نقاب یا نه مایک پنس نگه می دارد صلح با چهره پوکر

واشنگتن — تناقض معاون رئیس جمهور مایک پنس مشکل برای عدم پوشیدن یک ماسک است که شاید هیچ یک از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر کفن پشت نامرئی خود را ساخت.

برای هفته ها در حال حاضر او ایستاده بود و روز به روز در کنار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سنگ رو و خواندن هرگز نمایش یک اشاره از واکنش به رئیس جمهور فرماندار هجوم بداخلاقی و سفید کننده-تزریق نسخه در حالی که ارائه یک آرام بخش اندازه گیری چه-او-بنا-به-می گویند مقابل همراه با ثابت چاپلوسی برای رئیس.

در مهم ترین ماموریت های خود را حرفه ای آقای پنس در تلاش است تا حرکت پیچیدگی یک بیماری مرموز و بوالهوسی تند رئیس جمهور در همان زمان فرمان پاسخ به کشنده ترین بیماری های همه گیر در نسل بدون گرفتار شدن در ملودرام از لحظه ای. هنوز سوالات درنگ در مورد چگونه به طور جدی به خود گرفت تهدید در ابتدا و چه توصیه او به رئیس جمهور در روز هنگامی که آن را واقعا مهم هست.

توسط تور کلینیک مایو در طول این هفته لخت مواجه شده در حالی که هر کس دیگری در اطراف او پوشانده شده بود در همراهی با مرکز پزشکی سیاست آقای پنس تولید تیز واکنش برای پیوستن به اقدامات احتیاطی خود او پیشرفته است. با نشان دادن تا در یک گیاه دو روز بعد با یک ماسک پوشش او همچنین نشان داد که بر خلاف رئیس جمهور او حاضر به عقب نشینی در برابر انتقاد است. اما پس از آن خبرنگار گفت: دستیاران خود را تهدید به تلافی آنچه که آنها ادعا شده بود نقض یک off-the-record توافق.

Video player loading
معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از coronavirus بیماران در کلینیک مایو در مینه سوتا تخطی از تسهیلات سیاست.اعتباریاعتباری…نیکلاس Pfosi/ایسنا

جنجال بر سر ماسک نادر بود miscue برای یک معاون رئیس جمهور که گیر کرده به اسکریپت کشیده و ستایش هر دو از دموکرات ها ترجیح می دهند که کار کردن با او بیش از رئيس جمهور و از جمهوری خواهان که بخش خصوصی مایل او بودند که یکی در دفتر بیضی. در خوب-پلیس بد-پلیس پشت سر هم آقای پنس طول می کشد تماس از فرمانداران به دنبال کمک و حتی آنها را خواستار unbidden بپرسید چه چیز دیگری او می تواند انجام دهد.

“این واقعی بوده است لحظه ای تعیین کننده برای او” گفت: رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند یک جمهوری خواه و رئیس ملی انجمن فرمانداران است که در تقابل با رئیس جمهور بیش از پاسخ به coronavirus اما مانند دیگر فرمانداران تبدیل شده به آقای پنس به کار را از طریق مشکلات. “در همه صداقت, من فکر می کنم او افزایش یافته است به این مناسبت است. من فکر می کنم او برای انجام یک کار شگفت انگیز بود.”

در همان زمان آقای پنس شده است enabler هرگز تناقض رئیس جمهور بسیاری از دروغ و پیشرفت خود در مورد دولت و مدیریت بحران است. او بدون توقف ستایش “رئیس جمهور رهبری” و “اقدام قاطع” خطرات صدایی unctuous. و او شده است قادر به نگه داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل متعهد به سیاست های توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی برای جلوگیری از یک ویروس است که در حال حاضر از کشته شدن بیش از 65 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

“پشت صحنه, هر آنچه که او گفت: اگر آن متفاوت است از آنچه که او گفت: در مقابل دوربین است و در همه کار نمی کند گفت:” کاتلین وزیر سابق, وزیر بهداشت و خدمات انسانی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “و در مقابل دوربین او بازی در یک نقش به عنوان یک شخص وابسته به یک رئیس جمهور که ارائه شده است در بهترین حالت مخلوط پیام به مردم است که می تواند آنها را در معرض خطر است.”

منتقدان در داخل دولت که خواسته نمی توان شناسایی اذعان کرد که با حیف و میل در طول هفته قبل از رئیس جمهور شروع به آغوش قرنطینه سیاست. آنها گفته بودند بهت زده آقای پنس فرار کرده بود سرزنش برای پاسخ کند.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • آب و هوای گرمتر lures های مردم در خارج از منزل و درگیری شعله ور شدن بیش از محدودیت.
  • مسابقه برای یک واکسن فشرده سازی یک فرایند از سال به سال.
  • محققان در نروژ یک پیشنهاد برای چگونه ایالات متحده مدارس ممکن است بازگشایی شده است.

