تقریبا هر کسی که با این نسخهها کار در واشنگتن پست newsroom می توانید نگاه در داخل آن انتشار سیستم متد برای دیدن آنچه که داستان می آیند. و در اوج دیوانگی بیش از برت Kavanaugh را نامزدی به دادگاه عالی در سال 2018 برخی که دیدم تکان دهنده مقاله در انتظار انتشار است.

در این مقاله باب وودوارد این پست افسانه که حفاظت از هویت خود را واترگیت, منبع, عمیق در گلو, گلو, برای 30 سال قرار بود به چیزی را اشکار خود را محرمانه منابع. او در خصوص رفتن به افشای آن قاضی Kavanaugh شده بود یک منبع ناشناس در سال 1999 کتاب “سایه: پنج رئیس جمهور و میراث واترگیت.”

آقای وودوارد برنامه ریزی شده بود به معرض آقای Kavanaugh از آنجا که قاضی بود و علنا تکذیب کرد — در یک ترشرو نامه در سال 1999 به پست — یک حساب کاربری در مورد کنت استار تحقیق از رئیس جمهور بیل کلینتون که او خود را محرمانه ارائه شده به آقای وودوارد برای کتاب خود. (آقای Kavanaugh به عنوان یک وکیل آقای استار تیم.)

این مقاله شرح داده شده توسط دو پست روزنامه نگاران که خواندن آن شده اند که مواد منفجره پس از رسیدن به عنوان نامزد مبارزه قدیمی دهه اتهام تجاوز جنسی و مبارزه برای اثبات یکپارچگی خود را.

این مقاله تقریبا آماده زمانی که سردبیر اجرایی مارتین بارون در پا. آقای بارون خواست آقای وودوارد به نقض خود را تنظیم با آقای Kavanaugh و برای محافظت از خود منبع قدیمی است گمنامی سه پست کارکنان گفت. (سه و همچنین به عنوان پست دیگر روزنامه نگاران صحبت کرد که به من اصرار بر گمنامی به خاطر این پست ترجیح میدهد که کارکنان آن صحبت نمی کند به رسانه ها.)

آقای بارون و دیگر ویراستاران متقاعد آقای وودوارد که این امر می تواند بد برای پست “بد برای باب” به افشای منبع یکی از خبرنگاران به من گفت. قطعه هرگز زد.

و ثابت قدم پایبندی به دیرینه قواعد روزنامه نگاری و دفاع از این نهاد که تعریف آقای بارون تصدی در پست غالب شد.

خوشحال اتاق های خبر هستند همه به طور یکسان اما هر ناراضی newsroom ناراضی است در راه خود را. و در این لحظه فرهنگی, حساب اکثر آمریکایی اتاق های خبر ناراضی هستند ، آنها در وضعیتی وخیم از coronavirus همه گیر و تحت حمله از رئیس جمهور ایالات متحده حتی به عنوان آنها روی چیزی حساب کردن با امریکا نژادی و نابرابری در موسسات خود را. در این پست, سیاه کارکنان’ نارضایتی پشت سر هم بر روی توییتر به عنوان یک مجموعه ای از روزنامه نگاران با مشخصات بالا که در سمت چپ مقاله مورد بحث چگونه آنها احساس تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته و یا تحت فشار قرار دادند. شکایت خود را همراه با قبلا داستان بی حد و حصر به تازگی به اشتراک گذاشته شده با من رنگ یک عکس از یک ضروری آمریکایی موسسه گرفتار شدید فرهنگی crosscurrents.

احیای پست توسط Mr. بارون و خود را مالک این شرکت آمازون جف بزوس است که شاید بزرگترین اخبار کسب و کار موفقیت داستان از دهه گذشته است. اما روزنامه نگاری احیای اتحاد در برخی از راه های نقاب دار یک مسیه داستان یکی از بسیاری از تناقضات است.

