Meghan Markle و شاهزاده هری دیده می شود در £8k-یک-شب هتل لندن


مگان در انگلستان! دوشس ساسکس است که دیده می شود در لندن برای اولین بار پس از Megxit به عنوان او و شاهزاده هری لذت بردن از ناهار در هتل گورینگ – ملکه مورد علاقه رستوران

  • Meghan Markle حضور خواهد تلاش سرگرم کننده جوایز در عمارت خانه امشب
  • از آن خواهد شد Sussexes’ مشترک رسمی نامزدی پس از اعلام کناره
  • زن و شوهر شده اند دیده می شود با هم در رویال نامزدی برای تقریبا دو ماه
  • بازدید کانادا خانه در لندن در تاریخ 7 ژانویه برای تشکر از ملت ایران برای میزبانی آنها را

Meghan Markle تا به امروز دیده شده است در بریتانیا برای اولین بار پس از Megxit او را منحصر به فرد هتل گورینگ – ملکه مورد علاقه رستوران.

اعلیحضرت او بازدیدکننده داشته است این هتل لوکس پنج ستاره سالانه – که واقع شده است در کنار کاخ باکینگهام و دارای منحصر به فرد اتاق ناهار خوری و آباد سلطنتی مشهور و به طور یکسان.

Meghan عینک کت شتر و £615 Aquazzura پاشنه سیاه و سفید و با لبخند به او چپ لندن هتل که در آن اتاق هزینه تا £8,400 یک شب.

شوهرش پرنس هری بود نیز کشف ترک هتل چند لحظه قبل از آن به عنوان یک عضو از دربان تیم برگزار شد یک چتر بر سر او در باران.

این قابل درک است که زن و شوهر بودند در هتل برای ناهار خصوصی اما نمی خواهد ماندن وجود دارد. به جای آن آنها خواهد بود ساکن در ویندزور خانه Frogmore کلبه امشب در حالی که در انگلستان.

مگان و هری که فکر خود را ترک کرده اند نه ماهه نوزاد مورچه در کانادا خواهد بود در تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در لندن امشب.

The Duke and Duchess of Sussex are pictured at Canada House in London during what was their last official royal engagement on January 7

دوک و دوشس ساسکس تصویر در کانادا خانه در لندن طی چه بود گذشته خود را رسمی سلطنتی نامزدی در ژانویه 7

این رویداد سالانه جشن دستاوردهای زخمی و بیمار و مجروح خدمتگزاران و زنان که گرفته اند در بخش ورزشی و ماجراجویی چالش است.

این شب را به مشترک رسمی نامزدی سلطنتی توسط دوک و دوشس پس آشکار است که آنها را از وظایف سلطنتی در 31 مارس است.

چرا گورینگ هتل هنوز در یک مورد با خانواده سلطنتی

منحصر به فرد هتل گورینگ برای اولین بار درهای خود را در سال 1910 و توصیف خود را به عنوان ‘impeccably انگلیسی’.

The Queen leaves the Goring Hotel with David Morgan-Hewitt in December 2016

ملکه برگ گورینگ هتل با دیوید مورگان-هویت در دسامبر 2016

واقع فقط چند دقیقه از کاخ باکینگهام به بخش خصوصی متعلق به هتل داده شد بالاترین افتخار آن انتخاب شده توسط میدلتون خانواده به عنوان پایه لندن برای عروسی سلطنتی در سال 2011.

هنوز هم اجرا شده توسط شین دیزل, خانواده, هتل 69 اتاق و سوئیت و یکی از بزرگترین باغ های خصوصی در لندن است.

هتل دستی محل ساخته شده است آن را مورد علاقه شرکت با Royals در طول سال.

این تاج از جورج ششم و ملکه الیزابت دوم دیدم این هتل پر از خانواده سلطنتی از سراسر جهان و ملکه مادر دوست داشتم هتل های تخم مرغ Drumkilbo ظرف (خدمت با خرچنگ) است که هنوز هم به فروش می رسد در هتل اتاق ناهارخوری امروز.

شین دیزل است که در یک زمان مورد علاقه از royals با دوشس کمبریج اقامت در سوئیت رویال در شب قبل از عروسی خود را به ویلیام در سال 2011.

آن است که تنها هتل را دریافت کرده اند سلطنتی حکم اهدا شده در سال 2013 برای ارائه خدمات به مهمان نوازی و علاقه شرکت با ملکه مادر.

