ماسک تبدیل به یک نقطه اشتعال در ویروس جنگ فرهنگ

آتلانتا — به عنوان ملت لبه های دور از مستند و مردم یکبار دیگر به اشتراک گذاری فضاهای عمومی در وسط یک بیماری همه گیر پوشیدن یک ماسک صورت یا امتناع — تبدیل به یک نقطه اشتعال در یک لحظه زمانی که قوانین مدنی در حال بازنویسی به ظاهر در پرواز است.

نتیجه این شده است به نظر می رسد کثیف عصبانی کلمات احساسات خام و در زمان درگیری است که به تشدید خشونت است.

در سنگ چخماق, Mich., یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار بود به ضرب گلوله در بعد از ظهر جمعه پس از یک درگیری که گارد همسر نیویورک تایمز گفت تا به حال رخ داده است بیش از یک مشتری امتناع از پوشیدن چهره و پوشش مورد نیاز است که در میشیگان در هر محصور شده در فضای عمومی.

مقامات پلیس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این مورد اما هنوز هم به دنبال مظنون که فرار کرد. خانواده های قربانی برگزار شد و شب زنده داری در شب یکشنبه با اتومبیل تا پوشش اطراف فروشگاه که در آن تیراندازی صورت گرفت. یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده بود برای شنبه.

در Stillwater, Okla., اضطراری اعلام الزامی پوشش صورت منجر به خیلی لفظی در آن سه ساعت در روز جمعه — و یک تهدید شامل یک اسلحه است که مقامات به سرعت اصلاح آن است. ماسک شد تشویق لازم نیست.

“شهر Stillwater اقدام به امن نگه داشتن مردم ساده نیاز به پوشیدن صورت پوشش برای محافظت از دیگران” نورمن McNickle Stillwater شهر مدیر گفت: در بیانیه ای که در وب سایت شهر. “این مایه تاسف است و ناراحت است که کسانی که رد و خشونت تهدید هستند تا خود جذب می شود که به دنبال چه ساده نشان از احترام و محبت به دیگران است.”

تصمیم به پوشیدن ماسک برای برخی تبدیل به یک شورش در برابر آنچه آنها به عنوان یک تاخت و تاز خود به آزادی شخصی. برای بسیاری دیگر انتخاب گاه به گاه یکی بیشتر در مورد راحتی از سیاست است. انتخاب نیز می تواند بازتابی از غرور یا نه درک زمانی که و یا که در آن به یکی می پوشند. برخی از افراد گفت: آنها یافت می شود ماسک های ناراحت کننده و در نتیجه مزاحمت آنها تمایلی به تحمل. دیگران تردید دارند چقدر تفاوت آنها در خارج در یک روز آفتابی.

“من از آن متنفرم” groused Ammiel ریچاردز 27, که گفت که او تا به حال دو برابر شده است در خارج از شهر نیویورک اتوبوس برای پوشیدن یک ماسک.

اما کارشناسان بهداشت عمومی باید واکنش نشان داد و در وحشت هر دو در نزد اماکن عمومی که در آن مردم را شلوغ بدون ماسک در تظاهرات, مانند کسانی که در میشیگان و کالیفرنیا که در آن معترضان بدون ماسک مجبور شده است ماجرا را با هم و در زمان فریاد زد در چهره افسران پلیس. کارشناسان توضیح داده پوشیدن چهره و پوشش به عنوان یک ملاحظه عمل به معنای بیشتر برای محافظت از دیگران نسبت به فرد با پوشیدن آن است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید هماهنگ کننده برای coronavirus نیروی کار گفت: او احساس خطر در نزد معترضان نشسته اند با هم بدون ماسک مانند کسانی که در Michigan State Capitol این هفته است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این ویروس ثابت شده کشنده تر از او انتظار می رود.
  • لس آنجلس نورد تست وب سایت. آن را به سرعت غرق.
  • وزارت دادگستری پشتیبانی از ویرجینیا کلیسا است که می گوید: دولت محدودیت های آن نقض آزادی است.