پست منتشر کرده است برخی از بهترین گزارش ها در قرن 20 روزنامه آمریکایی سنت که تا کنون انجام شده است مانند آلاینده معرض امریکا جنگ در افغانستان — همه پیچیده در بازاریابی دیجیتال, تبلیغات و چاپ و نشر ماشین که پست مجوز lucratively به سازمان های خبری در سراسر جهان است. این یک بیچهره موسسه در دوره ای از تاثیرگذاران و شخصی با مارک های. از آن جایی که یکی از مدیریت ویراستاران تریسی گرانت هنوز هم دست جدید خبرنگاران یک کپی از کاترین گراهام 1997 خاطرات هر چند البته این پست است که دیگر متعلق به معشوق گراهام اما با ثروتمندترین مرد جهان. آقای بارون بی باک تمرکز بر کاخ سفید پوشش و تحقیقات قرار است در مرکز رسانه های آمریکایی در پاسخ به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آن را نیز از بالا به پایین موسسه که محدود نمایش از آنچه در روزنامه نگاری امروز نا امید برخی از صنایع خلاق جوان ستاره.

در قلب این پست هویت آقای بارون, 65, نهایی, مدرسه ویرایشگر. او افزایش از طریق صفوف از میامی هرالد و لس آنجلس تایمز و سپس وارد نیویورک تایمز در سال 1996 که در آن او در زمان بیش از نقش قدرتمند شب, ویرایشگر استرن دروازه بان و نهایی approver هر مقاله رهبری به چاپ روزنامه است.

اما او نا امید خبرنگاران با punctiliousness و بازی نمی کند سیاست داخلی جانشینی. او در سمت چپ بار در سال 2000 به بیش از میامی هرالد پیشرو کارکنان خود را به یک جایزه پولیتزر و سپس بوستون گلوب که در آن او منتشر تاریخی بررسی سوء استفاده جنسی در کلیسای کاتولیک. که مرحله نهایی مسابقات شد فیلم “کانون توجه” است که در آن Liev شرایبر بازی آقای بارون به عنوان درونگرا سودایی و خمش با مشکل روبرو — یک تصویر که در پست کارکنان به عنوان توصیف بطرز عجیبی دقیق است.

او وارد پست در سال 2013 “سرسختانه كلاسيك” با توجه به ملی, مجله, مشخصات, اما زمانی که شرکت آمازون آقای بزوس, خرید کاغذ بعد از آن سال آقای بارون اثبات کامل بالاست: او شخصا از اینترنت اما او روشن ساخته او بود و همه برای آن است. و روزنامه نگاری gravitas داد newsroom راحتی در آن از کوره در رفته رسیده شیفت عصر دیجیتال است. زمانی که نشریات دیگر به نظر می رسید شدت دستپاچه شده توسط رئیس جمهور تهمت آقای بارون ادعای “ما در حال جنگ با دولت ما در محل کار” به نظر می رسید برای تقویت روزنامه نگاران در همه جا.

اعتبار…جاستین T. Gellerson برای نیویورک تایمز

آقای بارون مخالفت با آقای وودوارد داستان افرادی که با او کار می کنند گفت: نبود مورد علاقه آقای Kavanaugh و یا ترس از یک مبارزه است. انتشار این مقاله را به سادگی نقض سنتی اصل است که منابع باید از آن محافظت شود. و این امر veer به یک ناراحت کننده و به طور بالقوه شرم آور شکل جدیدی از روزنامه نگاری و آقای بارون را مشاهده مخاطره شهرت نهاد.

وقتی که من پرسید که بارها و بارها برای مصاحبه با آقای بارون, پست, است, سخنگوی, کریس Coratti به جای من فرستاده 4,000 کلمات گزیده ای از بسیاری از سخنرانی ها در مورد روزنامه نگاری. سخنرانی منعکس شده خود را پیچیده بیان اهمیت روشنفکر دقیق و شجاع روزنامه نگاری. اما سخنرانی گزیده ای را شامل نمی شود و ایمان که با من گیر کرده از یک یادداشت اخیر نوشته شده توسط آقای بارون.