او یک فن بزرگ از خرچنگ ظرف به نام تخم مرغ Drumkilbo است که هنوز هم در منو در Michelin رستوران و اتاق ناهار خوری.

ملکه داوطلب خدمت سربازی خود را سرآشپزها شیرینی به پخت کیک برای شاهزاده چارلز در مراسم تعمید ونامگذاری بچه سال 1948 و به طور منظم انتخاب و استقرار برای کارکنان خود در حزب کریسمس.

110 سال از هتل های مورد علاقه با ثروتمند و مشهور است و هنوز هم متعلق به بخش خصوصی توسط گورینگ ،

آن است که مجهز به فرش های ساخته شده توسط این شرکت فرانسوی که عرضه کاخ ورسای در حالی که برخی از اتاق های آن دارای روشنایی است که سازگار با فصل.

هری دست تکان دادند به خوبی wishers خارج از کاخ باکینگهام روز گذشته به عنوان او دور رانده شد در یک محدوده رور پس از یک سری از جلسات داخلی خود را با تیم.

ملکه برگزاری بود یکی از به یکی از مخاطبان در لندن اقامت دیروز اگر چه هنوز روشن نیست که آیا هری صحبت کرد به او 93 ساله مادر بزرگ.

آن را پس از آنها تا به حال یک قلب به قلب’ به مدت چهار ساعت در آپارتمان خصوصی در قلعه ویندسور در روز یکشنبه در مورد خروج قریب الوقوع از خانواده سلطنتی.

The Duke and Duchess were pictured leaving the exclusive Goring Hotel in London (file image)

دوک و دوشس تصویر شد ترک منحصر به فرد گورینگ هتل در لندن (فایل تصویر)

هری گفته شده است که درخواست ملاقات و ملکه – که در گذشته شاهد نوه اش در طول مرحله نهایی مسابقات در Sandringham در ماه ژانویه پس از هری اخبار شکست که با او و مگان بودند ترک – خوشحال بود به توافق برسند.

آیا هری و مگان را درگیری برای بقیه مارس?

دوک و دوشس ساسکس حضور خواهد به تلاش صندوق جوایز در لندن امشب در یکی از آنها نهایی درگیری های قبل از پله به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در پایان ماه.

هری و مگان را جشن دستاوردهای زخمی, زخمی و بیمار خدمتگزاران و زنان که گرفته اند در بخش ورزشی و ماجراجویی چالش های بیش از سال گذشته است.

فرداهری خواهد بود در افتتاح رسمی Silverstone تجربه با موتور-قهرمان مسابقه لوئیس همیلتون. زن و شوهر نیز حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال این شنبه قبل از Meghan متعهد نامزدی برای روز بین المللی زنان روز بعد در روز شنبه.

آنها را هر دو شرکت در کشورهای مشترک المنافع خدمات در رویال آلبرت هال دوشنبه آیندهکه در آن آنها خواهد پیوست با هری برادر پرنس ویلیام و همسرش کیت – که در حال حاضر در تور در ایرلند.

با وجود ترک ارشد royals, هری است که انتظار می رود برای حضور در ماراتن لندن در ماه آوریل در ظرفیت خود را به عنوان حامی. دوک و دوشس را نیز به حضور در این رقابت ها در هلند در ماه مه.

ملکه اعتقاد بر این است که به گفته نوه اش که او مشتاق به نگه داشتن درب باز برای او و مگان به بازگشت و تاکید کرد که او خواهد بود استقبال از بازگشت از کانادا در هر زمان.

هری که همیشه لذت می برد صمیمی با مادر بزرگ او شد ظاهرا مشتاق به پاک کردن هوا قبل از او و مگان به طور رسمی گام پایین به عنوان کار royals در 31 مارس است.

او تا به شده است اقامت در Frogmore کلبه, زن و شوهر را در خانه ملکه ویندزور و مستغلات پس از بازگشت به انگلستان در هفته گذشته به انجام یک تعداد انگشت شماری از نهایی درگیری های رسمی.

او و مگان توافق کرده اند که به پرداخت 2.4 میلیون پوند در وجوه مالیات دهندگان استفاده می شود به بازسازی ملک در نور خود تصمیم به نقل مکان به شمال امریکا است.

این قابل درک است که او و مادر بزرگ خود را به اشتراک گذاشته یک نور ناهار و چای به عنوان آنها در مورد آینده خود را.

