Meghan Markle و شاهزاده هری به اشتراک گذاری تولد تصویری از مورچه


Storytime با مورچه! تولد پسر تصویر پدر خود را به عنوان Meghan Markle می خواند او را اردک! خرگوش! در فیلم برداری با افتخار پدر شاهزاده هری

  • پسر تولد مورچه است, تف تصویر از شاهزاده هری در یک خانواده تصویری به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی امروز
  • Meghan Markle, 38, لباس پوشیدن و در یک پیراهن جین او به عنوان خواندن یک کتاب کودکان به پسرش در خانه
  • در این یک سال نشان داد اولین دندان به او لبخند زد پدرش بود که ایستاده بود پشت دوربین
  • ویدئو های به اشتراک گذاشته شده توسط نجات کودکان Instagram حساب به عنوان بخشی از افراد مشهور-حمایت کمپین جمع آوری کمک مالی

تبلیغات

خود دارای گونه های برامده پوزخند و سر توت فرنگی, بلوند, مو پسر تولد مورچه Mountbatten-ویندزور تصویر تف پدرش پرنس هری در یک شایان ستایش خانواده و ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی این صبح است.

مورچه که تبدیل به یکی امروز نشان می دهد اولین دندان به او لبخند پدرش در پشت دوربین در حالی که مادر Meghan Markle, 38 بار خوانده شده او کتاب کودکان اردک! خرگوش!.

شیرین, ویدئو, فیلم برداری در آخر هفته گذشته در کالیفرنیا بود ملاقات با شور و هیجان زیادی از سلطنتی طرفداران اشاره کرد که چقدر مورچه شبیه هری 35 در همان سن است.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود در نجات کودکان Instagram حساب این صبح است و بخشی از افراد مشهور-حمایت راه اندازی کمپین جمع آوری کمک مالی در آمریکا توسط ستاره هالیوود جنیفر گارنر که دوستان با مگان.

می آید بعد از ملکه led ارشد خانواده سلطنتی از جمله پرنس چارلز و دوک و دوشس کمبریج در آرزوی مورچه شاد تولد برای اولین بار در Instagram.

خود دارای گونه های برامده لبخند و سر توت فرنگی, بلوند, مو پسر تولد مورچه Mountbatten-ویندزور تصویر تف پدرش پرنس هری در یک شایان ستایش خانواده و ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی امروز تصویر

Royal fans noted how much baby Archie looks like his father Prince Harry

Prince Harry pictured age one

سلطنتی طرفداران اشاره کرد چقدر نوزاد مورچه به نظر می رسد مانند پدرش پرنس هری در همان سن (دیده می شود) در این ویدئو جدید

Dozens of royal fans said one-year-old Archie looks like a 'mini' version of his father as they wished him a happy birthday

ده ها تن از سلطنتی طرفداران گفت: یک سال از مورچه به نظر می رسد مانند یک ‘مینی’ نسخه از پدر خود را به عنوان آنها او را آرزو تولدت مبارک

این ویدئو نوشته شده بود بر روی Save the Children UK Instagram صفحه در حمایت از موسسه خیریه #SavewithStories کمپین که با هدف جمع آوری کمک برای کودکان و خانواده با توجه به کروناویروس بحران در انگلستان و در سراسر جهان است.

یک رشته از ستارههای گرفته اند در این کمپین از جمله Eddie Redmayne, جنیفر گارنر و لیلی جیمز.

یک عنوان با این ویدئو گفت: “اردک! خرگوش!’ با مگان, دوشس ساسکس (و هری دوک ساسکس در پشت دوربین) خواندن به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه!’

در این ویدئو مورچه, لباس زیر, ساده, سفید, romper در حالی که مگان لباس پوشیدن در شل-اتصالات پیراهن جین که او accessorised با یک پشته از تزیینات دستبند.

طرفداران خوشحال شد داده می شود یک به روز شده در نگاه کودک نو پا که به نظر می رسد با در نظر گرفتن پس از پدر خود را رنگ آمیزی. یکی نوشته شده: ‘OMG او در هری پاتر و شاهزاده دو!’ دیگری نوشت: ‘مورچه است هری کوچک من”.

دیگری افزود: “اوه خدای من! او هری دوقلو وای! چه پسر بچه شایان ستایش!! پادشاه مورچه قوانین!’

