پزشکی متخصص که تصحیح مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر هدف از راست

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus در 20 مارس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام وزارت امور خارجه را “عمیق وزارت امور خارجه.” پشت سر او, Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی کاهش یافته و سر او و مالش پیشانی خود را.

برخی فکر دکتر Fauci شد slighting رئیس جمهور منجر به تند و تیز آنلاین واکنش. در Twitter و Facebook یک پست که به دروغ ادعا کرد که او بخشی از یک سری دوز و کلک که مخالف آقای تهمت بود به زودی به اشتراک گذاشته هزاران بار رسیدن به حدود 1.5 میلیون نفر است.

یک هفته بعد دکتر Fauci — دولت ترین صریح حمایت از اقدامات اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس — تبدیل شده است هدف از آنلاین تئوری توطئه که او بسیج برای تضعیف رئیس جمهور.

که خیالی ادعا کرده است در سراسر رسانه های اجتماعی دامن زده شده توسط یک جناح راست کر آقای تهمت هواداران حتی به عنوان دکتر Fauci برنده های عمومی زیر را برای تمایل خود را به تناقض جمهور و درست دروغ و بیش از حد گلگون اظهارات در مورد حاوی ویروس است.

یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز در بر داشت بیش از 70 حساب در توییتر که ترویج هشتگ #FauciFraud با برخی از به tweeting به عنوان اغلب به عنوان 795 بار در روز. ضد Fauci تمایلات شده است توسط پست از تام Fitton رئیس جمهور قضایی تماشای یک گروه محافظه کار; بیل میچل میزبان راست آنلاین بحث نشان می دهد “YourVoice امریکا”; و دیگر صریح تهمت حامیان مانند شیوا Ayyadurai که به دروغ ادعا می شود مخترع ایمیل.

بسیاری از ضد Fauci پست که برخی از آنها با اشاره به هفت سال از ایمیل که دکتر Fauci فرستاده بود تمجید هیلاری کلینتون زمانی که او وزیر امور خارجه بازتوییت شده اند هزاران بار. در یوتیوب توطئه-نظریه فیلم در مورد دکتر Fauci باید متصلب تا صدها هزار نفر از نمایش ها در هفته گذشته. در خصوصی Facebook, گروه, پست, توهین به او را نیز به اشتراک گذاشته شده صدها بار و توسط هزاران نفر از مردم با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

یک ضد Fauci توییت در روز سه شنبه گفت: “متاسفم لیبرال اما ما اعتماد ندارند Dr. Anthony Fauci.”

تورنت از دروغ با هدف بی اعتبار دکتر Fauci است مثال دیگری از hyperpartisan جریان اطلاعات است که رانده شده از یک گوه به راه آمریکایی ها فکر می کنم. برای چند سال گذشته راست حامیان رئیس جمهور تهمت را به طور منظم به تخطئه کسانی که آنها را به عنوان مخالف او. حتی پس از مبارزه با دکتر Fauci می ایستد چرا که او یکی از جهان پیشرو کارشناسان بیماری های عفونی و عضو آقای تهمت ویروس نیروی کار و آن را آشکار به عنوان دولت جنگ یک عامل بیماری زا است که به سرعت در حال گسترش در ایالات متحده است.

این آخرین پیچ و تاب و در جزر و مدی از جناح راست punditry که برای هفته تکرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در به حداقل رساندن خطرات ناشی از coronavirus و مسلما تضعیف تلاش ها برای هشدار عمومی از خطرات آن است. زمانی که رئیس جمهور در زمان قاطعانه تر استقرار در برابر شیوع محافظه کار رسانه ها منتقل شده بیش از حد — اما در حال حاضر متهم دموکرات ها و روزنامه نگاران از تلاش برای استفاده از همه گیر برای صدمه زدن به آقای تهمت سیاسی است.

“به نظر می رسد تلاش های هماهنگ در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس های پرخاشگرانه گفت:” کارل Bergstrom یک استاد زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن که مورد مطالعه اطلاعات غلط.

و اضافه کرد که دکتر Fauci است که تحمل فشار از حملات آقای Bergstrom گفت: “وجود دارد به این معنا که کارشناسان غیر قابل اعتماد هستند و باید در دستور کار است که تراز وسط قرار دارد با مردم است. آن را بسیار در مورد دلیل کارشناسان در این حال با تخفیف را از دست.”

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • با وجود کمک مالی مدیران شرکت هواپیمایی ارائه یک چشم انداز تاریک و دلگیر.
  • وال استریت عقب می افتد و پس از سه روز افزایش.
  • کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده خواندن نشان می دهد در اوایل نگاهی به سقوط اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا نشان داده میلی برای تکیه بر تخصص علمی مانند هنگامی که با تغییر آب و هوا. اما اطلاعات غلط مبارزات در طول یک بیماری همه گیر حمل منحصر به فرد در معرض خطر به دلیل آنها ممکن است ایجاد بی اعتمادی در مقامات بهداشت عمومی در زمانی که اطلاعات دقیق و مشاوره بسیار مهم هستند گفت: ویتنی فیلیپس, دستیار استاد در دانشگاه سیراکوس که می آموزد دیجیتال اخلاق.

“آنچه در این مورد را نشان می دهد که تئوری های توطئه می توانید کشتن” او گفت:.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اطلاعات غلط به کارگردانی دکتر Fauci, که گفت که او قصد دارد به نگه داشتن کار شامل coronavirus.

“هنگامی که شما در حال برخورد با کاخ سفید گاهی اوقات شما باید بگویم که با یک, دو, سه, چهار بار و سپس آن اتفاق می افتد” دکتر Fauci گفت: در مصاحبه با مجله ساینس در هفته های گذشته است. “بنابراین من قصد دارم برای ادامه دهم.”