ملکه باقی مانده بود عمیقا ناراحت هری و مگان به طور ناگهانی تصمیم به اعلام برنامه های خود را به حرکت در خارج از کشور در اوایل ماه ژانویه در یک تلاش آشکار برای گزاف گویی خانواده سلطنتی به موافقت با خواسته های خود را به حفظ مظاهر زندگی سلطنتی در حالی که به دنبال تجاری مستقل مشاغل.

و زن و شوهر بودند ناگهان زمانی که کاخ باکینگهام ساخته شده روشن آن نارضایتی و اصرار داشت که هری را مجبور به ترک خود والاحضرت عنوان به عنوان یک کار غیر سلطنتی و پشت دست خود را رسمی patronages و نظامی خود را در موقعیت و همچنین حذف برنامه های خود را به بازار خود را به عنوان “ساسکس سلطنتی’.

The Duke of Sussex waves to well-wishers as he leaves Buckingham Palace in London yesterday afternoon following a series of internal meetings with his team

دوک ساسکس امواج به خوبی wishers به عنوان او را ترک کاخ باکینگهام در لندن بعد از ظهر روز گذشته پس از یک سری از جلسات داخلی خود را با تیم

ملکه گفت: “بسیار غم انگیز است که او می بیند بسیار کمی از هری و مگان پسر مورچه های بزرگ نوه.

چگونه تلاش صندوق جوایز جشن دستاوردهای مجروح خدمتگزاران

دوک و دوشس ساسکس خواهد بود که مهمانان افتخاری این سالانه تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در لندن در این شب ،

این مراسم جشن دستاوردهای زخمی و بیمار و مجروح خدمتگزاران و زنان که گرفته اند در بخش ورزشی و ماجراجویی چالش است.

هری را به یک سخنرانی کوتاه و Sussexes دست از جوایز و همچنین حضور در قبل از مراسم پذیرایی.

چهار جایزه عبارتند از: به رسمیت شناختن دستاورد جایزه, جشن جایزه تعالی هنری Worsley جایزه و جدید جامعه تاثیر جایزه.

تلاش این صندوق است که یک بدن مجموعه سلطنتی بنیاد برای تامین مالی بخش, الهام بخش, ورزشی و ماجراجویی پروژه های کمک به بازیابی از جانبازان.

این جلسه در آخر هفته گفته شده است ‘سازنده و مثبت’. یک منبع گفت: هری دیده می شد ترک عمیق در فکر کردن”.

اما زن و شوهر باید تصمیم به ترک مورچه در کانادا, معنی انگلیسی خود خانواده را دیده اند او را برای بیش از چهار ماه.

آخرین پاییز آمریکایی سابق بازیگر Meghan باز کرد تا در مورد مبارزات خود را با زندگی سلطنتی در یک ITV مستند فیلم برداری خود به آفریقا تور.

او گفت که او سعی کرده بود برای مقابله با این فشارها را با قرار دادن بر روی لب بالا سفت’ اما او آماده است برای شدت تلخیص علاقه.

“این به اندازه کافی برای فقط زنده ماندن است نه زندگی. شما باید به رشد, ” او اضافه شده است. Meghan گفته مجری Tom Bradby: ‘هنوز بسیاری از مردم خواسته اند اگر من خوب است.’

این Sussexes با حضور قبلی سالانه تلاش صندوق در مراسم اعطای جوایز در ماه فوریه 2019 زمانی که دوشس بود به شدت باردار با مورچه.

آنها در گذشته با هم در یک مقام رسمی نامزدی در 7 ژانویه زمانی که آنها بازدید کانادا خانه در لندن برای تشکر از ملت ایران برای میزبانی آنها را در جشن خود را شکستن در کشورهای مشترک المنافع کشور است.

The Queen meets President of Malta George Vella and his wife Miriam Vella during an audience at Buckingham Palace yesterday

ملکه در دیدار رئیس جمهور مالت جورج Vella و همسرش میریام Vella در طول یک مخاطب در کاخ باکینگهام دیروز

روز بعد ششم در خط هری و سابق لباس ستاره Meghan فرو خانواده سلطنتی به یک دوره آشفتگی زمانی که آنها اعلام کرد که آنها می خواستند به گام به عقب به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل – یک حرکت دوبله Megxit توسط مطبوعات.