“این devastatingly نگران کننده برای من شخصا” دکتر Birx گفت: “فاکس نیوز یکشنبه,” “, چرا که اگر آنها به خانه و آلوده خود را به مادر بزرگ یا پدربزرگ خود که یک شرکت مرضی بیماری و آنها را جدی یا تاسف نتیجه آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما است.”

“ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر,” او گفت: “در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما.”

حتی به عنوان فرمانداران تحمیل سفارشات و کارشناسان بهداشت عمومی توزیع حرفه ای خود را هدایت تلاش برای خنثی کردن coronavirus با این وجود به مبلغ یک بزرگ ملی تجربه در همکاری که دور بر تصمیمات فردی از میلیون ها نفر.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو گنجانده شده بود چهره-دستور پوشش به عنوان بخشی از برنامه ای برای بازگشایی, کسب و کار, اما او تغییر ، “این برای من روشن شد که این فقط یک پل خیلی دور” آقای DeWine یک جمهوری خواه گفت: در ABC “این هفته است.” “مردم نخواهند پذیرفت که دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.”

به عنوان بسیاری از ایالت ها نسبت به بازگشایی نیز سرعت خود را در انجام این کار استادانه درست شده چهل تکه از سفارشات و محدودیت های پدید آمده است که متفاوت از دولت به دولت و حتی شهرداری به شهرداری.

این دستورالعمل ها متفاوت است فقط به عنوان بسیار با ماسک که مقامات بهداشت عمومی را در تشویق مردم به پوشیدن همراه با پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که “استفاده از پارچه ساده پوشش صورت به سرعت گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران است.”

تغییر جهت بازگشایی کسب و کار نشان دهنده یک بزرگتر recalibration در تعادل است که مقامات سعی کرده اند به اعتصاب بين شدت مهار ویروس و اجتناب از بیشتر ویرانی اقتصادی.

“ما یک بحران بهداشت عمومی در این کشور وجود دارد بدون شک در مورد آن” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز از می سی سی پی گفت: در ظاهر این هفته در “فاکس نیوز یکشنبه.” “اما ما همچنین یک بحران اقتصادی است.”

نظر سنجی در بر داشت گسترده حمایت عمومی برای ماندن در خانه و اقدامات با بسیاری از آمریکایی ها مایل به پذیرش تجارت از حقوق از دست رفته مختل روال و یک سری نا معلوم از ناراحتی برای جلوگیری از ویروس. کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرد که تسهیلات می تواند منجر به یک دوم بدتر موج همه گیر و تضعیف ملت و هوشیاری.

در واقع همانطور که بسیاری ریخته بیرون مقامات اذعان حس بی قراری به عنوان اقدامات کشیده.

“این دردناک” رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی که همچنین به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه گفت:” از سرخوردگی بیش از انزوا اشاره کرد و آن را به عنوان یک عامل در تصمیم خود اجازه می دهد تا پارک برای باز کردن سطح ایالت. “این stay-at-home واقعیت با ما بوده است برای بسیاری از هفته است.”

رافائل پالما, 43, نمی پوشیدن یک ماسک و او و همسرش یک کارگر بهداشت شده اند بیرون رفتن در ملاء عام و به کلیسا. آنها همچنین شرکت در یک اعتراض این آخر هفته در ساکرامنتو به فشار کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom, به بازگشایی بیشتر از دولت است.

“این طور نیست من در آغوش گرفتن مردم و بوسیدن آنها و یا هر چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

او گفت: دستورالعمل بودند گیج کننده با اشاره به راهنمایی قبل از آن که ماسک باید محفوظ است برای مراقبت های بهداشتی کارگران و تنها می تواند در محافظت از کسانی که ویروس از آن. “مردم استدلال می کنند که ما بی دقت و فکر کردن در مورد دیگران — که ما در حال گسترش بیماری” آقای پالما گفت. “اما به منظور انجام است که شما باید به آن را دارند.”

