مک کانل: اوباما رای لازم برای جلوگیری از شاهدان در استیضاح دادگاه گزارش می گویند

واشنگتن – رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان در یک بسته-درب جلسه روز شنبه که آنها رای به بلوک های اضافی از شاهدان که به نام رئیس جمهور را استیضاح دادگاه با توجه به چند گزارش های رسانه ها.

وحی برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال به این معنی است که یک میزبان از شاهدان می تواند در نظر گرفته به عنوان بخشی از محاکمه به طور بالقوه در طول دادرسی به طور قابل توجهی.

اجازه می دهد شاهد را دموکرات عمده نفع خود. دموکرات برگزاری 47 کرسی در مجلس سنا شده اند و تلاش برای جذب حداقل چهار خواهان به رای گیری با آنها است که به آنها 51 رای مورد نیاز به نظر اضافی شهود و اسناد و مدارک.

اگر وجود دارد 51 رای سناتورها می تواند پیشنهاد شنیدن از انواع شاهدان و درخواست برای یک میزبان از اسناد و مدارک. آن می تواند باز کردن درب برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان برای تماس با کسانی که در بالای لیست خود را از جمله جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی میک Mulvaney تهمت اقدام رئیس ستاد همراه با بدنه-شاهدان مانند whistleblower که شکایت کمک کرد راه اندازی استیضاح تحقیق و هانتر بایدن معاون سابق رئیس جمهور ،

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Sekulow می گوید بولتون کتاب مقاله ‘inadmissable’ – زنده تهمت استیضاح محاکمه به روز رسانی

بیشتر: کلید سنا از حزب دموکرات می گوید: برگ برنده تیم ساخته شده ‘قانع کننده’ استدلال در برابر انسداد مقاله

یک مقام ارشد جمهوری خواه دستیار با اشاره به سرفصل ها و اشاره کرد که بسیاری می تواند تغییر در روز قبل از رای گیری در شهود است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای جمعه.

تعدادی از جمهوریخواهان میانه را علنا اذعان تمایل به شنیدن از اضافی شاهدان چیزی است که رهبری مجلس سنا بود به امید جلوگیری از مقابل.

ترین آواز شده است و از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا که نظرات در مورد این موضوع فقط تشدید پس از یک نسخه خطی از بولتون کتاب به بیرون درز شد به رسانه ها و شامل جزئیات که رئیس جمهور شخصا گفته بولتون که 400 دلار کمک نظامی به اوکراین گره خورده بود به تحقیقات است که می تواند کمک به او را به لحاظ سیاسی.

نظر: جان بولتون است که از نزدیک شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. حکم او برای مردم است.

“من می خواهم به شنیدن از John Bolton” رامنی به خبرنگاران گفت: روز شنبه و اضافه کرد که او معتقد است که شهود باید زوج, یکی از جمهوری خواهان و یکی از دموکرات ها. “من فکر می کنم اگر شما در حال رفتن به یک طرف تماس شاهدان طرف دیگر ‘باید قادر به انجام همان.”

جمهوری خواهان شده است به خصوص با احتیاط از باز کردن درب به شهود هر دو با توجه به نامشخص طبیعت از آنچه مردم مانند بولتون می گویند و همچنین با توجه به محل آن را ایجاد کنید در بیشتر این سایت متعلق به مجلس سنا.

اگر سنا رای به نظر شاهدان اواخر این هفته آن را باز درب به آرا در شهود اعم از بولتون به Bidens و خلاف کاران. دموکرات ها را برافراشته در برابر چشم انداز تماس شاهدان مانند Bidens گفت: شهادت می خواهم که هیچ ربطی به اتهامات علیه رئیس جمهور است.

رامنی یکی از جمهوری خواهان حمایت از یک ممکن است برای یک معامله که اجازه می دهد هر طرف به صورت یک شاهد. تا کنون دموکرات ها گفته اند که آنها در حمایت از چنین یک معامله است.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: سنا استیضاح دادگاه: عربستان ندارد رای برای جلوگیری از شاهدان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>