پزشکی کارگران خود منزوی در میان ترس از آوردن coronavirus خانهدکتر میشل Au یک متخصص بیهوشی و بنابراین متخصص در سرعت و با خیال راحت قرار دادن بیماران در هواکش. تحت شرایط عادی کار در اتاق عمل.

اما در این میان یک بیماری تنفسی شیوع او یک کار جدید است که هر دو مهم و خطرناک است.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تحمل پایین در جوامع در سراسر امریکا او گرجستان بیمارستان – مانند بسیاری از دیگران – لغو تمام اعمال جراحی الکتیو و کشیده او را به یک متخصص هوایی تیم.

“قرار دادن در یک لوله تراشه است که احتمالا یکی از بالاترین ریسک روش” برای قرار گرفتن در معرض Au گفت. “این است که به طور مستقیم دسترسی به هوایی که در آن ویروس زندگی می کند. آن می تواند تبدیل به هوابرد در دوره ای از زمان لوله در قرار داده است,” او گفت:.

و با تامین تجهیزات حفاظت شخصی در حال حاضر رو به کاهش بهداشت و درمان کارگران جدید اضطراب: من آوردن coronavirus خانه با من ؟

“من شخصا در زیرزمین در حال حاضر,” او گفت:. دو فرزند او هستند و تحت سخت دستورالعمل ها را به استفاده از حمام های مختلف و لمس مادر خود را همه چیز. این خانواده فراموش-نمی-صلیب-این نقطه سیاست برای زیرزمین.

نیرن Al-رنگ MD
(@silverdalepeds)

که من پیدا کردم دو جعبه در آستان من این صبح است. با تشکر از شما هر کس که شما هستند. این مستقل دکتر برای همیشه سپاسگزار. #GetMePPE #ppeisnotoptional pic.twitter.com/sJybfAeEJC

17 مارس سال 2020

“وجود دارد که بخش قابل ملاحظه از افرادی که در حال حاضر آغاز شده به خود منزوی” در جامعه پزشکی” او گفت:. “آنها شروع به خواب در اتاق خواب جدا جدا دستشویی و حمام.”

او گفت: بسیاری از کارگران بهداشت و درمان بر این باورند آنها را آلوده کرد و گفت: “این موضوع اگر, اما زمانی که.” آن را “بافندگی بزرگتر به این دلیل از این بزرگتر اضطراب [تجهیزات حفاظت شخصی] در حال اجرا,” او اضافه شده است.

تحت شرایط عادی N-95, شخصی, ماسک, ماسک صورت, سپر حفاظت از چشم همه می تواند توسط متخصصان پزشکی قبل از روش های خاص مربوط به Covid-19 بيمار. اما با شیوع بیماری در سراسر جهان وجود دارد عظیم تقاضا برای تجهیزات است.

نیاز به منابع بسیار فوری برآورده نشده و همه گیر نگران بهداشت و درمان کارگران آغاز شده جدید هشتگ به لابی دولت – #GetMePPE.

هالی فیگوئروا O’reilly
(@AynRandPaulRyan)

شوهر من تخصص دکتر در سیاتل.

او یک * * * * * ماسک در هفته گذشته و در حال خروج از کلینیک به درمان #covid19 بیماران.

سیاتل بهداشت و درمان کارگران در حال ساخت ماسک از لوازم اداری#trumpliedpeopledied #trumppandemichttps://t.شرکت/hngZ6N3fuz

مارس 18 سال 2020

در شرایط عادی یک N-95 ماسک خواهد بود پرتاب پس از یکی استفاده کنید. نه بنابراین در حال حاضر – Au می شود هر روز و از آن جمع دور به یک کاغذ قهوه ای کیسه بین استفاده می کند. بیمارستان ها و دفاتر پزشکان نیز امنیت مواد fastidiously. بسیاری از آنها نگه داشته و تحت قفل و کلید.

آمار پشتیبانی اهمیت دقت در برخورد با سرایت در تجهیزات پزشکی. در چین 41 درصد از تمام Covid-19 مورد آن مربوط به بیمارستان انتقال و بهداشت کارگران در معرض خطر ابتلا به این بیماری با توجه به تحقیقات اخیر که در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

Dr مسیحی رز, نگران, سان فرانسیسکو, اورژانس پزشک مجبور شد به حرکت در خارج از آپارتمان خود را به خاطر او می ترسید گسترش این بیماری به او مادر در قانون است که رنج می برد از یک دژنراتیو بیماری های ریوی.

در نامه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند او توصیف پوشیدن 17 قطعه تجهیزات حفاظت شخصی مجموعه از بین بردن آن در 11 مرحله و هنوز هم تعجب که آیا او خواهد آن را گسترش آسیب پذیر اعضای خانواده خود است.

“هنگامی که شما در معرض خطر فرد در خانه شما فقط نمی تواند به خانه می آیند” گفت: افزایش یافت. او و دیگر کارکنان بیمارستان با توجه به اجاره یک آپارتمان برای افرادی که ممکن است در معرض, و نمی خواهم به افشای خانواده در حالی که در قرنطینه.

“چه یک راه امن برای ما شاید به اشتراک گذاشتن یک خانه ؟ ما باید یک آپارتمان را به مردم دسترسی در زمان های مختلف?” او گفت:. “اگر ما می دانیم که دو نفر از ما قرار دارد و ما هر دو quarantining ما با هم می تواند باشد. ما در حال تلاش برای انجام برخی از حساب دیفرانسیل و انتگرال,” او گفت:.

فقط یک استارک به عنوان مثال ممکن است عواقب ناشی از کمبود داستان, ایتالیایی, پزشک,,,, Dr Robert استلا که در اوایل این ماه پس از مراقبت از بيماران در ورزه منطقه از شمال ایتالیا بدون تجهیزات مناسب است.

“ما اجرا از ماسک اما ما را متوقف کند, ما در,” او گفت: دیگران با توجه به MedScape. او در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان توسط همکاران.

کورنلیا Griggs
(@CorneliaLG)

NYC. مادر دو دو مقدم, MD, زن و شوهر است. نیست ما را یتیم ما دو کودکان نوپا. در حال اجرا از ماسک های حفاظت چشم و دستکش کار. @VP @NYGovCuomo #GetMePPE @choo_ek pic.twitter.com/siI9TegNOL

مارس 18 سال 2020

حداقل دو ما پزشکان اورژانس شناخته شده بود با این ویروس آلوده شده و در وضعیت بحرانی است. ده ها تن بیشتر کارکنان بهداشتی آلوده هستند و خط مقدم کارگران گزارش داده اند که با داشتن مشکل گرفتن تست شده برای کوروناویروس. یک بررسی اخیر از پرستاران در بر داشت یک سوم فاقد N-95 ماسک به طور کامل.

دولت فدرال پاسخ شده است گیج کننده است. در یک نقطه در چهارشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل به کمک کند “سلامت و پزشکی منابع مورد نیاز برای پاسخ به گسترش Covid-19 از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش.” او بعدها گفت که او تنها به استناد یک بند در “بدترین سناریو”.

در حالی که او در حال کار برای کمک به مردم در بحران, او نیز در حال اجرا برای گرجستان خارجه سنا در منطقه 48. به طور معمول او را دوست دارد به نگه داشتن کار و زندگی سیاسی جدا شود.

اما در این وضعیت او گفت: “هیچ واضح تر عنوان مثال در اثر سلامت جامعه در سلامت فردی” از coronavirus. “این نشان می دهد اهمیت برای دولت به یک علم مبتنی بر بهداشت و درمان سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im