‘استاد از جهان’: Weinstein دیدم زنان به عنوان یکبار مصرف دادستان می گویدHarvey Weinstein هالیوود مغول بود که یک “استاد از جهان” پا در بیروحیه, humiliated و در نهایت آزار و تجاوز “یکبار مصرف” زنان او فریب خورده را به لانه خرگوش و غیره خود یک دادستان گفت: داوران در روز جمعه در اختتامیه استدلال در نیویورک تجاوز به عنف محاکمه.

اما Weinstein نیز ساخته شده است یک اشتباه اساسی جوآن Illuzzi-Orbon گفت. او “نه تنها فرار نعل بیش از کرامت این شاهدان او نیز آنها را دست کم گرفت”.

“او ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال تماس با آنها” Illuzzi-Orbon گفت: “به طوری که آنها نمی خواهد یک روز پیاده روی به بیرون از سایه ها و تماس های او دقیقا آنچه که او بود: سوء استفاده متجاوز.

“او اشتباه بود.”

در طول بیش از سه ساعت در نیویورک دیوان عالی کشور Illuzzi-Orbon ساخته شده نهایی زمین به داوران برای پیدا کردن Weinstein گناه از اتهامات عنوان شده است که حمل حداکثر حکم زندگی در زندان است.

او به تصویر کشیده شده تولید از جمله برنده جایزه اسکار به عنوان مورد علاقه های شما Pulp Fiction و سخنرانی پادشاه به عنوان یک سنگدلانه مردی که نشان داد یک “گستاخ عدم بشر همدلی” نسبت به شش زنانی که علیه او شهادت.

تقلید متهم دادستان گفت: “جهان اجرا شده توسط من و آنها نیست به شکایت زمانی که آنها زیر پا تف در بیروحیه و بله تجاوز و آزار توسط من – پادشاه است.”

Weinstein شده است متهم به سوء رفتار جنسی با بیش از 80 زنان است اما در دادگاه او چهره شمارش پنج: دو متهم به تجاوز به عنف رخ داده است در مقابل یک بازیگر مشتاق در سال 2013 که او مجبور عمومی, اسپرم, سپس پروژه باند, تولید کننده, میریام هیلی در سال 2006 و دو نفر از درنده تجاوز جنسی که ادعا می کنند یک الگوی حملات متعدد قربانیان.

او با رد تمام ادعاهای غیر مبتنی بر رضایت طرفین ،

اتهامات مربوط به دو مرکزی شاکیان: زنی که مدعی او مورد تجاوز قرار گرفت که نگهبان است نه نامگذاری به عنوان او نشان می دهد که او آرزوهای خود را به عموم شناسایی و هیلی. چهار زن دیگر – the Sopranos بازیگر Annabella Sciorra, سحر Dunning, Tarale وولف و لورن جوان – نیز شهادت دادند.

Illuzzi-Orbon بارها و بارها بازگشت به گسترده تعادل قدرت بین Weinstein “استاد از جهان” و مقتولین او مشخص به عنوان “مورچه ها او می تواند گام بدون عواقب”.

او را نگه داشته و با اشاره به یک عبارت مانند سرود: “Harvey Weinstein همه چیز شاهد هیچ چیز نیست.”

Weinstein نگران بود از همان ابتدا مورد Sciorra بود که در حال حاضر یک ستاره فیلم توسط او گفته raped او در آپارتمان خود در منهتن در زمستان 1993-94, Illuzzi-Orbon گفت.

“Annabella است که در صنعت خود او را از خوردن شام و صحبت کردن به اوما تورمن که تاریخ Gary Oldman.”

اما پنج باقی مانده شاکیان که nobodies.

“آنها هرگز در جهان خود آنها هرگز به اندازه کافی قوی جسورانه به اندازه کافی و یا به اندازه کافی شجاع به بگویید.”
Harvey Weinstein, left, leaves a Manhattan courthouse after closing arguments in his rape trial in New York.

برای اطمینان از جنایات خود بودند در معرض دادستان گفت: Weinstein تحقیر زنان است.

