Mattis سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بر حذف پنتاگون بازرس کل

وزیر سابق دفاع جیم Mattis صادر نادر عمومی توبیخ رئیس جمهور تهمت شنبه بیش از تصمیم خود برای آتش گلن خوب پنتاگون بازرس کل با سرکشی به اجرای 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

“آقای خوب است بنده در بهترین سنت از صادق و صالح حکومت” Mattis گفت: اخبار یاهو یک ایمیل به در. “در سال های گسترده تعامل با او را به عنوان ما به وزارت دفاع اقدام به بازرس کل او ثابت می شود یک رهبر که شخصی و مدیریتی صداقت همیشه در بالاترین مرتبه است.”

وزارت دفاع اعلام کرد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سالوو در جریان تلاش برای تغییر شکل دولت نظارت دولت او روز سه شنبه گفت که رئیس جمهور حذف کرده بود خوب از بازیگری بازرس کل نقش او برگزار شده بود در پنتاگون برای بیش از چهار سال است.

“آقای خوب است که دیگر در این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته” وزارت دفاع سخنگوی Dwrena آلن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

قبل از نقش خود در پنتاگون خوب خدمت برای 11 سال به عنوان بازرس کل در وزارت دادگستری. آلن گفت که او خواهد بود به جای شان o’donnell که در حال حاضر به عنوان بازرس کل در سازمان حفاظت محیط زیست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بیدار است به این واقعیت است که IGs تهدید به او گفت:” مایکل برومویچ سابق وزارت دادگستری بازرس کل که در اصل استخدام خوب و ستایش او را به عنوان یک سخت کوش و محبوب بازرس کل بود که موجب قوی وفاداری در دفتر خود در پنتاگون. او اشاره کرد که تا به حال بازرسان به طور کلی تا حد زیادی احساس محافظت شده برای انجام مستقل نظارت دولت تخلف — مگر در مواردی که وجود دارد برخی از شواهد آنها درگیر در آوریم.

“این رئیس جمهور است در حال حاضر تغییر بازی” برومویچ اضافه شده است. “آن را می دهد یک ابر بزرگ بیش از IGs. … این است که یک رئیس جمهور که در برابر هر گونه نظارت است.”

این حرکت در آینده بر بالای مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک در روز جمعه از جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون قرار می دهد به ویژه در Michael Horowitz, وزارت دادگستری IG. هوروویتس به عنوان صندلی از شورای فدرال از بازرسان به طور کلی تا به حال فقط در هفته گذشته انتخاب خوب برای صندلی تازگی ایجاد شده و همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) یک کلید دفتر راه اندازی شده توسط کنگره برای نظارت بر هزینه های تحت coronavirus بازیابی شد.

در آن زمان هوروویتس ستایش جریمه به عنوان “منحصر به فرد واجد شرایط” به سر این کمیته اشاره کرد او از 15 سال تجربه عنوان بازرس کل دفاتر در عدالت و دفاع و همچنین تعهد خود را به “نیاز به شفافیت اطراف و قوی و موثر مستقل نظارت دولت فدرال را صرف در پاسخ به این بحران بهداشت عمومی.”

گلن خوب و سپس اقدام بازرس کل در وزارت دفاع شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در سال 2017. (AP Photo/کارولین Kaster)

هوروویتس که جمعه گذشته قرار دادن یک بیانیه قوی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک اتکینسون بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد خوب را اخراج. اما هوروویتس است که در حال حاضر در یک موقعیت به نام جایگزینی برای خوب به سر همه گیر نظارت ،

سناتور. چاک Grassley R-آیووا با اشاره به هوروویتس در یک شنبه بیانیه ای که در آن او در دفاع از نقش بازرسان به طور کلی.

“کاخ سفید باید توانمند بازرسان به طور کلی به طوری که آنها قادر به انجام کار خود را به عنوان رئیس جمهور تهمت را با بازرس کل هوروویتس و گزارش خود را در FISA سوء استفاده مربوط به رئیس جمهور 2016 کمپین” Grassley گفت: در این بیانیه است.

دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در نظارت دولت مستقل فدراسیون فوتبال گفت: به طور گسترده ای مورد احترام هوروویتس ممکن است قرار دادن کاخ سفید در نقطه نامگذاری خود را.

برایان و دیگران آشنا با کار در وزارت دفاع وجود دارد گفت: هیچ گزارش یا تحقیق او انجام شده که خشمگین و یا ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن ، او تا به حال بدست علائم بالا برای عملکرد خود از جمله از Mattis. اما خوب انجام یک علامت سیاه و سفید در برابر او که به احتمال زیاد هزینه او کار خود را: او تا به حال شده است در اصل نامزد پنتاگون بازرس کل موقعیت توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

تحت قانون کنونی بازرسان به طور کلی اگر چه آنها قرار است به طور مستقل می تواند توسط رئیس جمهور به هر دلیلی در همه — تا زمانی که دلیلی برای اخراج است بیان به کنگره چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن است هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود برای حذف او از اتکینسون. اما برخی از منتقدان نشان می دهد حرکت می کند در برابر اتکینسون و خوب باید بی درنگ کنگره برای برداشتن گام های بیشتر برای محافظت از دولت ناظران.

“آن زمان که کنگره سپر بازرسان به طور کلی از فشار سیاسی با اعطای آنها باعث حذف حمایت و که کاخ سفید خود را به اشتراک بگذارید منطقی برای این تغییر عمده. خبرچین نیاز به اعتماد به نفس در خود نگهبان” Irvin McCullough ملی تحلیلگر امنیتی برای دولت, پاسخگویی, پروژه, گفت اخبار یاهو یک ایمیل به در.

