پزشکی کارگران باید با استفاده از ماسک ماسک ها نه فولاد ماسک

تجزیه و تحلیل جدید از 172 مطالعات بودجه توسط سازمان بهداشت جهانی تایید آنچه که دانشمندان گفته اند برای ماه: N95 و دیگر ماسک ماسک ها به مراتب نسبت به فولاد و یا پارچه ماسک در حفاظت از ضروری پزشکی کارگران در برابر coronavirus.

نتایج منتشر شده در روز دوشنبه در مجله لانست آن را روشن است که این W. H. O. و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری باید توصیه می کنند که کارگران ضروری مانند پرستاران و پاسخ گوی اضطراری پوشیدن N95 ماسک نه فقط فولاد ماسک ،

“این ناامید کننده است که هر دو W. H. O. و C. D. C. پیشنهاد کرده اند که فولاد ماسک کافی هستند و آنها به وضوح” به گفته دیوید مایکل یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن که به ریاست ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت رئیس جمهور اوباما.

“تکیه بر فولاد ماسک بدون شک منجر به بسیاری از کارگران در حال آلوده,” او گفت:.

N95 ماسک ارائه شده 96 درصد حفاظت از این تجزیه و تحلیل نشان داد در حالی که این رقم برای فولاد ماسک 77 درصد است. این یافته ها به ویژه مهم است که ایالات متحده حرکت می کند به بازگشایی اقتصاد دکتر مایکل گفت.

کارگران در مراقبت های بهداشتی تنظیمات تنها کسانی نیستند که در معرض خطر عفونت کروناویروس: کارکنان در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و برخی از مزارع هستند و همه نیز در معرض خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی و می تواند به نفع از N95 ماسک, او گفت:.

W. H. O. است نه تایید و جهانی با پوشیدن ماسک, اگر چه بسیاری از دولت های عضو به تصویب رسید عمل ماه پیش. این سازمان موضع اتحاد نا امید بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی که ماسک به عنوان یک روش ساده ارزان و بسیار موثر استراتژی برای کمک به مهار بیماری همه گیر به خصوص با توجه به این که ویروس منتقل می شود توسط افرادی که نمی دانند که آنها بیمار هستند.

“هنگامی که وجود دارد عدم قطعیت و شما نمی دانید همه چیز درباره یک بیماری, شما باید احتیاطی که بدان معنی است که شما باید به فرض بدترین و بهترین ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران,” دکتر گفت: Raina مک اینتایر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی استرالیا نوشت که یک تفسیر همراه با کاغذ.

“این نوع از انکار آنچه که هدف آن خدمت — جز به ضرر مراقبت های بهداشتی کارگران ؟” او گفت:.

مطالعات قبلی نشان داده اند که جهانی پوشیدن ماسک موثر است. اگر هر چیزی در این مطالعه جدید می کند تا بر اساس فقیر شواهد گفت: Jeremy Howard, برجسته دانشمند محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و یکی از بنیانگذاران جهانی #Masks4All جنبش است.

“این است که احتمالا آنچه W. H. O. نیاز به تغییر و راهنمایی های خود را حتی اگر آن را نمی باید” دکتر هوارد گفت. “چنین زندگی است. آن را به صرفه جویی در زندگی می کند به طوری که خوب است.”

جدید تجزیه و تحلیل همچنین نشان می دهد که پوشش چشم با سپر چهره های عینک و عینک ممکن است ارائه تدابیر اضافی برای مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم در جامعه است.

این گزارش در میان برای اولین بار به غیر از شواهد خاص به coronaviruses به جای extrapolating از داده ها در دیگر ویروس های تنفسی.

Coronavirus است به فکر گسترش در درجه اول از طریق قطرات اخراج هنگامی که یک فرد آلوده, سرفه, عطسه, آواز می خواند, مذاکرات یا حتی تنفس. برخی از عفونت نیز ممکن است ناشی از مردم لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس خود را به دهان و بینی و یا چشم.

مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که این ویروس همچنین می توانید از طریق قطرات کوچک کمتر از 5 میکرون به نام ذرات معلق در هوا. (یک میکرون برابر با یک میلیونیوم یک متر است.)