سردرد های امنیتی به عنوان Meghan برگ مورچه پشت در کانادا

دوشس ساسکس است که انتظار می رود به چپ نوزاد پسر مورچه در کانادا به عنوان او را برمی گرداند به انگلستان امروز باعث گران سردرد برای حفاظت پلیس فرماندهان.

شهری ماموران پلیس امنیت آنها و شاهزاده هری را مرتب عمده عملیات امنیتی در هر دو کشور – در هزینه به مالیات دهندگان.

کانادا که کمک کرده نسبت به هزینه حفاظت از آنها را از آنها نقل مکان کرد و به جزیره ونکوور در ماه نوامبر گذشته است برداشت پوشش به دلیل زن و شوهر ‘تغییر در وضعیت’.

این به این معنی که این لایحه برای ارائه round-the-clock برای حفاظت از خانواده سقوط خواهد کرد به طور کامل بر مالیات دهندگان انگلیسی.

کارشناسان می گویند Sussexes’ تصمیم به زندگی در خارج از کشور و همچنین اصرار بر حفظ رسمی خود را حفاظت پلیس را ببینید, این لایحه برای حفاظت از آنها موشک – و ثابت فشار زیادی بر روی نیروی انسانی است.

امنیتی اضافی هزینه نگه داشتن نه ماهه مورچه در کانادا بدون پدر و مادر خود را این هفته می تواند £50,000 خورشید در روز یکشنبه گزارش شده است. همچنین به احتمال زیاد به یک ناامیدی به ملکه و ارشد royals که دیده می شود او را برای ماه می باشد.

نشست سران سلطنتی بود و بعد از آن برگزار شده توسط ملکه در Sandringham به بحث در مورد این موضوع با هری نشسته برای مذاکرات خود را با مادر بزرگ و پدر شاهزاده ولز و برادر دوک کمبریج.

آن را در نهایت اعلام کرد آنها می دهد تا وظایف سلطنتی تقسیم وقت خود را بین کانادا و انگلستان با اکثریت صرف در آمریکای شمالی و دیگر شناخته شده به عنوان HRHs و زندگی خود را به عنوان کار royals خواهد شد و در 31 مارس است.

امشب هری را به یک سخنرانی کوتاه و Sussexes دست از جوایز و همچنین حضور در قبل از مراسم پذیرایی.

چهار جایزه عبارتند از: به رسمیت شناختن دستاورد جایزه, جشن جایزه تعالی هنری Worsley جایزه و جدید جامعه تاثیر جایزه.

تلاش این صندوق است که یک بدن مجموعه سلطنتی بنیاد برای تامین مالی بخش, الهام بخش, ورزشی و ماجراجویی پروژه های کمک به بازیابی از جانبازان.

امروز تعامل بخش نهایی اجرای رسمی حضور زن و شوهر.

فردا هری ملحق خواهد شد فرمول یک قهرمان جهان لوئیس همیلتون در افتتاح رسمی Silverstone تجربه یک موزه در مورد, انگلیسی, موتور مسابقه.

هری و مگان حضور خواهد Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال در 7 مارس و روز بعد دوشس به مناسبت روز بین المللی زنان.

دوک و دوشس خواهد شد پیوستن به ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی در کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر در 9 مارس گذشته خود را رسمی ظاهر به عنوان HRHs.

شمارش معکوس برای Megxit: شاهزاده هری و Meghan Markle آخرین پنج درگیری های قبل از وقت خود را به کار royals به پایان می رسد

5 مارس: تلاش صندوق جوایز (هری و مگان)

امشب هری و مگان شرکت خواهد کرد تلاش این صندوق جوایز که به رسمیت می شناسد و مجروح و مصدوم یا بیمار پرسنل نظامی و جانبازان که رفته اند به استفاده از ورزش و پرماجرا چالش ها به عنوان بخشی از خود را بازیابی و توانبخشی.

هری با حضور هر مراسم پس از مراسم تحلیف در سال 2017, که او رفت و به برادرش ویلیام. او رفت به این رویداد در سال 2018 و 2019 با Meghan.

The Duke and Duchess of Sussex pose with nominees and guests at the Endeavour Fund Awards at Drapers' Hall in London on February 7, 2019

دوک و دوشس ساسکس مطرح با نامزد و مهمانان در تلاش صندوق جوایز در Drapers’ هال در لندن در تاریخ 7 فوریه سال 2019

تلاش این صندوق بود که به رهبری او و دوک و دوشس کمبریج سلطنتی پایه و اساس که آنها را دیدم گام تا درایو برای کمک به زخمی پرسنل خدمات.