کارشناسان بهداشت عمومی توجه داشته باشید که مردم می تواند آلوده و گسترش این بیماری بدون نشان دادن هر گونه علائم یا آگاه بودن آنها به آن است.

السا Aldeguer دست تکان دادند یک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پرچم او جمع شده بودند با دیگران معترض در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. اقتصاد او گفته شد واقعی بحران است. او گفت: همه گیر بود که ادعا کرد کار خود را به عنوان یک خانه سلامت کارگر.

“من مطمئن هستم که ویروس واقعی است” خانم Aldeguer, 46, گفت:, اما او همچنین معتقد است که خطر آن مطرح شده بود پر از شکوفه. “چرا ما باید این سواحل بسته ؟” او گفت:. “چرا پارک? این مثل این است که یک مجازات به ما. ما مردم باید این چیزها برای حفظ سلامت عقل ما.”

جذبه از آب و هوای دلپذیر در بسیاری از نقاط کشور در روز یکشنبه جلب بسیاری از مردم را از انزوای خود به سواحل پارک پیاده روی مسیرهای پیاده روی و یا هر جای دیگری بود که خانه خود را.

در بروکلین بسیاری از مردم صرف بعد از ظهر در چشم انداز پارک عینک ماسک. دیگران آنها را — اما آنها پایین کشیده خود را به چانه و یا در دست خود را به صورت استراتژیک استقرار.

همراه یک بخش از آتلانتا BeltLine یک پیاده روی و دوچرخه سواری دنباله برش از طریق شهرستان دیوید جانسون عینک رنگارنگ نقاب کشیده تا به بینی خود را به عنوان او سوار دوچرخه خود را. او متوجه شده است که آن را مانند نگاه بیشتر مردم تا به حال چهره خود را پوشش داده است. “مردم به شما تعفن چشم اگر شما لازم نیست که در,” او گفت:.

هنوز هم که نمی شد به اندازه کافی از یک عامل بازدارنده به نظر می رسید برای بسیاری از دیگران بدون.

جی Sokloski sipped آبجو با یک دوست در حومه BeltLine و گفت: او احساس نمی راحت در یک ماسک و نه به طور کامل مشاهده کنید نیاز به یک.

“من فقط نمی بینم چیز بزرگ در مورد آن,” او گفت:. “اگر من سوار یک آسانسور برای 12 ساعت در روز با افراد سرفه و عطسه من احتمالا می خواهم احساس متفاوت است. اما ما در خارج پس از آن با من خوب.”

در هانتینگتون بیچ, Colin Abbo گفت: او را در یک ماسک در فروشگاه مواد غذایی و یا در یک فضای شلوغ. اما تلاش های او پذیرفته نشده بود سازگار است.

“من به اشتراک گذاشته مشترک من روز دیگر با دوستان, بنابراین من بهترین بوده است و در آن” آقای Abbo گفت. “من حدس می زنم من فقط به همه دوستان من به نفع شک.”

Rosana Lashlay, 60 بود خیلی بیشتر مراقب باشند. “این بسیار مهم است به استفاده از ماسک,” خانم Lashlay یک معلم که در کلینتون تپه محله بروکلین گفت: در بعد از ظهر یکشنبه.

آن را تنها در “ویژه” لحظات زمانی که او در سمت چپ صورت خود را لخت, او گفت: مانند است که یکی به عنوان او نشسته در چشم انداز پارک با خیال راحت از دیگران جدا شده و سعی در پاک کردن ذهن و تفکر.

“گاهی اوقات” او گفت: “من نیاز به آن را احساس هوا.”

گزارش شد کمک های شان Keenan از آتلانتا; Louis Keene از هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.; و ربکا Halleck, Melina Delkic و مقابله Schweber از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>