اطلاعیه در مورد خوب آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل کریستی Grimm, که تا به حال صادر شده که دقیق چگونه “شدید کمبود تست لوازم و تمدید منتظر نتایج آزمون محدود بیمارستان توانایی برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان است.”

Grimm’s گزارش زد مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس بود و در خور ستایش و که بیشتر مردم تا به حال تست شده برای COVID-19 در ایالات متحده از هر کشور دیگر.

“این می تواند نظر او” تهمت جامعی وقتی پرسیده شد که در مورد گریم و گزارش. “زمانی که او شده است ؟ آیا من یک نفع و اجازه دهید من می دانم. اجازه دهید من می دانم در حال حاضر. من می دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی که Grimm, که, کرده بازرس کل دفتر در HHS از سال 1999 پس از منصوب توسط پرزیدنت بیل کلینتون بود و مغرضانه در برابر او و در نتیجه او را گزارش نمی تواند مورد اعتماد باشد.

مایکل اتکینسون و سپس بازرس کل جامعه اطلاعاتی در کنگره آمریکا در ماه اکتبر. (AP Photo/J. Scott Applewhite)

اتکینسون آنها تهمت اخراج جمعه بود, اولین کنگره گفت از خلاف کاران شکایت ناشی از جولای 25 تماس بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان.

“من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون در طول روز شنبه در جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “او در زمان این وحشتناک نادرست و خلاف کاران گزارش آورده و آن را به کنگره است.”

“بازرس ژنرال در نظر گرفته ناظران مستقل برای مردم آمریکا است. آن است که بسیار نگرانکننده برای دیدن تلاش برای جایگزین کردن آنها با درک وفاداران که ممکن است چیزی بیش از دامان سگ برای رئیس جمهور” را علامت زید واشنگتن-بر اساس امنیت ملی و خلاف کاران وکیل است که شرکت به نمایندگی از اوکراین whistleblower, گفت اخبار یاهو یک ایمیل به در. “از این رو ضروری است کنگره انجام نظارت مناسب در تایید اقدامات برای اطمینان از این نامزد مناسب اعتبار و روح مستقل مورد نیاز برای موقعیت.”

اتکینسون در یک بیانیه نوشته شده است که او معتقد است که او اخراج شده است برای انجام کار خود را.

“این سخت است نه به فکر می کنم که رئیس جمهور دست دادن اعتماد به نفس در من مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل” اتکینسون گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ،

“به عنوان یک بازرس کل من از نظر قانونی موظف به اطمینان حاصل شود که خبرچین تا به حال موثر و مجاز به معنی افشای فوری مسائل مربوط به اطلاعات طبقه بندی شده به کمیته های کنگره و زمانی که آنها ضربه سوت مجاز شیوه هویت خود محافظت می شود به عنوان یک نگهبان در برابر اقدامات تلافی جویانه,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور تهمت زمینه یک سوال در کاخ سفید coronavirus نشست خبری دوشنبه. (AP Photo/الکس Brandon)

حتی پس از تصمیم نهایی برای پاکسازی مستقل نظارت ممکن است یک زمان طولانی. دن مایر, مدیر عامل شریک در قانون شرکت Tully Rinckey واشنگتن دی سی, اتاق کار سابق و افشاگر اطلاعاتی بازرس در جامعه اطلاعاتی بازرس اداره کل گفت: از اخبار یاهو در یک ایمیل که مغلوب ساختن پیشی جستن “تا به حال این غریزه” به جای بسیاری از این ناظران هنگامی که او وارد شده در ژانویه 2017.

“هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان قدرت اکثریت قریب به اتفاق IGs شد Dems; آن است که یک جامعه به طور طبیعی خواهان جذب نسبت به,” او نوشت. مغلوب ساختن پیشی جستن و کابینه اش نیز به نظر می رسد برای حمایت از “واحد اجرایی تئوری” که توسط کنگره نمی کند باید یک کانال مستقیم به بازرس کل سیستم با وجود این واقعیت است که آن را از لحاظ فنی گزارش به هر دو شاخه های دولت است.

حتی پس مایر استدلال بازرس کل سیستم اغلب موفق به اثبات شکایات و حمایت از خبرچین در سال های اخیر است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی کنگره گفت او از دست داده بود اعتماد به نفس در اتکینسون Grassley یک دیرین مدافع بازرسان به طور کلی گفت که توضیح کافی نبود.

“کنگره شده است شفاف که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs حذف می شوند برای عدم اعتماد به نفس” او در بیانیه ای گفت. “جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند و از دولت.”

Grassley روز سه شنبه در یک صدای جیر جیر در ادامه به دفاع از نقش بازرسان به طور کلی اما نیز ارائه شده ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

اما مک کالو استدلال کرد که با از بین بردن و یا خاموش کردن آن متهم با صدور بی طرفانه ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن است و در نهایت تضعیف نظارت روند.

“زمانی که هر دولت باعث پرسنل تصمیم گیری های مربوط به خود را مستقل و ناظران آنها باید مراقبت برای جلوگیری از حتی ظاهر بی مناسبتی,” مک کالو گفت. “در غیر این صورت کارگران فدرال تبدیل شدن به خیلی بیشتر مردد به باور این ناظران می توانید آنها را هنگامی که آنها یک سوت یا به عنوان اصلی tipsters یا تعاونی منابع برای تحقیق و تفحص است. این دولت در زمان هیچ گونه مراقبت است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>