ماسک هستند. بازی لغو شد. ترس از Coronavirus می آید به کالج های ایالات متحده.

در دانشگاه ویسکانسین-پلتیویل دو دانشجویان از ووهان چین منتقل شدند به ویژه اتاق خوابگاه و گفت: به طور منظم خود را در درجه حرارت. در دانشگاه ایالتی آریزونا یک دانشجو به رهبری درخواست نام برای کلاس های لغو می شود پس از تایید مورد کوروناویروس. بازی بسکتبال شد به تعویق افتاد در دانشگاه میامی در اوهایو بعد از دو دانش آموزانی که اخیرا در بازگشت از چین نمایش داده می شود علائم ممکن است.

جهانی زنگ بیش از coronavirus است به خصوص شدید در آمریکا دانشگاه که در آن دانش آموزان از سراسر جهان در حال بسته بندی محکم و بیماری های رفت و برگشت از طریق خوابگاه و کلاس های درس حتی در حالت عادی دارند.

“این ویروس به ارسال برخی از وحشت زنگ به من گفت:” سارا Linck, 22, یک تازه وارد در ایالت آریزونا در تمپه. او شروع به محافظ خودش را از این ویروس به عنوان به زودی به عنوان او شنیده ام که کسی وابسته با دانشگاه — شاید یک دانش آموز شاید یک مربی شاید شخص دیگری— یکی از شش نفر را تایید کرد به این ویروس در ایالات متحده است.

در A. S. U. که یکی از بزرگترین نهادهای دانشجویی در کشور, دانش آموزان شده اند جریان به دانشگاه و مرکز بهداشت در تر از حد معمول اعداد. سرفه در بازگشت از یک کلاس درس در حال حاضر به ارمغان می آورد عصبی نگاهها. دانش آموزانی که در حال برنامه ریزی برای مطالعه در خارج از کشور این ترم هستند با عصبانیت rejiggering برنامه.

خانم Linck گفت که او تا به حال یک سیستم ایمنی ضعیف بود و بدست پنومونی بیش از یک بار قبل از او بوده است به خصوص محتاط. فقط قبل از فروشگاه ها در نزدیکی پردیس به فروش می رسد از ماسک صورت, او تا به حال یکی از دوستان که مشغول به کار در داروخانه خرید یک, که او در حال حاضر می پوشد nonstop.

“من نمی دانم اگر من باید به نگرانی در مورد آن را به عنوان من هستم اما با این حال تنها چیزی که در ذهن ما آن را دشوار است به نگرانی گفت:” خانم Linck که مطالعات مدیریت ساخت و ساز.

زنگ بیش از coronavirus افزایش در روز جمعه به عنوان Delta Air Lines ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا گفت: آنها در حال تعلیق همه خدمات به سرزمین اصلی چین و خروج مسافران سرگردان.

در دانشگاه های سراسر کشور و مدیران به سرعت ساخته شده برنامه ای برای محافظت از گسترش ویروس خود را در دانشگاه و دلسرد سفر به چین است. دانشگاه بوستون به تعویق افتاد آن تحصیل در خارج از کشور برنامه در شانگهای بود که برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه فوریه است.

صدها نفر از دانش آموزان در حال غربالگری برای این ویروس یا به این دلیل آنها به تازگی به تصویب رسید از طریق ووهان و یا به دلیل flulike علائم ارسال آنها را به یک دانشگاه ، موارد ممکن است در بسیاری از مدارس — بیلور, وسلی و تنسی فناوری باید تبدیل به آلارم کاذب بعد از تست اما متوقف شده است که اضطراب.

کارولین کلوه, 20, یک تازه وارد در ایالت آریزونا است که 13 هفته باردار است و ترس برای خودش اما حتی بیشتر از آن برای فرزند متولد نشده و 5 ساله او با این نسخهها کار میکند در هر هفته به عنوان یک معلم.

خانم کلوه در حال حاضر به قلم یکی بعد از کلاس اما گفت که او نمی تواند از دست دیگری بدون تاثیر نمرات او. قبل از او قدم در پردیس هر روز او قرار می دهد بر روی یک ماسک و جرقه بزند در دستکش. او همچنین شستن دست با عصبانیت اما نگرانی آن است که کافی نیست.

“ما در حال به دام افتاده در یک اتاق 20 تا 30 نفر و من نمی دانم که چه بیماری” خانم کلوه گفت: از کلاس. “من در حال حاضر در تماس با آن است ؟ چه کسی می داند.”

در دانشگاه ویسکانسین-پلتیویل شش نفر از دانشجويان بودند که به تازگی در ووهان وارد این ماه برای کلاس و گفته شد به خود-نظارت بر سلامت خود را در اتاق خوابگاه خود. دو نفر از دانش آموزان بودند که بومیان ووهان شده اند rooming با یکدیگر به جای با دانش آموزان آمریکایی به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

ملیسا Gormley, رئیس کالج هنرهای لیبرال گفت که این دانش آموزان نه تا به حال نشان داد هر گونه علائم و او امیدوار به حرکت دو از ووهان به خوابگاه با noninternational دانش آموزان به زودی.