آنلاین کمپین یک تغییر ناگهانی برای دکتر Fauci یک immunologist که باعث شده است این موسسه در سال 1984. او شده است دیده می شود به عنوان معتبر توسط بخش بزرگی از مردم و روزنامه نگاران مشاوره هر رئیس جمهور پس از رونالد ریگان و تشویق به اقدام علیه ایدز در 1980s.

در هفته های اخیر بسیاری از بحث آنلاین از دکتر Fauci بود خوش خیم یا مثبت. Zignal آزمایشگاه رسانه ها و تحلیل شرکت مورد مطالعه 1.7 میلیون اشاره دکتر Fauci در سراسر وب و برنامه های تلویزیونی از Feb. 27 تا جمعه و متوجه شد که از طریق اواسط ماه مارس او عمدتا ستایش و نظرات صریح گزارش شده است. جناح راست و ارقام به نقل از دکتر Fauci approvingly یا او را بستود برای نظرات خود را در خاموش کردن سفر به و از چین Zignal Labs گفت.

در کاخ سفید جلسات در coronavirus او اغلب صحبت سادگی شدت از این وضعیت تبدیل شدن به چیزی از یک قهرمان محلی به برخی از در سمت چپ. سپس دکتر Fauci که ثابت حضور در آقای تهمت طرف در طول جلسات به نظر نمی رسد در یک در مارس 18.

یک برچسب پرسیدن “است که در آن دکتر Fauci?” شروع روند در توییتر. چند Facebook fan گروه اختصاص داده شده به ستایش پزشکی خود رکورد به نام خود بازگشت. اولین حساب tweeting #FauciFraud همچنین به نظر می رسد هر چند حجم خود را از نوشته های کوچک بود با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

دو روز بعد دکتر Fauci قرار دادن سر خود را در دست خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد از آقای تهمت سخن گفتن در “عمیق وزارت امور خارجه.” ژست خود را — برخی آن را به نام یک چهره خرما — جلب توجه آقای تهمت حامیان آنلاین دیدم که آن را به عنوان یک توهین به رئیس جمهور.

ضد Fauci نوشته های مشخصی با توجه به Zignal Labs. خیلی از این افزایش باعث شده مارس 21 مقاله در آمریکا متفکر محافظه کار وبلاگ منتشر شده که هفت سال از ایمیل که دکتر Fauci نوشته بود به یک دستیار خانم کلینتون.

در ایمیل دکتر Fauci ستایش خانم کلینتون برای او استقامت در طول سال 2013 بنغازی جلسات. آمریکا متفکر به دروغ ادعا کرد که ایمیل شد شواهدی وجود دارد که او بخشی از یک گروه مخفی که مخالف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

که همان روز آقای Fitton قضایی تماشای ارسال یک صدای جیر جیر لینک به یک پست وبلاگ که نشان داد دکتر Fauci ایمیل در خانم کلینتون. در توییت آقای Fitton شامل یک ویدیو از خودش عبور از سلاح های خود را و گفت: “این نیست که جالب است.” آن را بازتوییت کرد بیش از 1500 بار.

در مصاحبه آقای Fitton گفت: “دکتر Fauci در حال انجام یک کار بزرگ است.” او اضافه کرد که دکتر Fauci “نوشت: بسیار سیاسی به اظهارات هیلاری کلینتون که فرد برای منصوب از طبیعت خود را ارسال کنید.”

تئوری توطئه شد و به زودی به اشتراک گذاشته هزاران بار در سراسر Facebook و توییتر. آن را نیز گرفته شده توسط گروه پیام در WhatsApp و Facebook اجرا شده توسط QAnon این گروه ناشناس که ادعا می شود ضروری به اسرار دولت. در یوتیوب راست شخصیتهای شروع spouting که دکتر Fauci تقلب بود.

سه شنبه های آنلاین و تلویزیون اشاره دکتر Fauci تا به حال کاهش یافته است اما تا به حال تبدیل شدن به طور مداوم منفی Zignal Labs گفت.

یک ضد Fauci جیر یکشنبه گذشته به عنوان خوانده شده: “دکتر Fauci در عشق w/ کج @HillaryClinton. دلایل بیشتر به او اعتماد کنند.”

Facebook گفت: آن فعالانه حذف اطلاعات غلط مربوط به کوروناویروس. یوتیوب گفته است که این کار را توصیه توطئه-نظریه فیلم در دکتر Fauci به بینندگان و که آن را ترویج معتبر ویروس اطلاعات است. توییتر گفت: از آن باقی مانده است “متمرکز در نظر گرفتن محتوا است که می تواند منجر به آسیب برساند.”

خانم فیلیپس سیراکوس استاديار گفت: این کمپین بخشی از یک بلندمدت تئوری توطئه تبلیغ توسط آقای تهمت پیروان.

“Fauci شده است به خصوص برجسته,” او گفت:. “اما هر بهداشت عمومی و رسمی می شود که بازیگران در یک توطئه روایت است که رفتن به موضوع به همان نوع از سوء ظن همان نوع از شک و تردید.”

متوقف شده است که دکتر Fauci از ظاهر شدن بر روی اینترنت. در روز پنج شنبه او پیوست و 30 دقیقه Instagram Live بحث در مورد کوروناویروس به میزبانی انجمن ملی بسکتبال ستاره Stephen Curry.

در این جلسه دکتر Fauci با یک مینیاتور حلقه بسکتبال پشت سر او منتقل همان پیام است که او تا به حال گفت: برای هفته ها در مورد شیوع.

“این کسب و کار جدی است,” او گفت:. “ما زیاده.”

بن دکر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de