“پست تر است از مجموعه ای از افراد که مایل به بیان خود” آقای بارون نوشت. “شهرت و اعتبار از ارسال پیروز باید بیش از هر فرد میل به بیان است.”

این اصل نشان دهنده آقای بارون اغلب ابراز نا امیدی که خبرنگاران توییتهایی می تواند به تضعیف این پست روزنامه نگاری. آن گاهی اوقات به نظر می رسد که آقای بارون ایستاده است و از طرفی بطرف دیگر توییتر فریاد “توقف!” و هیچ کس را گوش دادن.

شدت این بحث در داخل پست بیش از آن روزنامه نگاران توییتهایی پدید آمده در داخلی نظرسنجی از خبرنگاران نگرش های راه اندازی شده توسط ملی, ویرایشگر, Steven گینزبرگ بدون آقای بارون مشارکت. این گزارش که منتشر شد در ماه آوریل توضیح داده شده در پست مدیریت به عنوان “بیمار مجهز به مقابله با رسانه های اجتماعی در دوران مدرن” و پیشنهاد کرد که مدیران بیشتر بخشش اشتباهات “توسط مردان سفید و newsroom ستاره از آنها از زنان اقلیت و کمتر با مشخصات بالا خبرنگاران.”

(این دوران که مدیریت کشت ستاره گرفته و نسبتا نرمتر خط در توییتر چالش خود را دارد و مجبور شد هفته گذشته به تلاش برای پاکسازی سولفات از آن داخلی مکالمات در شل. مدیر اجرایی آن مارک تامپسون خواسته کارکنان برای جلوگیری از “گفت: توهین و تهدید, همه چیز در مورد همکاران.”)

The Post بررسی presaged بیشتر شدید نگرانی های بیان شده در این ماه توسط کنونی و سابق سیاه روزنامه نگاران در مورد اخبار صنعت به طور کلی و پست در خاص است. از جمله نگرانی های جدید هستند.

اما بسیاری از Posties (که چگونه برخی از کارکنان به خود مراجعه کنید) تاریخ فعلی شکاف بین کارکنان و رهبران پست — آقای بارون و سه مدیریت ویراستاران کامرون بر خانم گرانت و امیلیو گارسیا-Ruiz — برای خروج در سال 2015 از کوین مریدا و سپس پست سردبیر منجر به ESPN sports و فرهنگ, سایت شکست نخورده. یک تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران به دنبال او.

این اتحادیه که نشان دهنده اتاق خبر, کارکنان, واشنگتن پست, انجمن صنفی شرکت می گوید آن را مونتاژ 32 صفحه نگرانی از کارمندان فعلی و سابق از رنگ. سیاه کارکنان و اعضای فعال این اتحادیه در حال هل دادن توییتر کمپین برای برجسته کردن مسائل پس از مدل مشابه اخیر تظاهرات در لس آنجلس تایمز. اما چنین اقدامی خواهد بود بیشتر تحریک آمیز در این پست داده شده در این مقاله نهادی خبري در مورد ابراز نظرات در توییتر.

بعضی از آنها در حال حاضر منتشر شده است. Kimbriell کلی که در سمت چپ پست در سال گذشته برای لس آنجلس تایمز پس از گذشت بیش از یک کار ویرایش توییتی که او “تنها سیاه خبرنگار تحقیقی در WaPo این واحد تحقیقاتی برای بسیاری از من 7 سال وجود دارد.”

“این تصور که فقط شما تا به حال به خودتان ثابت به عنوان یک ویرایشگر در حالی که sooo بسیاری دیگر که به نظر نمی آید مانند شما هرگز بخارپز بسیاری از ما” پاسخ داد: Dana Priest سفید کهنه امنیت ملی خبرنگار.