دیگران ستایش هری و مگان برای نشان دادن ‘واقعیت’ از پدر و مادر با نشان دادن ویدیو مورچه wriggling در اطراف مادر او را در بغل.

Meghan خواندن با یک بازو پیچیده در اطراف پسرش که به نظر می رسد علاقه مند به حرکت در اطراف و سعی در نگه داشتن مورچه علاقه مند ساخت اردک سر و صدا و nuzzling به چهره اش.

مورچه های ورزشی یک سر پر از مو و پوشیدن تی شرت در این ویدئو در حالی که مگان, 38, تابشی در یک بازی گاه به گاه پیراهن جین

Eager to keep Archie engaged in the book, the former actress makes duck sounds and nuzzles into the toddler as she reads

Archie and Meghan reading the book in the video shared on Instagram

مشتاق به نگه داشتن مورچه درگیر در کتاب سابق بازیگر باعث اردک برای تلفن های موبایل و سگ به کودک نو پا خود را به عنوان او می خواند

Meghan با اشاره به کلمات و تصاویر در این کتاب در حالی که یک سال از مورچه برداشت بر روی صفحات

The video was posted on Save the Children UK's Instagram page in support of the charity's Save with Stories campaign. The couple follow a string of A-listers who have taken part

این ویدئو نوشته شده بود بر روی Save the Children UK Instagram صفحه در حمایت از موسسه خیریه نجات با داستان مبارزه است. این زن و شوهر به دنبال یک رشته از ستارههای که گرفته اند

یک کتاب است که می آموزد درس در سمت راست در مقابل اشتباه و متفاوت از ديدگاه

Duck! Rabbit! was written by American author and short film-maker Amy Krouse Rosenthal (pictured)

اردک! خرگوش! نوشته شده توسط نویسنده آمریکایی و فیلم کوتاه ساز امی julia davis روزنتال (تصویر)

Meghan را انتخاب اردک! خرگوش! نشان می دهد در اوایل تمایل در دوشس به آموزش و پسر او را به دیدن هر دو طرف بحث.

منتشر شده در سال 2009 ویژگی های این داستان دو نهان مردم بحث که آیا مخلوق قبل از آنها یک اردک یا خرگوش با هر ساخت استدلال به فشار خود را در مورد. کتاب خواندن در کاخ سفید در سال 2010 طول رول تخم مرغ عید پاک.

نوشته شده توسط نویسنده آمریکایی و فیلم کوتاه ساز امی julia davis روزنتال منتشر شده که بیش از 30 کتاب های کودکان بین سال های 2005 و مرگ او در سن 51 در سال 2017.

او تنها نویسنده به سه کتاب را بهترین کتاب های کودکان برای خانواده سواد لیست در همان سال و بهترین و شناخته شده برای او خاطرات دانشنامه از یک زندگی عادی.

روزنتال که تا به حال سه فرزند بود و مکرر از عوامل به تد داد و مذاکرات در TEDxSanDiego 2011 و در TEDxSMU 2012. او تحویل داده و او را اولین و مشهور ترین, TED talk ‘یادداشت در زندگی’ در TEDxWaterloo در کانادا در سال 2010.

او مقالات و مقالات را به نظر می رسد در نیویورک تایمز مشخصه Magazine, پدر و مادر, O: The Oprah Magazine و McSweeney است. وب سایت whoisamy.com بود نام یکی از بهترین, رسمی, نویسنده وب سایت در کنار باربارا Kingsolver و استفان کینگ.

روزنتال اعلام کرد او علاج ناپذیری بیمار مبتلا به سرطان تخمدان در 3 مارس سال 2017 توسط راه یک مقاله تحت عنوان Modern Love, منتشر شده در نیویورک تایمز. مقاله فرم مشخصات دوستیابی برای شوهرش جیسون در نظر گرفته شده برای کمک به او بفهماند پس از مرگ او. او 10 روز بعد در شیکاگو صفحه اصلی.

در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی, پدر و مادر ستایش دوشس برای گرفتن واقعیت های زندگی خانوادگی با یک اظهارنظر: ‘خیلی واقعی!!!!! چه پدر و مادر نداشته خود را در کودکی از دست دادن توجه در طول یک داستان؟’.

دیگری افزود: “آه قلب من! خیلی ناز! مبارزات خواندن با کودک نو پا خود را در دامان واقعی است! یک کمی من همچنین می خواهد برای خواندن هر کتاب دیگر علاوه بر یک مامان در حال خواندن آن است.’

