و شوهر گردد “واقعا ساده اما فوق العاده شاد’ جشن برای پسر, با سه نفر در نظر گرفتن زمان برای تماس تصویری به چت با godparents خود و خانواده است.

چارلی ون Straubenzee پرنس هری, دوران کودکی, دوست, دوست Tiggy Pettifer پرنس هری و ویلیام سابق پرستار بچه و علامت دایر او minder هستند تنها از مورچه godparents بود نشان داد.

During a visit to a school in Dagenham in March as part of her farewell tour, Meghan revealed that Archie was 'trying to walk'

در طول یک سفر به یک مدرسه در دگنهم در ماه مارس به عنوان بخشی از وداع با تور, Meghan نشان داد که مورچه بود ‘تلاش برای پیاده روی’

این منبع توضیح داد: ‘Meghan ساخته شده از کیک توت فرنگی و خامه. و هری کمک کرد با دکوراسیون و منفجر کردن بالن.’

این ساده ‘ و ‘فوق العاده شاد’ روز درگیر Meghan پخت یک تولد سر و صدا کیک با توت فرنگی و خامه طعم.

این ‘سر و صدا کیک’ شده است در ایالات متحده برای چندین سال و در حال حاضر گرفته شده در انگلستان با مشاهیر اتخاذ کثیف ترند. Coleen Rooney جشن پسرش, Cass,’ تولد دوم با یک حرفه ای کیک سر و صدا جلسه عکس که آپلود او به او Instagram حساب در اوایل این سال است.

دانیل اعتقاد بر این است که شناخته شده Meghan برای بیش از یک دهه پس از ملاقات او در حالی که بازیگر سابق کار روی لباس.

The makeup artist, who is believed to have been close to Meghan for a decade, revealed he has been 'checking in' with the Duke and Duchess during lockdown

آرایش هنرمند که بوده است و نزدیک به Meghan برای یک دهه نشان داد او شده است ‘چک’ با دوک و دوشس در طول مستند

او باقی مانده است در تماس با دوشس سراسر زندگی خود را در خانواده سلطنتی و اغلب دیده می شود او بیش از سال گذشته است.

دانیل شد توسط Meghan طرف در روز عروسی خود را به عنوان او کامل او را و او را با حضور معروف حمام نوزاد در نیویورک در ماه فوریه گذشته در کنار مشاهیر مانند گیل پادشاه و سرنا ویلیامز.

او یکی از اولین دیدار دوک و دوشس ساسکس زمانی که آنها نقل مکان کرد و به Frogmore کلبه مدت کوتاهی قبل از تولد مورچه.

و آرایش هنرمند موجب شایعات او می تواند یکی از مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور راز godparents زمانی که او به اشتراک گذاشته تصاویر از لندن در روز پس از تولد نوزاد مراسم تعمید ونامگذاری بچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de