سوال را نیز بوجود آمده در پست های تصویری عملیات که مانند دیگر مناطق خارج آقای بارون هسته وسواس رنج می برد از فقدان استراتژی روشن. کارکنان گفت: در جلسه این ماه که شخصی طرفداری حال جایگزین برای پاک کردن اهداف با توجه به یادداشت مفصل از این نشست توسط یکی از شرکت کنندگان. یکی از کارکنان گفت: سیاه ویراستاران فیلم احساس آنها تا به حال به درخواست مجوز برای دریافت حتی برای رفتن به دستشویی از زمانی که سفید تولید نمی کند. دو دختر سیاه و سردبیران صحبت کرد که در وضعیت آنها نمی توان نام برد گفت: آنها می خواهم احساس کردم که تفاوت در درمان است.

“کارکنان همیشه رایگان برای استراحت” خانم Coratti گفت. “آنها فقط خواسته به دیگران یک سر که آنها دور می خواهد به اطمینان حاصل شود که تصویری hub نیست خالی در این رویداد پیش بینی نشده اخبار تحولات است.”

اعتبار…الکس ونگ/گتی ایماژ

به خصوص قابل توجه مسئله برخاسته از پوشش 2018 قتل یک پست در مقاله نویس جمال Khashoggi توسط عربستان عوامل است. کارن Spikes آقای Khashoggi سردبیر بسیج برای حمایت از او در توییتر در تلویزیون و در پست op-ed صفحات. اما هنگامی که آن زمان برای درخواست یک جایزه پولیتزر غیرعلمی فرایند است که اغلب به عنوان یک X-ray از newsroom سیاست و قدرت — خانم Spikes کار نبود در میان 20 قطعه را مشاهده کنید. محرومیت او به من گفت: “نیش زده” و تعجب مردم شده بود که پس از کار نزدیک است.

“من وحشت زده گفت:” محمد سلطان سابق مصر زندانی سیاسی و از دوستان آقای Khashoggi که توصیف خانم Spikes به عنوان یکی از کلیدی روزنامه نگاران در داستان است.

این پست را در صفحه سرمقاله سردبیر Fred Hiatt دفاع از تصمیم گیری در یک ایمیل به من: “آنچه که شما را ترک کردن در چنین شرایطی در این مورد از جمله عالی کار توسط جکسون Diehl, کارن Spikes و چندین نفر دیگر است هرگز آسان است.”

یک چیزی که روشن است این است که پس از آن به خود می بالد در ارائه نه تنها شغل برای کارکنان آن اما در بلند مدت غنی سازی شغلی — دهکدهای از دست برخی از مردم هر newsroom می خواهید به نگه داشتن از جمله خانم کلی و وسلی Lowery که سمت چپ برای تبدیل شدن به یک خبرنگار برای یک “60 دقیقه” پروژه در جریان خدمات Quibi. یکی دیگر از ثریا نادیا مک دونالد, که گفت که او امیدوار بود به کشش فراتر از آن وبلاگ نویسی را دو بار در روز در فرهنگ پاپ که او را در این پست و می خواستم “اجازه و حمایت از بلند پروازانه بود.” او به دنبال آقای مریدا به شکست نخوردگان که در آن او بود پولیتزر فینالیست این سال برای “مقاله در تئاتر و فیلم را که تازه لذت هوش به تقاطع ها از نژاد و هنر است.”

“من فکر نمی کنم هر که خواهد و منتشر شده است وجود دارد,” او گفت: پست ، “این محل فقط به نظر می رسد به اجرا کردن آن بهترین مردم است.”

اعتبار…Laurent Chevalier

آخرین بار آقای بارون رو پیگیر شکایت از سیاه و سفید خود را با کارکنان در سال 2016 پس از آقای مریدا چپ. سپس یک گروه از Posties فرستاده آقای بارون یک یادداشت در این مورد به صورت یک معاون جدید مدیریت ویرایشگر برای تنوع. آقای بارون پاسخ داد که پست نسبتا متنوع در مقایسه با سایر اتاق های خبر و که خانم گرانت تا به حال مسائل مربوط به تنوع در دست است. “آنها نشان دهنده بخش عمده ای از کار او و پرارزش ترین جنبه های کار خود را” آقای بارون نوشت: در این یادداشت. “من نمی توانم تصور کنید که در نظر گرفتن آنها به دور از او.”