ساسکس خانواده در حال قفل کردن در خانه های لس آنجلس پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صادر کرد ‘stay-at-home” نظم در دولت است.

سلطنتی متخصص گفت: هری و مگان برنامه ریزی برای درمان مورچه به ‘آلی شکر کیک’ یک چلپ چلوپ در اطراف استخر خود را و تماس تصویری با کمبریج کودکان به عنوان بخشی از جشن تولد.

Proud mother Meghan is seen holding the book with one hand and sitting with the other wrapped around her smiling son

مادر افتخار Meghan دیده می شود برگزاری این کتاب با یک دست و با دست دیگر پیچیده در اطراف او لبخند پسر

چرا Meghan برای تلفن های موبایل آمریکایی دوباره: زبانی متخصص نشان می دهد Duchess of Sussex او لهجه بومی به عنوان او را از دیگر نمایش های زبانی محل اقامت’

توسط Bridie پیرسون-جونز برای MailOnline

Meghan Markle لهجه بازگشت به طبیعی کالیفرنیا به عنوان او است ‘آرامش’ و دیگر نمایش های زبانی محل اقامت’ یک متخصص نشان داد.

صحبت کردن بده, تونی ترون یک مشاور زبان در کالج کینگ لندن توضیح داد: ‘چیزی به نام زبانی محل اقامت که در آن شما را به تغییر راه شما را به صحبت با مردم در اطراف شما.

“این بسیار بسیار معمول است و حتی در انگلستان اگر شما در حال صحبت کردن به یک شخص کسی از لیورپول یا استرالیا شما شروع به بسیار کمی تغییر لهجه خود را برای نزدیک شدن به آنها است.’

در طول Meghan زمان در انگلستان طرفداران اشاره کرد که لهجه اش به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بیشتر انگلیسی ها به عنوان او به صرف زمان بیشتری در کشور است.

During Meghan's time in the UK, fans noted that her accent appeared to becoming more British as she spent more time in the country. Viewers said Meghan Markle sounded British in a 2018 ITV documentary, Queen of Her World, where she appeared to reunite with her wedding dress

بینندگان گفت: Meghan Markle صدا بریتانیا در سال 2018 ITV, مستند ملکه از او که در آن او به نظر می رسد دوباره با لباس عروسی خود را

تونی ادامه داد: “برای اکثر مردم اگر آنها معتبر و صادقانه آنها را نگه دارید خود را پایه لهجه با اندکی تغییرات. من دیده ام دوستان از لندن حرکت به نیوکاسل – و شما شروع به شنیدن بیت از دیدگاه محلی لهجه.

“این ممکن است یک فرد عادی شش ماه یا یک سال برای لهجه خود را به تغییر دهید, اما زمانی که شما یک هنرمند مشهور و باید در نمایش و فوق العاده خود آگاهانه در مورد تصویر آن را سریع تر اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم آن را تعجب آور است که این امر می تواند بیشتر انتخاب آگاهانه برای کسی مثل مگان به عنوان او تلاش می کند برای پروژه خودش را در راه است که متناسب با محیط زیست است.’

تونی می دانستند که شاهزاده خانم دیانا ‘کمی’ اضافه شده است که او نمی تصور کنید که شاهزاده هری لهجه تبدیل خواهد شد و آمریکا با وجود حرکت به کالیفرنیا – اما نسل فعلی سلطنتی کاسته لهجه خود را به صدا بیشتر شبیه به یک مشترک بریت.

‘حاکم بریتانیا کلاس بسیار متصل بنابراین من نمی توانم تصور Meghan شوهر صدایی آمریکایی’ او گفت. که گفت: پس از پرنسس دایانا پیوست خانواده سلطنتی خود را اصلاح کرده اند, طبیعی, لهجه به صدا کمتر شیک و مد.

“من بسیار آگاهانه هنگامی که او خود را تغییر لهجه و سپس ویلیام و هری را بیش از حد. آنها با استفاده از ‘non-شیک’ glottal stop – به طوری که آنها تلفظ کلماتی مانند ‘بطری’ به عنوان ‘ربات-al’ برای تلفن های موبایل کمتر مانند افراطی انگلیسی طبقه فوقانی. این است که چرا این جوان royals صدا بسیار متفاوت به ملکه یا شاهزاده فیلیپ.