به عنوان با بسیاری از رابطه بین رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آن را دشوار است به تشخیص آنچه که می رود در بین آنها است. “من فکر می کنم معاون رئیس جمهور است و همیشه نقش خود را به عنوان مطمئن شوید که رئیس جمهور دارای بهترین اطلاعات ممکن است برای تصمیم گیری برای مردم آمریکا گفت:” مارک کوتاه آقای پنس را رئیس ستاد. دستیاران آقای پنس گفت: که شامل انتقال مشاوره از کارشناسان پزشکی.

آقای تهمت به آقای پنس به unenviable واگذاری از مصرف بیش از دولت coronavirus پاسخ در اواخر ماه فوریه تصمیم گیری دیده می شود که مملو از خطر برای معاون رئیس جمهور برخی فکر بود که به عنوان یک پسر پاییز اگر همه چیز بد است. آقای ترامپ خصوصی توصیف نقش مشاوران به عنوان کوتاه مدت و بازی کردن اهمیت آن است.

یک بار آقای پنس در زمان بیش از مقامات دولت گفت: وظیفه نیروی جلسات متمرکز بیشتر در چرخش به جای سیاست رفتن از عملیاتی و تصمیم گیری بحث های اجرا شده توسط Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی به عمدتا دبستان جلسات برای اخبار جلسات که معاون رئیس جمهور در ابتدا باعث شد تا آقای ترامپ تصمیم او باید آنها را انجام دهد خود را. برخی از مقامات شکایت کرده است که آقای پنس را به طور ناگهانی به پایان رسید و روزانه صبح امروز کنفرانس تلفنی که آقای آذر تیم شده بود منجر شده است.

آقای پنس مشاوران در زمان بیش از ارتباطات اطراف ویروس اصرار آنها تایید مصاحبه با یک حرکت که باعث نگرانی است که معاون رئیس جمهور در تلاش بود تا سکوت کارشناسان. آقای پنس کارکنان رفت و به اوردرایو به اختلاف است که ساخت Dr. Anthony S. Fauci, دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی متخصص در دسترس برای مصاحبه با رسانه های مختلف. در نهایت دکتر Fauci شروع رزرو مصاحبه خود تشدید دستیاران به هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است.

در حالی که تعریف آقای پنس خود برخی از مقامات دولت شکایت کرده است که کارکنان خود را کمتر نگران مسائل مانند ramping تا, تست, تولید هواکش و بازگرداندن شهروندان آمریکایی گیر کرده خارج از کشور است. آقای کوتاه ساخته شده است روشن به همکاران که او فکر می کند که مستندات رفته اند بیش از حد اگر چه معاون رئیس جمهور است گفت: نه به این دیدگاه به اشتراک بگذارید.

مقامات کاخ سفید مورد مناقشه که آقای پنس تیم نمی تمرکز بر مسائل مانند لوازم و تست در اوایل و گفت: او در زمان بیش از یک نیروی کار بود که ناکارآمد تحت آقای آذر. آنها را به یک سری از اقدامات دولت در این هفته پس از آقای پنس را تصاحب on Feb. 26 از جمله تعلیق سفر از ایران و صدور جهانی, سفر, مشاوره, افزایش بازرسی از خانه های پرستاری راه اندازی اورژانس مرکز عملیات و هل دادن برای بهبود تست.

در آغاز آقای پنس خود ثابت قدیمی بی وقفه مودب عمومی ظاهر برنده ستایش گسترده ای را به او منتقل جدیت این ویروس ابراز نگرانی در مورد قربانیان و پیش بینی شده حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“پنس واقعا خوب است در این. نمی @ من” جین لینچ بازیگر و مکرر تهمت منتقد در توییتر نوشت در مارس 10, پیشرو بسیاری از لیبرال ها برای بیان مخالفت خود را به هر حال. مایکل گرسون سابق مشاور ارشد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش نوشت: در ستون واشنگتن پست “هرگز دارای عبارت ‘رئیس جمهور پنس ها’ تا به حال بهتر است حلقه به آن است.”

برای به رسمیت شناختن آقای پنس البته محدود بود به ناراحتی آقای ترامپ که دوست دارد به عنوان مرکز توجه او به سرعت در زمان در طول جلسات. در یک نقطه او ساخته شده یک نقطه از قرار دادن معاون رئیس جمهور در محل خود به آقای پنس را حیله گر طفره رفتن از یک سوال در مورد دولت امتناع از بازگشایی ثبت نام در آقای اوباما در برنامه مراقبت های بهداشتی. “من فکر می کنم که یکی از بزرگترین پاسخ شنیده بودم چون مایک قادر به صحبت می کنند به مدت پنج دقیقه و نه حتی لمس سوال خود را” آقای ترامپ گفت.

