شهردار و فرماندار Clash بیش N. Y. C. مدرسه Shutdown: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • فرماندار و شهردار باقی می ماند در تقابل بیش از شهر نیویورک مدرسه shutdown.
  • پزشکان در حال کمک به بیماران در حال مرگ خود خداحافظی به خانواده خود را.
  • این ویروس کشته شدن بیش از 5,200 مردم در ایالت نیویورک در هفته گذشته اما مقامات می گویند منحنی مسطح است.
  • شهردار De Blasio اعلام جدید تست سایت در سخت ضربه جوامع است.
  • آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

تایید مرگ و میر در ایالت نیویورک

0

5,000

10,000 موارد

Feb. 26
آوریل 12

7 روز به طور متوسط
موارد جدید

مجموع موارد
188,694
مرگ و میر
9,385

دیدن نقشه از شیوع کروناویروس در نیویورک ”


اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

فرماندار و شهردار باقی می ماند در تقابل بیش از شهر نیویورک مدرسه shutdown.

این کشمکش بین شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو بیش از شهردار تصمیم به نگه داشتن شهر نیویورک مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی کشیده به یک سوم در روز دوشنبه.

شهردار بیل د Blasio, اعلام تعطیلی در روز شنبه اما آقای کومو اصرار داشت که تصمیم نهایی خود را, و که آن را بیش از حد به زودی به یکی.

“ما نمی خواهد باز مدارس یک دقیقه زودتر از آنها باید باز شود” آقای کومو گفت: “اما ما باز نمی شود و مدارس یک دقیقه بعد از آنها باید باز کرد یا نه.”

“هیچ کس نمی داند آنچه که ما انجام خواهد شد در ماه ژوئن,” او اضافه شده در ظاهری ملامت به شهردار.

آقای د Blasio تصریح کرد: در صبح روز دوشنبه که او و مدارس شهرستان صدراعظم, Richard A. Carranza این قدرت را داشت که تصمیم به نگه داشتن مدارس بسته در شهر 1.1 میلیون دانش آموزان.

“ما در حال بازگشایی مدارس گفت: در MSNBC. “نمی توان آن را امن برای تمام مردم ما قرار است به محافظت و ما مسئولیت ما این است که به آنها است.”

وقتی پرسیده شد که در WPIX-تلویزیون در روز دوشنبه چه اشتباه پدر و مادر باید انجام دهید, آقای د Blasio گفت: “آنها باید به سادگی برنامه ریزی در این واقعیت است که آنها را بسته است. من کاملا متقاعد شده است که آنها خواهد بود و آن را درست انجام دهد.”

ماه گذشته آقای کومو قبل از empted آقای د Blasio در تصمیم گیری اصلی برای بستن مدارس و اعلام آن قبل از آقای د Blasio یک شانس برای انجام این کار است. دو سیاستمداران feuded برای سال.

پزشکان در حال کمک به بیماران در حال مرگ خود خداحافظی به خانواده خود را.

یکی از ظلم و ستم از coronavirus است که بسیاری از بیماران باید فقط چند دقیقه به حل و فصل امور خود. با اعضای خانواده برای اکثر محروم از دیدن عزیزان خود پزشکان اغلب در سمت چپ به منظور تسهیل در اين لحظات پر از احساسات و اشک.

“من چندین بار در شیفت شب گذشته” دکتر ماریسا Nadeau یک طب اورژانس پزشک در شیفت شب و پیامک در یک گروه واتساپ چت که در آن همکاران تجاری مشاوره و تجربیات و سعی کنید به راحتی هر یک از دیگر.

او تا به حال کرده و بیماران بدحال FaceTime خود را از خانواده در یک شب.

“شما بچه ها در حال رفتن به دیدن من با چشم های پف کرده برای چند هفته آینده,” او نوشت. “من فقط احساس می کنم مثل من به این تخصص را به صرفه جویی در زندگی می کند و این جان من است که ما نمی توانیم صرفه جویی در همه.”

واحد مراقبت های ویژه در این شهرستان یک بار دیدم یک جریان ثابت از بازدید کنندگان. پرستاران و پزشکان در مورد بیماران خود را از طریق آنها است که بیمار تا به حال همسر که صرف هر ساعت بیداری در بالین بیمار که تا به حال این خانواده بزرگ است.

در حال حاضر بالین vigils و بازدید کنندگان به طور کلی یک چیزی از گذشته است.

دکتر دیلن وایت یک پزشک مقیم در نیویورک-پروتستان بروکلین Methodist Hospital, گفته های اخیر یک تصویر خشکیده به حافظه خود را: یک زن که احضار شده به بیمارستان به دلیل مادر در 90s به نظر می رسید نزدیک به مرگ است.

“او می خواست برای رفتن به دیدن مادر خود را, اما او نمی تواند پس از او ایستاده بود وجود دارد گریه با دست بر روی شیشه به دنبال” دکتر وایات به یاد می آورد. “آنچه به من زده است چقدر تنهایی مردم در انتقادی ساعت.”

این ویروس کشته شدن بیش از 5,200 مردم در ایالت نیویورک در هفته گذشته اما مقامات می گویند منحنی مسطح است.

آقای کومو گفت: 758 بیشتر مردم مرده بود از coronavirus در نیویورک آوردن دولت مرگ کل به 9,385.

این ویروس کشته شدن بیش از 5,200 مردم در ایالت نیویورک در هفته گذشته به تنهایی.

دیگر شاخص تر بودند مثبت فرماندار گفت: در ادامه هفته گذشته الگوی طی آن حتی به عنوان صدها نفر از مردم کشته شدند, روزانه, میزان بستری شدن در بیمارستان و سایر اطلاعات نشان می دهد که گسترش این ویروس تا به حال کاهش یافته است.

آقای کومو گفت 8,236 افراد جدید در حال آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن کل ایالت به 188,694. تعداد زیادی از مردم به تازگی در بیمارستان بستری 53 ساله شد “کمترین تعداد از آنجا که ما شروع به انجام این نمودار” او گفت:.

آقای کومو گفت که امضای یک فرمان اجرایی در یکشنبه که مستقیم کارفرمایان ضروری در کسب و کار برای ارائه به کارگران خود را با پارچه و یا فولاد ماسک صورت برای پوشیدن در هنگام تعامل با مردم است.

شهردار De Blasio اعلام جدید تست سایت در سخت ضربه جوامع است.

شهر نیویورک در هفته گذشته منتشر شد داده های اولیه نشان می دهد که coronavirus قتل سیاه پوست و لاتین در نیویورک در دو رای آن است که کشتن سفید نیویورکی.

در یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را با مراکز تست در تلاش برای شروع به پرداختن به آن نابرابری.

آقای د Blasio وی در ادامه به نشانه های دلگرم کننده در این شهرستان در مبارزه با ویروس. تعداد کسانی که نیاز به انتوبه به صورت روزانه ادامه به سقوط به حدود 70 نفر در روز از 200 به 300, او گفت:.

شهردار اضافه شده است که این شهر تا به حال به اندازه کافی بزرگ عرضه هواکش برای دریافت از طریق روز. او گفت که همه کارگران شهرستان که تا به حال در تماس با عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت شروع در روز دوشنبه.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه اتفاق می افتد در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ, Shaina فینبرگ یوسف گلدشتاین اندرو Hinderaker آذر هافمن, اندی, نیومن, Azi Paybarah جولیا Rothman, ادگار Sandoval, Eliza شاپیرو تریسی Tully, کتی ون Syckle و بنیامین Weiser.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>