‘در حال حاضر مگان را در کالیفرنیا او را برای بازگشت به طبیعی لهجه. این شاید همان نیست که پدر و مادر او و یا آنچه که او تا به حال به عنوان یک دختر جوان – اما آن را فریبنده تحصیل معتبر کالیفرنیا لهجه است که بسیار آرام تر از یک لهجه انگلیسی و یا حتی آمریکایی سواحل شرق لهجه.

‘هیچ کس نمی تواند بگوید که آیا او ساخته شده یک تصمیم آگاهانه برای تغییر صدای خود را اما او بسیار روشن و آگاه و تحت موشکافی شدید بنابراین من فکر می کنم آن را قابل فهم خواهد بود اگر او انجام داد.’

این صبح ملکه این دوک و دوشس کمبریج و شاهزاده چارلز و دوشس کورنوال همه را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن مکان به خوبی خواسته های به مورچه.

یک پست در پادشاه حساب رسمی توییتر گفت: “تولدت مبارک به مورچه Mountbatten-ویندزور که جشن اولین تولد امروز! مورچه ملکه هشتمین بزرگ و نوه.’

دوک و دوشس کمبریج در رسمی کاخ کنزینگتون Instagram account گفت: “مایل مورچه بسیار خوشحال برای اولین بار امروز تولد!’

در حالی که پرنس چارلز و Camilla گفت: Clarence House Instagram account: ‘تولد بسیار خوشحال به مورچه که تبدیل به یکی امروز.’

سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks روز گذشته نشان داد که چگونه برنامه زن و شوهر به جشن مورچه اولین تولد گفتن OK! مجله: ‘ملکه خواهد او را آرزو تولدت مبارک این هفته از طریق زوم به عنوان کمبریج کودکان است.

‘آنها دیده نمی شود خود را پسر عموی کوچک در ماه پس از آنها بوده ام به دنبال به جلو به دیدن چقدر او رشد کرده است.’

در همین حال طرفداران دوک و دوشس ساسکس در جشن نوزاد مورچه تولد پس از مطرح سفارشات بیش از $ 40,000 برای جمع آوری کمک.

هواداران زن و شوهر هستند به مناسبت روز بزرگ خود را با هشتگ #ArchieDay در رسانه های اجتماعی. پس از رسمی راه اندازی کمپین در اوایل این ماه آنها خواست دیگران برای به اشتراک گذاشتن با کمک های مالی سازمان های خیریه برای کمک به کودکان آسیب پذیر نهفته coronavirus در کشورهایی که مگان و هری عزیز را به قلب خود از جمله کانادا و آمریکا و آفریقای جنوبی و انگلستان است.

این طرح که در حال حاضر مطرح شده بیش از £40,000 برای چهار موسسات خیریه در آن نوشته شده رسمی Instagram امروز نوشتن: ‘آن را در اینجا آن را در اینجا! خوشحال مورچه و روز مبارک تولد مورچه! شما باید استراحت از امروز برای جشن مورچه!’

The Queen was among the first to wish baby Archie a Happy Birthday. She is pictured being introduced to baby Archie in May last year. Little Archie Harrison was introduced to the Queen, the Duke of Edinburgh, and Meghan's mother Doria by his proud parents

ملکه در میان اولین به آرزوی کودک مورچه تولدت مبارک. او که در تصویر در حال معرفی به نوزاد مورچه در ماه مه سال گذشته است. کمی مورچه هریسون معرفی شد به ملکه و دوک ادینبورگ و مگان را Doria خود افتخار پدر و مادر

The Duke and Duchess of Cambridge also shared their best wishes with baby Archie. The couple shared a photograph of Archie from his christening. The official christening photograph released by the Duke and Duchess of Sussex shows the Duke and Duchess with their son, Archie and (left to right) the Duchess of Cornwall, The Prince of Wales, Ms Doria Ragland, Princess Diana's sisters Lady Jane Fellowes, Lady Sarah McCorquodale, The Duke of Cambridge and The Duchess of Cambridge in the Green Drawing Room at Windsor Castle