هنوز هم آقای پنس به نظر می رسد به دانستن زمانی که به توجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و زمانی که به بی سر و صدا چشم پوشی از انتقاد از او را. هر زمان که رئیس جمهور ریل در برابر فرمانداران که از او انتقاد معاون رئیس جمهور به سادگی خاموش باقی می ماند. در یک نقطه در ماه مارس آقای ترامپ اعتراف کرد که او به دنبال قطع دموکراتیک فرمانداران که نمی شد “سپاسگزار” به اندازه کافی از او.

“من می گویند, ‘مایک همین حالا تماس بگیرید و فرماندار واشنگتن است. شما در حال اتلاف وقت خود را با او. همین حالا تماس بگیرید در میشیگان'” آقای ترامپ گفت.

در مصاحبه هر دو Govs. جی Inslee از واشنگتن و گرچن Whitmer میشیگان گفت: آقای پنس هرگز خواستار متوقف و هرگز تایید رئیس جمهور سولفات اما به سادگی اقدام به عنوان اگر آن را به حال اتفاق افتاده است.

“معاون رئیس جمهور خوب چهره پوکر” گفت: آقای Inslee بود که به نام “مار” توسط آقای ترامپ حتی او به عنوان درمان حرفه ای با معاون رئیس جمهور. “من امیدوارم که او را نا امید کنید و من را فشار ندهید او را که چون او را در یک موقعیت دشوار است. اما من سعی کنید به او را تشویق به عنوان موثر به عنوان ممکن است به کاهش تنش های غیر ضروری که ناشی از رئيس جمهور را داشت. او بیشتر گره سر خود را درک موقعیت ما و خیانت نمی درونی خود تفکر است.”

خانم Whitmer گفت: او همواره بر داشت آقای پنس “بسیار در دسترس و صمیمی” صرف نظر از آنچه آقای ترامپ گفت. “من تا به حال یک زمان سخت در تماس با معاون رئیس جمهور,” او گفت:. “او را در مناسبت تماس کاملا از آبی برنامه ریزی فقط برای بررسی در یا به من بگویید که در مورد چیزی که از” سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

یکی دیگر از فرماندار که خواسته بود به نام آقای پنس هرگز خیانت آنچه که او واقعا فکر می کند در مورد رئیس جمهور رفتار است. “چند بار من بگو اما مایک این است که فقط دیوانه” و گاهی اوقات وجود خواهد داشت کمی مکث و من در انتظار برای او را به گفتن ” بله, من می دانم.'” اما او هرگز می کند. به جای آقای پنس می گوید: “من درک می کنم. با تشکر از شما برای ورودی خود را.”

سناتور برایان Schatz دموکرات از هاوایی است که با حضور در جلسات با آقای پنس گفت: معاون رئیس جمهور باقی می ماند منظم مهم نیست که چقدر تحریک آمیز این سوال. “او یک ماهر ارتباط برقرار است و بسیار خوب در جذب نقد” آقای Schatz گفت. “تقریبا هر پاسخ به هر سوال آغاز می شود با تشکر و قدردانی از چقدر مهم سوال است و شاید برخی از ستایش برای خانه خود را فرماندار دولت. در آن سطح او را به کلاس جهانی.”

“از نظر پاسخ به این سوال در یک راه اساسی” آقای Schatz افزود: “من فکر می کنم او گیر کرده به این دلیل که دولت شکست خورده است و هیچ چیز او می تواند انجام دهد در خصوصی یا عمومی به چرخش آن است.”

آقای پنس فشرده شده است برای آشتی دادن خود اظهارات اولیه با این واقعیت است که به دنبال. در اوایل ماه مارس او وعده داد که دولت توزیع 4 میلیون کیت های آزمایش در عرض یک هفته. اما آن را تا اواسط ماه آوریل است که ملت در واقع با انجام 4 میلیون شد.

معاون رئيس جمهور در پاسخ به تمایز بین توزیع آزمون و در واقع انجام آنها. “من از این سوال گفت:” یک خبرنگار که در مورد آن پرسید این هفته “اما آن را نشان دهنده یک سوء تفاهم در بخشی خود را و رک و پوست بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین داشتن یک آزمون در مقابل توانایی در واقع فرآیند آزمایش است.”

در پایان این بحران به هر دو قرار داده آقای پنس در یک مقدار بیشتر قابل رویت مرحله از همیشه در حالی که به طور همزمان نشان دادن محدودیت از نفوذ خود در دولت به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. تیم Pawlenty سابق فرماندار جمهوری خواه از مینه سوتا گفت: مردم انتظار دارند آقای پنس به نیروی دولت یک جهت و یا یکی دیگر بودند غلط.

“نیروهای وظیفه و معاون رئیس جمهور نمی تواند به تصمیم می گیرید همه چیز,” او گفت:. “آنها تنها این فرصت را به اشاره رئیس در یک جهت خاص — و V. P. خوب بوده nudger تحت شرایط دشوار است.”

پیتر بیکر گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>