این بار به عنوان پس با عجله به سرکوب این نوع از کارکنان قیام در نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز که نقش به طور ناگهانی برگزار شد درخواست تجدید نظر به آقای بارون. پست اعلام کرد در ژوئن 18 که این امر استخدام به صورت نقش و یک ایمیل داخلی می گوید: مهلت استفاده از جولای 3. آقای بارون می دامپزشک برنامه های کاربردی خود او رسیده به شانی O. هیلتون من همکار سابق که در حال حاضر معاون سردبیر در لس آنجلس تایمز نظارت بر آن واشنگتن اداره ملی خود و پوشش خارجی آن میز نشان می دهد او اعمال می شود.

“شما ممکن است را دیده اند اعلام این خبر از ما, طرح های جدید با تمرکز بر نژاد و قومیت و هویت” آقای بارون نوشت: به خانم هیلتون.

خانم هیلتون علاقه مند بود.

“من را دیده اند, بیش از سال است که تنوع نقش ها به خصوص برای زنان سریعترین راه برای کنار می شود از مهم ترین مکالمات در مورد پوشش و استخدام,” او نوشت. “Moniker اجازه می دهد تا مدیران دیگر فکر می کنم کار بهبود نمایندگی و newsroom فرهنگ نمی افتد بر روی آنها است.”

آقای Barr یکی از مدیریت ویراستاران گفت: این کار را در واقع تمرکز بر روی پوشش حتی اگر آن را ممکن است به طور مستقیم درگیر مدیریت خبرنگاران. “این یک کار است که به ارمغان می آورد با هم روزنامه نگاری و رهبری اتاق,” او گفت:.

که سردبیر جدید روبرو خواهد شد سوال در مورد هویت و روزنامه نگاری است که فراتر از نژاد. دو پست کارکنان گفت: سردبیران محروم بود یک پست خبرنگار که علنا متهم دیگر روزنامه نگار از تجاوز جنسی Felicia Sonmez از نوشتن در مورد این موضوع با استناد به ظاهر تضاد منافع در نظرات عمومی. اما آن را سخت به تصور کنید که خبرنگاران انتظار می رود که خنثی در موضوع تجاوز جنسی — و این تصمیم به نظر می رسد تقریبا یک کاریکاتور از ایده های قدیمی است که تنها مردم تصور به هیچ سهام در یک موضوع اغلب مردان سفید می تواند آن را پوشش میدهد.

آن را می توانید در این مملو لحظه دشوار خواهد بود برای حل کردن نیروهای رانندگی استدلال در مورد newsroom فرهنگ طرفی و انصاف. وجود دارد بدون شک واقعی اختلافات در اطراف این موضوع چقدر روزنامه نگاران نظرات هویت و تجارب باید از شکل پوشش و با مخاطبان خود و زمانی که “عینیت” به معنی غالب نقطه نظر.

اما یکی از فشار تنش در این پست است که به سادگی و گاهی اوقات hilariously نسل. در شادتر از اوایل ژانویه سال 2020 نویسنده Maura Judkis منفجر اینترنت با مقاله “مردم در حال دیدن ‘گربه’ در حالی که بالا و خارج از ذهن خود را.” آن را برجسته مقاومت مشتریان از افرادی که توصیف تماشای فیلم از اندرو لوید وبر موسیقی در حالی که در ماری جوانا قارچ psilocybin یا مواد دیگر مانند: “وحشتناک ترین تجربه زندگی من است. من قسم می خورم به خدا روح من فرار من.”

آقای بارون که تا به حال دیده می شود نه قبل از آن منتشر شد فوران دو پست کارکنان گفت: خشمگین که داستان “ستایش مواد مخدر” یکی از آنها گفت.

خانم Coratti گفت که آقای بارون بود و نه “ناراحت” اما “توصیه می کنند که ما باید مراقب باشید به دیده می شود به عنوان جشن و یا دفاع استفاده تفریحی از مواد مخدر.” بنابراین اختلاف به نظر می رسد کمتر مورد روزنامه نگاری در اصل از مورد اینکه آیا شما مانند خوراکیهای.