“احمق و خوار مردم شکایت نیست آنها نمی چسبد تا برای خود و آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی شکایت خود را در مورد شرم در یک محل عمومی مانند دادگاه.”

او نگه داشته و آنها را جدا Illuzzi-Orbon گفت: متقاعد کردن آنها, آنها تنها آنهایی که رفتن را از طریق اتهام سوء استفاده.

“هنگامی که شما تنها یکی است و او یک غول نه تنها در خود صنعت اما او کسی است که می شود رئیس جمهور در گوشی شما می دانید آنچه شما گزارش نمی دهند و شما نمی رفتن به پلیس.”

و دادستان گفت: cowed آنها را با خشم خود را. Illuzzi-Orbon مقایسه کاملا مشابه زبان دو شاکیان مورد استفاده برای توصیف اتهام درگیری دو دهه از هم جدا.

Sciorra گفت: “این بسیار شوم. چشمان سیاه و سفید رفت.”

ناشناس قربانی از اتهام 2013 تجاوز به عنف شهادت داد: “چشمان خود را تغییر … آنها بسیار سیاه و سفید است.”

دادستان بازگشت به تم eyes – این بار با اشاره به کسانی که از زنان – که او گفت: “شاید xxx شد ترس را در چشمان خود.”

Illuzzi-Orbon اختصاصی معابر طولانی از سخنرانی او به این سوال نهفته است که در قلب این مورد: چگونه زنان که ادعای Weinstein جنسی حمله آنها را ادامه داده و در برخی موارد روابط جنسی با او پس از اتهام حمله.

روز پنجشنبه منجر Weinstein وکیل دانا Rotunno به تصویر کشیده شش شاکیان به عنوان منبلترس در مورد همگنی فیلم مغول به عنوان قربانی خود را.

Rotunno تولید انبوه ایمیل و پیام های متنی بین شهود و تهیه کننده فیلم است که برای برخی رفت و در سال.

“دست شما بزرگ مرد” متهم که مدعی تجاوز به عنف نوشت: به Weinstein شش ماه بعد.

“نه کلمات شما می گویم به خود با متجاوز” Rotunno به هیئت منصفه گفت.

تجاوز به اتهامات مربوط به unnamed, بازیگر مشتاق شده اند یک هدف خاص از Weinstein دفاع تیم. Rotunno به شاهد چنین کباب بیش از نه ساعت از cross-examination که زن سقوط به یک حمله وحشت.

Illuzzi-Orbon شد در اکثر مهیجی که او موقع توجه کرد دفاع انتقادات از شاکیان. او تمسخر پیشنهاد Sciorra آمده بود به جلو به عنوان راهی برای احیای زندگی حرفه ای خود را.

“چگونه قابل عرضه در بازار آیا شما فکر می کنم آن را می سازد او را به اینجا می آیند در این دادگاه در مقابل کل جهان و اعتراف به داشتن شده است در چنین درد ؟” دادستان خواسته است.

“چقدر خوب است که آن را برای یک ستاره سینما که [پس از اتهام تجاوز به عنف] او را قطع و سپس dabbed خون با بافت لکه آن را بر روی دیوار؟”

همانطور که برای ناشناس تجاوز به عنف متهم Illuzzi-Orbon گفت: او نه در یک رابطه رضایت با Weinstein به عنوان Rotunno ادعا کرد.

“که در آن هدیه که در آن جواهرات و اشیای قیمتی که در آن تعطیلات که در آن اتومبیل که در آن همه کسانی که همه چیز – آنها وجود ندارد. این رابطه این بود که Harvey Weinstein است playgirl.”

این مورد ادامه خواهد داد و در روز سه شنبه هنگامی که هیئت منصفه است که انتظار می رود به آن ارسال شود.

  • در ایالات متحده Rainn ارائه می دهد پشتیبانی در 800-656-4673 یا چت در Rainn.org. در انگلستان تجاوز به بحران ملی خط تلفن freephone در 0808-802-9999. در استرالیا پشتیبانی در دسترس است در 1800Respect (1800-737-7328) یا 1800respect.org.au. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت Ibiblio.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>