دوک و دوشس کمبریج نیز به اشتراک گذاشته شده خود را بهترین آرزوها با نوزاد مورچه. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن یک عکس از مورچه از خود رقص. رسمی مراسم تعمید ونامگذاری بچه عکس منتشر شده توسط دوک و دوشس ساسکس نشان می دهد که دوک و دوشس با پسر خود, مورچه و (از چپ به راست) دوشس کورنوال شاهزاده ولز, Ms Doria Ragland شاهزاده خانم دیانا خواهر جین Fellowes بانو سارا McCorquodale دوک کمبریج و دوشس کمبریج در سبز اتاق نشیمن در قلعه ویندسور

Prince Charles and Camilla also shared their best wishes with baby Archie who turns one today. The couple shared a photograph of Archie with in his father's arms following his christening in July 2019

پرنس چارلز و والا نیز به اشتراک گذاشته شده خود را بهترین آرزوها با نوزاد مورچه, که تبدیل به یکی امروز. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن یک عکس از مورچه با پدر خود را در آغوش او پس از مراسم تعمید ونامگذاری بچه در جولای سال 2019

راه اندازی کمپین رسما در اوایل این ماه, فن حساب کاربری @Archie_day خواست دیگران برای کمک به ‘جشن تولد مورچه جهانی حزب’, قبل از لیست یک سری از موسسات خیریه انتخاب برای ‘تمایل به کمک به کودکان است.’

در میان سازمان های خیریه انتخاب شده بود که سازمان WellChild که حمایت از شاهزاده هری با کمک های مالی به سرعت wracking به بیش از £8,000 در چند هفته.

یکی دیگر از سه خیریه انتخاب شده توسط گروه تغذیه سازگار با محیط زیست ایجاد کرد در آفریقای جنوبی که در آن شاهزاده هری و مگان انجام نهایی خود را رویال تور در نوامبر است.

طرفداران این زن و شوهر که در حال حاضر مطرح شده بیش از £14,000 برای خیریه فراهم می کند که مواد غذایی به کودکان از خانواده های فقیر در جوامع روستایی است که تکیه بر مدارس برای دریافت یک وعده غذایی روزانه است.

Followers of the Sussexes  have been hosting a fundraiser for the past month in honour of the youngest royal's birthday today

پیروان Sussexes شده اند میزبانی وب جمع آوری کمک برای ماه گذشته در افتخار جوانترین سلطنتی امروز تولد

The campaign was launched in April to mark Archie's first birthday today, with fans encouraged to donate to a series of charities to celebrate the day

کمپین راه اندازی شد در ماه آوریل به علامت مورچه اولین تولد امروز با طرفداران را تشویق به کمک به یک سری از موسسات خیریه به مناسبت روز

کانادا موسسه خیریه دختران و پسران باشگاه های کانادا که دلیل انتخاب شد ‘کانادا همواره مرکزی برای دوک و دوشس Sussex, ‘داستان عشق و رابطه’, اهدا شده است £6,919 به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی.

طرفداران نیز کارگردانی به این سازمان کمک به کودکان کمک می کند که کودکان در فقر زندگی می کنند در آمریکا به افتخار ” دوشس کشور با بیش از £12,100 اهدا به علت خود.

راه اندازی کمپین در ماه گذشته فن حساب کاربری @Archie_Day مشترک یک تصویر که به عنوان خوانده شده: ‘انگیزه شادی خالص از مورچه ورود و بسیار جدی در شرایط زمان ما, ما معرفی یک کمپین به افتخار اولین تولد و به ترویج اصول نگه داریم عزیز. انجمن مهربانی و شفقت است.’

این تصویر که به اشتراک گذاشته شده توسط چندین فن حساب های رسانه های اجتماعی به عنوان آنها راه اندازی کمپین هماهنگ بخوانید: “قبل از COVID-19 شد شوم حضور در زندگی ما یک گروه از ما رو با هم ot سازماندهی یک کمپین جمع آوری کمک مالی به افتخار اصول مورد تأکید دوک و دوشس ساسکس در تلاش های انسان دوستانه: انجمن مهربانی و دلسوزی برای مردم آسیب پذیر و ecologies.’

آن رفت و به توضیح است که این گروه امیدوار به ساخت در موفقیت قبلی اعانه از جمله سال گذشته #GlobalSussexBabyShower بود که راه اندازی شده توسط یک Meghan فن حساب به نام برای کاربران به مناسبت روز مادر با اهدای به برخی از ” دوشس موسسات خیریه مورد علاقه و patronages.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>