مک کانل سیگنال جمهوریخواه رای برای جلوگیری از شاهدان در سنا محاکمهحرکت به نظر می رسد به حرکت به عقب در میچ مک کانل و اکثریت جمهوری خواه جهت در روز پنج شنبه بیش از این سوال که آیا برای جلوگیری و یا تماس بگیرید در witnessesat سنا استیضاح trial – حتی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی دفاع منتقل شده و دور از انکار او تحت فشار اوکراین را برای خود می رسد.

دموکرات ها در حال هل دادن برای رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت با چه چیزی می تواند یک آسیب رساندن به حساب مغلوب ساختن پیشی جستن “عوض” استراتژی با اوکراین که منجر به خود را استیضاح در حالی که جمهوری خواهان هستند سیگنالینگ آنها را به تعداد لازم برای خاموش کردن تلاش.

اگر خواهان موفقیت بلوک شهود است که می تواند به طور موثر باعث شروع از پایان استیضاح دادگاه با زمان برای سناتور’ سوالات نهایی بحث بسته بندی تا به زودی و رای نهایی در مورد اینکه آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر و یا تبرئه او در آینده به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا باید ماهرانه اما concertedly منتقل استدلال خود را به دور از رئیس جمهور انجام چیزی اشتباه به یک موقعیت برابر میدانند به, حتی اگر او خودداری از کمک به اوکراین در ازای بررسی پتانسیل خود را دموکراتیک انتخابات رقیب جو بایدن نیست که دیدار با استاندارد مورد نیاز برای استیضاح.

با این سوال که آیا به طور بالقوه مواد منفجره جدید شاهد شهادت حلق آویز بیش از سنا محاکمه شده است تنش امر است.

کانون توجه بوده است در سناتورهای میت رامنی سوزان کالینز و لیزا Murkowski – سه نفر از متوسط بیشتر سناتور جمهوریخواه که امکان پذیر می تواند با پیوستن به حزب دموکرات را در یک حرکت به نیروی جدید شهادت شهود در سنا محاکمه. دموکرات ها نیاز به چهار سناتور جمهوریخواه به آنها بپیوندید و آن را هنوز مشخص نیست حتی اگر رامنی کالینز و Murkowski حمایت از این حرکت که دیگری را به آنها بپیوندید.

پیش از سرگیری استیضاح در پنجشنبه مک کانل خواسته شده بود توسط خبرنگاران اگر او تا به حال اعتماد به نفس است که او رای لازم برای جلوگیری از یک حرکت در شهود.

“من همیشه انجام” مک کانل گفت. اما بالای جمهوری خواه مجلس سنا تر بود مطمئن نیستید در جنبه های دیگر از دادگاه. وقتی پرسید که آیا او تا به حال رای برای تبرئه توسط شب جمعه مک کانل گفت: “خواهیم دید که فردا چه به ارمغان می آورد.”
Mitt Romney in Washington DC, on 29 January.

خصوصی, کری کارکنان ابراز اعتماد به نفس است که آنها می تواند در جلوگیری از یک حرکت برای شهود.

عجله برای شاهدان به دنبال یک گزارش از یک نسخه به بیرون درز از بولتون کتاب آینده که در آن او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به عقب نگه congressionally تایید امنیت ملی کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود توافق برای کمک به بررسی بایدن خانواده و دیگر مسائل مربوط به ما دموکرات.

بولتون کتاب شده است مداوم موضوع بحث در طول هفته در واشنگتن است. روز دوشنبه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد جان کلی خواسته شده بود در مورد بولتون ادعا در این کتاب است.

“اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” کلی گفت. “جان یک پسر صادق. او یک مرد صداقت و شخصیت بزرگ بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

در روز پنج شنبه کلیان کانوی مشاور رئیس جمهور حاضر به طور کامل پاسخ به کلی نظرات.

“من احترام ژنرال کلی فوق العاده و مانند او شخصا” کانوی گفت. “من نمی دانم آنچه که او با اشاره به, بنابراین من نمی تواند پاسخ دهد. من دیده ام این نسخه خطی است.”

پنجشنبه سوال بخشی از جلسات شرح زیر است یک روز پر حادثه در استیضاح محاکمه. روز چهارشنبه تهمت وکیل Alan Dershowitz ارائه شده یکی از گسترده ترین و خیره کننده استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع زمانی که او گفت که رئیس جمهور نمی تواند حذف از دفتر ملی بیش درخواست سیاسی به نفع اگر به اعتقاد او آن نعمت در جهت منافع عمومی کشور است.

“اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح,” Dershowitz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de