در عین حال آنها شده رایگان به روو در مورد پردیس و با حضور در این ترم برای اولین بار بعد از کلاس ها در روز دوشنبه. دوره کمون ویروس حدود دو هفته است به معنی مردم ظاهر می شود و سالم برای برخی از زمان پس از آنها در معرض.

دکتر Gormley گفت او با همه دانش آموزانی که در حال سفر از طریق ووهان و سعی کردم به آنها را احساس خوش آمدید.

“ما را به انجام هر کاری که ما باید انجام دهید برای مراقبت از مردم ما در جامعه ما اینجا که آیا آنها از ووهان که آیا آنها تا به حال سفر به ووهان, و یا اینکه آیا آنها دیگر دانشجو” خانم Gormley گفت. “و من امیدوارم که آنها می دانند که. اما من می توانید تصور کنید که یک دانشجو در این زمینه خواهد بود واقعا ترسناک است.”

دانش آموزان توصیف کرده اند یک افزایش احساسات ضد چینی احساسات خود دانشگاه است که توسعه یافته برای هر کسی آسیایی تبار. برخی از دانش آموزان نوشته شده آنلاین در مورد اجتناب از همه آسیایی, همکلاسی یا فرمان روشن Chinatowns.

هارون Li ارشد در دانشگاه کورنل از چین گفت که او تا به حال ایجاد یک فرم برای دانش آموزان چینی به صورت ناشناس ارسال نگرانی و یا سوال در مورد این ویروس و این یک مشکل پاسخ گیر کردن. آن را از یک دانشجو که گفت که او تا به حال به دروغ و دوستان خود را در مورد گذراندن تعطیلات زمستانی در کالیفرنیا; او در واقع بازگشت به چین است.

“او نگران بود در مورد آنچه که دوستان خود را فکر می کنم” آقای لی گفت:, و اضافه کرد که برخی از دانش آموزان چینی تا به حال به طور همزمان نگرانی در مورد سلامت اعضای خانواده به خانه بازگشت.

پردیس طنز انتشار خشگی عقب رانده برابر افزایش ضریب اطمینان با یک مقاله تحت تیتر “آسیایی,, دانشجو, پرسید اگر او بازدید ووهان بیش از شکستن است.”

چارلز Bui, 18, یک دانشجوی سال اول در دانشگاه هوستون گفت که او تا به حال میگردین گذشته “dehumanizing” جوک های آنلاین در مورد این ویروس کشنده و تا به حال شخصا دیده می شود مردم ابراز امداد بعد از آنها پا کردن یک آسانسور با او.

“محیط زیست را احساس نمی کند همان است که از آن استفاده می شود و پس از آن نگران کننده” گفت: آقای Bui که ویتنامی-آمریکایی و برنامه های عمده در کسب و کار. او اضافه کرد که او گاهی اوقات سوال خود را در واکنش به درخواست “آیا این واقعا در مورد مسابقه من یا من overassuming?”

در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است که بزرگ چینی, جمعیت دانشجویی مقامات عذرخواهی کرد بعد از دانشگاه به مرکز بهداشت ارسال شده و یک تصویر است که شامل “بیگانه ستیزی” در میان یک لیست از “واکنش های معمول” به کوروناویروس. آن را محکوم به مشروعیت دادن به نژاد پرستی.

به عنوان دیوانگی اطراف این ویروس رشد می کند و پردیس مقامات بهداشت هستند مصرف در دو چالش ها: اطلاع رسانی عمومی در مورد این ویروس در حالی که مدیریت اغراق آمیز ترس و در ادامه رسیدگی به ویروس آنفولانزای که به طور معمول گسترش این زمان از سال است.

راشل هرمان مدیر میدلتون مدرسه مرکز بهداشت گفت که اعضای کارکنان خود بودند در تماس مکرر با بخش بهداشت محلی, اما آنها هنوز هم در نظر آنفلوانزا بیشتر در مورد از coronavirus.

دکتر استیسی سن میگوئل مدیر خدمات پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو دانشجویی مرکز بهداشت و درمان گفت: دانش آموزان و دیگران شده بود هجوم آوردند به پزشکان برای معاینات. این دانشکده یکی از بزرگترین دانشجویی بین المللی جمعیت — حدود 19 درصد در ایالات متحده بسیاری از آنها چینی هستند.

“به خصوص افرادی که به چین بوده است و تا به حال آبریزش بینی آنها هنوز مطمئن شوید که این چیزی یا نه چیزی ؟ — طوری شده است وجود دارد برخی از اضطراب” دکتر سن میگوئل گفت.

تا کنون پردیس است تشخیص داده نمی شد هر کسی که به عنوان ویروس اما در یک کنفرانس در ایالات متحده و چین روابط میزبانی دانشگاه این هفته مقامات معرفی رمان استاندارد برای ملاقات و خوش آمد می گوید که با هدف آرام بخش اعصاب: هیچ handshakes.

جولی Bosman مت Furber به Roni Caryn رابین ونسا Swales و آنا سوانسون کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im