اما W. H. O. تا کنون اذعان نمی کند این خطر و حمایت جهانی استفاده از ماسک است. “وجود دارد این ترس در اطراف گفت: airborne — اما که آنچه در آن است” دکتر مک اینتایر گفت.

یک بررسی اخیر در مجله علوم به طور مستقیم در هدف در W. H. O. بی میلی در مورد این موضوع گفت: این سازمان توصیه های فیزیکی برای فاصله گرفتن و شستن دست بودند بر اساس مطالعات “انجام شده در سال 1930.”

C. D. C. نیست توصیه ماسک تا آوریل 3. حتی در حال حاضر آن را هدایت می گوید فولاد ماسک ارائه به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی مگر اینکه آنها درگیر هستند در روش است که برای تولید ذرات معلق در هوا.

C. D. C. در ابتدا توصیه می شود N95 ماسک برای تمام پرسنل بهداشت و درمان. دکتر مک اینتایر گفت: این سازمان بعد کاهش داد و توصیه های خود را به دلیل کمبود N95 ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی.

“دستورالعمل باید بر اساس شواهد و نه در منابع,” او گفت:. “آن را مانند گفتن یک ارتش ‘اوه ببخشید ما اجرا از اسلحه فقط این تیر و کمان و چهره دشمن است.'”

او اشاره کرد که N95 ماسک ارزان برای تولید است و کشورهای دیگر از جمله استرالیا تا به حال repurposed موجود امکانات تولید به ماسک.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 1 ژوئن 2020

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • آیا من می توانم رفتن به پارک ؟

   بله اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا از فاصله بین شما و افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را. حتی اگر شما فقط در قطع یک پارک به جای رفتن برای تنه زدن و یا راه رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه و امیدوارم آفتاب است یک ایده خوب است.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.

  • چگونه می تواند به من کمک کند ؟

   موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی موسسات خیریه با استفاده از شماره های مبتنی بر سیستم دارای یک لیست در حال اجرا از سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در جوامع تحت تاثیر شیوع. شما می توانید به خون از طریق صلیب سرخ آمریکا و جهان آشپزخانه مرکزی به شدت به توزیع وعده های غذایی در شهرستانها عمده.


“ما در حال صحبت کردن در مورد ساخت یک شاتل فضایی,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد ساخت ساده, قطعه ای از تجهیزات است که کاملا ارزان برای تولید است.”

یک C. D. C. سخنگوی قادر به آدرس لانست مطالعه اما گفت: این سازمان به طور مداوم ارزیابی علوم جدید و “تنظیم آن هدایت درآمده است.”

بدون احتياط تضمین در برابر عفونت است. اما گزارش جدید تخمین می زند که چگونه موثر برخی از آنها به نظر می رسد.

ایستاده بیش از سه فوت کاهش خطر انتقال به 3 درصد از 13 درصد تحلیل یافت. استفاده از ماسک باعث کاهش احتمال عفونت به 3 درصد از 17 درصد و حفاظت از چشم به 6 درصد از 16 درصد است. محققان تاکید بر این که مردم نیز باید همچنان به شستن دست های خود را اغلب.

نقد و بررسی نیز ارائه می دهد برخی از اطلاعات عملی برای بیماری ، برای مثال نشان می دهد که تماس با ردیابی برای افرادی که به طور بالقوه در معرض باید شامل هر کسی است که در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده.

تجزیه و تحلیل بر اساس مطالعات مشاهده ای انجام شده در طول coronavirus همه گیر و همچنین سارس و MERS بوده است ، آن را ارائه می دهند تنها حد متوسط یقین — اگر چه مطالعه “underplays نتایج” دکتر مایکل گفت.

شواهد به اندازه کافی قوی است به حکم تغییرات به توصیه های ضروری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و برنامه ریزی برای تولید انبوه N95 ماسک دکتر مایکل گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید کمتر نگران تولید گوشت بیشتر در مورد تولید N95s و دیگر P. P. E. مورد نیاز برای نجات جان کارگران ضروری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>