این صندوق به ارمغان آورده است در مورد برنامه هایی مانند Climb2Recovery رهبری سابق سلطنتی مهندس نیل میراث تیم تلاش مسابقه بود که آغاز شده توسط سابق پیاده استو Croxford و انجام شده توسط رویال مهندس جانباز برایان Seggie.

Harry speaks to guests at a reception for the Endeavour Fund at St James's Palace in 2015

هری صحبت می کند به مهمانان در یک پذیرش برای تلاش صندوق در کاخ سنت جیمز در سال 2015

آن را نیز در سفر به عمان سازماندهی شده توسط یک جانباز تفنگدار مت فیشر که او را دیدم و این تیم صرف چند روز عبور از صحرا با صندوق سفیر Levison Wood.

هری گفت: صندوق: ‘من به طور مستمر شگفت زده سرسختی شکیبایی و ایثار طنز نمایش داده شده توسط مردان و زنانی که ثبت نام برای اجرای مسابقه عبور از اقیانوس ها بالا رفتن از کوه و یا در چالش های چند خواهد حتی تامل.’

6 مارس: Silverstone تجربه (هری)

فردا هری را به پیوستن به انگلیسی, فرمول 1 راننده لوئیس همیلتون در افتتاح رسمی Silverstone تجربه.

بسیار پیش بینی موزه – که دوک شده است پشتوانه برای سال – بگویید داستان از گذشته, حال و آینده, انگلیسی, موتور مسابقه.

Prince Harry (right) meets racing drivers Jenson Button (left), Lewis Hamilton (second right) and former F1 World Champion Sir Jackie Stewart (second left) at Silverstone in July 2011

شاهزاده هری (راست) در دیدار مسابقه رانندگان Jenson Button (دکمه سمت چپ) لوئیس همیلتون (دوم از راست) و F1 سابق قهرمان جهان سر جکی استوارت (دوم از چپ) در سیلورستونه در جولای 2011

هری رسمی راه اندازی این پروژه برای £19.3 میلیون نفر از جاذبه های بازدید کننده در ماه مارس سال 2018 است و حامی این موزه در Northamptonshire.

آن را ساخته شده در داخل سابق, Wellington, بمب افکن های مفت خور واقع شده در زمینه پیگیری و امیدوارم که مقامات آن بیش از 500 ، 000 نفر در سال را ببینید.

Prince Harry, his cousin George McCorquodale and his mother Princess Diana are shown the workings of a Williams F1 car at Silverstone by driver David Coulthard in July 1994

شاهزاده هری پسر عموی جورج McCorquodale و مادرش پرنسس دایانا در حال نشان داده شده است عملکرد یک Williams F1 اتومبیل در Silverstone توسط راننده David Coulthard در جولای 1994

هری وعده داده بود آن خواهد بود ‘هیجان انگیز جاذبه های مبتنی بر اینجا در خانه, انگلیسی, سی, و من مطمئن هستم که آن را کمک خواهد کرد که برای تعامل با کودکان در مهندسی’.

هری یک فن F1 و تبریک همیلتون در عنوان خود و پیروزی در ماه نوامبر 2014 با گفتن او را در رادیو و تلویزیون: ‘لوییس شما مطلق افسانه است. به خوبی انجام می شود mate.’

7 مارس: Mountbatten در جشنواره موسیقی (هری و مگان)

زن و شوهر نیز حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال که ببینید دریایی سلطنتی در ویترین خود را در نوازندگی و تب و تاب است.

جشنواره طول می کشد مکان بیش از دو روز – 6 مارس و آوریل 7 – در محل در لندن با هری انتظار می رود برای حضور در این شنبه شب عملکرد.

The Duke of Sussex at the Mountbatten Festival of Music at the Royal Albert Hall in March 2019

دوک ساسکس در Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال در مارس 2019

سال گذشته کنسرت دیدم دریایی باند انجام طیف وسیعی از آهنگ های مختلف از جمله نسخه محبوب بازدید توسط که و بزرگترین شومن.

2019 رویداد نیز مشخص سالگرد 75 از D-روز. تمام درآمد حاصل از این کنسرت در این سال دوباره به نیروی دریایی سلطنتی در امور خیریه و CLIC سارجنت.

