مریم تهمت کتاب الملل رئیس جمهور از استقبال از ‘تقلب به عنوان یک راه زندگی’

Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر زاده قصد دارد به انتشار بگویید-تمام, خانواده, خاطرات هفته آینده توصیف چگونه یک دهه سابقه طولانی در تاریکی اختلال و خشونت تبدیل عموی خود را به یک بی پروا رهبر است که با توجه به ناشر Simon & Schuster “در حال حاضر جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه.”

کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” را به تصویر می کشد یک multigenerational حماسه از حرص و خیانت و کشتار تنش و به دنبال توضیح دهید که چگونه رئیس جمهور تهمت موقعیت در یکی از نیویورک ثروتمندترین و بدنام ترین املاک و مستغلات امپراتوری به او کمک کرد تا به دست آوردن آنچه خانم مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان “پیچ خورده رفتارهای” — ویژگی های مانند دیدن افراد دیگر در “شرایط پولی” و تمرین “خیانت به عنوان یک راه زندگی است.”

خانم تهمت که در 55 شده است جدا از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است اولین عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن قبیله برای شکستن صفوف با بستگان خود را با نوشتن یک کتاب در مورد اسرار خود را. از اواخر ماه ژوئن و خانواده اش به رهبری توسط رئیس جمهور و برادر کوچکتر رابرت S. مغلوب ساختن پیشی جستن — شده است و در تلاش برای جلوگیری از انتشار این کتاب با استناد به یک قرارداد محرمانه که او امضا نزدیک به 20 سال پیش در جریان یک اختلاف بیش از این را از خانواده پدرسالار فرد تهمت Sr. رئیس جمهور ، اما یک قاضی در نیویورک را رد کرده است و امر به معروف Simon & Schuster از انتشار خاطرات و انتظار می رود که به زودی حکومت در مورد اینکه آیا خانم تهمت خودش را نقض توافقنامه محرمانه.

در اینجا برخی از نکات برجسته از مقاله:

به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی در کوئینز خانم تهمت می نویسد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کسی که برای گرفتن یک precollegiate آزمون SAT, از طرف او. نمره بالا پروکسی به دست آورده برای او خانم تهمت می افزاید کمک های جوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به بعد به دست آوردن پذیرش در زمانی که او منتقل می شود به عنوان در مقطع کارشناسی به دانشگاه پنسیلوانیا معتبر وارتون مدرسه کسب و کار.

آقای ترامپ اغلب افتخار در مورد حضور در وارتون که او به عنوان “بهترین در جهان” و “سوپر نابغه مسائل است.”

این مدت طولانی است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده هاو روایات قومی که فرزند ارشد از فرد تهمت Sr. فرد تهمت جونیور بود که بهتر شناخته شده به عنوان فردی بود که گوسفند سیاه و سفید شد. فردی تهمت بود و خوش تیپ, garrulous و آبخوری سنگین که پس از یک تجربه بدبخت کار برای پدرش در سمت چپ کار خود را در املاک و مستغلات به دنبال شور و شوق برای پرواز تبدیل شدن به یک خلبان برای Trans World Airlines.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اظهار داشت که برادرش را به خروج از کسب و کار خانواده باز فضا برای او به حرکت و موفقیت است. “برای من, آن را به خوبی کار می کرد” آقای ترامپ نیویورک تایمز گفت در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در مورد خدمت تحت پدرش. “برای فرد آن چیزی بود که رفتن به کار می کنند.”

اعتبار…بارتون سیلورمن/نیویورک تایمز

فرد مغلوب ساختن پیشی جستن Sr. می تواند وحشیانه به هم اسم او را فریاد او را یک بار به عنوان یک گروه از کارکنان نگاه “دونالد است که ارزش ده نفر از شما” خانم تهمت می نویسد.

فردی تهمت درگذشت در سال 1981 از الکل ناشی از حمله قلبی هنگامی که او 42 و خانم مغلوب ساختن پیشی جستن داستان در کتاب خود در مورد چگونه خانواده خود را فرستاده او را به بیمارستان به تنهایی در شب مرگ او. هیچ کس با او رفت خانم تهمت می نویسد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: رفت و برای دیدن یک فیلم.

حتی در آغاز آقای تهمت کمپین خواهر خود Maryanne تهمت بری بازنشسته دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی بود و عمیق رزرو خود را در مورد تناسب اندام برای خانم تهمت می نویسد.

“او یک دلقک — این هرگز رخ نخواهد داد” او به نقل از عمه خود عنوان کرد و گفت در یکی از خود را به طور منظم ناهار در 2015 فقط بعد از آقای ترامپ اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئيس جمهور.

Maryanne تهمت بود به خصوص بافل برای حمایت از برادر او در میان مسیحیان انجیلی با توجه به کتاب است.

“تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین وجود دارد,” خانم مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از عمه خود عنوان کرد و گفت. “این ذهن ترا درهم میشکنند. اما این همه در مورد پایگاه خود را. او هیچ اصول است. هیچ کدام!”

خانم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی ادعا میکند که عموی او است نه همه معیارهای بالینی برای اینکه یک عاشق. و در عین حال او اشاره می کند حتی که برچسب نمی گرفتن مجموعه کامل از رئیس جمهور مشکلات روانی.

“واقعیت این است,” او می نویسد: “دونالد بیماری بسیار پیچیده و رفتار خود به طوری که اغلب غیر قابل توضیح است که در آینده با یک دقیق و جامع تشخیص نیاز به یک باتری کامل روانی و neurophysical آزمون است که او هرگز برای نشستن.”

در نقطه دیگر او می گوید: “دونالد نهادینه شده است برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را به طوری که هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه او را به رشد و یا حتی زنده ماندن خود را در دنیای واقعی است.”

مانند دیگر منتقدان از رئیس جمهور خانم برگ برنده طول می کشد موضوع در این کتاب با این تصور که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک متفکر استراتژیک که در عمل با توجه به خاص برنامه یا سازماندهی اصول است.

“او نمی,” او می نویسد. “دونالد نفس شده است و شکننده است و ناکافی مانع بین او و دنیای واقعی که به لطف پدرش پول و قدرت او تا به حال هرگز به مذاکره نمیکند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de