مریم تهمت کتاب منتشر شود در اوایل انتخابات فوق العاده ای بهره’یک ارسال به تمام کتاب های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده منتشر خواهد شد دو هفته جلوتر از برنامه و خواهد استدلال می کنند که رئیس جمهور دچار “کودک آزاری” در اوایل سال از عمر خود را.

ناشر Simon & Schuster که هفته گذشته منتشر شد از یک سفارش ضابط موقت برنده توسط رئیس جمهور برادر ذکر شده “تقاضای بالا و فوق العاده ای بهره” را به عنوان آن را به ارمغان آورده, انتشار, به جلو در روز دوشنبه.

این شرکت نیز منتشر شد, یک تصویر از پشت جلد بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“امروز” متن آغاز شد “دونالد است آنجا که او در سه سال: ناتوان از رشد یادگیری و یا در حال تحول قادر به تنظیم احساسات خود نسیم پاسخ های خود را و یا در و سنتز اطلاعات است.”

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روت روانشناس بالینی نیز می نویسد: در مورد رئیس جمهور تربیت توسط مادر که مریض بود و پدر ملک توسعه دهنده فرد تهمت که همچنان متعهد به شغل خود را به آنها “عشق به معنای هیچ چیز” و کسی که “انتظار اطاعت بود که همه”.

“کودک آزاری است که در برخی از حس یک ماده از ‘بیش از حد’ یا ‘نه به اندازه کافی”,” مریم تهمت می نویسد اضافه کرد: “دونالد دچار محرومیت خواهد بود که اسکار او برای زندگی است.”
Mary Trump book cover.

در بیانیه منتشر شده توسط این ناشر, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در علاوه بر این به حساب دست اول من می توانم به عنوان پدر و عموی من تنها خواهر زاده من از دیدگاه یک روت روانشناس بالینی. بیش از حد و هرگز به اندازه کافی است داستان از قابل رویت ترین و قدرتمند ترین خانواده در جهان است. و من تنها تهمت است که مایل به آن را بگویید.”

مریم تهمت است که هنوز هم موضوع را به طور موقت سفارش محدود اعمال شده توسط یک قاضی در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور است. در درخواست تجدید نظر او, او ادعا می کند یک سال 2001 عدم افشای توافق ناشی از دادخواهی بیش از یک خانواده خواهد بود و بر اساس جعلی اطلاعات مالی. جلسه روز جمعه برگزار خواهد شد.

رئیس جمهور زاده مخالفت کرده است و به فعالیت سیاسی خود را از طریق رسانه های اجتماعی و یک منبع کلیدی برای نیویورک تایمز گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده امور مالیاتی که برنده جایزه پولیتزر.

حکم دادگاه عالی در مورد اینکه آیا تهمت باید آزادی مالیاتی و سوابق مالی است که مشتاقانه در انتظار و انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

زبان به سی ان ان روز یکشنبه, Ted Boutrous مریم تهمت وکیل متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نصب “یک هماهنگ علیه آزادی بیان و آزادی مطبوعات”. پرونده های حقوقی علیه کتاب در نظر گرفته شده به یک “اثر سرما” او گفت:.

کاخ سفید به دنبال جلوگیری از یک کتاب توسط جان بولتون تهمت سوم مشاور امنیت ملی اما محروم بودند توسط یک قاضی فدرال. اتاق که در آن اتفاق افتاده است به فروش نزدیک به 800,000 نسخه در هفته اول خود را در فروشگاه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر ظ کت و شلوار در برابر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن. او توسط چارلز سخت تر و یک وکیل است که کار را برای رئیس جمهور.

سخت تر است گفت: او به دنبال “حداکثر داروهای موجود” برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “واقعا قابل سرزنش” اقدامات است. او همچنین به نام نیویورک تایمز’ گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده امور مالیاتی “100% غلط و بسیار توهین آمیز”.

در بیانیه ای به نیویورک تایمز ماه گذشته رابرت تهمت ناودان خواهر زاده خود را برای آنچه که او به نام “تلاش برای sensationalise و mischaracterise خانواده ما رابطه … برای او مالی خود را به دست آورید”.

“من و بقیه تمام اعضای خانواده من,” او گفت: “بسیار افتخار فوق العاده من برادر رئیس جمهور.”

رئیس جمهور دیگر بازمانده خواهر و برادر هستند Maryanne تهمت بری یک قاضی بازنشسته و الیزابت تهمت Grau بازنشسته بانکدار. مریم تهمت بود فرد Trump Jr که در سال 1981 درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de