The Massed Bands of the Royal Marines perform at the Mountbatten Festival of Music last year

گروههای انبوه سلطنتی تفنگداران دریایی انجام در Mountbatten جشنواره موسیقی سال گذشته

این رویداد نیز خواهد بود هری آخرین نامزدی به عنوان کاپیتان عمومی از تفنگداران دریایی سلطنتی قبل از او از دست می دهد و این عنوان به عنوان او را از مراحل پایین به عنوان یک ارشد سلطنتی.

این زن و شوهر را ادامه خواهد داد به عنوان دوک و دوشس ساسکس و همچنین به عنوان توسط ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس از Kilkeel.

8 مارس: روز جهانی زن (مگان)

Meghan است که انتظار می رود به انجام نامزدی به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس هر چند هیچ جزئیات هنوز نازل شده است.

صحبت کردن در یک پنل به مناسبت روز بین المللی زنان در سال گذشته, او گفت که او می خواهم او اولین فرزند خود را به عنوان یک فمینیست صرف نظر از اینکه آیا آنها یک دختر یا یک پسر.

Meghan speaks at a panel in London in March 2019 with model Adwoa Aboah (left) and former Australian Prime Minister Julia Gillard (right) to mark International Women's Day last year

Meghan صحبت می کند و در یک پانل در لندن در ماه مارس 2019 با مدل Adwoa Aboah (سمت چپ) و سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد (راست) به مناسبت روز بین المللی زنان در سال گذشته

صحبت کردن در یک پنل به مناسبت روز بین المللی زنان مگان گفت که او اخیرا تماشای یک فیلم مستند در فمینیسم.

او گفت: مخاطبان در کالج کینگ لندن در ماه مارس گذشته: “یکی از چیزهایی که گفتند در طول بارداری می شد “من احساس جنینی لگد زدن فمینیسم’.’

In March 2018, Harry and Meghan took part in an International Women's Day event in Birmingham to encourage young women to pursue careers in Stem subjects

در ماه مارس سال 2018 هری و مگان در یک روز بین المللی زنان رویداد در بیرمنگام برای تشویق زنان جوان به دنبال استخدام در موضوعات بنیادی

Meghan صحبت کرده در مورد چگونه متوجه طول واگذاری مدرسه که یک آگهی را برای مواد شوینده ظرفشویی پیشنهاد زنان نیست.

او گله و شکایت در مورد آن در نامه ای به نظارت کردن و قمار زمانی که او فقط در سن 11 و شرکت در پاسخ با تغییر یک خط در آگهی.

در سال 2018 هری و مگان در یک روز بین المللی زنان رویداد در بیرمنگام برای تشویق زنان جوان به دنبال فرصت های شغلی در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (Stem) افراد است.

مارس 9: کشورهای مشترک المنافع خدمات (هری و مگان)

هری و مگان هر دو شرکت مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر روز بعد با ملکه و دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

در اوایل این ماه مشخص شد که ملکه درخواست کرده بود که هری و مگان حضور سالانه خدمات با بقیه royals.

The Duke and Duchess of Cambridge (left) with the Duke and Duchess of Sussex (right) as they attend the Commonwealth Service at Westminster Abbey on March 11 last year

دوک و دوشس کمبریج (سمت چپ) با دوک و دوشس ساسکس (سمت راست) به عنوان آنها حضور مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در تاریخ 11 مارس سال گذشته

این رویداد به احتمال زیاد دوک و دوشس ساسکس دوباره با پرنس ویلیام و کیت, یک سال پس از آنها تصویر خندان با هم در 2019 خدمات.

اما Sussexes باید حرفه ای قطع روابط با Cambridges با کشیدن از کاخ کنزینگتون خانواده و مشترک بنیاد خیریه.

Prince Harry and Meghan arrive for the Commonwealth Day service in London in March 2019

شاهزاده هری و مگان می رسند به صورت مشترک المنافع روز خدمات در لندن در ماه مارس 2019

در سال گذشته رویداد هری و مگان نشسته بودند کنار شاهزاده اندرو که در سمت چپ وظایف سلطنتی پس از یک مصاحبه در مورد کودک آزار دوست جفری اپستاین.

2019 خدمات شامل اجراهای Dhol بنیاد طبل Clean Bandit, ویلیام بارتون در didgeridoo, تنور الفی Boe و B مثبت گروه کر.

کشورهای مشترک المنافع روز برگزار شده است از سال 1977 سالانه در دوشنبه دوم مارس, جشن تاریخی روابط بریتانیا با 53 کشورهای دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>