Meghan احساس ‘محافظت نشده’ توسط royals در حالی که باردار اسناد دادگاه نشان می دهددوشس ساسکس احساس “محافظت نشده” توسط خانواده سلطنتی از ادعاهای ساخته شده در انگلستان مطبوعات تلخیص در برابر او در حالی که او باردار بود, اسناد دادگاه نشان می دهد.

Meghan به اظهارات ساخته شده در آخرین مطالب ارسالی در اقدام قانونی علیه این ایمیل در روز یکشنبه و آنلاین ایمیل ناشران در ارتباط روزنامه محدود (ANL) بیش از انتشار عصاره از یک نامه دست نوشته او فرستاده به او پدر جدا توماس Markle.

حقوقی براده های وکلا گفت: دوشس بود “تبدیل به موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات توسط انگلستان تلخیص رسانه ها به طور خاص توسط متهم [ANL] که باعث فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان’.”

“به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود, محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.”

Meghan است تحت پیگرد روزنامه گروه برای سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض حفاظت از داده ها و نقض کپی رایت پس از عصاره های منتشر شده در ماه فوریه 2019 تکثیر بخش هایی از نامه او فرستاده شده در ماه اوت سال 2018 است.

ANL گفته Markle به اشتراک گذاشته شده در این نامه تنها پس از دوستان مگان به مصاحبه با ما مجله مردم که او احساس او را تخطئه و او می خواست برای نشان دادن آن نبود مناقصه و بدون فاصله آنها تا به حال پیشنهاد شده است.

در پاسخ Meghan وکلا ادعا می کنند او آگاه نیست در پیش است که پنج تن از دوستان گفته بود ناشناس به مجله مردم است و او مضطرب است که یک ذکر شده بود این نامه و با توجه به نادرست حساب از محتویات آن است.

آن را “موظف” توسط کاخ کنزینگتون “که همه دوستان و خانواده [Meghan] باید گفت ‘بدون نظر’ هنگامی که با نزدیک شدن هر خروجی رسانه ها با وجود اطلاعات غلط ارائه شده به انگلستان شایعات در مورد او” سند متحده است.

“این به اشتراک گذاشته سرخوردگی در میان مدعی دوستان چپ هر کس احساس خاموش, آن را به عنوان به نظر می رسد که دیگر به اصطلاح منابع قادر به انتشار اظهارات نادرست در مورد مدعی در حالی که مردم می دانستند که او بهترین گفته شد که نیاز به سکوت.

“مدعی معتقد است که احتمالا به خاطر این دلیل و همچنین نگرانی در مورد مطبوعات نفوذ توسط انگلستان شایعات که چند نفر از دوستان تصمیم به شرکت و آنها را به صورت ناشناس”.

Meghan نمی دانم که از دوستان او شرکت کرده بود “تا زمانی که به خوبی پس از انتشار” اسناد دادگاه دولت است.

او تا به حال تنها در مورد محتویات این نامه با پرنس هری, مادرش Doria Ragland یکی از دوستان این کاخ کنزینگتون ارتباطات تیم و وکلاء گفته شده است. او فرستاده بود آن را از طریق یک کسب و کار اعتماد مدیر به کاهش شانس از آن ره.

اسناد و مدارک ادعا Meghan تکذیب مسدود کردن تماس از پدر او پس از شکست او به حضور قلعه ویندسور عروسی به دلیل بیماری های قلبی و یا که او تا به حال خود را تغییر شماره. گفته شده است او سعی به تماس او را پنج بار و ارسال متون متعدد که بدون جواب رفت و پس از یادگیری از مشکلات سلامتی. آن را نیز ادعا عروسی خود را به هری مطرح شده “درآمد گردشگری از بیش از £1bn”

ماه گذشته آقای عدالت Warby زده از اتهامات که ناشر تا به حال عمل کرده و از “صداقت” با ترک کردن برخی از معابر این نامه است. او نیز زده از اتهامات که ناشر عمدا “هم زده تا” مسائل بین مگان و پدرش و که آن را به حال یک “دستور کار” از انتشارات سرزده و یا توهین آمیز داستان در مورد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de