حتی کسانی که نا امید شده توسط آقای بارون با اراده سبک از مدیریت صحبت می کنند و با احترام از او وسواسی تعهد به گزارش. هنوز هم برخی از پست چالش ها احتمالا از چپ به جانشین او. آقای بارون گفته همکاران او خواهد بود در اطراف از طریق ریاست جمهوری سال آینده افتتاح, اما شاید بسیار طولانی. “مارتی را به ما مقدار زیادی از توجه قبل از او بازنشسته و متوجه شده است داده می شود,” خانم Coratti گفت.

اما آنچه امروز جدا فرهنگی درگیری در داخل اتاق های خبر از نسل های قبلی است که آنها در حال حاضر بازی کردن در زمان واقعی در مکان های عمومی در رسانه های اجتماعی. و آنها را در یک پنجره را به یک صنعت و جامعه در تلاش برای پیدا کردن آن اخلاقی جای پا در اطراف مسائل مربوط به نژادپرستی.

که به نظر می رسید دردناک غذای آماده از پست های اخیر, مقاله در مورد یک زن که به عنوان madadi-در-blackface به یک مهمانی هالووین در خانه از واشنگتن پست کاریکاتوریست در سال 2018 است. زن از دست داده و کار خود را هنگامی که او به او گفت: کارفرما در مورد آینده مقاله که خوانندگان در واکنش به با خشم و سوالات در مورد اخبار آن ارزش.

“این داستان در نظر گرفته شده به یک کلاه برداری از فرهنگ ما?” پاتریک Gaspard که در خدمت به عنوان سفیر آفریقای جنوبی در طول دولت اوباما است و در حال حاضر رئیس جمهور از اعطای-ساخت Open Society Foundations, خواسته در توییتر. “آیا آنها واقعا سرمایه گذاری این همه تحقیق منابع در این قطعه به شرم این فرد به طور متوسط که دارای هیچ قابل تشخیص قدرت؟”

داستان دست زدن به داخل پست تأکید برخی از کاغذ را زمینه ای تنش.

پس از یک مهمان در پارتی که اعتقاد بر این بود یک پست کارمند شکایت به کاغذ و سردبیران و اختصاص آن به دو مورد اعتماد جانبازان: سیدنی ترنت با تجربه سردبیر سابق و مارک فیشر یک خبرنگار چه کسی پست نیز تبدیل به زمانی که کسی تا به حال به نوشتن در مورد آقای بزوس را صریح و پیام های متنی. آقای فیشر که سفید است, گزارش به مردم گفت او تا به حال شک و تردید در مورد, اخبار, ارزش, پارتی, داستان, هر چند او به رهبری گزارش و نوشتن. خانم ترنت, که سیاه و سفید است, آن را دیدم به ارزش سه پست روزنامه نگاران گفت.

سفید ویراستاران ارشد از جمله آقای بارون و آقای Barr امضا شده در داستان و طرفه با خانم ترنت در برخی از سوالات از تن. که به رفلکس و امکانات جدید: آنها تصمیم به آدرس یک مجتمع لحظه ای با سنتی ترین reportorial فرم و به آنها اعتماد قضاوت یک خبرنگار با سابقه ای طولانی در نوشتن و گزارش در مورد مسابقه. و در حالی که بسیاری از Posties شد آشکارا سکوت در مورد این داستان در رسانه های اجتماعی خانم ترنت ایستاد و آن را ارسال به Facebook صفحه به مثبت دریافت.

اما سیاه و خبرنگاران هستند و البته یکپارچه نیست و بسیاری از خبرنگاران از همه پیشینه ها در پست یافت 3000 کلمه تحقیق گیج کننده است. یک فرد تصادفی “پانسمان مانند یک بانوی معروف در blackface در 2 سال پیش به نظر می رسد که دست کم از نگرانی های ما در حال حاضر” خانم Spikes توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *